i errët

Irkenc Hyka - Maria ( Official Video ) 

Abonohu
Shikime 950 mijë
99% 74 000 169

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music \u0026 Lyrics By Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master By JoJo
Video By Max Production

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Maria Thika
Maria Thika 20 ditë më parë
Awwww 😍😂
Andreea Danciulescu
Andreea Danciulescu 29 ditë më parë
YOU are my favorit ❤️ And “harem “îs my favorit song 💋🇹🇩
Christian Birkin
Christian Birkin 29 ditë më parë
Love this song with my name #maria #aka Molly malone oxox
Maria✌️❤️
Maria✌️❤️ Muaj më parë
Maria left the chat😂🤷‍♀️
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja Muaj më parë
Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua
Didine
Didine Muaj më parë
Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel?
Relaxing Mind
Relaxing Mind Muaj më parë
Teksti po duket qe eshte shkruar nga nje kosovar.
nojzi 🤑mantolale😺
Mua me quante maria 🤍
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh Muaj më parë
ALgokomentari
Naseer Baluch
Naseer Baluch Muaj më parë
You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader
Marija Kostoski
Marija Kostoski Muaj më parë
😘😍😍😍😍💎
rexhi loli
rexhi loli Muaj më parë
Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur
Nasir U
Nasir U Muaj më parë
❤❤❤
Mondi Kiptiu
Mondi Kiptiu Muaj më parë
Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs
Klevi Gaxha
Klevi Gaxha Muaj më parë
aldesk.info/head/Z7Wunq9kZ6XEqac/video.html
Antonela
Antonela Muaj më parë
Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here
Spensierato Anna Laura
Spensierato Anna Laura Muaj më parë
Non capisco nulla ... però è bellissima 😍
Xani Sula
Xani Sula Muaj më parë
Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë
Saleo Lumani
Saleo Lumani Muaj më parë
Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je
maria dima
maria dima Muaj më parë
❤️😍e bukur kenga
Maria Ter-onisyanz
Maria Ter-onisyanz Muaj më parë
Shum mir 🇦🇱👍🏼
Mari
Mari Muaj më parë
🐇🐇
Maria Bardhi
Maria Bardhi Muaj më parë
Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔
Ale Alesja
Ale Alesja Muaj më parë
shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒
Xhoi Alinj
Xhoi Alinj Muaj më parë
Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ Muaj më parë
❤️❤️
Hatixhe Metushi
Hatixhe Metushi Muaj më parë
❤❤❤❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies Muaj më parë
Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...
maria dima
maria dima 16 ditë më parë
True 😍
Three SNAPS
Three SNAPS Muaj më parë
@Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha
Klassio Official
Klassio Official Muaj më parë
Po kari po
Bobi Boy
Bobi Boy Muaj më parë
Perfekt
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Spotify te lutem 😍
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉
KEJSI
KEJSI Muaj më parë
Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë
Danica Randelovic
Danica Randelovic Muaj më parë
Marija,Marija
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Gegsi Gegs
Gegsi Gegs Muaj më parë
😔
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 1111
심심한스타일사미라
킁킁...
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 1111
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Elsa Sula
Elsa Sula Muaj më parë
Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha
Elsa Sula
Elsa Sula Muaj më parë
Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare
lorens albanese
lorens albanese Muaj më parë
je 1sh
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Kreku Kreku
Kreku Kreku Muaj më parë
❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 1111
Denisa Popa
Denisa Popa Muaj më parë
🔥
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
This girl 🌜
This girl 🌜 Muaj më parë
Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨
This girl 🌜
This girl 🌜 Muaj më parë
@Merli Maria wa vertete😂
Merli Maria
Merli Maria Muaj më parë
Ke sa të duash 😂 moj
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela Muaj më parë
aldesk.info/head/ZreXhreAqqbXxok/video.html
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela Muaj më parë
aldesk.info/head/ZreXhreAqqbXxok/video.html
Agron Dolla
Agron Dolla Muaj më parë
E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
einfach ich M
einfach ich M Muaj më parë
From Germany 😍😍
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
Super🥺🥺
Alexis Roach
