i errët

Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa? 

Abonohu
Shikime 348 mijë
93% 3 258 226

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Argëtim

Publikuar

 

19 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
lyrics songs
lyrics songs 5 orë më parë
Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk
Lola Guri
Lola Guri 7 orë më parë
Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI Ditë më parë
Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua
yuoop noke
yuoop noke Ditë më parë
Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Ditë më parë
👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri Ditë më parë
Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌
yuoop noke
yuoop noke 14 orë më parë
sindi i beri nji vleresim total
Arlind Selita
Arlind Selita 2 ditë më parë
Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt
yuoop noke
yuoop noke 14 orë më parë
Ik moj lamashe femer
seiom jvony
seiom jvony 2 ditë më parë
Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Lezh Shkoder
Lezh Shkoder 2 ditë më parë
Melisa ❤❤❤❤❤❤❤
Alban Zeka
Alban Zeka 2 ditë më parë
Tu me ta ndrru venin senin😂😂
Nazmi Odai
Nazmi Odai 2 ditë më parë
Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
xhani ibershimi
xhani ibershimi 3 ditë më parë
Jo melisa nuk edhte perputhur
seiom jvony
seiom jvony 2 ditë më parë
Fake fuck!!
Valdete Osmani
Valdete Osmani 3 ditë më parë
Melisa je e para
Claudio Hysi
Claudio Hysi 3 ditë më parë
Fake and ugly
Erza Krasniqi
Erza Krasniqi 3 ditë më parë
Sa e bukur
Zyrafet Reshiti
Zyrafet Reshiti 3 ditë më parë
te lumt melisa
Kim. Ronii
Kim. Ronii 4 ditë më parë
Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Zamira Amel
Zamira Amel 4 ditë më parë
Timoj plen
Zamira Amel
Zamira Amel 4 ditë më parë
Ti surat kal
Suzi Isenaj
Suzi Isenaj 4 ditë më parë
Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj 4 ditë më parë
Ik moj lamashe femer
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 4 ditë më parë
sindi i beri nji vleresim total
Mira Dakaj
Mira Dakaj 4 ditë më parë
Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt
Vin Teresant
Vin Teresant 4 ditë më parë
Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!
Xhani Xhani
Xhani Xhani 4 ditë më parë
Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Vin Teresant
Vin Teresant 4 ditë më parë
Fake fuck!!
Vin Teresant
Vin Teresant 4 ditë më parë
I ka gjerat me vajb! 😂😂
A Nila
A Nila 4 ditë më parë
Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)
Renato Linharee
Renato Linharee 4 ditë më parë
Shko hap dhe pak komet en itali barxhell
Eduart memo
Eduart memo 4 ditë më parë
Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂
klawdio Hoxhaj
klawdio Hoxhaj 4 ditë më parë
Lavire
Aurora Muqaj
Aurora Muqaj 5 ditë më parë
Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim
Muhamet Koboci
Muhamet Koboci 5 ditë më parë
Shum bukur fancja jon
Alkea Alsina
Alkea Alsina 5 ditë më parë
O melisa bukur
Tani Tr
Tani Tr 5 ditë më parë
E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt
Jonida Jonida
Jonida Jonida 5 ditë më parë
Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr
Jonida Jonida
Jonida Jonida 2 ditë më parë
@MELISA LLESHI ❤️❤️❤️
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Dz Ks
Dz Ks 5 ditë më parë
Vec per para ishalla sa ma lart
Maria Tsiokou
Maria Tsiokou 5 ditë më parë
Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna
smile foryou
smile foryou 5 ditë më parë
Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.
smile foryou
smile foryou 5 ditë më parë
Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin
Merita haxhiu
Merita haxhiu 5 ditë më parë
Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.
Kendra Duli
Kendra Duli 5 ditë më parë
Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco
vlora vlora
vlora vlora 5 ditë më parë
Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren
Vesa Vesa
Vesa Vesa 5 ditë më parë
Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!
Sonila Doqi
Sonila Doqi 5 ditë më parë
Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️
rajan rajan
rajan rajan 5 ditë më parë
Femer kotiiii🤮🤮🤮
Bossy Bella
Bossy Bella 5 ditë më parë
Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.
rajan rajan
rajan rajan 5 ditë më parë
E vetmja femer fallso dhe krv...,
Joni Ndreca
Joni Ndreca 5 ditë më parë
Njeri Shum Fallco
Miss You
Miss You 5 ditë më parë
Urime 🥰
Dash Piraj
Dash Piraj 5 ditë më parë
Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗
DAVID WHO!
DAVID WHO! 5 ditë më parë
*Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*
Andrea Sulku
Andrea Sulku 5 ditë më parë
Na plasi raku
Bal Bani
Bal Bani 5 ditë më parë
Asht perqir melisa ..
LT Crosvy
LT Crosvy 5 ditë më parë
You are so fake
World Charts
World Charts 5 ditë më parë
Po kari po 😂
Elena Oikonomopoulou
Elena Oikonomopoulou 5 ditë më parë
O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur
Dea Murati
Dea Murati 5 ditë më parë
Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI Ditë më parë
Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua
Beqiri Albert
Beqiri Albert 5 ditë më parë
Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪
