i errët

Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio) 

Shikime 525 mijë
98% 5 189 63

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Muzikë

Publikuar

 

19 Mar 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
PetroXhori Official
PetroXhori Official Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
Meto Metaj
Meto Metaj 13 ditë më parë
U bere dhe i famshem o juli 🤔 Po tani cdo besh 🤔
Mira Mullaraj
Mira Mullaraj Muaj më parë
Kenge me shume rime Juli je me i miri.
Brian Briandemiri
Brian Briandemiri Muaj më parë
A
Perparim Krasniqi
Perparim Krasniqi Muaj më parë
hahahahahha
Redjona Tsako
Redjona Tsako Muaj më parë
No
Ajsi Mara
Ajsi Mara 7 orë më parë
Sa bukur .😇👄💋❤💙
Roza Xhabli
Roza Xhabli Ditë më parë
Te lumte juli Je i madh
Melina Mitro
Melina Mitro 3 ditë më parë
Me ket kenge Juli ia nxorri t palarat e skenareve dhe lojerave olses
erjon Elmas
erjon Elmas 3 ditë më parë
🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣
Arian Azemi
Arian Azemi 7 ditë më parë
Bravo Juli gjigand je
Adro Adro
Adro Adro 8 ditë më parë
Bravooo Juli keng e vertet me pelqeu shumeeee kenga e degjoj shpesh hereeeeee😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Gaming Albania
Gaming Albania 8 ditë më parë
Arsitela do doktorin , doktori do Matcha😂😂😂😂🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Enes Lezo
Enes Lezo 10 ditë më parë
😇😇😇😇😇😇😇
Gazmed Velaj
Gazmed Velaj 11 ditë më parë
Sa bukur kendon o juli.😂👏🏻👏🏻😘💋
Orgito gitio
Orgito gitio 11 ditë më parë
Jepi Julian Lala super klip me here!vazhdo keshtu
Rexhije Sejfuli
Rexhije Sejfuli 11 ditë më parë
Keng e mir shum
Ana Krosa
Ana Krosa 13 ditë më parë
❤❤
Arsim Spahiu
Arsim Spahiu 15 ditë më parë
King jeeee
cllevjo samuel
cllevjo samuel 16 ditë më parë
Per te qeshur kenge
cllevjo samuel
cllevjo samuel 16 ditë më parë
Kenge kot
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 17 ditë më parë
❌❌
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 17 ditë më parë
👏
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 17 ditë më parë
Ok
Huba Buba
Huba Buba 18 ditë më parë
Bravlo
Msh F 2 R Free Fire
Msh F 2 R Free Fire 18 ditë më parë
Teksti Eshte lart
Blau Blou
Blau Blou 19 ditë më parë
Q Ja nxorre te palarat emisijori
Sara Riccio
Sara Riccio 19 ditë më parë
WWWOOOWWW
Flavio Veliu
Flavio Veliu 19 ditë më parë
Super e ke bere o julo❤️❤️❤️
ajla islamaj
ajla islamaj 19 ditë më parë
Po
XHELADINI Xheladini
XHELADINI Xheladini 20 ditë më parë
👏👏👏👏
Altin AltinYso
Altin AltinYso 20 ditë më parë
Hahhahahaha bravooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Bravo bravo bravooo 1000 here ta theme
Kate Hazizaj
Kate Hazizaj 21 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi 21 ditë më parë
Juli bravo
Deborah Beqiri
Deborah Beqiri 22 ditë më parë
E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat
Eno eno
Eno eno 22 ditë më parë
Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰
Suela Bakollari
Suela Bakollari 23 ditë më parë
💪✌👍🔥
Glediola Ferracaku
Glediola Ferracaku 23 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahaahahaah
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 23 ditë më parë
Ok
Mrs watterson
Mrs watterson 24 ditë më parë
Arjani ne Kulltuk po na han shum mut
Pashuk Isufi
Pashuk Isufi 25 ditë më parë
te lumte goja
fjona
fjona 25 ditë më parë
M mir Juli sesa Melisa😅
Edvin Parmeza
Edvin Parmeza 26 ditë më parë
Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD
cool
cool 26 ditë më parë
Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 27 ditë më parë
Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂
Enkeleda Duka
Enkeleda Duka 27 ditë më parë
Bravo juli😍😍😍😘😘
Amet Aljiji
Amet Aljiji 27 ditë më parë
Bravo juli me pelqen kenga
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 28 ditë më parë
O juli je i madh pz
Sabiano Sabiano
Sabiano Sabiano 29 ditë më parë
Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥
Lediana Leka
Lediana Leka 29 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂
betim ahmeti
betim ahmeti 29 ditë më parë
Hahahahahahahahahha i qar je
Ray's Apriori
Ray's Apriori 29 ditë më parë
keng varikarin si puna atij rakut qe e knon
laura
laura 29 ditë më parë
Bravo ♥️♥️
