i errët

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe 

Shikime 1,8 mln
95% 17 000 771

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Publikuar

 

7 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 19 orë më parë
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Mesa Mesa
Mesa Mesa 20 orë më parë
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free 22 orë më parë
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci 22 orë më parë
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 19 orë më parë
Доброго дня.
Cassie
Cassie Ditë më parë
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Gina Meta
Gina Meta Ditë më parë
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj Ditë më parë
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj 2 ditë më parë
Mir et
Emily An
Emily An 2 ditë më parë
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari 2 ditë më parë
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq 3 ditë më parë
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy 3 ditë më parë
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri 3 ditë më parë
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An 2 ditë më parë
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire “fitore” Arifi
Fatmire “fitore” Arifi 3 ditë më parë
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
life is beautiful
life is beautiful 4 ditë më parë
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj 4 ditë më parë
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh 3 ditë më parë
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 5 ditë më parë
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy 3 ditë më parë
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca 5 ditë më parë
Gjitha ash tu
Александр Кузьмин
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani 5 ditë më parë
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna 5 ditë më parë
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 5 ditë më parë
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko 5 ditë më parë
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj 5 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement 5 ditë më parë
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa 5 ditë më parë
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha 6 ditë më parë
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori 6 ditë më parë
ju lumt
gold.agfansat
gold.agfansat 6 ditë më parë
❤️😍
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo 6 ditë më parë
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen 6 ditë më parë
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone 6 ditë më parë
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi 6 ditë më parë
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo 6 ditë më parë
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci 6 ditë më parë
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Genti Gjoka
Genti Gjoka 6 ditë më parë
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu 6 ditë më parë
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq 7 ditë më parë
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri 7 ditë më parë
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi 7 ditë më parë
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec 7 ditë më parë
Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj 7 ditë më parë
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Valbona salihu
Valbona salihu 7 ditë më parë
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom 7 ditë më parë
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani 7 ditë më parë
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba 7 ditë më parë
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj 7 ditë më parë
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca 7 ditë më parë
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom 7 ditë më parë
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG 8 ditë më parë
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely 8 ditë më parë
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce 8 ditë më parë
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud 8 ditë më parë
aldesk.info/head/ac_gncuBjJSlzpc/video.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj 8 ditë më parë
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco 8 ditë më parë
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala 8 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala 8 ditë më parë
Bukur shumm❤❤
eli
eli 8 ditë më parë
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami 8 ditë më parë
Api
Silvana Kume
Silvana Kume 8 ditë më parë
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti 8 ditë më parë
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr 8 ditë më parë
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli 8 ditë më parë
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata 8 ditë më parë
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj 8 ditë më parë
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari 8 ditë më parë
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade 8 ditë më parë
💞
cqvio doli
cqvio doli 8 ditë më parë
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj 8 ditë më parë
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca 8 ditë më parë
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza 8 ditë më parë
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon 8 ditë më parë
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 6 orë më parë
you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Duk Goraj
Duk Goraj 8 ditë më parë
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 6 orë më parë
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Vincenzo Bajraktari
Vincenzo Bajraktari 8 ditë më parë
🤍🤍
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku 9 ditë më parë
Kenge mrekulli👑🌟
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj 9 ditë më parë
Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚
senni bgon
senni bgon 8 ditë më parë
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi 9 ditë më parë
Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88
Hateme Shabani
Hateme Shabani 9 ditë më parë
Ju lu..mt
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta 9 ditë më parë
Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri 8 ditë më parë
shum e bukur kenga❤❤
T R
T R 9 ditë më parë
U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi
Haxhere Syla
Haxhere Syla 9 ditë më parë
Ju knoft zemra.
Faton Arifi
Faton Arifi 9 ditë më parë
♥️♥️
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
Ju knoft zemra💕
Naije Demaj
Naije Demaj 9 ditë më parë
Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺
annag cocl
annag cocl 9 ditë më parë
Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱
Kimete Balliu
Kimete Balliu 9 ditë më parë
Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Skender Curri
Skender Curri 9 ditë më parë
Qetesi shpirti jeni
Dean Sefa
Dean Sefa 9 ditë më parë
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Vlora
Vlora 9 ditë më parë
💖🙏🇦🇱
annag cocl
annag cocl 9 ditë më parë
zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj 9 ditë më parë
Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti 10 ditë më parë
shum ja ke qellu me ket keng urime
Jeton Selmani
Jeton Selmani 10 ditë më parë
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Bukurie Ferati-Zeqiri
Bukurie Ferati-Zeqiri 10 ditë më parë
Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️
almendu alpa
almendu alpa 10 ditë më parë
Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot
almendu alpa
almendu alpa 10 ditë më parë
Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti 10 ditë më parë
According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.
Artur Hoxha
Artur Hoxha 10 ditë më parë
Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lule Zefi
Lule Zefi 10 ditë më parë
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Orgito Meco
Orgito Meco 10 ditë më parë
Super keng🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 10 ditë më parë
Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet
Hava Gashi
Hava Gashi 10 ditë më parë
Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat
Faqja Tjeter
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
Shikime 473 mijë
Taulant Bajraliu - Qika e Babes
3:40
MOTRA PËR VLLA💚💚
2:37
Gold AG - Plumbi
3:25
Shikime 362 mijë
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
Shikime 473 mijë
Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm
1:43:25
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Deji
8:34
Shikime 8 mln