i errët

Bota 6: Autostop nëpër Turqi 

Shikime 553 mijë
97% 5 390 141

Sezoni 3 Episodi 6
Juli ben autostop nga Kapadokia deri jashte Turqise. Jo cdo here autostopi shkon mrekullueshem...

Publikuar

 

16 Shk 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
korofillak korofillak
korofillak korofillak 4 ditë më parë
I KE RENE FISIT NE TE ATY RRI SE JE MIRE 🤣🤣🤣
BESIHide BESIHide
BESIHide BESIHide 9 ditë më parë
BESIHide👍
Entela Rucaj
Entela Rucaj 15 ditë më parë
Ke nuse ? Ke lesh... me lotttt
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Na kenaqe o Juli
ALKUKES
ALKUKES 19 ditë më parë
Jul mafjozi pret serm medal nga youtube se paska kaluar 10000 subscribers
Artur Shala
Artur Shala 21 ditë më parë
22;48 eshte shume qesharake
Sokol Bezati
Sokol Bezati 22 ditë më parë
Juli o njish
Dardan Quni
Dardan Quni 22 ditë më parë
Ik mos m'acaro nervat. Te erdhi puna te tallesh bythen me turkun ti shk.m
JAVA HORROR
JAVA HORROR 22 ditë më parë
o juli na bere zeli me moll na slell ca ktej
Sokol Musa
Sokol Musa 22 ditë më parë
Ti je njeri i drejt o juljano
Lipi Pilo
Lipi Pilo 24 ditë më parë
Mere Ledianen ne Turqi dhe beje nje video
Joana Mustafaraj
Joana Mustafaraj 24 ditë më parë
Sa per te qeshur te minuta 15:23 - 16:09 :)
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku 24 ditë më parë
Do doja te shikoja aktor tek portokallia👏
Flutra Domi
Flutra Domi 25 ditë më parë
2573s5834235s13583588447452545525454850
Ali Zeqiri
Ali Zeqiri 25 ditë më parë
Kam jetu 8 vjet ne Turqi, prap nuk kam shetit kaq qytete sa ka shetit ky
Adrian toro
Adrian toro 29 ditë më parë
juli ishalla te broft zoti te behesh i pasur dhe me dashnore
Adrian toro
Adrian toro 29 ditë më parë
ha o juli po del xhiro o juli
Adrian toro
Adrian toro 29 ditë më parë
juli te mbroft zoti ishalla
ALB NINJA
ALB NINJA Muaj më parë
O tup je sepse ker kuzh nuk po t don mor cun
Entoneta Leku
Entoneta Leku Muaj më parë
O Juli a mundesh tme tregosh edhe sa shtete ke per ti takuar🥺❤
Samsung J62019
Samsung J62019 Muaj më parë
😂😂😂😂arnaut
Selman Dervishi
Selman Dervishi Muaj më parë
Hallall zoti te ruajte njish he
Lindita Kuqi
Lindita Kuqi Muaj më parë
o juli shko ne tirane
CRAFT WORKS
CRAFT WORKS Muaj më parë
aldesk.info/head/iNGnoNuFmYvOwnU/video.html
Life is The Beach
Life is The Beach Muaj më parë
Juli je shum njeri pozitiv bravo na kenaqe
Life is The Beach
Life is The Beach Muaj më parë
Turqia cdo gje e ka ndryshe ,dhe mund te humbasesh
Robert Marku
Robert Marku Muaj më parë
Takoje Muratin
Orgito Laska
Orgito Laska Muaj më parë
Bravo Juli te uroj gjith te mirat!Zoti te ndihmofte kudo qe ndodhesh!Ti je njeriu jone i aventurave ;)
altin allkushi
altin allkushi Muaj më parë
3:46 me kujton nje meme me nje dhi dhe nje qen qe ziheshin hahahahhahhahah lot
SKERDI GAMES
SKERDI GAMES Muaj më parë
Kushton vec 10 leke
SKERDI GAMES
SKERDI GAMES Muaj më parë
Ka edhe ne berat si ai uji
Nerisa
Nerisa Muaj më parë
Shum mire QE viziton shtete dhe vende te tjera.ME GJithe respekt!!
REDI DERVISHI
REDI DERVISHI Muaj më parë
W
REDI DERVISHI
REDI DERVISHI Muaj më parë
O BOSS je i madh
stelina k
stelina k Muaj më parë
