i errët

Dafina Zeqiri - DURO 

Shikime 16 mln
97% 158 350 3 956

Thirr në Linja e Jetës: 0800 12345
Ditarët e Depresionit

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/Dafina-DURO
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Music/Melody line: Dafina Zeqiri
Lyrics by: Elinel
Prod by: Rzon & Pllumb
Video by: ENTERMEDIA
Published by: Bzzz
Cast: Adriana Matoshi, Lum Veseli, Ira Asllani, Drin Lumi

Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

‘Duro’
Je tu u distancu
Se t'kane lendu
Je tu u distancu
Se t'kane largu
Dhimbja
Duro duro ktheje n'force cdo lot
Duro duro vec edhe pak
Duro duro
Duro vec edhe pak
Kane mu tha edhe lotet n'jastak
Duro Duro vec edhe pak
Po vijne dite t'mira te ti
Ton' keto veshtiresi
Sa peshojne e di
Jom kon' une si ti
Pa fuqi jom ni
Jom m'shel mrena
Vec une edhe menja jem
Tu shku tu u distancu
Tu u ru mos mu lendu
Po duro
Se nuk ka
Jo nuk ka
Tjeter s'ka

Dhimbja
Duro duro ktheje n'force cdo lot
Duro duro vec edhe pak
Duro duro
Duro vec edhe pak
Kane mu tha edhe lotet n'jastak
Duro Duro vec edhe pak
Po vijne dite t'mira te ti
S'shkon me pranga jo
S'bon me kajt mo ja
E ftoft osht' bota ja
Lufto per andrra
Se kom pune me ty
Kete e kom shkru per ty
Edhe nese ti s'don kom pune me ty
Jom ketu per ty
Du me ta thy kete dry e zingjirin prej dore ty
Ti duro
Ti qe munesh duro
Veten maje
O duro

Dhimbja
Duro duro ktheje n'force cdo lot
Duro duro vec edhe pak
Duro duro
Duro vec edhe pak
Kane mu tha edhe lotet n'jastak
Duro Duro vec edhe pak
Po vijne dite t'mira te ti

#DURO #DafinaZeqiri #Bzzz

Muzikë

Publikuar

 

