i errët
ArkivaShqip
ArkivaShqip
ArkivaShqip
Abonohu 3,8 mln
Blaze - PA TY (Prod. UNiK Beatz)
3:33
15 ditë më parë
Komente
Asllan Nazeraj
Asllan Nazeraj 21 orë më parë
🔥🔥🔥👏🏼👏🏼👏🏼
Laura Laura
Laura Laura 21 orë më parë
Udheto moj kenga ime kudo large qe ka shqiptar shume tekst I bukur suksese lart e lart
Lali eri kari
Lali eri kari 22 orë më parë
Noizy-Nje here mire Dulla-Bujrum Varrosi-Flamma This is O T R😍😍 Ju krejt kujtut se otr kishte kohe pa nxjerr kong edhe e gjetet te dobet po kur bo otr sulm bohet gol
Neshat Koxhaj
Neshat Koxhaj Ditë më parë
Te kendofte zemra.Kenge shume e bukur.
Sabrina Larsson
Sabrina Larsson Ditë më parë
Ma i miri 😃
Rudina Bani
Rudina Bani Ditë më parë
Me del gjumi / me fjalet e nenes/ se atje ku linda / lashe gjysmen e zemres. Kemi lene nje jete ne atdhe ku u formuam si njerez po me shume kemi lene nenat qe nuk e japin kurre veten , nuk na pyesin kurre se kur do vemi te ato edhe pse shpirti i tyre loton nga malli
Geraldo Geraldo
Geraldo Geraldo Ditë më parë
Keng e bukur ju lumt shqipeee
Agim Tabakaj
Agim Tabakaj Ditë më parë
Te lumte dora e goja shume shume bukur
Gjergj Shehu
Gjergj Shehu Ditë më parë
Te lumte goja zemer ❤❤❤❤
DinMuddi
DinMuddi Ditë më parë
Üäääää🤮
DinMuddi
DinMuddi Ditë më parë
Nid schöne gsang
Fran Noja
Fran Noja Ditë më parë
Zemer te kendoft kusho se perzoten e ke kall 👏👏
Rezarta Ndoj
Rezarta Ndoj Ditë më parë
Te kendoft zemra 👏
Vetem E Jotja
Vetem E Jotja Ditë më parë
Qfar kange e mire
Matilda Lekaj
Matilda Lekaj Ditë më parë
Te knofte zemra gjithmone
Valbona Fazliu
Valbona Fazliu Ditë më parë
te.lumt
Reada Krasniqi
Reada Krasniqi Ditë më parë
Superrrrrr dulla bravo shok talent je😍🤩
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj Ditë më parë
O zemra te kendofte gjithmone, Respekt per bashkatdhetaret kudo qe gjinden.
Elona Gjoka
Elona Gjoka Ditë më parë
Καλή επιτυχία ne Kenga magjike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ardit Saliaj
Ardit Saliaj Ditë më parë
☺😊😀😁😂
LOVE VINCEZO FF SOKOL
LOVE VINCEZO FF SOKOL Ditë më parë
KJO PO QE OSHT KONG😍😍
Blerine Dashi
Blerine Dashi Ditë më parë
Ty te lumt goja 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Laurita Dashi
Laurita Dashi Ditë më parë
❤️
Violeta Marku
Violeta Marku Ditë më parë
Te kendoft zemra
Ilir Koci
Ilir Koci Ditë më parë
A moj esmeralda sa ze te vecant qe ke zjarrrrrrr
Helen Cavo
Helen Cavo Ditë më parë
Te lumte goja jemi bere prinder dhe tani e kuptoj rendesin e fjales familia TE KA BABI SI FLORI DRITE E SYVE TE MI fjal qe si harroj kurre
Helen Cavo
Helen Cavo Ditë më parë
Suksese te metejshme tinguj me shume kuptime
Hermine Sargsyan
Hermine Sargsyan Ditë më parë
🇦🇲👍👍👍
Bakush Lamaj
Bakush Lamaj Ditë më parë
Super kenge👏👏🤩😘
Gezim Rrethaj
Gezim Rrethaj Ditë më parë
bravo te qofte zemra te kendofte suksese e mbaresi pac gjithmon
Vjola Demaj
Vjola Demaj Ditë më parë
Bravo Giorgii suksese te metejshme
Irena Bardhi
Irena Bardhi Ditë më parë
Bravooooooo super kenge
El Tafa_Color_Group
El Tafa_Color_Group Ditë më parë
2021 akoma degjoet kjo keng 💪💪
Mateo Dajlanaj
Mateo Dajlanaj Ditë më parë
Genge e bulur ai qe i bie bories e kam kushuri EUGERT MUCAJ
Fatima OUBAD
Fatima OUBAD Ditë më parë
😍😍🇲🇦
Nadije Selimi
Nadije Selimi Ditë më parë
👏
Lulezim Lalaj official
Lulezim Lalaj official Ditë më parë
Suksese vella sa me lart te uroi Arian
Ελληνικα βιτα
Suksese Arian Begaj🏆super kenge🔥🎤🔥
Astrit Hysenaj
Astrit Hysenaj Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥 Bravo Arian 😉
Arber Cobaj
Arber Cobaj Ditë më parë
Bravo te lumt goja nje keng shum e bukur na kenaqe shpirtin neve qe jemi ne kurbet. Suksese te metejshme
Ajslin Abedinaj
Ajslin Abedinaj Ditë më parë
👏👏👏👏👏
Lavdosh cekuri
Lavdosh cekuri Ditë më parë
Jeni grupi me i mire kombinim zerash superr suksese
Armando Mino
Armando Mino Ditë më parë
Menjënuse💯😍
Besnik Boraj
Besnik Boraj Ditë më parë
Suksese Arjan Begaj
Zana Boraj
Zana Boraj Ditë më parë
Suksese Rromsi suksese !!!!!!!
