i errët

Shkrija e LSI, Meta shkarkon Monikën dhe merr drejtimin e bandës, në terren me shpurën e Presidencës 

Abonohu
Shikime 58 mijë
90% 523 53

Publikuar

 

22 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 53   
Murat Mustafaj
Murat Mustafaj 27 ditë më parë
Eshtë imedjate braktisja e fushates nga qytetaret per tju shmangur perplasjeve ne mes militanteve që akoma nuk e kuptojne teatrin qe po bajnë partite per te shpetuar lekuren e tyre nga frika se mos orgamet e drejtesisë e marrin seriozisht . Atyre nuk u dhimset populli nuk u dhimset Shqiperia te cilen kan 30 vjet qe e rjepin e shfytezojn barbarisht pa meshirë dhe me mendjet e tyre e çojn prap ne perplasje civile per tja filluar nga zeroja .dhe prap do hiqen si shpetimtarë .o zot ndriçojau mendjen gjithë qytetareve qe ti lenë vetem te perleshen me njeri tjetrin si gladiatoret
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni Muaj më parë
Po te jete lajm real ,ky eshte lajm i mire mbasi qerrohet nje hale publike nga kryesia .Jam dakord me shprehjen --eshte e cale ,e vjen ngadale---nuk i harron njeri ata hajdut ,drogaxhinje dhe uzurpatore me te keqinje qe ka patur ai shtet pas komunizmit mut i thencin ndryshe Mos harroni gjithashtu shprehjen e Berluskonit --Eshte detyre e cdonjeriu normal ne bote ,ta urreje komunizmin -----Dy pislleqe i provuat ,mos prevoni te treten qe eshte Pate " me mut qeni si tek filmi --Lufta e Rozeve--
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
Ndergombtaret duan sherbetor qe te grabisin pasurite e Shqiperise
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
President Meta je SHPRESA E SHQIPTAREVE
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES Muaj më parë
SHKOJE NJANI NE PAZAR ME SHITE NJE GOMAR, MIR0PO GAMARI HANTE NE DHAME. I ERDHI KUMARA I VETE , HE OR KUMAR QA PO BANE, PO SHES QET GOMAR , OH THOTE SA MIRE SE KAM NEVOJE PER TA E RREGULLOHEMI BASHKE, PO MIRE I THOTE PO NUK BAN PER TY , PSE I THOTE , ESHTE PAK PUSHTIS , EH NUK ME PRISH PUNE SE ME BAJ DRU E KAME , I DHA LEKET DHE IKU. TE NESERMEN DOLI ME I VU SAMARIN ME SHKUE PER DRU , SA U AFRU MI VU SAMARIN U HODHE DHE E HANGRI NE DHAME , U BA ME NEVRA KUMARA E ME GOMARIN E JA QON KUMARES KE DERA. E THIRR TE DALE JASHTE , QA KA NDODH I THOTE, NUK E PRITA PREJ TEJE OR KUMAR MOS ME METREGUE SE HAN NE DHAME. TE TREOGVA I THOTE SE ESHTE PA PUSHT , PO PUSHT ME THA PO JO SE HA NE DHAME, OR KUMAR PREJ PUSHTIT TE GJITHA I PRET.!!!!!! TE GJITHA I PRESIM PREJ POLITIKANEVE TANE. META SHKRAKON TE SHOQEN E NGARKOHET VET. VETEM MBIEMRIN SI KAN KRIJEMADHI, SHIFET. KRITE E MADHE, GUNGA- GUNGA GROPA - GROPA , VESHTE E MEDHEJE , E BUZET E TRASHA. AS ME BAJI DRU NUK BAJNE.🤸‍♂️👍
Mary Oxa
Mary Oxa Muaj më parë
Pamletin nuk e beson kush po pse nuk e mbyllin ket emisjon bushtrash
Mary Oxa
Mary Oxa Muaj më parë
Hani hani mut me garuzhde ju te pamletit gjithmon nje afaz keni gnjeshtrat e juaja nuk kan fund
Mary Oxa
Mary Oxa Muaj më parë
Po ku i gjeni kto lajme se mona buça akoma aty eshte kush po e shkarkon buçen zagari po jo se ato pjerdhin me nje kungull o qamlet qe vetm rrena thoni ju
Osumi Osumi
Osumi Osumi Muaj më parë
Ketu ne Shqiperi dalin rregulla dhe ligje pa miratimin ne kuvend.!?PRESIDENTI eshte i te gjitheve kurse ai behet i njeanshem. A shikoni o popull hapni syte do me .!?............
Hasan Zanuni
Hasan Zanuni Muaj më parë
Ilir meta mbas presidences do kerkoj azil politik ne suedi, atje e ka te gatshme bazen
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Muaj më parë
Ps po u mor me nasip nacon njeriu me i keq i politikes do deshtoj . Keta vene ku eshte interesi . Ky eshte personi qe cfar nuk tha e cfar nuk beri por s ja ariti dot dhe tani kerkon te kapi ndonje vend qe te vjedhi dhe ca se nuk i dolen ato qe vodhi me liken dhe breshken .
