i errët

Ylli Baka & Agron Llakaj - Miniera e floririt (Official Video HD) 

Abonohu
Shikime 636 mijë
96% 9 400 292

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Teksti: Arben Duka & Agron Llakaj
Muzika: Klodian Qafoku
Fotografia: Arber Shehu
Klarinet: Renato Liçi
Kitare: Elton Muçi

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2NmHst...
iTunes: music.apple.com/us/album/mini...

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 641   
Paradise D
Paradise D 2 ditë më parë
Kenge prekese
Gëzim Mehmeti
Gëzim Mehmeti 5 ditë më parë
Mirë Ylli se ëshyë këngëtar .Por Goni i paparë .Respekte ore Artista.
Manushaqe Capuni
Manushaqe Capuni 12 ditë më parë
Jeni te PA pare bravissimi
Ali Nerjaku
Ali Nerjaku 16 ditë më parë
Ju këndoftë zemra.
Arsela Korca
Arsela Korca 17 ditë më parë
Bravo ju qofte🤴🤴
Vlora Blora
Vlora Blora 17 ditë më parë
Jam Gjirokastrit me pelqen
Edmond Alimani
Edmond Alimani 25 ditë më parë
Ju lumte djema,,vendlindja nuk harrohet,,
Klevis Tarifa
Klevis Tarifa 25 ditë më parë
Agron Llakaj je kegtari i mir ne bote
Klevis Tarifa
Klevis Tarifa 25 ditë më parë
Ylli Baka je kegtari i mir ne bote
kujtim sojati
kujtim sojati 26 ditë më parë
suksese më të më dha akoma të arrini.......
Liljana Zema
Liljana Zema 27 ditë më parë
Ju lumte Gone e Baka ! Jeni vertet gure te cmuar te Minieres se Arit Memaliaj dhe jo vetem !
Thellenxe Cobani
Thellenxe Cobani 27 ditë më parë
Memaliaj tepelena ka rritur djema levenda qe e kendojne kengen aq bukuro se u buron nga zemrao suksese
Bdamla yilmaz Fans
Bdamla yilmaz Fans 27 ditë më parë
Shume bukur
Poli Kristo
Poli Kristo 27 ditë më parë
Bravo bobi
Poli Kristo
Poli Kristo 27 ditë më parë
Ju lumte
Hjdj Hdhdhd
Hjdj Hdhdhd 28 ditë më parë
Shume bukur
ILIA MITI
ILIA MITI 28 ditë më parë
♥️🇦🇱♥️
Novaia1 Krov
Novaia1 Krov 28 ditë më parë
Mos vdekshit kur bravo
Anxhela Mema
Anxhela Mema 29 ditë më parë
❤️tepelena
Ana Mana
Ana Mana 29 ditë më parë
Perl qyteti im i lindjes …!
Rendon Berisha
Rendon Berisha Muaj më parë
Prej Kosove jam me dul kjo keng ne TV youtube hyna tele me ja ba like ksaj bukurie natyrore dhe ksaj kenge te bukur dhe legjendes Agron Llakaj i cili është edhe patriot njehkohesisht :)
Besnik
Besnik Muaj më parë
Shqiperia nen gjithmon ka lindur njers te ZGJUAR RESSPEKT
Daniele. ylber lala
Daniele. ylber lala Muaj më parë
🤴🏻🥂🤴🏻🙏🙏🙏🙏👍🏻
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj Muaj më parë
Ju Lumt goja 🔥🔥🔥
Lisjana Mataj
Lisjana Mataj Muaj më parë
Bravooo yjeeeeeee
Selim Muhaj
Selim Muhaj Muaj më parë
U këndoftë zëmra
Sofika Metaj
Sofika Metaj Muaj më parë
🙏👏👏👏😍
Lerdian Troka
Lerdian Troka Muaj më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Da Da
Da Da Muaj më parë
Te dy legjende. Jeni te pa zevendesueshem Shum kenge e bukur.👍👍👍👏👏👏❤❤❤
Afrim Nazeraj
Afrim Nazeraj Muaj më parë
Respekte jen njisha ju kendoft zemra bravo
agent stig baby
agent stig baby Muaj më parë
Hi
S__L__T TYBE
S__L__T TYBE Muaj më parë
Shume.kenge.ebukur.
