i errët

Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video) 

Abonohu
Shikime 3,2 mln
98% 31 038 595

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Muzikë

Publikuar

 

3 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
AM13 AM13
AM13 AM13 Ditë më parë
Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥
Gersi Merepeza
Gersi Merepeza Ditë më parë
👸🏻
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
Elvana 😍❤
Suada Barci
Suada Barci Ditë më parë
Shume e bukur
ardjan Hasanpapaj
ardjan Hasanpapaj Ditë më parë
Love you so much ❤❤🙏🙏
Romina Gjata
Romina Gjata Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️
Herbal Life
Herbal Life 2 ditë më parë
Dashuri 🥰🥰🥰
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
❤️
Herbal Life
Herbal Life 2 ditë më parë
Muzika ime 🎶
Herbal Life
Herbal Life 2 ditë më parë
Elvana 🌹
gataki ¿
gataki ¿ 2 ditë më parë
*Baby🖤*
Stela Lekaj
Stela Lekaj 2 ditë më parë
Elvana hits again 😍👏
Odeta Odeta
Odeta Odeta 2 ditë më parë
Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹
Cassie
Cassie 3 ditë më parë
Elvana është pasuri kombëtare!
Xhovana Preknicaj
Xhovana Preknicaj 4 ditë më parë
💜
MWO Real Estate
MWO Real Estate 4 ditë më parë
THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 4 ditë më parë
DIVA 🎶🖤🎵
Cassie
Cassie 3 ditë më parë
Dashuri je 🥰🥰🥰
MWO Real Estate
MWO Real Estate 4 ditë më parë
Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
Muzika ime 🌹🎵❤️
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
❤️
minij hooi
minij hooi 4 ditë më parë
Bravo Elvana ...pak feministe ...
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
❤️
minij hooi
minij hooi 4 ditë më parë
Amazing voice 🙏
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
❤️
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
The Queen 💎
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
Diva 🌹
Music Al
Music Al 4 ditë më parë
Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Adelisa Mustajbegovic
Adelisa Mustajbegovic 5 ditë më parë
I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?
Bessy Bessy
Bessy Bessy 5 ditë më parë
😍😍😍❤️❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T 5 ditë më parë
Superstar ✨
Arton A
Arton A 5 ditë më parë
THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤
Herbal Life
Herbal Life 5 ditë më parë
LEGEND ❤️
Music Al
Music Al 5 ditë më parë
Dashuri je 🥰🥰🥰
Joy Meka
Joy Meka 5 ditë më parë
Diva 🥺🎶❤️
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
G.O.A.T.
MWO Real Estate
MWO Real Estate 5 ditë më parë
Elvana 💎
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜
Dashamir Cellina
Dashamir Cellina 5 ditë më parë
Amazing voice 🙏
Jani Gjoni
Jani Gjoni 5 ditë më parë
Bravo Elvana ...pak feministe ...
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘
Valdete Uraj
Valdete Uraj 5 ditë më parë
ALBIN
BESA
BESA 6 ditë më parë
Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.
Erdi Asani
Erdi Asani 6 ditë më parë
😘🥰
soinu foig
soinu foig 6 ditë më parë
Красавица!!!
Arbrona Gashi
Arbrona Gashi 6 ditë më parë
♥️🌹🌟
Lefterie Shinplaku
Lefterie Shinplaku 6 ditë më parë
Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹
Music Al
Music Al 7 ditë më parë
Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨
Music Al
Music Al 7 ditë më parë
I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter 7 ditë më parë
Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤
soinhu foitu
soinhu foitu 7 ditë më parë
Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️
soinu foig
soinu foig 6 ditë më parë
LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️
TimCamili
TimCamili 7 ditë më parë
G.O.A.T.
Music Al
Music Al 7 ditë më parë
Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️
MWO Real Estate
MWO Real Estate 7 ditë më parë
O DASHURI TI 🥰🌹❤️
Eda Koci
Eda Koci 7 ditë më parë
Dashuri me degjim te pare
Amela K
Amela K 7 ditë më parë
A at
Carina
Carina 8 ditë më parë
The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci 8 ditë më parë
Super kenger
sacrifice Sh. N. O 007
sacrifice Sh. N. O 007 8 ditë më parë
Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter 8 ditë më parë
Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍
Henri Pelushi
