i errët

Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K) 

Abonohu
Shikime 214 mijë
98% 2 102 41

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Argëtim

Publikuar

 

13 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Lela Lela
Lela Lela 21 orë më parë
SUKSESE!
Anxhela Xhela
Anxhela Xhela 21 orë më parë
Bravooo shume bukur.
Romeo Ruka
Romeo Ruka 10 ditë më parë
Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏
John Cina
John Cina 10 ditë më parë
SUPER DUPER KENG
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 10 ditë më parë
👏👏
Aristo bezhanic947
Aristo bezhanic947 10 ditë më parë
Super🔥🔥
Maria Zeneli
Maria Zeneli 10 ditë më parë
Super 😍😍😍😍
Enny Thiago
Enny Thiago 10 ditë më parë
Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret
Nertil Zeneli
Nertil Zeneli 10 ditë më parë
Ka lezet kshu🔥🔥🔥
Toni Klintoni
Toni Klintoni 10 ditë më parë
Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱
Ledjan Roci
Ledjan Roci 10 ditë më parë
Bravo çuna ju pershendes...
Jeta Cala
Jeta Cala 10 ditë më parë
Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 10 ditë më parë
Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dalip Salliu
Dalip Salliu 10 ditë më parë
Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥
Elisabeta Metushi
Elisabeta Metushi 10 ditë më parë
No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟
Denada Oparaku
Denada Oparaku 10 ditë më parë
Super jeni me te miret 🥰
Arentina Gjoni
Arentina Gjoni 10 ditë më parë
Jeni me te miret 🥰
Laura Laura
Laura Laura 10 ditë më parë
Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍
Nurie Agaraj
Nurie Agaraj 10 ditë më parë
Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏
Bruna Banushi
Bruna Banushi 10 ditë më parë
👏👏👏👏
lida lazaj
lida lazaj 10 ditë më parë
Si gjithmon gjiganda bravo cuna
Sokol Kararaj
Sokol Kararaj 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥✌
Myftarago Lorena
Myftarago Lorena 10 ditë më parë
Super na kenaqet
Kristo Marku
Kristo Marku 10 ditë më parë
Jeni me te miret 😍
Redian Xhafaj
Redian Xhafaj 10 ditë më parë
Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj 10 ditë më parë
Sukse me teja
Eljo Eljo
Eljo Eljo 10 ditë më parë
Ju lumt goja
Keli Keli
Keli Keli 10 ditë më parë
Bravo SUKSESE cuna
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 10 ditë më parë
Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟
Xhezo Eml
Xhezo Eml 10 ditë më parë
Shume kenge te bukura suksese cuna
Bl Bl
Bl Bl 10 ditë më parë
Bravooo
elvi elvi
elvi elvi 10 ditë më parë
super keng suksese
PewPew Albo
PewPew Albo 10 ditë më parë
Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥
ff saker
ff saker 10 ditë më parë
Super I malli Bardhi Naka
Amoremio Syzana
Amoremio Syzana 10 ditë më parë
Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍
Astrit Meidani
Astrit Meidani 10 ditë më parë
Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee
ARMAND LLUSHA
ARMAND LLUSHA 10 ditë më parë
Po Endrin ku e keni
Klejdiseiti Klejdiseiti
Klejdiseiti Klejdiseiti 10 ditë më parë
Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj
Astrit Meidani
Astrit Meidani 10 ditë më parë
Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte
Erion Majko
Erion Majko 11 ditë më parë
Shume e bukur kjo kenge o cuni
Albi Cakaj
Albi Cakaj 11 ditë më parë
Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥
Ilir Gjoncari
Ilir Gjoncari 11 ditë më parë
Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍
Arif Bala
Arif Bala 11 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
CECILIA AYALA
CECILIA AYALA 11 ditë më parë
Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘
Elidon Brakai
Elidon Brakai 11 ditë më parë
Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket
Flori Caushi
Flori Caushi 11 ditë më parë
Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥
Vullnet LAMAJ
Vullnet LAMAJ 11 ditë më parë
Shum bukur bravo cuna..
