i errët

Merita Burrniku & Armend Beqiri - Ramazani / Ramadan 

Shikime 697 mijë
97% 6 777 194

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Ximi on…
FB: smarturl.it/XimiFB
IG: smarturl.it/XimiIG
Subscribe: smarturl.it/XimiSub
Text: Kreshnik Avdiu
Arr & Studio: Arti Rec
Video: RGB Entertainment
Executive Producer: Prod. XIMI
Contact: +38344324236
© & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved
#produksioniximi #shqip

Argëtim

Publikuar

 

12 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Sead Bisljimi
Sead Bisljimi Ditë më parë
MASHA ALLAH ILAHI SHUME MIRE ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Asije K
Asije K Ditë më parë
😍😋😋
ardi shala
ardi shala 3 ditë më parë
😚😛😙🤔🤪😚😇🤣😑☺☺🤑😂😚
Meritaisaku Isaku
Meritaisaku Isaku 6 ditë më parë
Ramadan Mubarak ju prsh nga gjermanija ,agjerim te leht Allahu na i pranoft lutjet tona ,Vllezerve dhe motrave ne islam
Rinor Berisha
Rinor Berisha 4 ditë më parë
ahhh wd wäqüü
Miradije Ismaili
Miradije Ismaili 7 ditë më parë
Ju lumt zoti ju shperbleft
Elsa Haliti
Elsa Haliti 7 ditë më parë
Mashalla 🕋🕋🕋☝☝👏👏🖒🖒
Erza Ajdini
Erza Ajdini 7 ditë më parë
Mashallah shum ilahije te mir ❤❤
Kreku Kreku
Kreku Kreku 10 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🏻🧕🧕🇦🇱🇦🇱💜💖
Ana Lleshi
Ana Lleshi 11 ditë më parë
O muzikë e bukur me ta mush zemrën plot gëzim😍😍🤗🤗
mikea hiooi
mikea hiooi 11 ditë më parë
Ju lumt goja ALLAHU ju shoerbleft ishallah 😍
yu tian yo
yu tian yo 12 ditë më parë
😍
yuoop noke
yuoop noke 12 ditë më parë
Ma shaa allah shum ilahi e mirr zoti juve j’u shperbleft 🤲🏻 💫
Meritaisaku Isaku
Meritaisaku Isaku 6 ditë më parë
Ma shaAllah Allahu ju shperblevt InshaAllah se shum ilahi e mir zoti ju ruft kudo qe jeni Amin
Eliza haliti
Eliza haliti 12 ditë më parë
Ramadan oramadan ☝☝☝☝👏👏👏👏🖒🖒🖒💖💖💖💖💖
hoiy vinosa
hoiy vinosa 10 ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti 🤲🤲
hoiy vinosa
hoiy vinosa 12 ditë më parë
Mashalla inshallah allahu na pranon ramazanin tanve
mikea hiooi
mikea hiooi 11 ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti 🤲🤲
Genc Memaj
Genc Memaj 13 ditë më parë
MashaAllah ELHAMDULILAH Se jemi Musliman ☝️🤲☪️🕋🕌🇦🇱🇽🇰
Aulona Gashi
Aulona Gashi 9 ditë më parë
@hoiy vinosa MashaAllah❤
hoiy vinosa
hoiy vinosa 10 ditë më parë
MashaAllah❤️
Aferdita Hoxha
Aferdita Hoxha 13 ditë më parë
Ju lumt per kete ilahi te bukur, ju urojme te gjitha te mirat.🌹🥀 Allahu ju Nderoft.