13 Mar 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Nertila Lycyre
Nertila Lycyre Orë më parë
Ka ze te bukure,Dafi
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 3 orë më parë
💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔 qaje me lote
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 3 orë më parë
💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Elsa Pashkaj
Elsa Pashkaj 4 orë më parë
Diva e muzikes 👸👸❤❤😍😍
dafina muci
dafina muci 4 orë më parë
😘😘😘😘
erblina Ramadani
erblina Ramadani 5 orë më parë
Hahahahahav
Pranke Bro
Pranke Bro 7 orë më parë
Kënge shumë e mirë me tekst përfekt. Ka shumë njerz që kanë nevojë me ndëgju këtë këngë. Mendoj se shumë njerzve ju ki ndihmu më këtë super tekst. 💪
Sose Rashkaj
Sose Rashkaj 7 orë më parë
Uhjhrr
DARK ERROR 女
DARK ERROR 女 9 orë më parë
Mua me beri te ndihesha mire Te lumte Dafina !🙌
rinesa Vuniqi
rinesa Vuniqi 11 orë më parë
Me ka pelqyer shumm kjo keng❤️❤️❤️
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani 13 orë më parë
Shume bukur bravo
Nermin Shehi
Nermin Shehi 14 orë më parë
Te dua
Arjeta Kastrati
Arjeta Kastrati Ditë më parë
Shum bukur Bravo dafin e ki arrit Gjith boten
Kasema Rita
Kasema Rita Ditë më parë
😭😭😭😭edhe durimi te mbaron ndonje her sepse jeta sidomos ketu ne shqipri eshte shum e veshtir po le te shpresom se zoti do ne sjell dit te mira 🙏🙏🙏🙏🙏🙏💖
ak.
ak. 9 orë më parë
a ju te shqipris jeni mashallah katastrof
Mateo Methoxha
Mateo Methoxha Ditë më parë
👍👍👍👍👍👍
Pancho Dasilva
Pancho Dasilva Ditë më parë
i think , reality in my contry have problem, Duro its my himn in my hart ,😥♥️
anti CLUB
anti CLUB Ditë më parë
Woooo
fetah thaqi
fetah thaqi Ditë më parë
👌🏻
Mirela Sakic
Mirela Sakic Ditë më parë
Great song ❤❤ ❤❤
charli Damelio
charli Damelio Ditë më parë
108k big star
charli Damelio
charli Damelio Ditë më parë
105k
edison reka
edison reka Ditë më parë
Super mega hit bravo😍😍😍
LOGAN OFFICIAL
LOGAN OFFICIAL Ditë më parë
Qe 20 vjet ne treg, dhe akoma sjell hite!! 💥🔥
Era Kameri
Era Kameri 2 ditë më parë
Suksese 🤗🤗
Ramiz Krasnii
Ramiz Krasnii 2 ditë më parë
Dora valla dafin 😂😂😂😂😂 po miir ekii boo valla ❤❤❤❤💋💋💋
Hamide Kastrati
Hamide Kastrati 2 ditë më parë
Dafina je këngëtare e shkëlqyeshme
Shpresa Kalimashi
Shpresa Kalimashi 2 ditë më parë
Sa e mir dafin je
a 5i
a 5i 2 ditë më parë
15M 1 month ago😋😋😊
a 5i
a 5i 2 ditë më parë
Duro veç edhe pak ❤❤❤❤🔥🔥🔥😍🔥😍😍🔥🔥😍🔥😍😍🔥😍🔥
blaka88 Blaka
blaka88 Blaka 2 ditë më parë
2021 hala ngohet ♥
Almedina Osmani
Almedina Osmani 2 ditë më parë
💎❣😁💌❤👄🎀❤♠️
Almedina Osmani
Almedina Osmani 2 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
Almedina Osmani
Almedina Osmani 2 ditë më parë
💙❤
bebusja ote
bebusja ote 2 ditë më parë
Habitem kur shohim ne Eurovision keng te cilat nuk kan piken e kuptimit si ne tekst ashtu dhe ne interpretim.Kjo keng esht per Eurovision sepse ka nje mesazh qe vlen per te gjith.
That's Funny
That's Funny 8 orë më parë
Po e vertet po ska ze ta kendoje live kjo esht e keqja
Halimi Behare
Halimi Behare 2 ditë më parë
Love the your family and friends and you
Andy Morris
Andy Morris 2 ditë më parë
Love from Canada 🇨🇦
andiola kondi
andiola kondi 3 ditë më parë
Duro,edhe sa,derisa te jete fundi per ate femer qe eshte gjithe shenja ne trup,e duhet prap te duroje edhe pak???? Duhet dhene force per te ec para e jo per te duruar edhe pak sa te vijne ditet e mira
Adam Kaja
Adam Kaja 3 ditë më parë