A keq me perdor ket shenjen 👍ne turqi
Doci Blendi
Doci Blendi Muaj më parë
Pse
Angelito Tafaj
Angelito Tafaj Muaj më parë
Je 1sh Jul.Të ruajt zoti plako! 😎✌🏻
Just me
Just me Muaj më parë
19:20 ke nuse? Ke lesh😂😂
Dori Dori
Dori Dori Muaj më parë
aldesk.info/head/grGsm7V4kHXOoqs/video.html
Arlind Seli
Arlind Seli Muaj më parë
Juli je I madh je intelligent 🧠 djal ti ja Di vleren jetes me shum se kushdo
Bledi Nezha
Bledi Nezha Muaj më parë
Nuke lodhesh
Landro
Landro Muaj më parë
pse i flet ne shqipe ktyne turkve ore? ahahahah
San Andreas San Andreas
Flak njeri botes te shetit boten 😂❤️
Zini Gjata
Zini Gjata Muaj më parë
O kar je o jul
Raina Feimi
Raina Feimi Muaj më parë
I kam ndjekur qe nga episodi 1 dhe kam degjuar dhe kam marr shume informacione
Olamiamigo Ciao
Olamiamigo Ciao Muaj më parë
Bbbbbbbbrrrr eccc 😂
Urim Jusufi
Urim Jusufi Muaj më parë
Çaventur kurajoze mor shok
Ani Bakalli
Ani Bakalli Muaj më parë
Turkey
erolinda Halimi
erolinda Halimi Muaj më parë
Turkija eshte vendi im i preferuarr ❤esht e nje vend shum i bukurr
erolinda Halimi
erolinda Halimi Muaj më parë
Hahahahah o juli bir iki üç dörd beş altı yedi sekiz dokus on kshtu jan numrat😅😅
viorel balmus
viorel balmus Muaj më parë
KU KA SHKEL FARA E KEQE TURKE , MALET JAN SHFESHURA NJEREZIT JAN SI NE KAMEZ ... RACE E KEQE
gsjaksv hajjsjsv
gsjaksv hajjsjsv Muaj më parë
Dua shume te takoj ☹
Antilio Ruco
Antilio Ruco Muaj më parë
Trujt zoti Juli je me i miri
Rinon Zogiani ERINI
Rinon Zogiani ERINI Muaj më parë
Bb
KLM SPS
KLM SPS Muaj më parë
16:00 quhet i zi sepse mbanë zi per Detin e Vdekur
Kadri Lleshi
Kadri Lleshi Muaj më parë
je bob fare mos e ndalo kte pasion
leja rudi
leja rudi Muaj më parë
👍👍
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Muaj më parë
Asht vet i dyti bisha... Na ftuan ikem.. U kthyem. Ahahah
Tina Florentinaa
Tina Florentinaa Muaj më parë
Juli ❤ je me i miri
Flutra Buqa
Flutra Buqa Muaj më parë
Me
ajni arapi
ajni arapi Muaj më parë
Na shkrive
marsela imeraj
marsela imeraj Muaj më parë
Je me i miri je🔥🔥 fare💥💥
L. Ll
L. Ll Muaj më parë
Juli te lumt per guximin qe ke te rujt zoti gjat gjith udhtimeve.. je shum pozitive po knaqem kur te shikoj vodeot e tua 😃
Gjakovarja
Gjakovarja Muaj më parë
Je njeri i mrekullushem,rrespekt pa fund per ty,Zoti te ndimoft e te rujt🙏🙏👌⭐🌍
Arian Ismaili
Arian Ismaili Muaj më parë
Turku thot te kam nje foto me nje shqiptar
Marjana Kryemadhi
Marjana Kryemadhi Muaj më parë
Jan ber mollat o te keqen hahahahahahahah
Leutrim Zeqiri
Leutrim Zeqiri Muaj më parë
Qkemi juli a ke familje ti
Fatmire Bobaj
Fatmire Bobaj Muaj më parë
Ti je nje vloger shumë pozitiv pasiqë i ben vlogat shume te mir dhe aventurat jane shume te bukura
Blerina Dvorani
Blerina Dvorani Muaj më parë
Ke nuse? ke lesh 😂 😂 😂
Alb • Sorry Noob
Alb • Sorry Noob Muaj më parë
Ore je shum i mir po mos u tall m njerzit se gjynaf 😂😅
Bleddion Kelmendi
Bleddion Kelmendi Muaj më parë
Ata uji eshte per mace ose qen
Manjola Shtjefni
Manjola Shtjefni Muaj më parë
Si me hodhe dekun tu qesh😂
ERDI AGARIO
ERDI AGARIO Muaj më parë
eja ne kosov ne rahovec
molly dabu
molly dabu Muaj më parë