fier tiran
fier tiran Muaj më parë
Atje larg e kam Nenen 😍😍
gjoka soni
gjoka soni Muaj më parë
O Gone ...po kot Dole nga profil yt si humorist 😅
Filippos Cani
Filippos Cani Muaj më parë
Bravo shume kenge bukur 👏👏
Jurgen Vela
Jurgen Vela Muaj më parë
bravooooooo
Julia Kalluci
Julia Kalluci Muaj më parë
Shqiperia jone e bukur🔥
Daniel Aris
Daniel Aris Muaj më parë
🔥🔥🔥
Riza Barruku
Riza Barruku Muaj më parë
Agron Llakaj, nje djale Shqipërie, nje legjendë e gjalle e Arti tone Kombetar. Patriot dhe i dashur. Respekt pa fund 🙏❤
Jemi 1
Jemi 1 Muaj më parë
Me mungon o Memaliaj im
Hakuna matata
Hakuna matata Muaj më parë
U zuri dhembi buke tani dhe beni si nostalgjik,po tu ripen edhe njeher veshet ne minera ta shikonit sumatriçen sa do i kendonit
DADO DADO
DADO DADO Muaj më parë
Shqiperi o vend I mjer 30 vjet qe te kam dhjer te kam dhjer e te kam permjer me kta idiotet e mjer
Lindita Rira
Lindita Rira Muaj më parë
Super...
Enena Senka
Enena Senka Muaj më parë
Bravo ju lumt 👏👏
Ana Anushka
Ana Anushka Muaj më parë
AAAAAAAAA sa bukur ! Agroni i paska shtuar lezetin.
Daniel Muskal
Daniel Muskal Muaj më parë
bravo ylli baka agron llakaj respekte
Emiljan Hokja
Emiljan Hokja Muaj më parë
💪👍
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP Muaj më parë
Qenga qytet I bukur mes lumit si eka emryn qyteti??
Sander Kaci
Sander Kaci Muaj më parë
Respekte per ju mjeshtra
Benz Boy
Benz Boy Muaj më parë
Respekte Ylli baka dhe agron llakaj nga saranda
Tone Seio
Tone Seio Muaj më parë
KISHA 20 E CA VITE QE SE KISHA PARE ME KETE VEND NE 1998 ATY ME GRABITEN MI MOTEN TE GJITHA LEKT DHE MAKININ ME KANE GJELLUAR ME KALLASH PASKAN DALE MALLKIMET E MIA E SHUM TE TJERVE ......
Frroku alban Frroku
Frroku alban Frroku Muaj më parë
Gjithmon esht bukur ti kendosh vendlindjes tende, super.
eniola
eniola Muaj më parë
💃💃💃💃💃ju kendofte shpirti per gjithe jeten👏👏👏
Olger rama
Olger rama Muaj më parë
Arben Duka legjenda❤️
Sokrat Xhemali
Sokrat Xhemali Muaj më parë
Vendlindja dhe vuajtjet nuk harroen kurre,bravo bravo jeni patriote me vlera.
Flora flora
Flora flora Muaj më parë
Ska gje me t'bukur se kur i kendon vendlindjes balten qe ti ke shkelur balta ne vendin tend sikur mjalta ket ja din vleren vetem ata qe jan ne gurbet 😥
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch Muaj më parë
Respekte pa funteeeeee
CARPEDIA UK
CARPEDIA UK Muaj më parë
A more Agron leshi. Bone dhe ti kenge.
Στεφανος Λακας
Duket qe te pelqen preshi
Rozalita
Rozalita Muaj më parë
Po Memaliaj ka ngel Shkretetire 😒😒😒🙋‍♀️
Toni Sei
Toni Sei Muaj më parë
UJI XHAM ORE
Erinda Luga
Erinda Luga Muaj më parë
Kur lexova titullin mendova se ishte nje kenge tjeter per Metën.