Henri Pelushi 8 ditë më parë
Nuk shifen njert shpejt
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 9 ditë më parë
Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️
Sidorela BAD_____GIRL
Sidorela BAD_____GIRL 9 ditë më parë
🥺🥺🥺 is beautiful
Linda Avdija
Linda Avdija 9 ditë më parë
kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡
bowen voowy
bowen voowy 9 ditë më parë
LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️
Floriana Hoxha
Floriana Hoxha 9 ditë më parë
Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une
Fredi Lupi
Fredi Lupi 9 ditë më parë
E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
❤❤👏👏👏
MWO Real Estate
MWO Real Estate 10 ditë më parë
Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA
Lossy Abazi
Lossy Abazi 10 ditë më parë
😍😍
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!
Donnie Wien
Donnie Wien 10 ditë më parë
Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱
Agnesa anna
Agnesa anna 11 ditë më parë
Diva e muzikes ton 😍te dua❤️
bowen voowy
bowen voowy 9 ditë më parë
DIVA E MUZIKËS 💎
ximi pengu
ximi pengu 11 ditë më parë
Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇
ximi pengu
ximi pengu 11 ditë më parë
Kenge super 💖💖💖💖
Vlora Ajvazi
Vlora Ajvazi 11 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Elvana është pasuri kombëtare!
Deva Beganaj
Deva Beganaj 11 ditë më parë
Gegend gut Wollny
ela kurti
ela kurti 11 ditë më parë
👍🏼👍🏼
Thomas De Sousa
Thomas De Sousa 11 ditë më parë
Incroyable voice 👌🏻
Anita Nita
Anita Nita 12 ditë më parë
Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍
Aurell Ferrugo
Aurell Ferrugo 12 ditë më parë
Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!
Mirjado Zeneli
Mirjado Zeneli 12 ditë më parë
*Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*
Eda Cekrezi
Eda Cekrezi 12 ditë më parë
❤❤👏👏👏
Ergen Shini
Ergen Shini 12 ditë më parë
Zxcc
Eni Eni
Eni Eni 13 ditë më parë
Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️
BRUNO GJONAJ
BRUNO GJONAJ 5 ditë më parë
true
hen ko
hen ko 13 ditë më parë
Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️
Herbal Life
Herbal Life 13 ditë më parë
DIVA E MUZIKËS 💎
bofooit gojo
bofooit gojo 12 ditë më parë
Bravo Elvana e ke qare
nalaa ____
nalaa ____ 13 ditë më parë
Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹
bofooit gojo
bofooit gojo 12 ditë më parë
🎶
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha 13 ditë më parë
👍
DURO S
DURO S 13 ditë më parë
Elvana është pasuri kombëtare!
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98 14 ditë më parë
kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht
Girls Queens
Girls Queens 14 ditë më parë
U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍
hen ko
hen ko 13 ditë më parë
Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏
blerta mehmeti
blerta mehmeti 14 ditë më parë
🥰
Love Calming Relax
Love Calming Relax 14 ditë më parë
*Good evening*
kristina durdaj
kristina durdaj 14 ditë më parë
super
bofooit gojo
bofooit gojo 14 ditë më parë
O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨
bofooit gojo
bofooit gojo 14 ditë më parë
Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤
bofooit gojo
bofooit gojo 14 ditë më parë
🤩🤩
Sandra Lame
Sandra Lame 14 ditë më parë
😭😭😭😭😭
Sabrina Hoxha
Sabrina Hoxha 14 ditë më parë
10-10
Eneo Toçila
Eneo Toçila 14 ditë më parë
8⁴
Fashion Styl16
Fashion Styl16 15 ditë më parë
Ço
Marek Baszyński
Marek Baszyński 15 ditë më parë
🎶
Rajdi Bajraktari
Rajdi Bajraktari 15 ditë më parë
Bravo Elvana e ke qare
bofooit gojo
bofooit gojo 14 ditë më parë
Hfghff6idf6uvc bffhnbfghxhuygddddŕrngsrtgv zvnxgbb cvcvcbxvfggf
Ismail Kukes
Ismail Kukes 15 ditë më parë
Elvana je e papare
opzz xsin
opzz xsin 15 ditë më parë
Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜
Bulletproof XD
Bulletproof XD 15 ditë më parë
Elvana I love you so much you are perfect I love your voice from turkey loves to albania ❤
Viola Manoli
Viola Manoli 15 ditë më parë
Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏
Evgeni
Evgeni 15 ditë më parë
Love your voice! Greetings from Bulgaria, such a lovely artist... im absolutely in love.. can’t stop listening.. keep doing well. WORLD STAR.. angel voice 👼