hoiy vinosa
hoiy vinosa 12 ditë më parë
Mashalla 😍🥰🥰🥰😍😍❤💖💖💖❤❤💖💖
Elijesa Pllana
Elijesa Pllana 14 ditë më parë
🥰🥰
yuoop noke
yuoop noke 12 ditë më parë
Mashallah me ta knaq shpirtin kjo ilahi Allahu na e pranoft Agjërimin inshallah 🤲❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov 14 ditë më parë
Mashallah allahu ju bekoft te dy shum bukur ☝️🕋🕋🧿🧿
abbsnn cose
abbsnn cose 13 ditë më parë
Galemenderıt ene taj agjerım te let zotı na ndımoft e na pranoft lutjet
Ajnure Ramadani
Ajnure Ramadani 15 ditë më parë
Ju lumt juve dyve
Quran Recitation
Quran Recitation 15 ditë më parë
MaşÂllah
Gashire Haliti
Gashire Haliti 15 ditë më parë
ALA
abbsnn cose
abbsnn cose 15 ditë më parë
Mashalla 😍🥰🥰🥰😍😍❤💖💖💖❤❤💖💖
Adnan Neziri
Adnan Neziri 16 ditë më parë
Mashallah 😇☝️
gioyu comi
gioyu comi 16 ditë më parë
Marrshalla zoti ju shperbleft me te mira ishalla.
abbsnn cose
abbsnn cose 15 ditë më parë
Mashallah allahu ju bekoft te dy shum bukur ☝️🕋🕋🧿🧿
Bimmer E90
Bimmer E90 16 ditë më parë
MashaAllah❤️
minij hooi
minij hooi 17 ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti 🤲🤲
Aulona Gashi
Aulona Gashi Ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti🤲🤲🥰
gioyu comi
gioyu comi 16 ditë më parë
Ju lumt goja ALLAHU ju shoerbleft ishallah 😍
soinhu foitu
soinhu foitu 18 ditë më parë
Mashallah me ta knaq shpirtin kjo ilahi Allahu na e pranoft Agjërimin inshallah 🤲❤
Hasan Selimi
Hasan Selimi 18 ditë më parë
oo zoti mos judaft na knaqet
Veton gashi
Veton gashi 18 ditë më parë
🙏🙏
Ragmi Jusufi
Ragmi Jusufi 18 ditë më parë
Mashallah me ta knaq shpirtin kjo ilahi Allahu na e pranoft Agjërimin inshallah 🤲❤
Mc Mbeti
Mc Mbeti 15 ditë më parë
Lxuop
Zoh ra
Zoh ra 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️🕋🕋👍🏽🤲🏻☪️🌹🌹
Samir Hamidi
Samir Hamidi 18 ditë më parë
Subscribe kanalin tim ju lutem. Besoj që përfitoni diqka nga ky. Nëse e meritoj bëjeni.
Haqime Zeqiri
Haqime Zeqiri 19 ditë më parë
Rofshi
mikin lirou
mikin lirou 19 ditë më parë
Urime muaj i Bekuar Ramazanit te gjithve muslimave kudo qe jan
soinhu foitu
soinhu foitu 18 ditë më parë
MashAllahhh shum bukur Allahu ju bekoftë e Agjerim sa ma te lehtee
Ruvejda Jakupi
Ruvejda Jakupi 19 ditë më parë
Urime te gjithevee muaji i bekuar i ramazanit❤❤
Ceca Gromovi
Ceca Gromovi 19 ditë më parë
☝️🙏🙏🙏🕋🕋🕋😭😭😭🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️🙏🕋
serdy ximi
serdy ximi 19 ditë më parë
Mashallah ALLAHU ju rujt keng shum me domethanje per musliman ZOTI ju rujt
Dizi Dizi
Dizi Dizi 19 ditë më parë
Ah gurbet qe na ke ndar,nuk po jem sè bashku me prindèt me u zgju sbashku ne syfir e me ba iftar😭😭
