i errët

Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music 

Abonohu
Shikime 293 mijë
98% 2 888 46

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Argëtim

Publikuar

 

13 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Marinela nela
Marinela nela 3 orë më parë
💔💔💔💔💔💘💘💘
E. D.
E. D. 18 orë më parë
Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗
Barbie Melina
Barbie Melina 2 ditë më parë
Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍
balo loko
balo loko 2 ditë më parë
Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..
Marghe
Marghe 3 ditë më parë
Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna
TONIEL TONI
TONIEL TONI 3 ditë më parë
🔝
Di Ko
Di Ko 4 ditë më parë
Nice
S M
S M 4 ditë më parë
Këngë e vjedhur
Bukra Agolli
Bukra Agolli 4 ditë më parë
Erdhe si era dhe ike shpejt 😞
Bukra Agolli
Bukra Agolli 4 ditë më parë
Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔
Teresa Pjetri
Teresa Pjetri 4 ditë më parë
Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet
Ailsa Ni
Ailsa Ni 6 ditë më parë
Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏
Alda Xhika
Alda Xhika 6 ditë më parë
Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍
Ludovik Kociaj
Ludovik Kociaj 7 ditë më parë
Me te mirët !
Alda Xhika
Alda Xhika 7 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥
Ailsa Ni
Ailsa Ni 6 ditë më parë
1:14
Nora Vesele
Nora Vesele 7 ditë më parë
Suksese👌🙌👏👏
visi pashkaj
visi pashkaj 7 ditë më parë
like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃
Marinela kumria
Marinela kumria 7 ditë më parë
Suksese ❤👏👏💓💓💓💓
Ilirjeta ilirjeta
Ilirjeta ilirjeta 7 ditë më parë
Sa bukur 😍
Artemis Marku
Artemis Marku 7 ditë më parë
U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund
Silvana Canaku
Silvana Canaku 7 ditë më parë
Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰
Shenvalentin 2021
Shenvalentin 2021 8 ditë më parë
Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏
Βαλεντίνα Tv
Βαλεντίνα Tv 8 ditë më parë
Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂
seeni gzty
seeni gzty 8 ditë më parë
Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊
Gerta B.N
Gerta B.N 8 ditë më parë
Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊
Amra Dashballa
Amra Dashballa 8 ditë më parë
Suksese 🥰
Perla Περλα
Perla Περλα 8 ditë më parë
👏👏👏👏👏
Sigh Hrio
Sigh Hrio 8 ditë më parë
Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi
seeni gzty
seeni gzty 8 ditë më parë
Super keng krenar dibra me ju
bcvbb hyui
bcvbb hyui 8 ditë më parë
Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢
Ledi Luli
Ledi Luli 8 ditë më parë
1:14
ANIL XHANGOLI OFFICIAL
ANIL XHANGOLI OFFICIAL 9 ditë më parë
Super 👌
Boni Durres
Boni Durres 9 ditë më parë
Shum Bukur
Jo Na
Jo Na 9 ditë më parë
Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥
bcvbb hyui
bcvbb hyui 8 ditë më parë
😍💘
Memet Rukaj
Memet Rukaj 9 ditë më parë
Ca' tipi ky keng pa' lidhje
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 9 ditë më parë
Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏
Dimri oh
Dimri oh 9 ditë më parë
👍🏼
Dimri oh
Dimri oh 9 ditë më parë
Nice Altin and Stine
Alban Bitri
Alban Bitri 9 ditë më parë
Super kong bravo dibraaa
Lalala Lalala
Lalala Lalala 9 ditë më parë
Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje
Albanian boay
Albanian boay 9 ditë më parë
🥇🥇🥇
Olti Sdn
Olti Sdn 10 ditë më parë
Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!
unlock phones
unlock phones 10 ditë më parë
Super keng krenar dibra me ju
Giwrgos Tsobanis
Giwrgos Tsobanis 10 ditë më parë
Giannis ploutarxos fysaei polu
Erikson Tola
Erikson Tola 10 ditë më parë
Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤
Fjoralda Leka
Fjoralda Leka 10 ditë më parë
Superrr👏👏
Zhani Bejto
Zhani Bejto 10 ditë më parë
😍😍😍
E Rexhina
E Rexhina 10 ditë më parë
😍💘
Maria
Maria 11 ditë më parë
Nostalgji Bravo Bisha
Arbjol Rabija
Arbjol Rabija 11 ditë më parë
Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje
Diana Kulli
Diana Kulli 11 ditë më parë
Stine ⭐
Ina Inva
Ina Inva 11 ditë më parë
Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Rono Vata
Rono Vata 11 ditë më parë
HIT🙏🎶
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777 11 ditë më parë
Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Albertina Qorrajjj
Albertina Qorrajjj 11 ditë më parë
You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Drini Trupja
Drini Trupja 11 ditë më parë
Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn
Arjana Jakimi
Arjana Jakimi 11 ditë më parë
Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G 11 ditë më parë
Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
blerim sadikllari
blerim sadikllari 11 ditë më parë
👏👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Agron Vija
Agron Vija 11 ditë më parë
