i errët

Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video) 

Abonohu
Shikime 512 mijë
98% 5 066 54

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Argëtim

Publikuar

 

29 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Arjan D
Arjan D 20 orë më parë
Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 3 ditë më parë
Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️
L. Ll
L. Ll 4 ditë më parë
Nje keng shum e bukur 🌟
E
E 6 ditë më parë
Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli 8 ditë më parë
Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊
Eliona Elaa
Eliona Elaa 12 ditë më parë
😔😔😔😔
Sara Sara
Sara Sara 14 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖
Margarita Beti
Margarita Beti 15 ditë më parë
Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…
PROTECTOR ᴡᴇʙ
PROTECTOR ᴡᴇʙ 18 ditë më parë
VOTIM ZYRTAR ' VOTO NESE MELISA DUHET TE LATGOHET NESER ↙️↙️↘️⬇️⬇️ aldesk.info/head/fZfVgtmoqKGYqIE/video.html
luiza Qose
luiza Qose 19 ditë më parë
Bravo super kenge
Andreia Andrei
Andreia Andrei 19 ditë më parë
Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt
Erida Smeli
Erida Smeli 19 ditë më parë
So beautiful song💙
Anime Tv
Anime Tv 19 ditë më parë
Kjo eshte faqja ime e youtube 🤩 aldesk.info/head/hqirbrCMo2jI030/video.html
teuta lame
teuta lame 20 ditë më parë
Suksese
tjeter kush
tjeter kush 20 ditë më parë
Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book 12 ditë më parë
Ai e ka shkrujt
piccola fiorella
piccola fiorella 21 ditë më parë
Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget
ludjana dybeku
ludjana dybeku 21 ditë më parë
Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏
Anila Miza
Anila Miza 21 ditë më parë
O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍
cerri murati
cerri murati 21 ditë më parë
Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔
Valentina Tzertzi
Valentina Tzertzi 21 ditë më parë
Super kenge 👌😔😔😔
Best Music
Best Music 21 ditë më parë
aldesk.info/head/b8acmpiZZ6DG0Ks/video.html
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY 21 ditë më parë
Na e coptuat fare zemren me kte keng
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi 21 ditë më parë
😍🥰🌍👌
Samsung Play
Samsung Play 21 ditë më parë
Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍
Antonio Matishi
Antonio Matishi 22 ditë më parë
super kenge👍👍👍👍💖💖💖
Gerta Doci
Gerta Doci 22 ditë më parë
Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër 22 ditë më parë
Super 👏👏👏
Viola viola
Viola viola 22 ditë më parë
💔💔💔💔💔
Kevi Dulo
Kevi Dulo 22 ditë më parë
Super
Lina Kaja
Lina Kaja 23 ditë më parë
Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️
Silva Valteri
Silva Valteri 23 ditë më parë
👏👏👏
Alba Musa
Alba Musa 23 ditë më parë
Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh
Ida bisha
Ida bisha 23 ditë më parë
👏🏻👏🏻
RiKi RiKi
RiKi RiKi 23 ditë më parë
Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha
doriana hasaj
doriana hasaj 23 ditë më parë
Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher
Nimet Pervizi
Nimet Pervizi 23 ditë më parë
edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall
Enxhi Tora
Enxhi Tora 23 ditë më parë
👏❤️
Turi Tt
Turi Tt 23 ditë më parë
Super fantastike!
Alma Ferhati
Alma Ferhati 23 ditë më parë
Super 👏👏
Desila kodragjini
Desila kodragjini 23 ditë më parë
Sprr kenge😍💜 i love it
mondi j.k
mondi j.k 23 ditë më parë
Bravo. Shum bukur
lolita chikita
lolita chikita 23 ditë më parë
Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
jona jona
jona jona 23 ditë më parë
💔
Alexa J S
Alexa J S 23 ditë më parë
💙
Anxhela Tola
Anxhela Tola 23 ditë më parë
👌🏼
Monika Sedlmeir
Monika Sedlmeir 23 ditë më parë
❣️
Sareta Bega
Sareta Bega 23 ditë më parë
❤️🤛🏼
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 24 ditë më parë
Er ist so süss🥰❤😍
Alin Badea
Alin Badea 24 ditë më parë
Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴
Rilo Beats
Rilo Beats 24 ditë më parë
🔥🔥🔥
Andia C
Andia C 24 ditë më parë
Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍
Valbona Valbona
Valbona Valbona 24 ditë më parë
Super kenge👍
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 24 ditë më parë
Play in 1.25 speed
mani s
mani s 24 ditë më parë
Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!
Asi Asi
Asi Asi 24 ditë më parë
o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻
Denisa Dena
Denisa Dena 24 ditë më parë
Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...
Manu Burreli
Manu Burreli 24 ditë më parë
Shum Kong e mir 👏👏
Gioia Hyka
Gioia Hyka 24 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Orges Bixheku
Orges Bixheku 24 ditë më parë
Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩
Eris Kanani
Eris Kanani 24 ditë më parë
Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉
Alida
Alida 24 ditë më parë
Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 25 ditë më parë
Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir
The Best
The Best 25 ditë më parë
Shm keng e bkr ✔☺
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 25 ditë më parë
Super Lorenc👍
