i errët

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 33, 01 Mars 2020 

Shikime 1,1 mln
87% 9 522 1 352

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 33 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Argëtim

Publikuar

 

1 Mar 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Andrea Kreka
Andrea Kreka 9 ditë më parë
Utukroe
Lirie Meta
Lirie Meta 23 ditë më parë
9th of
Lirie Meta
Lirie Meta 23 ditë më parë
I 8
Lirie Meta
Lirie Meta 23 ditë më parë
8
Lirie Meta
Lirie Meta 23 ditë më parë
I will
Lirie Meta
Lirie Meta 23 ditë më parë
Okay 8
Armand Zela
Armand Zela Muaj më parë
uu
Olsi Mushiqi
Olsi Mushiqi Muaj më parë
Ky dentisti qenka per me ik atje ku do bonte dhomet tek te shumtit
Sara Koci
Sara Koci 2 muaj më parë
I k Iik K Ik Kikk Ik Kk Ik Kikk K I K Ki Ik O ki Kikk Kk Ik Ki i ii ik K Kk Ki I Ik Kk Iki ik KKi k Ik K Ik Kk K Kkik K Ki K KKi K K Ikii K Ik K Ik K I Kkk Ki Ik K Ki K Iki Ki Ik Ik Kjii K K Ik K Ki kkik K I’m ii Ki K K K Ikk K K K Iki K Kij K K K Ikiiiiik K Ikiki k KKi K Iki K K Ikk I Kk K Ki Kk I I iik K I K K Ki I K Ik Kijiik Ki Ki Kk Ki Kik Kjii Ki k K Ki KIk k Iki K Ik Ikk I K Ki Ik ki K Ik Ik Ik Ki Kik K I K I Ki K Iki Kiki IkKi k K I Kjijik K K K Ik K Ki K Ik k Ki I K Ikjijijijik Ki I Kiki Ik k K K I I Ik Iki K I KKi k Kik Kijijijjiijjiikik Ikii and his ki K Iki K K K K K Kiiijk K K K I K Ik K Kjii I K Ik Kik k K Ki K KKi Kiki K Kk K K K K Ikiki ijik K Ki I K Ki I Ik K Ikk K J Iiiikiiikiii Kik Kikk k K Ik Iki Ki K Ik K K Kkik M Km Ki K Ki K Kk Ikiiii Kk K K K Ki K Kk k K Kk Ik k K Iij I k K K Ki Kik Kk I Ik Ik Ikii k Ik J ik k Ik
Hakil Manaj
Hakil Manaj 2 muaj më parë
hahahahahahaha
fetije hodajagt
fetije hodajagt 8 muaj më parë
😊😱💋szez
Shukri Himallari
Shukri Himallari 8 muaj më parë
Hahahahahahahhahahahahaha
Greta Isaku
Greta Isaku 10 muaj më parë
😍💜💜
Mentor Daci
Mentor Daci 11 muaj më parë
O muli
emiljano hajdini
emiljano hajdini 11 muaj më parë
Kukuxhambo
Astrit Hoxha
Astrit Hoxha 11 muaj më parë
Doktorri pashai ësht njësh ësht
FF_ Alesio
FF_ Alesio 11 muaj më parë
Ddg
Denis Gjyla
Denis Gjyla 11 muaj më parë
Femra hasonit qe ja kom mor per vez haha i modh ramadon kafsha
Denis Gjyla
Denis Gjyla 11 muaj më parë
Keto te rinjt nuk jan gje
Geni Gorezi
Geni Gorezi Vit më parë
haha
Ro li
Ro li Vit më parë
Te gjithe i permende ne fillim salsano vetem edin se the apo ai ta mbush mendjen apo xhepin...
muzhaqi3
muzhaqi3 Vit më parë
100% 70% te subscribe i keni nga protokallia
Estefano Estefano
Estefano Estefano Vit më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 je i madh
Emma Meqemeja
Emma Meqemeja Vit më parë
Shkodrane apo Kosovare
bts jimin
bts jimin Vit më parë
Veq polict ekallin ktu porto kallin sidomos miri
Lindita Marinaj
Lindita Marinaj Vit më parë
🐱🐩🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱👟👟👟🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱
Sanije Dema
Sanije Dema Vit më parë
Hyri dhe ne Shqiperi. Ju rujte zoti.