💥💥💥💥💥💥💥💥
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Klajdi claydee
Klajdi claydee 11 ditë më parë
Super 👑👑
Anja Jolla
Anja Jolla 11 ditë më parë
Super 🔥❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Tia Sina
Tia Sina 11 ditë më parë
Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Muhametaj 07
Muhametaj 07 11 ditë më parë
Erdha per te pare xhenin ❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Ervis Official
Ervis Official 11 ditë më parë
Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Edvini Tirane
Edvini Tirane 12 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏
Jonida Katzner
Jonida Katzner 12 ditë më parë
Suksese!
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Andreas Mengri
Andreas Mengri 12 ditë më parë
Stine different level 🔥
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Blledi
Blledi 12 ditë më parë
Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
tiku milan
tiku milan 12 ditë më parë
Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Silva Lusi
Silva Lusi 12 ditë më parë
Super keng
Genti Gentian
Genti Gentian 12 ditë më parë
Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰
Unnamed@KT
Unnamed@KT 12 ditë më parë
Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏
003 Bx
003 Bx 12 ditë më parë
O xheni shaska o yll
Mariglena Rama
Mariglena Rama 12 ditë më parë
O zot nj mbrekulli 💔💔
Gazmir Mema
Gazmir Mema 12 ditë më parë
Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur
Valentin Ago
Valentin Ago 12 ditë më parë
bravo super 🙏🙏
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Andy_ 25_al
Andy_ 25_al 12 ditë më parë
Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Roli Landi
Roli Landi 12 ditë më parë
Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi 12 ditë më parë
Erdhe si era e ike shpejt .
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Kela Hajdari
Kela Hajdari 12 ditë më parë
kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0
AN Prod
AN Prod 12 ditë më parë
Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL 12 ditë më parë
Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Giulia giuliana
Giulia giuliana 12 ditë më parë
Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔
Giulia giuliana
Giulia giuliana 12 ditë më parë
@Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë
Adelaida Ada
Adelaida Ada 12 ditë më parë
Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡
Andrej Stojanovski
Andrej Stojanovski 12 ditë më parë
Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Besnik Hasko
Besnik Hasko 12 ditë më parë
E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Daniel Aris
Daniel Aris 12 ditë më parë
Suksese! 👑👑
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Tila Tila
Tila Tila 12 ditë më parë
Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Toni Araniti
Toni Araniti 12 ditë më parë
Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Anila Baco
Anila Baco 12 ditë më parë
Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Jani Torra
Jani Torra 12 ditë më parë
Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL 12 ditë më parë
Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika
Roovi
Roovi 12 ditë më parë
Like it ❤
Antonis Taushani
Antonis Taushani 12 ditë më parë
Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
ornela bela
ornela bela 12 ditë më parë
Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
xhuliano mucollari
xhuliano mucollari 12 ditë më parë
🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Power Dinami
Power Dinami 12 ditë më parë
Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.
Dionel Shajaku
Dionel Shajaku 12 ditë më parë
Sa zë të ëmbël ka stine talent i math
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Antonella Kovaci
Antonella Kovaci 12 ditë më parë
00:34 sa bukur tingëllon zeri Stines. ❤ Je legjendar definitivisht!
Andreas Mengri
Andreas Mengri 11 ditë më parë
💯
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Saimir Muhaxhiri
Saimir Muhaxhiri 12 ditë më parë
Kopjo nga kenga fryn shum nga xhami thyer. Janis plutarkos.
Gamingplay01
Gamingplay01 12 ditë më parë
🔥🔥🔥
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Eldi Plaku
Eldi Plaku 12 ditë më parë
Stine ka histori ne fushen e muzikes, stine Eshte legjende dhe jane te paket ato qe e kuptojne Sh mire frymen e tije, stine ka lene gjume te medha 🙏🙏🙏
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 aldesk.info/head/a6q1gqxrnKHMsZc/video.html
Faqja Tjeter
2TON - GOTA
02:49
Shikime 13 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Shikime 18 mln
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
02:57
Fryn Ere Ne Shpirtin Tim
03:48
Shikime 1,1 mijë
Stine - Ishe ti
04:40
Shikime 3,6 mln
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Shikime 2,5 mln
Rich Became Poor for 24 Hours!
10:17