Ilia bekogianni
Ilia bekogianni Muaj më parë
Ju lumt goja👏 Vjosa vazdon dhe post ne Mallakaster. Beni nje kenge edhe per Mallakastren ❤️
Valbona Sulejmani
Valbona Sulejmani Muaj më parë
Vend i bukur te pakten 1 her ne jet duhet vizituar
jimmys SHKELQIM mantse MANCE
HALLALL 📌
Elsa Rista
Elsa Rista Muaj më parë
Ju lumte goja .shum kenge prekese .
Klodian Elezi
Klodian Elezi Muaj më parë
Memaliaj Tepelena atje ku gjemon pushka edhe pena 🥺❤ nostalgji
Albert Gjerga
Albert Gjerga Muaj më parë
Kur bej ruge te gjata me nxirni mallin me kete kenge me behet ruga avion sikur hidhem me Koke te shkembi balenes e dal te kasapana U kendoft zemra gjithmone prsh nga lafshoku
Danis Danis
Danis Danis Muaj më parë
Shuume bukur ju lumt goja🥰🥰
DANJELA THIMO PENO
DANJELA THIMO PENO Muaj më parë
Bravo Ylli & Goni ju kendofte zemra jini te preferuarit e mi vendlindja nuk harrohet kure jini të paarritshëm bravo 🌟🌟👏👏👏
Julia Dra
Julia Dra Muaj më parë
Jeni te mrekullushem
Tzena Isla
Tzena Isla Muaj më parë
Mos vdekshin kurr keta zerat qe i kan dhen muzikes shqiptare kaq vler ..na kenaqni shpirtin ..kur na mer malli per token ton degjojm ty Yll
Diana Sevdari
Diana Sevdari Muaj më parë
Bravo ju lumt goja dhe mendja per keto vargje per kete qytet te vogel po me vlera
Edmond Dosti
Edmond Dosti Muaj më parë
Hallall ja u befte zoti capajevat e xhaxhajt
Andi And1
Andi And1 Muaj më parë
Mire ylli..po dhe agroni u bo kongetar🤦🏻‍♂️
Andi And1
Andi And1 Muaj më parë
@kamela Shehaj spo ngel me njeri pa u bere 😂😂me shume ka kengetare sesa degjues😂😂
kamela Shehaj
kamela Shehaj Muaj më parë
Prit kur t behesh dhe ti😂😂😂
Jimi J
Jimi J Muaj më parë
Jam nga Veriu por tashi po e shof sa Mrekulli qenka Memaliaj.Gjynaf sa potencial paska per Turizem.E rrethume nga ai lum madheshtor duhet te ishte plot Restorante,Hotele me pamje.Duhet te terhiqej Turizmi me Programe Muzikore,Kulinarine e zones,Ato pallatet e vjetra te ktheheshin ne Hostele,Te krijohej muncia e Hiking neper male,Rafting me anije te vogla.Pse jo the nje teleferik i vogel.Gjynaf sh vend i bukur
Katerina Fabio
Katerina Fabio Muaj më parë
Qyteti Memaliaj ❤️ Agron Llaka &Ylli Baka ...nje bashkpunim i bukur per 1 keng qe sdo ket kurr vdekje ...!!
Suzana Vangjeli
Suzana Vangjeli Muaj më parë
Kenge E Mbrekullueshme!