Marjol Doksani
Marjol Doksani Muaj më parë
Bravo!
outdoor fun
outdoor fun Muaj më parë
Likja ye vrasi vetn ta mbaj fjalen se as mona sdo ta shofi ne REC se ajo do jet ne ate te Peqinit per shum e shum vite de sa ti dali shpiri nga by..... per te gjitha bemat qe i kan bo keti mileti e drejta vonon po nuk gabon
Valentina Mulaj
Valentina Mulaj Muaj më parë
Po ngordhni si qenër mor jashtëqitje
Capricorn 17
Capricorn 17 Muaj më parë
O burra forca se po ju vjen fundi
Zhaklina11
Zhaklina11 Muaj më parë
Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte
paul paul
paul paul Muaj më parë
Sado vone te shkoje do e haje ene trimi....
Gjoni Topia
Gjoni Topia Muaj më parë
O Zot i madh ke kemi president. Nuk ka vend ne bote me kete model presidenti. Çohuni o popull kerkoni shkarkimin dhe arrestimin e ketij plehre
cris Rea
cris Rea Muaj më parë
Ike or plaku mere ike.
kastriot jaholli
kastriot jaholli Muaj më parë
Kta flasin ne emer te shqiptarve..!! 😉 Ngelen tu vjedh e duge thur intriga gjith jeten per interesat e tyre personale ,Amerika do ja fusi kukllen te dyve bashk, ja ka gjet se ku flen pasuria e tyre, milionat e shqiptarve ..Meta dhe Monika le te manovrojn si te duan...nuk shpetojn dot nga Amerika...
Lindo Muaj
Lindo Muaj Muaj më parë
Fut cupen
Biku Laq
Biku Laq Muaj më parë
Per shkrir jan gjith partit qe kan qeverisur ka 30 vjet jo vec lsi po gjitha jan per shkrirje
Ardian Mati
Ardian Mati Muaj më parë
ti je kanceri i vendit.
Dalip Ibrahimi
Dalip Ibrahimi Muaj më parë
Si LSI, D, PS etj i kemi votuar ne,i kemi votuar per interesse personale ndaj mos shani djathtas e majtas ,por duhet te zeme mente dhe ne votimet e ardhshme mos te shikojne partite por njerzit qe perfaqesojne keto parti, njeres qe e duan kete vende dhe popullin
Βασιλειος Μεμη
President Llupe. Vdeksh e mos e gezofshin jeten gjthe familja jote qen bir ujku.
Mark Gjoka
Mark Gjoka Muaj më parë
LSI PARTI KLIENTELISTE atje jane mbledhur gjithe hajdutet servile Monika shefja e te gjitha vjedhjevet pislleqevet shitjevet te pasurise publike LEFTER MALIQI SAHANLEPIRES DHE BURRE IPABESE NJERI QE SHKON PAS PARASE SI ILIR FLORIRI
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii Muaj më parë
LSI HEEEE PISLLEK I SHIPNIS
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi Muaj më parë
Iken sh....a vjen nj k...e per te ruajtur partine kurve!
edua Shqiperin
edua Shqiperin Muaj më parë
Kure mos e beshin piken e hajrit e shkatruan shqiperin kriminelet zoti kure nuke haron
Jimmy K
Jimmy K Muaj më parë
Keta jane te gjithe banda ps pd lsi PR , BANDA HAJDUTESH DHE KRIMINELESH , KETA jANE PER BURG TE GJITHE
Afrimi 123
Afrimi 123 Muaj më parë
Ti ishi i Mir,por na zhgejyet
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Muaj më parë
Kohë të artë,dmth.ndjen rrezikun
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari Muaj më parë
LSI esht kriuar si parti vetem per viedhje dhe korupsion SPak kete duet te hetoj
Nazmi Beno
Nazmi Beno Muaj më parë
Cfare pret me shume nga kjo. Parti bythe. Shiko Miranda Riren dhe vuloset gjithcka. ...!
Rudi T
Rudi T Muaj më parë
Maliqin mos e kerkoni se bene Masterin poshte Ures se Gorices atije ku filloje karieren dhe pret me pa durim te hedhi Kryqin IlirMone Bacella e ta kapi ky pinjoll i qelbur si mi haleje me emrin Maliqmuti Ptuuuuuuuu ndyresire jashte qitja e Beratit Monster pa A D Ne Dobic hibrid Ptuuu
usa massachuset
usa massachuset Muaj më parë
Keta Jan per ne burg te gjith
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Muaj më parë
Mendoni mir per kta poletikan popull. Mos behet von se kto kopila e kan tepruar.se ashte nji gabim ti lirojm por ma behet von.si ne kohen e Enverit
Tetovari
Tetovari Muaj më parë
👍😂
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Muaj më parë
Bobo ngelem pa president
Tetovari