Eriselda Selda
Eriselda Selda 11 ditë më parë
Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte
Anxhela Abazaj
Anxhela Abazaj 11 ditë më parë
👏👏👏👏👏
Regiela Kastle
Regiela Kastle 11 ditë më parë
Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 11 ditë më parë
Fieri brravo
Vlore
Vlore 11 ditë më parë
Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng
Tila Tila
Tila Tila 11 ditë më parë
Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj 11 ditë më parë
Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime
Ana Taullaraj
Ana Taullaraj 11 ditë më parë
😍😍😍👏👏
Matilda Xhardja
Matilda Xhardja 11 ditë më parë
💃🙃
Enkileda Cakaj
Enkileda Cakaj 11 ditë më parë
Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏
Andrea Prifti
Andrea Prifti 11 ditë më parë
Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
romeo bida
romeo bida 11 ditë më parë
Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo
Argyro Vasili
Argyro Vasili 11 ditë më parë
Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟
Jetmir Musagalliu
Jetmir Musagalliu 11 ditë më parë
Bravo cuna
Erlind Meraj
Erlind Meraj 11 ditë më parë
Bravo
amore Arce Award
amore Arce Award 11 ditë më parë
Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌
Bledar Pane
Bledar Pane 11 ditë më parë
Njesha bravo
Enver Demalia
Enver Demalia 11 ditë më parë
Suksese te metejshme
Doni Doni
Doni Doni 11 ditë më parë
Legjend çunat nga patosi
Dorela Cela
Dorela Cela 11 ditë më parë
Bravo cuna
Drita Bulla
Drita Bulla 11 ditë më parë
Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥
Dj Nikolla
Dj Nikolla 11 ditë më parë
Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka 11 ditë më parë
Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙
Ermir Mecaj
Ermir Mecaj 11 ditë më parë
Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese
Klajdi Koromonaj
Klajdi Koromonaj 11 ditë më parë
Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱
Rezarta Bazo
Rezarta Bazo 11 ditë më parë
Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤
Sonila Shehajjj
Sonila Shehajjj 11 ditë më parë
Shum bukur bravo
refit nuhaj
refit nuhaj 11 ditë më parë
Suksese çuna Jeni më të mirët
Lorimeti Hazizaj
Lorimeti Hazizaj 11 ditë më parë
👏👏
O bektash
O bektash 11 ditë më parë
Bravo djema👏👏👏
Ladii Danaj vizion plus
Ladii Danaj vizion plus 11 ditë më parë
Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Eneida Ruçi
Eneida Ruçi 11 ditë më parë
💥💥💥💥
Mikel Harizi
Mikel Harizi 11 ditë më parë
Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .
Bad Boy Jack
Bad Boy Jack 11 ditë më parë
Bravo
maria kola
maria kola 11 ditë më parë
Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻
Kleo Blloshmi
Kleo Blloshmi 11 ditë më parë
Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎
Art Prenga
Art Prenga 11 ditë më parë
Jeni me te miret
Aziz Vrapi
Aziz Vrapi 11 ditë më parë
Bravo cuna
Kleanthi Mici
Kleanthi Mici 11 ditë më parë
Historia juaj ne vite ,suksese djema
Skifo Ams
Skifo Ams 11 ditë më parë
Para fieriiii
Ermela Ermela
Ermela Ermela 11 ditë më parë
❤❤
bella bella
bella bella 11 ditë më parë
Kot fare
Zehra Zerha
Zehra Zerha 11 ditë më parë
Bravo 🎶
Mari Lili
Mari Lili 11 ditë më parë
💥🎶💥💥
Ali 3690
Ali 3690 11 ditë më parë
Super 💥💥💥
Ola Ola
Ola Ola 11 ditë më parë
E keni qare 🎶
Elena Ela
Elena Ela 11 ditë më parë
🎶🎶🎶🎶
Shprehje te ndryshme
Shprehje te ndryshme 11 ditë më parë
Jeni me te miret.
focus greg
focus greg 11 ditë më parë
🎺🎺🕺🏾💃🏽☀️🕺🏼💃🏼🎺🎺
Deni Jonuzi
Deni Jonuzi 11 ditë më parë
Super bravo
Arnida Strora
Arnida Strora 11 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏
Arianna Cola
Arianna Cola 11 ditë më parë
Shum - shum bukur bravo ⭐⭐⭐⭐
Eralda Likaj
Eralda Likaj 11 ditë më parë
Jeni me te miret😚😚😚😚😚😚😚
Ditjona Binjaku
Ditjona Binjaku 11 ditë më parë
Suksese shume kenge e bukur
Faqja Tjeter
I Shaved My Head Bald
16:19
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Shikime 2 mln