i errët

Ishulli 12: Erdhi vajza e botës!!! 

Shikime 792 mijë
97% 7 729 191

Na ishte njehere nje vajze shume e mire qe e takova ne episodin "Dita 51" dhe vodhem ushqime bashke. Qe atehere ka dalur ne disa episode (qe i keni ketu ne youtube) dhe erdhi te me vizitoje. Urra 😀

Publikuar

 

8 Shk 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Xhevdet Qafleshi
Xhevdet Qafleshi 6 ditë më parë
Juli je i madh
BLACK EAGLE
BLACK EAGLE 12 ditë më parë
Juli eshte vazhdimesia e Boratit. Ai eshte teper komik shakaxhi dhe mbi te gjitha aventurier. Jam i mendimit qe Juli duhet ta ndryshoj siglen ne you tube nga Aventurat e Julit ne ate te Boratit shqiptar. Po ti shikoni me kujdes dhe ti krahasoni keto dy stereotipa Juli dhe Borati ngjajne shume me njeri tjetrin nga pamja fizike dhe karakteri duken tamam si vellezer siameze por ne kohe te ndryshme
ALKUKES
ALKUKES 14 ditë më parë
O jul mafjozi po le ca fjal per ti permend
Kancelari AurorA Official
Kancelari AurorA Official 16 ditë më parë
Papapapapap erdhi vajza e botes
Jani Koli
Jani Koli 19 ditë më parë
Julie.une.qe.po.shkruaj.kam.provuarshume.her.me.shum.se.tyj.ate.jet.te.shpelles.me.pelqeñ.terboem.aq.me.shumme.nje.femer.bashk.xox.privo
Orgito Bekteshi
Orgito Bekteshi 20 ditë më parë
Andin nuk e pyte 😂😂👍👍
isi alku
isi alku 21 ditë më parë
A me te vertet jeton ne shpell
Orgito Shehu
Orgito Shehu 21 ditë më parë
Sa e mir qenga ajo r
FF BANDIT
FF BANDIT 21 ditë më parë
SHQIPTARE ESHTE
Animal World
Animal World 24 ditë më parë
Nice video
Adnon Kryeziu
Adnon Kryeziu 24 ditë më parë
😊
Rejan Hardolli
Rejan Hardolli 24 ditë më parë
Kush ështe nga Mali zi une jam
Kevi Hysenaj
Kevi Hysenaj 25 ditë më parë
juli me pilla
Liza Frroku
Liza Frroku 25 ditë më parë
O juli je ma i miri
Leart Shqip
Leart Shqip 25 ditë më parë
A e ke qir fo pak
Vasili Metaj
Vasili Metaj 28 ditë më parë
Erdhi dhe beri drite
Fatime Asllanaj
Fatime Asllanaj Muaj më parë
2
Ergi dervishaj
Ergi dervishaj Muaj më parë
O juli po ne korce do vish per donje aventure
Erg1x
Erg1x Muaj më parë
Erdhiiiii vajz e boteeees
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku Muaj më parë
me e mire se gocat e perputhen vajze botes😂
Rigers Meta
Rigers Meta Muaj më parë
Do ti vdesesh njerzit me kte reklamen e ujit cezmes 😂
Albert Brahilika
Albert Brahilika Muaj më parë
Je i madh juli
Donika Shkembi
Donika Shkembi Muaj më parë
Bravo Bravo Juli je shum i MATH
Illyrian Kingdom
Illyrian Kingdom Muaj më parë
Ndrroje pak theksin ne shqip, e flet 100% dialektin tosk 👎
Illyrian Kingdom
Illyrian Kingdom 21 ditë më parë
@Ar Ze Po
Ar Ze
Ar Ze 22 ditë më parë
Ke problem me tosket ti vllai?
Loni Loni
Loni Loni Muaj më parë
Noizy
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Muaj më parë
Juli je original. Si vaji i ullirit nga Borshit ma ke knaqur sendin me ato fjal po ajo e ngrata spo kuptonte fjalet e mira dhe te vleshme hahaha ⭐️🍀🇦🇱🇦🇱👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼kam shum respekt per ty te uroj shum suksese ne emisjon tek perputhja je ma i miri nder djemt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
toni sanies
toni sanies Muaj më parë
Tani e kuptova qe je shpellar bravo Juli😄😄😄😄
Dava Halili
Dava Halili Muaj më parë
Hahahaha te doli filxhani
Arli Rroshi
Arli Rroshi Muaj më parë
Si m vodhet ca ushqime n supermarket?! 3:54
meshari 1555
meshari 1555 Muaj më parë
Çdo shqiptar duhet të jetë pozitiv dhe plotë jetë si Djali I Shqipes. Shkollohuni dhe veproni 💪❤️🖤🕊️
deep hause
deep hause Muaj më parë