Tetovari Muaj më parë
🤣👍
Astrit Vrapi
Astrit Vrapi Muaj më parë
Lefter Maliqi ishte pseudo politikane me ndyresire
H H
H H Muaj më parë
KUSH KA IFORMACION, KUSH DI NGA BEHET Z.LEFTER MALIQI? JU LUTEMI , BERATIN E KISH KY ZOTRI ? NUK PO NDIHET , KU JE MOR ZOTRI ? NGRI ZERIN??.
Lumturi Vela
Lumturi Vela 25 ditë më parë
@H H une e kam pare me estraden e Beratit bashkpunon me Ceken zoti Maliqi🤣🤣
Al Hasan
Al Hasan Muaj më parë
@Dimitris Kod po po, keshtu kam degjuar dhe une ;brigadier ne nje brigad blegtorie ",,,,, .e rregulloi presidenti! !
H H
H H Muaj më parë
@Dimitris Kod RESPECT. por mos bëj GALLATE. unë e kisha SERJOZISH , AI ZOTRI NUK ESHTE PER KOPERATIVE TE LUTEM, NJERI QE KA FITUAR RESPECT NGA OPINION PUBLIC.
Dimitris Kod
Dimitris Kod Muaj më parë
Kam informacion se lefter Maliqi eshte emeruar brigadier ne koperativen buqesore te nje fshati malor te Beratit.
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku Muaj më parë
Po pse kryehajduti Ram Toptani eshte I paket ??!!?
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari Muaj më parë
Ekeqja do ta bej te sajen po koken e vet do haje
Enrik Rushan
Enrik Rushan Muaj më parë
Ketyre qe vine nga LSI ne PS tju behet vetingu apo mbaroj llonxha andej o bura ketej ku te kete llonxhe
N Veseli
N Veseli Muaj më parë
Ligji nuk e.lejon or Pressidentin te merret me fushat elektorale or. Qka po ndodhe me kete .vend or ? Ku jan njerzit e ligjit or? Ku eshte Spaku or ?
Tetovari
Tetovari Muaj më parë
Flen ne gjum te thell, kur ti del gjumi SPAK,ut jan ik Azilanta si gruevski i Maqedonis.
helltoserbia
helltoserbia Muaj më parë
Gjithe kta shemtyra politikar qe ka ki vend dhe rini e ngordhur qe shiten per nje vend pune qe paguhen sa per nje cope buke, dhe blejne rroba t perdorura, se t reja nuk I blejne dot me ato rroba popull debil qe votojne t njejtet legena, po mos votoni fare o popull kellire
Dalip Krymi
Dalip Krymi Muaj më parë
Meta mos u lodh se banden tende e ka mar kanali i qenefeve dhe esht afer gropes
Aral Tosku
Aral Tosku Muaj më parë
Kan ngel kurvat e ndyra sate njeri semafor sate tjetri
Stella Adhara
Stella Adhara Muaj më parë
Zoti vonon por nuk harron, si è rropet popullin tone ,ku i gjetet gjithe kto pasuri, harram i pacit te gjitha
Petrit Jasharllari
Petrit Jasharllari Muaj më parë
It use up up yup up
Bledar Faslliu
Bledar Faslliu Muaj më parë
Bjeri like dhe nje here bjeri ike plaku mere me gjithe tespi e tosum bace .
abc
abc Muaj më parë
Ikin nga nje band e shkojn ne nje band tjeter
A.S A.S
A.S A.S Muaj më parë
Parti familiare hahaa
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
JAB BANDA JO POLITIKAN DOJUVI FUNDI
Clirim Maho
Clirim Maho Muaj më parë
Plera
VAGA Official TV
VAGA Official TV Muaj më parë
Sa me TRAGJIK te jete fundi i bandes kriminale te LSI-se aq dhe me MADHESHTORE do jete FESTA e Shqiptarise .. FUNDI i PS , PD & LSI do jete DITA me magjike e historise se Shqiperise .. ZOTI Bekofte Shqiptaret e ndershem 🙏❤️🇦🇱
Nertila Tirane
Nertila Tirane Muaj më parë
@Defo Epir Nuk meret njeri ne bote me mbiemrat , vetem ne Shqiptaret merena me mbiemrat ..
Defo Epir
Defo Epir Muaj më parë
@Adiadi2020 Andrit po tjeter mbier kam o patriot ky eshte profizor😂
Tetovari
Tetovari Muaj më parë
@Adiadi2020 Andrit Bravo Andrit kemi shum emra kombëtar, ësht mir qe te rijt tan tju japin emra nga gjuha Shqipe, e me ilan anash emra te feve.
Adiadi2020 Andrit
Adiadi2020 Andrit Muaj më parë
@Defo Epir patriotet si kena me kto mbiemra.60% e grekve kan origjin shqiptare na shajn poshterojn tradhtojn urdherojn dhe ju u merni mbiemrin.hapni syt o popull u bam grek serb e turq.jemi ne jemi iliret shqiptaret,mos te na perule njeri.
Nertila Tirane
Nertila Tirane Muaj më parë
@Defo Epir Vaga eshte i madh
Faqja Tjeter
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29