Paro Vejzati
Paro Vejzati Muaj më parë
🙂🙂🙂🙂
Maria Marulka
Maria Marulka Muaj më parë
2 florinj jeni njeri me I mire se tjetri ❤ju dua shum te dyve. Respekte .shendet paçi❤
Fieri Fieri
Fieri Fieri Muaj më parë
Bravo, super kenge. Vertete zera spektakolar, nuk perseritet me ky duet, kjo harmoni zerash e tingujsh. Jeni artist te kalibrit botror. Zdi me ke tju krahesoj, sme vjen ne mendje asnje artist qe tju perngjaj. Te dy jeni krye rropq..a e ato rropt megjithe kenget tuaja se na keni hapur k..in . Ky kokqoshja kendon me theks grek kurse ky fispredha do i fus turinjt gjithandej tpuuuu
Festim Festim
Festim Festim Muaj më parë
Eh memaliaj , rrofshin kenget qe te kujton qe ekziston se te tjeret te kan harruarrr
Kur Legjenda
Kur Legjenda Muaj më parë
Agron bythlepirsi i politikes Turp te kesh Mos genje vendin tend dhe popullin shqipetar se te njohin se kush je.
Vlore Vlore
Vlore Vlore Muaj më parë
Bravo 👏
Flora Gusha
Flora Gusha Muaj më parë
DY YJET E JUGUT E TER SHQIPERISE. KRENARI KOMBETARE SI PERSONA DHE NE KARIEREN PROFESIONALE JENI TE MREKULLUESHEM .JU DUAM SHUME .MERITONI DASHURI DHE RESPEKT POPULLOR.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Louiza Hida
Louiza Hida Muaj më parë
Bravo bravooo
Jeta Koka
Jeta Koka Muaj më parë
Braviiiiiiiiiiiii 2 artista
Entela Seiti
Entela Seiti Muaj më parë
Bravoo👏👏👏👏
Gezim Ajdini
Gezim Ajdini Muaj më parë
Ju kendofte zemra te dyve shume bukur vendelindja mbetet vendelindje bravo per dedikimin
Albana Kociu
Albana Kociu Muaj më parë
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙏🙏🙏👏👏👏👏
Ernest Facja
Ernest Facja Muaj më parë
Respekte Artista ❤
Fatbardha Behaj
Fatbardha Behaj Muaj më parë
Braaaavoooooo nk ka si ju ,krenaria e shqiperis
SANDOKAN TIGRIS
SANDOKAN TIGRIS Muaj më parë
Jam nga Burreli kjo kenge me pelqen jasht mase,,respekte per jugun
Smartal Service
Smartal Service 18 ditë më parë
👏👏👏👏
Selman Haxhiaj
Selman Haxhiaj Muaj më parë
Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Adrian Illyrian
Adrian Illyrian Muaj më parë
Te dy keta kan punuar ne minjerat e Memaliajt 🙂 bravo per kengen
manjola korriku
manjola korriku Muaj më parë
O gone je me mire so aneja lerja kengen yllit se nuk I mban dot 6 kunguj nen nje sqetull.
manjola korriku
manjola korriku Muaj më parë
@iksi dyfisht PO ti ia bere gjellen gruas . Kujdes mos.e djek se ha dajak pastaj mor daje
manjola korriku
manjola korriku Muaj më parë
@iksi dyfisht jam pa pune
iksi dyfisht
iksi dyfisht Muaj më parë
ik se tu dogj gjella ty . lerja komentet te papunve
Inter Mondiale
Inter Mondiale Muaj më parë
Dy artista te medhenj jane bere bashke,ju lumte goja👏👏👏
Marjana Didi
Marjana Didi Muaj më parë
Ju lumte goja 🙏❤💙💚
You don’t know me bitch
Kenge koti ,nuk me pelqeu fare, ky ylli kot fare
Bledar Nanaj
Bledar Nanaj Muaj më parë
Suksese
Aurel Vrapi
Aurel Vrapi Muaj më parë
Kjo Atedhedashuri duhet tna mekohet pasi po humbim ardhmerin e Kombit tone ...ju pergezoj perzemersisht nga Koreja e Jugut
Jimmy K
Jimmy K Muaj më parë
Bravo cuna vendlindja eshte parajsa me e madhe qe kemi ne jete,komplimentet me te mira per yu zoterinj
Faqja Tjeter
Sen Çal Kapımı 45. Bölüm
2:14:41
Melisa - Inati (Official Video)
2:46