i errët

Kenge Moj - Ervis Behari / Kolazh - Nata finale - Vizion Plus 

Shikime 479 mijë
92% 1 900 161

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare.
Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar.
Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim.
Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: aldesk.info...

Publikuar

 

9 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 120   
Fatmira Mucaj
Fatmira Mucaj 5 ditë më parë
Bravo 😍
fjalet qe sti thash kurre!
fjalet qe sti thash kurre! 7 ditë më parë
😢😢😢😢😢...
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku 8 ditë më parë
Bravo o Bilbil i shqiperise , te kendofte shpirti ,qe e ke zerin bilbil dhe je i vetmi 🙏🙏
Sprija Sprija
Sprija Sprija 15 ditë më parë
Fillimi I kenges esht per t Perre damaret
Leonard Aliaj
Leonard Aliaj 15 ditë më parë
O i mir te kendofte zemra qe na heq stresin kur te degjojm
Elsa Dreka
Elsa Dreka 17 ditë më parë
Ke nje ze te vecant je nje kengetar me shume talent 👏👏👏👏por si nuk te shkon ndonjeher ndermend te shfrytezosh edhe zgjuarsin dhe bukurin per nje artist filmi😊
Perparim Zere
Perparim Zere 17 ditë më parë
super orkester bravo cuna
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku 18 ditë më parë
🙏🙏🙏
gizi sk
gizi sk 21 ditë më parë
O ylle bote çfar zeri te bukur qe ke bravo 😇😇😇
Thanasis Mangas
Thanasis Mangas 21 ditë më parë
Si eshte e mundur qe ka dhe mos pelqime per kete djale besoj se do jen voriopirota ose pipino
Enigert Gerti
Enigert Gerti 22 ditë më parë
Ti mben te dgjoi popullore o vllai..je artist 😘
Enida Verca
Enida Verca 23 ditë më parë
104 dislike, gjëja më e pakuptimtë! Behar e paç jetën ore djalë! ❤
Sprija Sprija
Sprija Sprija 25 ditë më parë
Noten 10 ke allall ........na kenaqe
Adriatik Hoxha
Adriatik Hoxha 28 ditë më parë
O Ervis je si lis me renje te thella e me dege te forta qe do te thote kenget qe kendon jane shqiptare te pastrami dhe zeri jot deperton ne shpirtin e cdo shqiptari si lilac per mallin qe kemi per Shqiperine kapemi pas melodise te zotit tend si ne deget e lisit te uroj shendet se suksesin e respektin e ke fituar me sjelljen she miresine tende
Tana Rrapa
Tana Rrapa 29 ditë më parë
Bravooo O Yll i bukur
Liljana Zema
Liljana Zema Muaj më parë
Ske cthua me per ty mor djale flori ! I kane thene te gjitha ,i meriron ! Zoti te dhente shendet !
Mondi Carcani
Mondi Carcani Muaj më parë
Kur te dëgjoj ty Ervis me mbushet zemra me ngazëllim, rrespekte
elidaa
elidaa Muaj më parë
t kendoft zemra o Ervis behari
Annxhela Cuko
Annxhela Cuko Muaj më parë
O floriii te lumte goja 👏👏👏
Valbona Shametaj
Valbona Shametaj Muaj më parë
Po po pa dyshim kjo eshte thjeshtesia e ERVIS BEHARR brrrravvooo te qoft keshtu vazhdo se i gjith po pulli te do
Flora Matarangasi
Flora Matarangasi Muaj më parë
Ervis nje ylle bote ❤️❤️🍒💥💔💥
Ornela Xhemal
Ornela Xhemal Muaj më parë
Je i mrelullushem Ervis na kenaq me kenget dhe zerin tend te mrelullueshem nje njesh bravo bravo te degjojme dhe ridegjojme njemijhere je i paperseritshem
Kristjano Beqaj
Kristjano Beqaj Muaj më parë
Suksese
Lola Dashi
Lola Dashi Muaj më parë
O Ervis o yyyyyylllllllllll qé na kénaq me kté zé té mrekullueshém 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Александр Кузьмин
Доброго дня.
Ardita Dimo
Ardita Dimo Muaj më parë
Suksese Albano urimee👏👏👏👏🤗🤗🤗
Hektor Haka
Hektor Haka Muaj më parë
Të këndoftë zëmra Ervis, Albano kapllanaj shumë bukur bravo, suksese të keni gjithmonë 🙂
mi nushe
mi nushe Muaj më parë
bravo je shume i mire zoti te bekoft se na kenaqe nuk ngopem me te degjuar
lije karruli
lije karruli Muaj më parë
Ylli kenges shqiptar 👌👌
arta shoria