Qe si muzik mka pelqy asht shum e bukur
Bukurijeee ysss
Bukurijeee ysss 3 ditë më parë
Queen🖤⚡️
Edison Shehu
Edison Shehu 3 ditë më parë
🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅
Skender Reçica
Skender Reçica 3 ditë më parë
rizuana 5 14 era siari 5
a 5i
a 5i 3 ditë më parë
❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥O zot sa keng e mir
a 5i
a 5i 3 ditë më parë
DURO kanga me a mir e vitit 2021
a 5i
a 5i 3 ditë më parë
Ja ki djeg kejve bravo dafina kenga e preferuar❤❤e imja
Masterpiece
Masterpiece 3 ditë më parë
just wow
Geni 55 halim
Geni 55 halim 3 ditë më parë
bukur
Andi Hoxhaj
Andi Hoxhaj 3 ditë më parë
Schum emir eke p
Makfiret Limani
Makfiret Limani 3 ditë më parë
This muzic ids so good thank you dafina
Cenk Kaval
Cenk Kaval 4 ditë më parë
Warum haben die Albaner so coole Lieder
ak.
ak. 9 orë më parë
Weil es ein perfekter mix von verschiedenen Kulturen, styles usw ist; etwas vom Balkan, Orient, USA und etwas französisches. 🤩
young boy
young boy 4 ditë më parë
Elinel -zotit Me thell hala #checkhimout
Nori Murati
Nori Murati 4 ditë më parë
Te lumt
Reza Susuri
Reza Susuri 4 ditë më parë
❤❤❤
SAHADE TAHIRI
SAHADE TAHIRI 4 ditë më parë
Kur je merzitur degjoje kete keng. Sepse kjo te qetson😌😌😌😥dhe kjo eshte kenga me e mire e dafines dhe um pelqen shum
Enes Tahiri
Enes Tahiri 4 ditë më parë
Kur ndihesh vet ngoje ket keng dhe do te qetsohesh me te vertet do te kesh nje ndjenj .Edhe vet do ta kuptosh qe ësht ndjenj e qetsisë keshtu ngoje sa ma shum
Ramize Krasniqi
Ramize Krasniqi 4 ditë më parë
Shum mirrrrrr❤❤❤❤
Ardit Vlashi
Ardit Vlashi 4 ditë më parë
Kjo kenge sherben shume
kujtim cifliku
kujtim cifliku 4 ditë më parë
S'shkon me pranga jo sbon me kajt ma jo e ftoft eshte bota jo lufto për andrra jo😍😍👑👑💎💎🌏🌏
Dritan Zogu
Dritan Zogu 4 ditë më parë
"DURO" DUHET TE DUROSH SIKUR ESHT DHE AJO FJALA VETEM KEMI LINDUR VETEM DO VDESIM🥺🥺🥀🥀⛓⛓
leo leo
leo leo 4 ditë më parë
Well done dafina,you did an amazing work! I ♥️ this song
Kastriot Muqaj
Kastriot Muqaj 5 ditë më parë
ghkfr
Rifadie sadiku
Rifadie sadiku 5 ditë më parë
Telumt nese kendo keng socjale dhe qe prekin shpirtin e njeriut aq thell dhe kendoje edhe ne 2 xhuh tjera Anglisht dhe xhermanisht shum kerkohet nga gjermanet
roland hoxha
roland hoxha 5 ditë më parë
ME PELQEN SHUME
roland hoxha
roland hoxha 5 ditë më parë
KENGE SHUME E BUKUR
Vito Gaxhaj
Vito Gaxhaj 5 ditë më parë
super hit
Eliona Kaceli
Eliona Kaceli 5 ditë më parë
O zot kjo keng m rrengjeth mishin 😭
ffhokagee7
ffhokagee7 5 ditë më parë
It touched my heart in a good way to know that im not alone Thank you ❤️DAFINA❤️ me preku zemren ne nje menyre tr mire qe ta kuptoj se nuk jam vetem asnjeher Faleminderit ❤️DAFINA❤️
rexhiaana
rexhiaana 5 ditë më parë
Muzik që të qetëson shpirtin.! 💕
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj 5 ditë më parë
Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥
Kela Ozuni
Kela Ozuni 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Krasniqi Kimete
Krasniqi Kimete 5 ditë më parë
Urime ditlindjen zemra ime Te dua shumë na knaqe ♥️♥️♥️♥️💃💃💃🦋🦋🦋🦋🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰🥰
wiksa torhoty
wiksa torhoty 5 ditë më parë