ela ela
ela ela Vit më parë
SI KJO PARUKJA BEHI ORIGJINAL FLOKET SE TE SHKOJNE SHUME LUZE.
ela ela
ela ela Vit më parë
Luzja me fustan bardh floket docishte akoma me yll me ate model flokesh karameke je💝
ela ela
ela ela Vit më parë
Naqja 1
ela ela
ela ela Vit më parë
Xhemi je kot fare me ate protezen floket bjonde dhe fryren me botox. Dhe dicka tjeter vetem nxber schalet je none kalamojsh dhe me sutjena smund vishesh serioze trupi duket po ti del si prostitut.
Κλαρα Τιλκα
Κλαρα Τιλκα Vit më parë
shum dobet portokallija kam par shum humor me te bukur se keto te fundit pa kapon hekrin dhe melamin beratin portokallia esht bosh.shikim te kendeshem
Laura
Laura Vit më parë
Na e shpifet, vetem banalitete. Edhe ti Xhemi nga cili club nate ke dale?!?!?
Vaso Ona
Vaso Ona Vit më parë
Po shkoj te shkoj pak plaken se mos mi ven shiritin dhe thon ku e gjete 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 lot lot lot rrespekte Melamine
Endri Alija
Endri Alija Vit më parë
portokalli the best
Keith Fan
Keith Fan Vit më parë
Po pse sme leni me pa asnje gje pse i keni be show pa lidhje
Keith Fan
Keith Fan Vit më parë
Pse jan fjale pa lidhje portokallia apo vec une e di ket gjuhe
Eldi Bicari
Eldi Bicari Vit më parë
Te them te drejten klanifornia po behet me e bukur, me moderne. Tek portokallia ka shume personazhe te kohes se qepes qe i bej Skip se po te njejtin humor sjellin. Te pakten klanifornia ka pjese ku qesh vertet. Eshte e vertete qe ju kopjuan formatin e shfaqjes ama nuk do te thote se ata nuk e kishin kete te drejte. P.sh, al pazari vjen pak a shum ne te njejtin format prezantimi por qe Agroni e ka personalizuar fuqishem me idet e tij dhe realisht ka arritur sukses. Fundja sa me shume konkurence aq me i mire eshte produkti. Jeni shfaqja e pare me e rendesishme e humorit ne Shqiperi por vit pas viti niveli i portokallise ka rene ( perjashto disa sezone ), nuk po sillni risi, po riktheni dhe personazhe te vjetra. Te them te drejten, më me deshire ndjek al pazarin dhe se fundmi klanifornian, sesa portokalline.
Razan Design
Razan Design Vit më parë
Vet Top Channel esht vk, kerkoni patjeter vemendje dhe tjeni ju mbi te gjithe, kur ju imitoni Zone e Lire apo Shihemi ne gjyq per ju esht ne rregull, ama kur ata imitojn Arbanen ju djeg b*tha juve. Plus mbaheni per spektakel humori, e beni skena ku ulni aktore te medhenj si A. Trebicka qe ajo skene nuk kishte asgje per te qeshur si per publikun live dhe per ate ne tv, ishte thjesht sulm drejt atij per fjalet qe ka thene, te cilat jane te verteta.
muzhaqi3
muzhaqi3 Vit më parë
RIKTHENI TE VJETRAT!!! Gjithsesi edhe kto jane te bukra
taulant hysenbelliu
taulant hysenbelliu Vit më parë
Jam Ina vij nga kina 😂🤣😂
Idlir Likollari
Idlir Likollari Vit më parë
uau sa te bukur
Monkey D. Luffy
Monkey D. Luffy Vit më parë
Pse e hoqet ylvi bakerin more?