butti fdft
butti fdft 19 ditë më parë
Allahu ju bekoftë ilahi shum shum e mir 🙂
naninanu berisha
naninanu berisha 20 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Fatime Time
Fatime Time 20 ditë më parë
Urime muaj i Bekuar Ramazanit te gjithve muslimave kudo qe jan
ShaGraTh09
ShaGraTh09 20 ditë më parë
Pfui
Albinnalbin Albin
Albinnalbin Albin 20 ditë më parë
👌👏👏👏
shani yan
shani yan 20 ditë më parë
MashAllah ILAHI shum e mir. Juve suksese, dhe Allahi Ju shperbleft per mundin qe keni bo 🤲🏻
Suat Neziri
Suat Neziri 20 ditë më parë
Ju lumt goja ALLAHU ju shoerbleft ishallah 😍
The Human
The Human 20 ditë më parë
Mashallah allahu ju bekoft te dy shum bukur ☝️🕋🕋🧿🧿
Cucina Mista
Cucina Mista 20 ditë më parë
Urime te hjithve muai i shejt i Ramazanit” agjerim te leht jarabi ? 🤲🤲
Ramazan Kılınç
Ramazan Kılınç 20 ditë më parë
MAŞALLAH
Rex Illyria
Rex Illyria 20 ditë më parë
Ramadan Mubarek! Ju uroj të gjithë muslimanëve muajin e bekuar të Ramazanit Ju përshëndes me selam nga SHBA
serdy ximi
serdy ximi 19 ditë më parë
Mashalla zoti ju rujt dy plumba💖💖🤲🤲
sonila bollguri
sonila bollguri 21 ditë më parë
Shume bukur amin I qofshim fale zotit
Elma SEFiVAČMA
Elma SEFiVAČMA 21 ditë më parë
🕋🕋🕋🕋🕋🙏🙌🕋
zuygj bnsv
zuygj bnsv 21 ditë më parë
Mashalla inshallah allahu na pranon ramazanin tanve
Severdjana Zivoli
Severdjana Zivoli 21 ditë më parë
Mashalla 😍🥰🥰🥰😍😍❤💖💖💖❤❤💖💖
Nevzad Aliu
Nevzad Aliu 21 ditë më parë
Allahu ju bekoftë ilahi shum shum e mir 🙂
dolimi jotoo
dolimi jotoo 21 ditë më parë
My favourite singers in Albania 💟
Asime Abdulaj
Asime Abdulaj 21 ditë më parë
Mashalla satmojr ini tedy allahu ukafal shum tmojr ini si bilbila kendoni ata ilahi allahu urujt ❤💙🤲☝️😢👌
Regdu Geht
Regdu Geht 21 ditë më parë
Mashallah sa bukur. Allahu na e pranoft agjerimin dhe lutjet!! AMEEN!
mustafa kuzu
mustafa kuzu 22 ditë më parë
What language is this??
Tech25
Tech25 11 ditë më parë
Albanian language
Naide Bellagoshi
Naide Bellagoshi 22 ditë më parë
Allahi ju shperbleft.
Besjana Hafuzi
Besjana Hafuzi 22 ditë më parë
Mashallah sa bukur. Allahu na e pranoft agjerimin dhe lutjet!! AMEEN!
zuygj bnsv
zuygj bnsv 20 ditë më parë
Mashallah sa bukur. Allahu na e pranoft agjerimin dhe lutjet!! AMEEN!
Yusuf Ibrahim
Yusuf Ibrahim 22 ditë më parë
Selam Alejkum kann jemand sagen wer das Erste Musikalische Instrument erfunden hat?? im Zeiten vom Propheten Shit a.s
senni bgon
senni bgon 22 ditë më parë
MashAlla zoti ju bekuft
Šemsa Matanović
Šemsa Matanović 22 ditë më parë
SUBHANALLAHU VE ELHAMDULILLAHI....LA IL LAHE IL ALLAHU VE ALLAHU AKBAR...