Agron Sula
Agron Sula 25 ditë më parë
Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra
Jonida Beta
Jonida Beta 25 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi 25 ditë më parë
O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔
klara maliqallari
klara maliqallari 25 ditë më parë
ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰
Kasandra Pako
Kasandra Pako 25 ditë më parë
O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️
Bledi Lamja
Bledi Lamja 25 ditë më parë
Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn
Lori Tirones
Lori Tirones 5 ditë më parë
T lumt goja danoço
Bledi Lamja
Bledi Lamja 6 ditë më parë
@E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat
E
E 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣
Bona
Bona 24 ditë më parë
@Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗
Toni Montana
Toni Montana 24 ditë më parë
Bona fjal me vend
Danissa Sochor
Danissa Sochor 25 ditë më parë
Soooo beautiful song 💎
Tea Fori
Tea Fori 25 ditë më parë
Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tao BCool
Tao BCool 25 ditë më parë
As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bora Çeliku
Bora Çeliku 25 ditë më parë
Ky refren..💘👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tiana Loca
Tiana Loca 25 ditë më parë
❤️❤️👍🏻👍🏻😊
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria 26 ditë më parë
Super from Romania 👌😍🇷🇴
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Qwe Dsa
Qwe Dsa 26 ditë më parë
😉
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Skhendi Pepaj
Skhendi Pepaj 26 ditë më parë
👏🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI 26 ditë më parë
Bravo shum e bukur 👍👍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Arbana Ameti
Arbana Ameti 26 ditë më parë
Suksese..
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ilda Koci
Ilda Koci 26 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani 26 ditë më parë
👌💜
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Vladimir Bualli
Vladimir Bualli 26 ditë më parë
Super
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ersilda Koritari
Ersilda Koritari 26 ditë më parë
👏👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Era Delia
Era Delia 26 ditë më parë
😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Xhoana Talo
Xhoana Talo 26 ditë më parë
Si kenga dhe zeri super 👏👏
Xhoana Talo
Xhoana Talo 25 ditë më parë
@Hitet Shqiptare te bera
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla 26 ditë më parë
Sa e kam prit o zot super 😐😐
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla 25 ditë më parë
@Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
xheni lasku
xheni lasku 26 ditë më parë
❤️❤️❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Enki Stafhasani
Enki Stafhasani 26 ditë më parë
O te lumt ajo goj o vlla....
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dhurata Kellezi
Dhurata Kellezi 26 ditë më parë
Suksese!🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Rexhino Doko
Rexhino Doko 26 ditë më parë
super kenge suksese🤘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ro mina
Ro mina 26 ditë më parë
😍😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Lorena Manellari
Lorena Manellari 26 ditë më parë
Like kush e plq vr8❤❤❤
Lorena Manellari
Lorena Manellari 25 ditë më parë
@Hitet Shqiptare po patjeter
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Arsi Cena
Arsi Cena 26 ditë më parë
TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE
Asi Asi
Asi Asi 24 ditë më parë
@Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰
Asi Asi
Asi Asi 24 ditë më parë
@Arsi Cena gjithsesi asgje hic
Asi Asi
Asi Asi 24 ditë më parë
@Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket
Arsi Cena
Arsi Cena 24 ditë më parë
@Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND
Asi Asi
Asi Asi 24 ditë më parë
@Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak
Ornela Bejdo
Ornela Bejdo 26 ditë më parë
Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
bora _ bora
bora _ bora 26 ditë më parë
Super 😘😘😍😍💖💖
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Sene Sene
Sene Sene 26 ditë më parë
Vallaj hic sja boj hallall!
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dajana Shuli
Dajana Shuli 26 ditë më parë
Adhurim 🥰❤
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 26 ditë më parë
Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 25 ditë më parë
@Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Cenaj Nertilaa
Cenaj Nertilaa 26 ditë më parë
😘😘🤗🥰🥂
Ervi Ervi
Ervi Ervi 26 ditë më parë
Ze fantastic, Suksese 👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 26 ditë më parë
E dia🤸🤭viq Ikenc Hyka dinn me ba ksi kange bravo🥰👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 25 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Faqja Tjeter
PRIVE - Promo - 19.02.2021
1:00
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
Shikime 2,2 mln
B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:34
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Shikime 17 mln
PRIVE - Promo - 19.02.2021
1:00