Alexis Roach Muaj më parë
📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут
𝖒𝖆𝖗𝖎𝖆ꨄ︎
Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Fjona Shaho
Fjona Shaho Muaj më parë
Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo
Aldi Sy Bukuri
Aldi Sy Bukuri Muaj më parë
👌👌😍😍😍
nojzi 🤑mantolale😺
Rrofshe🙃🙃🙃
selma enii
selma enii Muaj më parë
na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!
Gentjana Gjetdocaj
Gentjana Gjetdocaj Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mari Olimbie
Mari Olimbie Muaj më parë
Maria Maria 🥰
Bensu Soral
Bensu Soral Muaj më parë
Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia
Olidena Dena
Olidena Dena Muaj më parë
Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti
Manjola Caushi
Manjola Caushi Muaj më parë
Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Rezarta Laçka
Rezarta Laçka Muaj më parë
Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
eli eli
eli eli Muaj më parë
Pershendes Marian time! ❤️❤️
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Bledi Lamja
Bledi Lamja Muaj më parë
Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat
Adol G
Adol G Muaj më parë
Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Zerina Burnazi
Zerina Burnazi Muaj më parë
Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
Zust Gaming
Zust Gaming Muaj më parë
Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕
Patricia Korichi
Patricia Korichi Muaj më parë
From France 👋
QKSH NEWS ♪
QKSH NEWS ♪ Muaj më parë
aldesk.info/head/sK3brrVraHOUmas/video.html 11111111
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐
Maria Na
Maria Na Muaj më parë
Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹
Maria Meta
Maria Meta Muaj më parë
Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣
VC West
VC West Muaj më parë
Spom pelqen
Stela Nabaj
Stela Nabaj Muaj më parë
👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi Muaj më parë
Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻
Maria Ml
Maria Ml Muaj më parë
Faliminderit per kangen😂😂
Peter Johnssen
Peter Johnssen Muaj më parë
sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)
ela ela
ela ela Muaj më parë
Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria
Teresa Dobos
Teresa Dobos Muaj më parë
🖤🖤🖤
Entela Imeri
Entela Imeri Muaj më parë
Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo
Muster Mann
Muster Mann Muaj më parë
Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo
Alabab Aka47
Alabab Aka47 Muaj më parë
WoW
Arshan Batros
Arshan Batros Muaj më parë
İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge
Anisa Nisa
Anisa Nisa Muaj më parë
Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani Muaj më parë
🤒
Maria Marulka
Maria Marulka Muaj më parë
Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼
Sonila Naci
Sonila Naci Muaj më parë
😍😍😍😍😍😍
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123 Muaj më parë
E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅
Ana Maria
Ana Maria Muaj më parë
🤪👌🤗❤
Elona Kallajxhiu
Elona Kallajxhiu Muaj më parë
Spotify te lutem 😍
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc Muaj më parë
🙏♥️♥️♥️🥰
klevi hyses
klevi hyses Muaj më parë
E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!
Maria
Maria Muaj më parë
Maria e kam emrin 🥺
Fatbardha Gjepali
Fatbardha Gjepali Muaj më parë
Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm
Genti pana
Genti pana Muaj më parë
🔥🔥🔥
Mari Ja
Mari Ja Muaj më parë
Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃
AngryDiellza
AngryDiellza Muaj më parë
❤️❤️❤️
Bledi Lamja
Bledi Lamja Muaj më parë
Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria Muaj më parë
😍❤️
Altea Gogo
Altea Gogo Muaj më parë
super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤
arki fetarA
arki fetarA Muaj më parë
Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.
pretty girl 🐅
pretty girl 🐅 Muaj më parë
Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰
Alma Saliaj
Alma Saliaj Muaj më parë
🔥🔥🔥❤❤
I Love You Albania
I Love You Albania Muaj më parë
Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.
Alfred Shala
Alfred Shala Muaj më parë
Like akoma pa ngju
Granit Dakaj
Granit Dakaj Muaj më parë
👍
Faqja Tjeter
Gold AG - Plumbi
3:25
Shikime 217 mijë
Tayna x L'Algérino - Moona
3:01
Capital T - RRUSHE
3:26
Shikime 3 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Shikime 217 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30