Fisar Jashari
Fisar Jashari 22 ditë më parë
Mashalla mashalla sa ilahi e bukur zoti ju ndimoft si dhe agjrim te lehet e te pranuar te zoti suphane te ala 💙❤🤲🤲🤲
butti fdft
butti fdft 19 ditë më parë
Mashalla 😍🥰🥰🥰😍😍❤💖💖💖❤❤💖💖
Hajgare pa Kufi Shqip
Hajgare pa Kufi Shqip 22 ditë më parë
Mashallah shum ze tbukur te dyt Bur e Gru mat mirt jeni Respekt per ker Ilahi shum tmir, Urime gjithve Ramazanin Zoti jau lehtsoft Agjerminin🤲
senni bgon
senni bgon 22 ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti 🤲🤲
Skurta Podujeva
Skurta Podujeva 22 ditë më parë
Allahushrbleftketmujbekum.amin
Klaus Dieter Wunsch
Klaus Dieter Wunsch 23 ditë më parë
🤲🤲🤲🙏🙏🙏💥👍👍👍👍👍👍😚☺😘👍💕💥
Margarita
Margarita 23 ditë më parë
MashaAllah Allahu ju bekoft me gjithe zerin e bukur🤲🤲❤️
Aferdita Asani
Aferdita Asani 23 ditë më parë
🙏🤲🤲🤲🕋❤❤❤❤
Dashmir Ramadani
Dashmir Ramadani 23 ditë më parë
Ma shaa Allah ☝️ l Madhi Allah ju bekoftë!
Sara Burrniku
Sara Burrniku 23 ditë më parë
🥰🥰
Iliriana Alikaj
Iliriana Alikaj 23 ditë më parë
Marrshalla zoti ju shperbleft me te mira ishalla.
Floriana Rrustemi
Floriana Rrustemi 23 ditë më parë
Shum bukur
Shqiponje
Shqiponje 23 ditë më parë
Uroj që ky muaj të sjell paqë, shëndet,harmoni , begati dhe lusim All-llahun e Plotfuqishëm që të na lehtësojë agjerimin dhe të na pranoj veprat e mira 🙏🕋 Urime Ramazani , Muaji i mëshires dhe begatisë.
wnnalis cioov
wnnalis cioov 14 ditë më parë
Mashalla 😍🥰🥰🥰😍😍❤💖💖💖❤❤💖💖
NorA Nikqi
NorA Nikqi 23 ditë më parë
MashAllahhh shum bukur Allahu ju bekoftë e Agjerim sa ma te lehtee
Ema Krusler
Ema Krusler 23 ditë më parë
Allahu ja pranoft
Aida Krasniqi
Aida Krasniqi 23 ditë më parë
Mashallah 🤲🏻🌸
Kadir Halili
Kadir Halili 23 ditë më parë
☝💑😇
Shqipe Kramoviku
Shqipe Kramoviku 23 ditë më parë
Aawwwwgfggyqq e
Kadir Schulejmani
Kadir Schulejmani 23 ditë më parë
Mashallah ju rujt Zoti 🤲🤲
bobi7 tanevski
bobi7 tanevski 23 ditë më parë
LORD JESUS Is not only a prophet , LORD JESUS IS GOD in Flesh (ONLY WAY TO HEAVEN) ! alah is satan , muhammad is a false prophet (Read BIBLE 📖) .
Tech25
Tech25 11 ditë më parë
Jesus is only a prophet of God. You have a false imagine. He also pray to God. He was a messenger of God. Nothing else.
kosov m.f
kosov m.f 23 ditë më parë
Lumi na qe jem mosliman veq nje zot ekem pos ti tjtre ska lumi na per allahin na rujt prej sherit e prej rugove te kqija qdo njeri ishalla allahi irujt amin ☝️🤲🤲🙏
Luan Iljazi
Luan Iljazi 23 ditë më parë
👎
bobi7 tanevski
bobi7 tanevski 23 ditë më parë
Ramadan is a satanic (pagan) holiday ! muhammad is a false prophet (Antichrist) ! LORD JESUS IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 (READ BIBLE 📖) !