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Ditë më parë
🤗👏❣❣❣💙💙
Fun Travel
Fun Travel Ditë më parë
I think 90% of viewers are students.
star channel
star channel Ditë më parë
Go slep lol
tech sonu
tech sonu Ditë më parë
Nice
rivaldo manaj
rivaldo manaj Ditë më parë
Bukur 👏👏
Thebestvideos animalss
Thebestvideos animalss Ditë më parë
2021 kush o ktu 💯🤝
Leon Termkolli
Leon Termkolli Ditë më parë
Kënga osht shum e mir
Aureola AL
Aureola AL Ditë më parë
Te lumte goja 👐😊
Konstantinos Lykidis
Konstantinos Lykidis Ditë më parë
Greqit song
Bleard Shabani
Bleard Shabani Ditë më parë
Kurva e karit
lije karruli
lije karruli Ditë më parë
Lije Karruli shum e bukur
Theo Hernandez
Theo Hernandez Ditë më parë
Kanga ma e fort ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrdita Bejta
Afrdita Bejta Ditë më parë
Qfar ofron njet ke me mar falje smeriton as nje tradhtar kang shum e qellume domethanje tmadhe po sa kemi kso raste e ne falim sikur tua kemi borgj jeten dikujt
Titwa Hammi
Titwa Hammi Ditë më parë
🌸💕🌺🌸💕🌺❤️🇹🇳
Angjelo Begaj
Angjelo Begaj Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
play store tv
play store tv Ditë më parë
Te lumte Goja o Trim
El Sat
El Sat Ditë më parë
Shkombesimi i Shqiperise, rinia qe braktis atdheun, eshte humbja dhe e keqja me e madhe qe i eshte bere kombit tone ne kete pseudodemokraci, cdo gje mund te zevendesohet por largimi i rinise qe eshte motori i ekonomise dhe e ardhmja e atdheut, asnehere nuk zevendesohen, ka ardhur koha qe shqiptaret te lene menjane keto plehrat e te gjitha partive dhe te marrin ne dore fatin e femijeve te tyre. Me keqardhje te madhe nga nje emigrant qe eshte larguar 27 vjet me pare nga atdheu
Fun Travel
Fun Travel Ditë më parë
I pray for everyone to have a Beautiful and Loving Weekend. ❤️
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one Ditë më parë
Sa bukur 👏👏💃🕺💃🕺💃🕺🌹🌹🌹
Eduart Skwnderaj
Eduart Skwnderaj Ditë më parë
🎤🎤🎤😍😍😍😍
lije karruli
lije karruli Ditë më parë
Lije Karruli te lumt goja
Juljan Çakaj
Juljan Çakaj Ditë më parë
Shum bukur Arjan suksese 👏👏
Ola Lamajj
Ola Lamajj Ditë më parë
💫
Lida Alj
Lida Alj Ditë më parë
Shum bukur nipce suksese te metejshme 🌟😘
new era music
new era music Ditë më parë
💣👑👑 super 🔥🔥💥
Kënga Popullore 2 Jugu Official
Të Lumt Goja Arian Djali Suksese lart e lart !
Brunilda Lukani
Brunilda Lukani Ditë më parë
Super keng
Denisa Flueras
Denisa Flueras Ditë më parë
❤❤❤
Denisa Flueras
Denisa Flueras Ditë më parë
Bună cf
Ghhc Jughu
Ghhc Jughu Ditë më parë
1
hava hoxha
hava hoxha Ditë më parë
Everyone knows these lot wrote baby g bit
Nurie Thomo
Nurie Thomo Ditë më parë
Shum e bukur ku ka shqipetar qe nuk eshte ne kurbet me beri per te qar se nena ime iku nga kjo bot dhe vellan e vogel se takoj dhe e them sa her qe i vete te ka tretur dheu moj nene i them ne vej
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj Ditë më parë
Ju lumt goja zoti ju bekoft jeni artista
Naxhije Merko
Naxhije Merko Ditë më parë
Shum bukur bravo o berbil struga ❤️🙏🇦🇱
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj Ditë më parë
Zoti te bekoft 🙏 keng me fjal prekse na moren ne qaf keta polikan
Lona L
Lona L Ditë më parë
💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤💕💕💕💕💖💖💖💖👏👏👏👏👏
eliana spaho
eliana spaho Ditë më parë
Bravo bravo bravissimo 👏👏👏👏👍 perfekt zeri suksese
Luis Spaho
Luis Spaho Ditë më parë
Luis