Ortenca Ori
Ortenca Ori Vit më parë
E gjith portokollia esht nje mesazh per klanifornia 🤔 sa mir ua beren se na i shpifen
Jetmira Hasa
Jetmira Hasa Vit më parë
Jeni fantastik ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Still Smile
Still Smile Vit më parë
Përshëndetje ti që po lexon këtë koment, që mos të shohësh gjitha këta reklama që të bezdisin ose shkarko "ALdesk Vanced" ose thjeshtë tërriqe atë topin e kuq deri në fund të videos dhe jepi pastaj "replay" video sdo kët më reklama.✌🏻
xhuliano seferasi
xhuliano seferasi Vit më parë
❤️
Roza Cervanaku
Roza Cervanaku Vit më parë
Wcye
Albanian Forever
Albanian Forever Vit më parë
Pa Avdiun porokallia duket bosh.. kur do ta kemi kenaqesin te shikojm prap Avdiun ju lutem
Enlishman In Newyork
Enlishman In Newyork Vit më parë
Kush e vesh kete xhemin keshtu aman , shum veshje vulgare
fatmir sulollari
fatmir sulollari Vit më parë
Po' ti o regjizor. Altin basha si mund ta lejosh ket Rol qe ben ky bythlepirsi beratit . Si mund te lejosh ti. Si regjizor te ulesh figuren e alfredit . Te vij turp nga vetja legen Burr.. se vetem regjisor nuk quhesh ti .. dhe me ato role fjal banale ... Kam pershtypjen se ty ste dhiet askush se rolet aty ndertohen si mas. Ideve te aktorve ...... Po' ti Ca' ben aty legen Burr....
!?!
!?! Vit më parë
44:47 😂😂😂😂😂😂
Krista Malaj
Krista Malaj Vit më parë
Bukur
Y8 Games
Y8 Games Vit më parë
Njerezit po blejne maska per ket virusin por nuk e din qe kto maskat jan prodhuar ne kine😉😂😂
Fatmira Saliaj
Fatmira Saliaj Vit më parë
Hahahaa
Y8 Games
Y8 Games Vit më parë
@꧁Y x k i꧂ E di 😆(ishte shaka)😂
꧁Y x k i꧂
꧁Y x k i꧂ Vit më parë
po jo tgjitha vec ca dhe produktet made in china sjan trrezikshme
Mic Tabaku
Mic Tabaku Vit më parë
Tregu sot eshte konsumator, fiton produkti qe ofron me shum sot jo qe ka ofruar me shum dje. Keni qen origjinal ne te shkuaren, keni qene te zot te miksoni profesioniste me talente te reja, por autoret e emisionit sot nuk arrijne te prodhojne ide moderne, gje qe nuk ndodh per te gjith emisionet e topit, por vetem me portokalline. Ata qe kopjojne mund te sjellin ne treg dicka te pare me pare, por ju gjithmon mund te sillni dicka qe akoma nuk eshte pare, sic benit ne te shkuaren. Sigurisht qe sfida eshte e madhe por nuk ka qen me e vogel ne vitet ku nuk gjeje aktore humori modern. ju uroj gjith te mirat per te ardhmen po sot per sot vetem 2 a 3 skece kishin humor te bukur.
Lifo 4
Lifo 4 Vit më parë
Bravo 👏 Doktori!
xhuli pllumbi
xhuli pllumbi 4 muaj më parë
the the dhe is the mimportant ost
Rico IT
Rico IT Vit më parë
Te mundohesh te ulesh figuren e aktorit te madh Alfret Trebicka nga nje aktor amator resart velenshaj, dote thot te tendosh te ngresh keshtjell me fije kashte. Rezart b*th-lepirsi qe po shkon si kur*a, nga njeri k*r ne tjetrin duhet te dij qe per te ngrit figuren tende duhet te punosh dhe te prodhosh, dhe jo te pish drog dhe te turperosh tjeret se populli sesht injorant, kupton se kush ka vler e kush eshte pler
Klara Wesli
Klara Wesli Vit më parë
Jan super fare t gjith aktort
Mario Rossi
Mario Rossi Vit më parë
Kur ban si VIP dhe ai rezi katnar peder ska tjeter
Fatlum Ahmeti
Fatlum Ahmeti Vit më parë
Sheqyr se filluat moo na keni munguar
Valon Gashi
Valon Gashi Vit më parë
MelaminBerati edhe Doktori 🤘
Haqo Doli
Haqo Doli Vit më parë
Nuk e kuptoj moj portokalli me kete fjalorkaq banal,nuk ja shtoni respektin vetes me banalitete,por me humor jo banal!