Ik e ik
Tuci Guri
Tuci Guri Muaj më parë
Bravo
Aleksia
Aleksia Muaj më parë
E tu lumto o juli levizje e zgjuar te kam ndjekur para se te hyje ne ne perputhje te gjitha vidjot e tua ishin maksimumi 200 vius kurse tani po kap i miljonshkn levizje e zgjuar
V.I.P Lion7
V.I.P Lion7 Muaj më parë
Jul e di si me dukesh ti si Jack te titaniku qe bridhte neper bot si ti vinte jeta dhe e shijonte edhe ta dish legjendat si ty skan pse rrin mes injorantve te perputhen 😂❤❤
Vana Sulova
Vana Sulova Muaj më parë
O juli aspiratori dhoma miqve dollapi I ke menduar te gjitha te marte dreqi
Vana Sulova
Vana Sulova Muaj më parë
Fmin jo aty o juli se te mer plevitin
Vana Sulova
Vana Sulova Muaj më parë
O juli sa te forta I ke 😆😆😆 je i forte per zotin 👻👻
Grejsa Grejsa
Grejsa Grejsa Muaj më parë
Uauuuuu 💖👋
HIGH MEDET
HIGH MEDET Muaj më parë
ca vajze kjo pse mirresh me emision shum shkoni si qift te pershendes Juli je king.
verOHna
verOHna Muaj më parë
marketingu ne fund 😂😂😂😂😂
maalausliike Najtre Rakennus palvelu
I pa pare
Begu Begolli
Begu Begolli Muaj më parë
A e dini ka sa po shkon Vaj i Borshit ? do i rritet vlera si Bitcoin it ahah/
Begu Begolli
Begu Begolli Muaj më parë
Vajza e Botes ahahh
Intuitive Tarot
Intuitive Tarot Muaj më parë
Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰
AlbanianBoy82
AlbanianBoy82 Muaj më parë
Njerëz që kënaqen me aq sa kanë dhe krijojnë pafundësi aventurash duke e shijuar jetën. Jeta duhet shijuar, sot je, nesër s'je! Bravo Juli, të kam zili o Patrioti im Borshjot, shihemi në Verë në Borsh.
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Enkelejda Byku
Enkelejda Byku Muaj më parë
Po tè erdhi Gjarperi 🐍 Cfare do besh? Un i kam fobi
Ylli Osmanaj
Ylli Osmanaj Muaj më parë
O julius ka ikur who kohe qe thua ti jemi ne shekullin 21 do behesh me femije behem analfabet ku do mesojne ku do jetojne apo e Ben per shoje puplike
Avni Lanaj
Avni Lanaj Muaj më parë
Very nice
Enkeleda Tafani
Enkeleda Tafani Muaj më parë
Kg -lj Kkjll
leja rudi
leja rudi Muaj më parë
👍👍
Ela Korca
Ela Korca Muaj më parë
A paguesh nga you tube o juli
Ela Korca
Ela Korca Muaj më parë
Te rreja apo te vjetra
Manchester United
Manchester United Muaj më parë
32 mije klikime = 10 mije leke
Alketa Hazizaj
Alketa Hazizaj Muaj më parë
😂😂💞
Kembi Kenga
Kembi Kenga Muaj më parë
🤣🤣🤣e kam me te meta ekranin e tel.
LAJLA LAJLA
LAJLA LAJLA Muaj më parë
Je i madh babuç.👋👋👋👋
Alvaro Kaza
Alvaro Kaza Muaj më parë
Je njesh fare bravo
Rando Hoxha
Rando Hoxha Muaj më parë
👏👏
Vasil sinani
Vasil sinani Muaj më parë
Kush e di ça bejn te dy ne shpell ata
Drilon S.t123
Drilon S.t123 Muaj më parë
Pz do doja te ishim shok bashk,ti te shkrin se qeshuri😂😂
Drilon S.t123
Drilon S.t123 Muaj më parë
Je shum i sinqert pz je shum pozitiv,Respekte
M CENA
M CENA Muaj më parë
Te rujt zoti he nje djal ce meriton respect kudo ce te shohim
N1
N1 Muaj më parë
e paske myt 🍆 ket vajzen e botes nshpell pamje nga deti😂 i modh je
Erjola Bacaj
Erjola Bacaj Muaj më parë
Benin minjte garaa uurraaa🤣🤣🤣O zot sa i cilter je.Suksese Julo🙏😊
Agimramushi Agim
Agimramushi Agim Muaj më parë
A esht ky njeri normal ajo
Kuti Samsung
Kuti Samsung Muaj më parë
Ahahaha te rujt zoti o kokogjambo se na knaqe e ben jeten si te don palla bravo
Binjora Demelli
Binjora Demelli Muaj më parë
Jsth 7ej8rek3
Lion Hoxha
Lion Hoxha Muaj më parë
Nuk kisha guzuar te rrii me te sidomos ne shpelle😆😆
Lion Hoxha
Lion Hoxha Muaj më parë
Po dimrit si ja bon ky mo.ku pastrohet😂😂
Sajmir Ajet
Sajmir Ajet Muaj më parë