RT_ HAYATO
RT_ HAYATO 29 ditë më parë
hahahahah😅😅
Liza Duka
Liza Duka Muaj më parë
Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin
blerim sharka
blerim sharka Muaj më parë
O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑
Moza Bejtja
Moza Bejtja Muaj më parë
Hahaha😊😊
Rina Hunci
Rina Hunci Muaj më parë
O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott
ff entjol
ff entjol Muaj më parë
Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot
medina mullai
medina mullai Muaj më parë
Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut
tele vizor
tele vizor Muaj më parë
Bravo
Never Up
Never Up Muaj më parë
Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha
M4RKO
M4RKO Muaj më parë
I ke qr😂🔥🔥🔥
Enton Dalani
Enton Dalani Muaj më parë
14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve
Feride Plaka
Feride Plaka Muaj më parë
😂😂
Erald Alushaj
Erald Alushaj Muaj më parë
te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa
Xhani Xhani
Xhani Xhani Muaj më parë
Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim
Erion Krasniqi
Erion Krasniqi Muaj më parë
Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Joana Kurti
Joana Kurti Muaj më parë
Wtf is this ???
Albulen Neziri
Albulen Neziri Muaj më parë
👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬
Albulen Neziri
Albulen Neziri Muaj më parë
Cafv
Rei shqip Tv
Rei shqip Tv Muaj më parë
Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣
Matias Acc
Matias Acc Muaj më parë
Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty
Jasin Saiti
Jasin Saiti Muaj më parë
ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha
Xhorxh Lufi
Xhorxh Lufi Muaj më parë
Bravo
MUZIK TE BUKURA
MUZIK TE BUKURA Muaj më parë
O lalleee
MUZIK TE BUKURA
MUZIK TE BUKURA Muaj më parë
Sa like merr com im per Julin
klevis zahoaliaj
klevis zahoaliaj Muaj më parë
Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len
Anila Gega
Anila Gega Muaj më parë
aldesk.info/head/mpjLqpSLsH7Pt5c/video.html
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
O rac shkerdhyer
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
O lyps
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
O rac qire
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
O grua qire
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
O fis qir
Reno Rene
Reno Rene Muaj më parë
Akoma gjalle ky rac qire
Elton Cela
Elton Cela Muaj më parë
Bravros suksese💥💥💥
Granit Idrizi
Granit Idrizi Muaj më parë
ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!
Shqipe Tv
Shqipe Tv Muaj më parë
Je nish o jul
Eris Fidhi
Eris Fidhi Muaj më parë
I madh 😅 e dashuroj kte njeri
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi Muaj më parë
Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂
Viisi Ademaj
Viisi Ademaj Muaj më parë
😂😂😂😂
Diter Togu
Diter Togu Muaj më parë
Je mbret
Geus Ndoj
Geus Ndoj Muaj më parë
Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅
Geus Ndoj
Geus Ndoj Muaj më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣
46FF AMELJO
46FF AMELJO Muaj më parë
Bravo juli
Ina janushaj Janushaj
Ina janushaj Janushaj Muaj më parë
Shum e bukur Bravi juli😂😂
ff_deni_yt
ff_deni_yt Muaj më parë
aldesk.info/head/gMe-hrV1op-qunU/video.html
enki harruni
enki harruni Muaj më parë
Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂
Debian
Debian Muaj më parë
E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera
BOZA YT
BOZA YT Muaj më parë
🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣
Antonio Ajdini
Antonio Ajdini Muaj më parë
Je i papar juli 🖐😈
I don't care I love it
I don't care I love it Muaj më parë
Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣
Belkisa Roci
Belkisa Roci Muaj më parë
brv juli
KING LALE
KING LALE Muaj më parë
Legend je
N.OlvFtr
N.OlvFtr Muaj më parë
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候
Cristina Litou
Cristina Litou Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
Astrit K Vlersoni
Astrit K Vlersoni Muaj më parë
Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂
Faqja Tjeter
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Shikime 2,8 mln
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Shikime 2,8 mln