arta shoria Muaj më parë
Bravo
Iljaz Elezaj
Iljaz Elezaj Muaj më parë
Elvis behari ze i mrekullueshem teksti shume i bukur dhe muzika qe e luajne djemte e orkestres jane mjeshtra te vertete ju uroje suksese te metejshme
Aldo Vlore
Aldo Vlore Muaj më parë
Je I mbrekullushem Ervis lime shtepia qe te kane vjen keq per mamin tende qe eshte larguar nga kjo jete do doja te ishte gjalle te te shikonte si je bere kaq I mire te ruaj zoti jete te gjate resppekte nga ...... VaLORA
Aldo Vlore
Aldo Vlore 25 ditë më parë
Suksese ne karieren e kenges Ervis .......pershendetje NGA vlora
natasha dyrka
natasha dyrka Muaj më parë
Me nje zë te mbrekullushem
Arsi Maksuti
Arsi Maksuti Muaj më parë
Te lumte goja Ervis je talent
Klaudi Nuhaj
Klaudi Nuhaj Muaj më parë
Bravooo Ervis edhe Albano,Respekte pa fund
Eliona Lazemetaj
Eliona Lazemetaj Muaj më parë
Bravooo, nuk imagjinoni cfare emocioni tu degjosh e tu shikosh, jini super
laureta gjonbalaj
laureta gjonbalaj Muaj më parë
Ka edhe injorante qe se pelqejne.....
sonja muca
sonja muca Muaj më parë
O sa bukur o flori
Adeljan Mecaj
Adeljan Mecaj Muaj më parë
Klarinetisti flak fare
fabss
fabss Muaj më parë
Orkester me te mire se kjo nuk kisha degjuar bravo djema dhe suksese me lart🌟
Ornela Xhemal
Ornela Xhemal Muaj më parë
Je i mrekullushem Ervis Behari me i miri na kenaq shpirtin me zerin dhe kenget tende bravooooooo
Shpresa Shabanaj.
Shpresa Shabanaj. Muaj më parë
🌟🌟🌟🌟💫💫💫👏👏👏👏
Valentina Zheku
Valentina Zheku Muaj më parë
Na keni kenaqur me ket program te shkelqyer. Sheklqeni dhe ju bashke me programin. Sido qe jemi sh larg matane oqeanit jeni te proferuarit e jone. Evis Behari nje djale flori dhe nje kengetar i shkelqyer e kemi te proferuarin e jone. Drit ta befte zoti jeten.
Arta Cani
Arta Cani Muaj më parë
Çele lule kaq papritur e hodhe kurorë stë këputi dora ime po një tjetër dorë
Lindita Tringa
Lindita Tringa Muaj më parë
Super.👌🌟🌟🌟.
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj Muaj më parë
Ervis me pelqen thjeshtesia jote dhe qe po i ngjit shkallet nje nga nje. Te uroj suksese suksese suksese djalosh.
Ema ema
Ema ema Muaj më parë
Cdo kenge qe kendon Ervis e ke zerin brilant 😘😘❤
Denis Malaj
Denis Malaj Muaj më parë
👏👏👏
Deni Balla
Deni Balla Muaj më parë
Te lume goja o bibili rrall
Gentiana Sollaku
Gentiana Sollaku Muaj më parë
Shum bukur ju lumte na kenaqet bravo
Roberto Roberto
Roberto Roberto Muaj më parë
Te lumt goja je njish kenaqisi te degjosh
Fiona Britton
Fiona Britton Muaj më parë
O Yll i Patosit na kënaqe 💋💋
Moza Hila
Moza Hila Muaj më parë
Hopa te kendofte shpirti o djale keshtu vazhdo njeri i thjeshte
Romilda Mehmetaj
Romilda Mehmetaj Muaj më parë
xcvgghhhr
Ermira Shehu
Ermira Shehu Muaj më parë
Ju kendoft zemra o yje na sheroni cdo semundje me keto keng jeni Artista te pa Cmuar♡
Vali Vali
Vali Vali Muaj më parë
Bravoooooooooooooooo teljaaaaaaaaaaaa
Albana Demaj
Albana Demaj Muaj më parë
Vdiqa sa bukur kendon
fation tahiri
fation tahiri Muaj më parë
me shum se kur kemi nevoj per keto koncerte bravo vizion plus
Monda Sina
Monda Sina Muaj më parë
Shum bukur. 👌👌👌👏👏👏
Bella Ciao
Bella Ciao Muaj më parë
Profesionist dhe i paarritshem! Me keto dy fjale te pershkruaj si kengetar
Bella Ciao
Bella Ciao Muaj më parë
I paske qare keto kenget e tua
leonora barxhaj
leonora barxhaj Muaj më parë
Kenge moi emissioni me i bukur shqipetar. Na keni kenaqur zemren 👏👏👏👏👏👏
Tana Gremi
Tana Gremi Muaj më parë
Suksese shume bukur Ervis Behari 👏👏 Albano Kapllanaj bravo 👏👏👏💥
Mariglen Cepele
Mariglen Cepele Muaj më parë
Respekte per keta 2 artistat,Ervis & Albanon.
Teri Sako
Teri Sako Muaj më parë
Bravo Ervis 👏👏👏👏👏👏👏👏
Kozeta RAYAN Mehmeti