Marina Xhelili
Marina Xhelili Vit më parë
Humori esht humor per te qeshur dhe jo per te ofenduar aktoret. Kush do e shikon kush nuk do nuk e shikon prandaj mos u merrni me fjale te kota. Bravo portokalli numer 1 jeni deri me sot me ju nuk krahasohet asnje. Jeni me te miret
Arber Dhodheka
Arber Dhodheka 11 muaj më parë
Marina Xhelili bravo bravo kush te doje ta shikoj mir i ke then
olsi lashi
olsi lashi Vit më parë
Esht nje gjeni ai qe ka bashkuar spartanet me me ate muiken vitet 2000.
Artea .f
Artea .f Vit më parë
💖
Nedjan Faqolli
Nedjan Faqolli Vit më parë
Mos ndoshta e keni fjalen per shoun Klanifornia qe thoni ju kane kopjuar shum mire kane Bere Jane artista te gjithe dhe te talentuar
Nedjan Faqolli
Nedjan Faqolli Vit më parë
Ashtu thoni ju shikoni shikueshmerine pastaj flisni
Fatmira Saliaj
Fatmira Saliaj Vit më parë
Sesht e vertete .klanifornia eshte zero para portokallise
Milton Haxhi
Milton Haxhi Vit më parë
😴😍😍😍😍😍😍😍
e gashi
e gashi Vit më parë
Pse nuk hapet video
Ortenca Ori
Ortenca Ori Vit më parë
Mua nuk mund te hapet video
My World
My World Vit më parë
PSE nuk e shikoj dot? Video nuk hapet 🤨🤨
Erjon Kola
Erjon Kola Vit më parë
Pse sbo
me Me
me Me Vit më parë
Ore pse.nuk hapet kjo video
Feri Nazja
Feri Nazja Vit më parë
pse sme hapet vidjo?
Eva Papa
Eva Papa Vit më parë
Perse nk mund ta shikojme dot
Denis Zakja
Denis Zakja Vit më parë
nuk e shofim fare sna intereson
Franko
Franko Vit më parë
Pse nuk me hapet videoja mua që jam në gjermani ?
Franko
Franko Vit më parë
Cne ka edhe 90k shikime
Denis Zakja
Denis Zakja Vit më parë
nuk hapet as ne Shqiperi
Klea Kle
Klea Kle Vit më parë
Nk hapet video nk punon
Eda Krasta
Eda Krasta Vit më parë
Video nuk hapet as nga celulari as nga laptopi eshte e bllokuar :/
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Vit më parë
Banalitet mutin e hengshi o lope rrace.
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Vit më parë
Hajde pantallona gabi hajde. Mish i bardhe.
Eda Krasta
Eda Krasta Vit më parë
Poo me ne fund 🤗🤗
Artea .f
Artea .f Vit më parë
Edhe mua ashtu me behesh dje futu tani se eshte hapur ate po shikoj tn ❤
Franko
Franko Vit më parë
Eda tani me bëri mua 😂
angela angel
angela angel Vit më parë
E pse nuk hapet kjo video
Rashel 11
Rashel 11 Vit më parë
😂😂😂😂Jeni njesha. Pershendetje nga Greqia!
Adriatik Nallcia
Adriatik Nallcia Vit më parë
EGLA ESHTE SHUM E FORT BRRAVO EGLA
ilovelinux
ilovelinux Vit më parë
Per skecin rreth koronavirusit kisha dy fjale: a do ta benit skecin nese nje nga viktimat do te ishte dikush nga familja juaj? Humori ka nje kufi, njesoj sic humbem ne shume jete nga termeti ktu, po ashtu me shume se 3 mij persona ne te gjithe boten humben jeten nga ky virus, skeci nuk tregoi asgje me shume pervec injorances totale qe mbizoteron ktu.