Tessa B
Tessa B 5 ditë më parë
Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super
Genta zh,itali
Genta zh,itali 5 ditë më parë
Melisa bej duet me mevlanin
Davida Gjoni
Davida Gjoni 5 ditë më parë
Brravo Melisa je shum e mir
labinot shaqiri
labinot shaqiri 5 ditë më parë
Shum e mir pa make up
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Valbona Uka
Valbona Uka 5 ditë më parë
Melisa je ma e mir
e.b e.b
e.b e.b 5 ditë më parë
si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media
Gabriela Dajlani
Gabriela Dajlani 5 ditë më parë
bravo melasa
angelina jolie
angelina jolie 6 ditë më parë
drras koka si perpara si permrapa.
Flori Pirjasi
Flori Pirjasi 6 ditë më parë
Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Xhevat Dreshaj
Xhevat Dreshaj 4 ditë më parë
Sukssese
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 6 ditë më parë
Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj
EL Elda
EL Elda 2 ditë më parë
Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke
diac6j
diac6j 2 ditë më parë
@That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 4 ditë më parë
@That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗
That Guy
That Guy 4 ditë më parë
@Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 4 ditë më parë
@That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?
eva 30
eva 30 6 ditë më parë
Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮
hdhfhfhf jejrjrjr
hdhfhfhf jejrjrjr 6 ditë më parë
Kujt pi han shipka🤣
Hasan Sinani
Hasan Sinani 6 ditë më parë
Ti veq talente sje🤧🤧🤧
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout 6 ditë më parë
Suksese zemer 😘
Anxhelo Gang
Anxhelo Gang 6 ditë më parë
Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍
Reçica Besnik
Reçica Besnik 6 ditë më parë
Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 6 ditë më parë
Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 5 ditë më parë
@gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri
gjakova kosova
gjakova kosova 5 ditë më parë
E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?
Egzon Hoti
Egzon Hoti 6 ditë më parë
Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️
Korina Ymeri
Korina Ymeri 5 ditë më parë
😂😂😂😂po valla😂
King De1 Pro
King De1 Pro 6 ditë më parë
Sei bravissima: tanto auguri
KMN_KMN
KMN_KMN 6 ditë më parë
Sa palidhje
Lola Leo
Lola Leo 6 ditë më parë
Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.
melissa lleshi
melissa lleshi 6 ditë më parë
Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Ti Ti
Ti Ti 6 ditë më parë
Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍
Bossi Did
Bossi Did 6 ditë më parë
Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂
Blendi /
Blendi / 6 ditë më parë
Oj Melisa o tqifsha iher
Flutura Haxhiu
Flutura Haxhiu 6 ditë më parë
Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥
anna
anna 6 ditë më parë
BRAVO MELISA❤️❤️
It's Me
It's Me 6 ditë më parë
Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt
dovi lana
dovi lana 3 ditë më parë
Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 4 ditë më parë
@That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕
That Guy
That Guy 4 ditë më parë
Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 5 ditë më parë
@Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕
Leandro Alehandro
Leandro Alehandro 5 ditë më parë
Shqiptar hesapi ma
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 6 ditë më parë
OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣
rajan rajan
rajan rajan 5 ditë më parë
Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉
Flori Flori
Flori Flori 6 ditë më parë
O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕
Era Alda
Era Alda 6 ditë më parë
Suksese kukull
anxhela mahmutaj
anxhela mahmutaj 6 ditë më parë
me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu
Suada Bytyqi
Suada Bytyqi 6 ditë më parë
We love you Melisa 💖👑
Lindita Hoxha
Lindita Hoxha 6 ditë më parë
Suksese Melisa
suzana shega
suzana shega 6 ditë më parë
bravo melisa je nje vajze e dashur
Ana 1
Ana 1 6 ditë më parë
Te lumt Melisa❤️
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI 2 ditë më parë
Ela ela
Ela ela 6 ditë më parë
Sa bukur do ishte sikur te beje nje bashkepunim me mevlanin🙏🙏jeni shume te mire te dy pavarsishte gabimeve qe bet te dy dhe u larguat disi.. Publiku ju do bashke.. Si shoke , si miq, si te dashur... Si te doni ju... 🌟🌟🌟
Ramadan Vogliqi
Ramadan Vogliqi 6 ditë më parë
Ca thu m
sumeja Muslii
sumeja Muslii 6 ditë më parë
Melisa😍❤ ma😍 emira❤
Νορα Σαντρια
Νορα Σαντρια 6 ditë më parë
Suksese
Linda Abazi
Linda Abazi 6 ditë më parë
Ne perputhen ke shku per fame.mashtruse !!!
Vildane Shkodriqi
Vildane Shkodriqi 6 ditë më parë
Melisa brava zemer 😘❤️
Vildane Shkodriqi
Vildane Shkodriqi 6 ditë më parë
Bravo milisa 😘❤️
Faqja Tjeter
Epic Cycling on Ice
5:42
Shikime 44 mln
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
Epic Cycling on Ice
5:42
Shikime 44 mln
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
Yasak Elma 99. Bölüm
2:5:13
Shikime 1,2 mln
Maraşlı 7. Bölüm
2:15:33
Shikime 4,5 mln
Game Night Stereotypes
9:41
Rich Became Poor for 24 Hours!
10:17