Kozeta RAYAN Mehmeti Muaj më parë
Nëse ka gjë më të bukur për mallin ton si emigrant jan këngët tuaja...mallëngjehem sa her i dëgjoj...😥...
Pranvera Petritaj
Pranvera Petritaj Muaj më parë
Bravo bravissimo....
Qamile Bahari
Qamile Bahari Muaj më parë
Visiii🥰🥰
Ben Kola
Ben Kola Muaj më parë
I mbrekullueshem!
majlinda hoxha
majlinda hoxha Muaj më parë
Unik si gjithmon ! 🔥🔥
Dejv Dejv
Dejv Dejv Muaj më parë
Bravo Albano Kapllanaj dhe Ervis Behari jeni super !e ndezet Kenge Moj.
Marije Gogo
Marije Gogo Muaj më parë
Bravo te lumte goja Na kenaqe
Keta Hasani
Keta Hasani Muaj më parë
Bravo ervis ke ze te mrekullueshem Suksese te metejshme ⭐⭐⭐⭐
Kleanth Heqimaj
Kleanth Heqimaj Muaj më parë
I mrekullueshmi Ervis Behari i shoqeruar nga nje talent si Albano Kapllanaj!!Bravo djema🤗🥰
Naeldo Dokaj
Naeldo Dokaj Muaj më parë
Bravo Visi si gjithmone me I miri. Suksese mbare We all love you 💞.
Liri Kane
Liri Kane 3 ditë më parë
Ervis behari
fiona heqimaj
fiona heqimaj Muaj më parë
Kenget me te bukura!Kenaqesi ti degjosh!😍✨Albano Kapllanaj👏
Kleanthis Heqimaj
Kleanthis Heqimaj Muaj më parë
Suksese klarinetisti Albano Kapllanaj dhe Ervis Behari!!Super✨🥳
Romina Zhivani
Romina Zhivani Muaj më parë
Zeri yt eshte Perle 🙏😍❤️
Mjaftore Tase
Mjaftore Tase Muaj më parë
Bravo
Lavdie Tafani
Lavdie Tafani Muaj më parë
Të këndoftë zemra Ervis Behari
Almaro Sinaj
Almaro Sinaj Muaj më parë
Bravo bravo bravo suksese 👏👏👏 Super Albano Kapllanaj 🔥🔥👏👏
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi Muaj më parë
🇦🇱🙏❤️Ylli i muzikess popullore 🍁Ervis Behari Te kenaqe shumee me zerin Shkelqen si margaritar 🔥
Valbona Mitrovica
Valbona Mitrovica Muaj më parë
Je me i miri ne shqieri o Ervis Behari 👍👏👏👏👏👏
Maria Diamanti
Maria Diamanti Muaj më parë
🌹🌹🌺🌺🌸🌸🌻🌻🌼🌼👍👍👍❤️❤️❤️🇦🇱
captain red07
captain red07 Muaj më parë
Te dyja kenget e mija te preferuara (fain vet e ke)
cak cuk
cak cuk Muaj më parë
Te lumte goja je. I mrekullushem vec rri vet vetja suksese zoti te. Rruajt
Vojo Alushaj
Vojo Alushaj Muaj më parë
Finale gjith shkelqim
Devi Fier
Devi Fier Muaj më parë
Shume bukur Alban bravo🙏
a sota sota
a sota sota Muaj më parë
Bravo. Je kengtare i rralle. Ze i mrekullushem. Na kenaqe.
Donika Mema
Donika Mema Muaj më parë
Bravo Ervis Behari je me i miri
Petrit Kapaj
Petrit Kapaj Muaj më parë
Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍.
Agron Xhelali
Agron Xhelali Muaj më parë
NORGA : Është kënaqësi të dëgjosh këto këngë kaq të bukura të kënduar me shpirt.Të lumtë goja dhe zemra! 💥🌟👍🌹🌹
Mareme Mehmeaj
Mareme Mehmeaj Muaj më parë
Nuk gjen ne gjith boten si ke nget populloreShqipetare!!!
Fatime Tola
Fatime Tola Muaj më parë
A cfar djali gjith talent shum i mire na kenaqe
Sabrina Greku
Sabrina Greku Muaj më parë
Bravo 👏👏👏
Milika Vila
Milika Vila Muaj më parë
Ti je pasuri kombetare more djal..zoti te ndricofte rrugen..
Tana Mancellari
Tana Mancellari 11 ditë më parë
bravo orkestra e mrekulloshme ju degjoj shum her komlimenta e meritoni
Tana Mancellari
Tana Mancellari 11 ditë më parë
bravo moredjal komplomenta .
Dean
Dean Muaj më parë
Alban super bravoooo🌟🌟
Michele Balla
Michele Balla Muaj më parë
Bravo
Ambra Kanani
Ambra Kanani Muaj më parë
👏💫
Erion Dalani
Erion Dalani Muaj më parë
Suksese Ervis Behari dhe klarinetisti Albano Kapllanaj bravo cuna lart e me lart 👏
Neti Hani
Neti Hani 3 ditë më parë
Ë
Neti Hani
Neti Hani 3 ditë më parë
Çë më
Deje Koseni
Deje Koseni Muaj më parë
Shume kenge e bukur sic eshte edhe vete Ervisi
Prodhime BIO
Prodhime BIO Muaj më parë
Skam fjale per kete kengetar
Faqja Tjeter
Kolazh Popullore 2021
1:03:23
Shikime 101 mijë
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16