Dafina me ket keng nake prek ne shpirt tekxt me kuptimin e plot me shum domethanje qe sot rinia po vujn nga lendimet e tradhtit e femnav qe jemi vet deshmitar pi peedorin thmin si arme e vetme pi shesin thmin per ni cop buk shkojn mshifen ne social nana me thmi vetem pse nuk dojn me punu e tradhtojn familjen besen nderin abuzojn me thmi te pa fuqishem kidnapojn thmit e vet pa asni fakt rreziku ma i madh qe sot po ndodh me thmi nana e rrezikshme me pushtet po behet vetemqe nuk don me punu sen tjeter munohet me pushtet me ja marr burrit pasunin ekonomin kinse un vet pi kqyri thmin kjo asht absurde 🙏😍🇦🇱😭😭😭😭😭
Adro Adro
Adro Adro 5 ditë më parë
Love this song!💓💓💓
Gzim Mehmeti
Gzim Mehmeti 6 ditë më parë
Shum bukur dafi ma e bukra je
Arta Ratkoceri
Arta Ratkoceri 6 ditë më parë
Ku i kom shqipett😍🇦🇱
Liza Sakollari
Liza Sakollari 6 ditë më parë
Je shume e mire dafina. Te dua shume
Regi Do
Regi Do 6 ditë më parë
6
ML. PACHT
ML. PACHT 7 ditë më parë
E vërtet
R&B Bau GmbH
R&B Bau GmbH 7 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Matilda Korra
Matilda Korra 7 ditë më parë
Dafina queen
Marlon Gena
Marlon Gena 7 ditë më parë
Je t'adore
Marlon Gena
Marlon Gena 7 ditë më parë
Je t'adore
Marlon Gena
Marlon Gena 7 ditë më parë
Je t'adore
Marlon Gena
Marlon Gena 7 ditë më parë
Je t'adore
Alisa Krasniqi
Alisa Krasniqi 7 ditë më parë
Great Job Dafina you are a wonderful singer!❤️❤️
Orkela Braho
Orkela Braho 7 ditë më parë
Edhe se jam fance e Taynes kenga eshte famtastike❤️
Resmije Bela
Resmije Bela 7 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤😢😢😢
Te D
Te D 7 ditë më parë
O Dafine e qa fare kete kenge ,ma bane mishin puperr.
Elidon Jaku
Elidon Jaku 7 ditë më parë
Po duro , po duro se zoti e bo mir
Sohaila
Sohaila 8 ditë më parë
love from Egypt
Meriton Zogaj
Meriton Zogaj 8 ditë më parë
Ja 50 her jam tuj e ngu ket muzik
Fitim Shatri
Fitim Shatri 8 ditë më parë
Si mendoni per nje bashkpunim mes Dafina zeqiri dhe Adelina ismaili do ishte super
ffhokagee7
ffhokagee7 5 ditë më parë
Po dhe nje lloj kenge si kjo
Albana Preka
Albana Preka 8 ditë më parë
Kjo eshte kenge fantastike kush mendon si un
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 8 ditë më parë
Oh zot sa kengetare e mire, tek kjo kenge cdo njeri gjen vehten, , kenge me e bukur qe ka ndigju Shqip. Je nr 1 Dafina
Hamdi Javori
Hamdi Javori 8 ditë më parë
Durdurghijsgzjzkgzjaozjzhgxgdjsskjzjzhzhxhshsjsjxvuejs🤲🤲🤲🤲🎂🎂🎂🎂🎂🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😱💓🍔💓🎇🍔☕😱💌🍼💓🤭💩💩💩💩💩💩💩💩
Hamdi Javori
Hamdi Javori 8 ditë më parë
😂😂
migena sefa
migena sefa 8 ditë më parë
Je e shkëlqyer dafina brv🥰🥰🥰🥰😘😘😘❤💋❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💖💖💕💖💖💞💖💞💞💖💖💞💖💞💖💞💖💞💖💞💋💝💋💋💝💋💝💋💝💋💝💋💋💞💋💞💋💞💋💞💋💞💋💞💞💋💞💋💋💕💋💞💋💕
Leonard Troka
Leonard Troka 8 ditë më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🤣💯💯💯💋💋🎂🎂🎂🎂😭😭😭🥺🥺🥺💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘😍❤️❤️😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙
Martin S.
Martin S. 8 ditë më parë
Jeta esht shum e keqe kur ke persona Fallco afer teje
Martin S.
Martin S. 8 ditë më parë
Jeta esht shum e keqe kur ke persona Fallco afer teje!
Martin S.
Martin S. 8 ditë më parë
You Are the Best My Lady
Andi Zogjani
Andi Zogjani 8 ditë më parë
Shum mir❤❤❤
Faqja Tjeter
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Shikime 2,8 mln
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
03:07
GJESTI - ALO
02:46
Shikime 9 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
Shikime 67 mln
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Capital T - RRUSHE
3:26
Shikime 291 mijë