Lum si ti qe shetit boten e jo na si gjynaha skem guxim mu nis ni qytet tjeter pa i pas lekt jo rruga jo buka jo me flejt 100 menime e nfund rrim nshpi 🙁
Ömer Faruk Atmaca
Ömer Faruk Atmaca Muaj më parë
18:02 + kaç yaşındasın ? - türkçe bilmiyorum + kaç yaşındasın ? - sa vjeç jam ? + heeee - njezete e shate + güzeeeeel 😂😂😂😂
Zeshkanii Krasniqi
Zeshkanii Krasniqi Muaj më parë
O ropt be ti qifsha thi karin naj ki
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
AAkoma rrogveee 🤣🤣🤣🤣..... Po kur thot :ju tjube. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ik kerko nanje aabetare meso t flasesh
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
Do te dal nanje maniak do te presi topet o derzi
mariglen kurti
mariglen kurti Muaj më parë
o juli pse nuk shkove ne stamboll mo
mariglen kurti
mariglen kurti Muaj më parë
quhet i zi sepse e ka djekur dielli hahahhahahahhaaha
Gizaa Garcia
Gizaa Garcia Muaj më parë
Julo je i madh pz
Ardi P.
Ardi P. Muaj më parë
Do ju jesh dukur si ata teroristat kshu o Jul...hahaha
Donika Shkembi
Donika Shkembi Muaj më parë
Bravo Juli na kenaqe ja kalofsh mire kudo qe te jesh bye
elisjano elis
elisjano elis Muaj më parë
Turk: gürüşürüz Juli: a te te gjejm nje nuse ty ja Une: 😂😂😂😂😂😂😂
Artan Ameti
Artan Ameti Muaj më parë
Ercyes Mali quhet
amangas Nebiu
amangas Nebiu Muaj më parë
Bravo Juli
Eduart Nuredini
Eduart Nuredini Muaj më parë
Hahahaha na shkrive 🤣🤣🤣
Rama V
Rama V Muaj më parë
Je shum legjend o jul ..!!
ALI BE ッ
ALI BE ッ Muaj më parë
ke nuse ke lesh
L M
L M Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bennyposhidedje hønbor
Po bajat te perputhen shkon ti po bajat 😡😡😡😡
Aurora Ro
Aurora Ro Muaj më parë
Hahaha u shkriva kur fole me peshkatarin...
Isra Duraku
Isra Duraku Muaj më parë
waa na kenaqe duke te shikuar vetem vazhdo👍🏻😀
petro xhallo
petro xhallo Muaj më parë
Ke Nuse?Ke lesh!Je i madh🤣🤣😂😂😅🤩🤩🤩😀
Elda Xibrraku
Elda Xibrraku Muaj më parë
Uaaaaa po tkenaqke re juli si, si paskemi par me par vidjot e tua
Adrian Koni
Adrian Koni Muaj më parë
Ku je e dashur aldesk.info/head/mJTgladfgXi7w40/video.html
Bam Bum
Bam Bum Muaj më parë
Hahahaha hahahaha o zot lott 😂😂😂
VIN Vini AL.FIER.3 2 1
VIN Vini AL.FIER.3 2 1 Muaj më parë
Ato 206 dislike fanpaget e sindit 😉
Klins Nika
Klins Nika Muaj më parë
😂😂😂😂😂
shkoder albania
shkoder albania Muaj më parë
Fiks
Lirdi 007
Lirdi 007 Muaj më parë
O juli provoje njer per angli o g se kehu si ja ke nis ti 100 pound ke me ik anej hahahaha trujt zoti
Zenel Filja
Zenel Filja Muaj më parë
Juli bravo te qoft qe je kaq i guxishem pac sa mo shum fat ne jeten tende prej anventurjeri bravo bravo 10 Her 👏👏👏👏👍👍👍😉😉😉
Visi Xhika
Visi Xhika Muaj më parë
Ke nuse ke lesh 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
albania a
albania a Muaj më parë
Hahahahahahahahahaha sa kam qeshur o juliiii
Kledi Muneka
Kledi Muneka Muaj më parë
Bravo
Faqja Tjeter
Juli ne Stamboll - Dokumentar
56:07
Takim në shpellë me Antonelën
18:43
Autostop Berlin Tiranë me 50€
1:11:48
Dita 53: Një piknik në Zvicër
16:06
Takim në lëndinë me Ledianën
04:27
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Shikime 12 mln