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Vit më parë
Kush ka kopjuar.??
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Vit më parë
Shume politike.
Tony
Tony Vit më parë
Të gjith per klanifornia e kishit ne fund.eehhhh me vend e kishet reee
Bali Ajet
Bali Ajet Vit më parë
Super portokallia na kenaqet neve qe jemi large 👏👏👏
Harakun a
Harakun a Vit më parë
Nini i bules Duhet te vi me sesben
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
🤣🤣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤣🇽🇰🇦🇱🤣🇽🇰🇦🇱❤️💓❤️🤣🇦🇱🇽🇰🇽🇰
Shehaj Megi
Shehaj Megi Vit më parë
Superrrrrrr 😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎖️🇦🇱🎖️🇦🇱
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
Shkodra licia jeme🇦🇱🇦🇱🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️💓❤️❤️
Toni Toni
Toni Toni Vit më parë
Ketri ???
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
🤣🤣🤣👏🏼👏🏼😘😘😘
A Isufi
A Isufi Vit më parë
Xheni je shume e bukur ,e thjeshte e shprehur e zgjuar .Shume respekte per ty dhe Arbanen qe nuk dime tju ndajme .
19 98
19 98 Vit më parë
Sezon i Mbar portokalli 🔝🇦🇱🔝🇦🇱
Este Krasniqi
Este Krasniqi Vit më parë
Super 👏👏👏💕💕 jeni te mrekullueshem💕💕💕💞💞💞💞💞💗💗💗
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
🤣😂🏅🏅🇦🇱🇦🇱🎖️🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
Doktori kete rradhe eshte me humorist💓💓👏🏼👏🏼🎖️🇦🇱🎖️
Nekimi Gjokaij
Nekimi Gjokaij Vit më parë
T papar jeni per at Zot.t vetmit jeni vetem PORTOKALLI 1 JENI
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
E Keni sdramatizu Pak problemin te koronavirus❤️❤️❤️👏🏼👏🏼🏆🏆🏆🏆❤️❤️❤️👏🏼👏🏼💓💓💓💓💓💓💓💓💓👏🏼jeni te medhej
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
Jeni fantastik rruge te mbar emisionit qysh diten e par kete program ❤️❤️❤️👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼🥇🥇🥇🏅🏅🏅🏅🏅🏅🎖️🎖️🏆🏆🏆🏆🏆🏆❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️mduket la Ken 2003 o 2004
ALVARO Official
ALVARO Official 2 muaj më parë
Mendloj. 2003
Monda Pjetri
Monda Pjetri Vit më parë
Jeni fantastik rruge te mbar emisionit qysh diten e par kete program ❤️❤️❤️👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼🥇🥇🥇🏅🏅🏅🏅🏅🏅🎖️🎖️🏆🏆🏆🏆🏆🏆❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️mduket la Ken 2003 o 2004
Jorida Goni
Jorida Goni 11 muaj më parë
@Arber Dhodheka Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa@@a@@aaaaa@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa@aaa@@@aaaaaaaaaaaaa@aaaaa@@a@aaaaaaaaaa@@aaaa@@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa11)
Arber Dhodheka
Arber Dhodheka 11 muaj më parë
Monda Pjetri ?
Thanas Paskali
Thanas Paskali Vit më parë
Si teatri partizan !!! 1 shkall me lart nga alpazari.
V ndeta
V ndeta Vit më parë
It's Portokalli for a reason 💪
Gentian Plepi
Gentian Plepi Vit më parë
na kanqet me kto duartrokitjet fallco
Leone Le
Leone Le Muaj më parë
Këtu ja ke fut o plako... Salla është plot në këtë Portokalli. Pas një jave,u boshatisën sallat 🥺🥺🥺🥺
Faqja Tjeter
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Shikime 3 mln