Ramazan Ymeri
Ramazan Ymeri 23 ditë më parë
Elhamdulil Agjirim teket per tegjith Agjirusit
Eljvane Krasnici
Eljvane Krasnici 23 ditë më parë
Mashllah 🤲❤🌷
latife lamaj
latife lamaj 23 ditë më parë
Marshallah agjerim te leht tegjithve 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Sakibe Shabani
Sakibe Shabani 23 ditë më parë
Motra e vllazen ju uroj diten e pare te Ramazanit te lehte dhe namaze e lutje te pranuar inshalla. E juve te dyve Allahu ju shperbleft per kete ilahi te re me xhenet Jeni shume te mrekullueshem.Na knaqet me ket ze te mrekullueshem.🙏💕🥰
Floriana Rrustemi
Floriana Rrustemi 23 ditë më parë
Hallal të qoft shum bukur epaske shkrujt
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi 23 ditë më parë
Mashalla zoti ju bekoft 🙏👐👐
Nexhat Bajrami
Nexhat Bajrami 23 ditë më parë
MashAllah sa ilahi e bukur
Leonard Krasniqi
Leonard Krasniqi 23 ditë më parë
Mashalla Agjerim te leht e zoti na prnoft
Arsim Krasnici
Arsim Krasnici 23 ditë më parë
Mashallah mubarek ramazan 🤲🏼❤️
Pajazit Lushtaku
Pajazit Lushtaku 24 ditë më parë
MashALLAH ju rujt Zoti. 🤲🏽🍀
aril iremo
aril iremo 24 ditë më parë
Agjerim te let te gjithve 🤲
Sevim Sulejmani
Sevim Sulejmani 24 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu 24 ditë më parë
Mashalla Allahu jushper bleft me gjenetin shum ilahi I bukur ☝️🤲🙏
mikin lirou
mikin lirou 19 ditë më parë
MashAllah ILAHI shum e mir. Juve suksese, dhe Allahi Ju shperbleft per mundin qe keni bo 🤲🏻
Majlinda Shala
Majlinda Shala 24 ditë më parë
Mashallah si dy engjull jeni o Zot
Denisa Veizi
Denisa Veizi 24 ditë më parë
Agjerim te lehte agjeruesve kudo qe ndodhen😊😊
Antigona Koca
Antigona Koca 24 ditë më parë
Mashallah ju koft per ket Ilahi kaq te qelluar! E inshAllah na pranohet te gjithve agjerimi e inshallah nau mbushen zemrat me iman! Sepse kjo dynja esht vetem kaluse e per at dyje duhet te mundohemi!
Regdu Geht
Regdu Geht 21 ditë më parë
MashaAllah Allahu ju bekoft me gjithe zerin e bukur🤲🤲❤️
Lana 4444
Lana 4444 24 ditë më parë
Zoti ua shpërbleftë me tmira ishalla😍☝☝
Lana 4444
Lana 4444 24 ditë më parë
A bën që ta mbajnë fëmijët? Sa mir erdhi ramazani
Ana Lleshi
Ana Lleshi 11 ditë më parë
Fëmijët bëjnë ta mbajnë pa detyrim.Mga mosha 12 e deri ku janë.Fëmijët ndoshta nuk mund ta bajnë po prapseprapë mund ta mbajnë ata që r mbajë.Po pra erdhi muaji i ramazanit.Zoti ua pranoftë të gjithve ishalla.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Lana 4444
Lana 4444 11 ditë më parë
@Tech25 Në rregull flm
Tech25
Tech25 11 ditë më parë
Jo nuk e kan patjeter. Munden vullnetarisht. Ramazani eshte farz prej puberteti.
Haidar Meta
Haidar Meta 24 ditë më parë
🇦🇱🍇🍉🍒🍓🇦🇱Marshallah,bravo.🌟🌙🌟🌙🌷⚘
Faqja Tjeter
Surja el Bekare
2:06:28
Shikime 4,4 mln
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29