Ne Dimer eshte bere vidjo per vendi nuk ben ftoht :)
Dhurata Bera
Dhurata Bera Muaj më parë
Ku e moren pasqyren du me dit un te shpella 😂😂
ALBANIA
ALBANIA Muaj më parë
Jul
ALBANIA
ALBANIA Muaj më parë
Po pse jeto ne shpelle o Juk
Arlind Hoxhaj
Arlind Hoxhaj Muaj më parë
Falimderit juli..tani ne shpellaret dolem ne mode😂😂😂😂ne malokt
Mariza 91
Mariza 91 Muaj më parë
Kam pershtypje se do jesh shum i famshem dhe i suksesshem ☺️ Bravo vazhdo sic je keshtu i cilter 🥰💜
Linda Gashi
Linda Gashi 15 ditë më parë
@Galaxy S ncnc😂😂😂
Ar Ze
Ar Ze 22 ditë më parë
@Bio vucha direkt ne temë
Galaxy S
Galaxy S Muaj më parë
@Bio vucha kush?
Bio vucha
Bio vucha Muaj më parë
Te ha bythen
Belix
Belix Muaj më parë
Pse sshkon ne new york
RELI Saureli
RELI Saureli Muaj më parë
Kush ta vodhi canten me ropba qe e veraft zoti ate respekt o julo🙋
Τα Καθημερινά
Kush e pa makinen shifeni 3:34
ImDoni
ImDoni Muaj më parë
Po edhe dera osh e hapur
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
Po kjo e vonuara që rri me kte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 bën autostop duke lëviz gjuhen ha ha ha ha
vintageshow24
vintageshow24 Muaj më parë
O njish
Armand mertiri
Armand mertiri Muaj më parë
Hajde llafazan hajde
Arian Agushi
Arian Agushi Muaj më parë
edhe une kam jetuar ne shpell dhe eshte shumë bukur
GOTV
GOTV Muaj më parë
Gjigand Je Vlla 💪
muzik dashurije
muzik dashurije Muaj më parë
Bravo vlla espirimi bukur pz
Super Mario
Super Mario Muaj më parë
Po morat i le ne shpell apo i more me vete 😂😂😂
Tila Kortoci
Tila Kortoci Muaj më parë
Juli ke menduar ndo nje her te presesh floket sepse do dilje shum bukur me flok te shkurta je shum imir
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Muaj më parë
Ishalla qendron ajo me ty i modh je bravo je shum i thjesht
Alban Lekaj
Alban Lekaj Muaj më parë
Jamnvlor
Alban Lekaj
Alban Lekaj Muaj më parë
DuAtvi
Adrian Koni
Adrian Koni Muaj më parë
Ku je e dashur aldesk.info/head/mJTgladfgXi7w40/video.html
Erik Dalipaj
Erik Dalipaj Muaj më parë
ke ik per lesh o bish
Stefania Stefania
Stefania Stefania Muaj më parë
Te till njerz duam kaq i sinqert te urroj baresi ivarfer e ilumtur 🙏💥
B A
B A Muaj më parë
2:30 😂😂😂😂
Auron Krasniqi
Auron Krasniqi Muaj më parë
Valla lop je pasha robt
Albertino Shehu
Albertino Shehu Muaj më parë
Po ku e more per nuse
Raffaella Raffaella
Raffaella Raffaella Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ronaldinho Barcelona chanel
Juli je gjigande😉
Νικολετα Νικ
Bravoooo je 1111111111111
Gino Boun
Gino Boun Muaj më parë
Ti ke mendjen e peshkut. Dhe peshku qelbet nga koka. Te gjitha ata qe ne te vertet jetojn ashtu perfundojne barbona rrugesh thirri mendjes sa nuk eshte vone
Natyra ne Kosov
Natyra ne Kosov 27 ditë më parë
Ipacipt
Stiven Boka
Stiven Boka Muaj më parë
Nga eshte ajo vajza e botes nga ku vend
Anna tsiga
Anna tsiga Muaj më parë
Po ne dimer si do besh aty ne shpell .Mund te kem pergjte lutem
Moza Dafa
Moza Dafa Muaj më parë
je fantastik, je nje djal model, suksese ne perputhen haaaaaa
Drion YT
Drion YT Muaj më parë
A merr rrog ne muj
Lori_vlogs
Lori_vlogs Muaj më parë
Nuk ke shtepi ti me te mir
Faqja Tjeter
Dita 53: Një piknik në Zvicër
16:06
Takim në shpellë me Antonelën
18:43
Takim në lëndinë me Ledianën
04:27
Shtëpia në fshat, me 6€
06:40
Njerëz të egër modern
23:29
Shikime 11 mijë
Fshati në veri të Balit
17:12
Shikime 239 mijë
Dita 44: Malvina dhe Gaia
23:51
Shikime 212 mijë
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55