i errët

Ftesë në 5, Historia e pazakontë e Julit, djali që ka jetuar në shpellë, 28 Janar 2021, Pjesa 3 

Shikime 743 mijë
96% 7 191 242

Tema: Juljian Lala, 29 vjeçari i cili ka bërë Shqipërinë në këmbë nga Qafë Bota e Konispolit në Burrel plot 33 ditë. Një udhëtim plot të papritura, vetëm me një çantë shpine dhe shpirtin aventurier. Por cila është frika më e madhe e një djaloshi që niset drejt botës me 0 lekë?
Të ftuar: Julijan Lama
#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetare: Adela Hysenllari
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#TopChannel

Argëtim

Publikuar

 

28 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
TN
TN 13 ditë më parë
Bravo juli 👏👏👏👏
Amelia Mancellari
Amelia Mancellari 17 ditë më parë
Find a better interview...yeah, I'm waiting. Juli te kenaq shpirtin me prespektiven e tij per boten!! Sikur te kishte me shume njerez si ti Juliiii
ALKUKES
ALKUKES 19 ditë më parë
O jul thuj pse nuk hyp ne plep po hyp ne fik ....
Mirnjos Tahiraj
Mirnjos Tahiraj Muaj më parë
Njeri I lire edhe ne 2021,bravo.... Nuk eshte ber skllav i parase Po t jen t gjith si ky, te pasurit e medhenj sdo ekzistonin,n politikanet sdo blinin dot votat, 1 pronar sdo e perdhunonte puntoren e tij duke u nisur nga ideja qe ajo ska para ndersa une kam dhe i mbyll gjerat....duhet te zhvishen te gjithe nga komplekset dhe skllaverimi i paras,ndaj njeriu do e ndjej veten njeri..pa stres,i qet dhe i lumtur
Klara Begaj
Klara Begaj Muaj më parë
Ja ty te ka fut Alban dudushi ne pun. Ca ben interesanten kot gazetare koti.
Stella
Stella Muaj më parë
Vertet shume interesante ky djali me plot aventura. Une se pata hapur kete video me pare se titulli ishte pak idiot "historia e pazakonte e djalit qe ka jetuar ne shpelle"
Klevjo Kullsi
Klevjo Kullsi Muaj më parë
Kjo gazetarja bente si e fort po imagjino ta ftonte tn qe esh i famshem do rrinte si pul
Jimmy K
Jimmy K Muaj më parë
Shume e vonuar kjo gazetarja ,ky cuni shume inteligjent bravo mor cun me behet qefi qe nje patrioti jone eshte ne kembe me realitetin
yuli gagarin
yuli gagarin Muaj më parë
*Nuk ka shpjegim tjeter, po kjo pseudo gazetarja do kete dicka personale me Julin se s'ka mundesi qe trajton sikur te jete deficiente Juli, po kush eshte idiote eshte Bieta ne ate studio*
gjeraq
gjeraq Muaj më parë
A mund te ma shpjegoje dikush cfare theksi ka ky djale?
Erion Hoxha
Erion Hoxha Muaj më parë
Njesh bravo te qofte shum real dhe isinqert!!!
Afrim
Afrim Muaj më parë
Ei ky quni ka potential asht I mrekullueshem I uroi suksese 🇦🇱
orgest orgest
orgest orgest Muaj më parë
Gjokset e gazekares si topa bore
Neptun tablet
Neptun tablet Muaj më parë
Jul gomari punto
Sidorela Meta
Sidorela Meta Muaj më parë
Dikush ti thot bietes qe je budallaqe apo ben vet kjo ??
Morena Hasanaliaj
Morena Hasanaliaj Muaj më parë
Bravo ...👏👏👏
mariaxdenito
mariaxdenito Muaj më parë
O bieta pse ore sek e pyt t pjesa qe spunon apo punon kur do ju mari gjith telespektatoret do e shikoni me kto pytje idiotesh 🤣
mariaxdenito
mariaxdenito Muaj më parë
Gazetare vl juli ja kthen sic duhet hallal
Dorian Selimi
Dorian Selimi Muaj më parë
Jepi plako, shijoje jeten!
Ajdi Music
Ajdi Music Muaj më parë
Tamam endacak
Velina Cuko
Velina Cuko Muaj më parë
Ii nuk nuk ii j ii
Boni's Games
Boni's Games Muaj më parë
Juli bravo ! Te rinjte e te rejat te marrin shembulln nga ky djale qe e sheh jeten ndryshe.Edhe nje here te lumte djale
E. Morabit
E. Morabit Muaj më parë
Cfar njeri pozitive! Na kishte marr malli te shofim aq njerz te thjesht dhe te embel! 😍😍
Hides Stavre
Hides Stavre Muaj më parë
Bravo juli inteligjent i shkatht intervista me sinqerte qe kam par deri tani bravoo
Esa Esa
Esa Esa Muaj më parë
O Brieta ti ke hyre ne pune prej Albanit mos na tharto trute kot, ti thjesht spo e kap dot djalin se flet shpejt dhe sakte. Zakonisht njerezit flasin shpejt e nuk e dine cfare thone. Ai ka te drejte ce do televizorin vetem vdiq ,e vrau ,u vetevra, e perdhunuan, e sakatuan degjon na ben me fiksime. Ketu ku jetoj une nuk jepen fare te tilla lajme qe mos te kalojne njerezit ne depresion. Te rinjte ngelen ne instagram sdine te bejne dicka per vete pa ndihmen e prinderve dine te thone o plake du leke as mama nuk thone me😠. Ai e shijon lirine dhe me e bukura eshte rrin larg injorances. Bieta mos i leviz shume duart kur flet se na i more mendt, na acarove🤪🤪. Nesje shyqyr qe ftove dike te hajrit njehere qe ke qejf me degjuar.
Mariglen Frisku
Mariglen Frisku Muaj më parë
Je i madh 👏👏
Remzi Ukzmail
Remzi Ukzmail Muaj më parë
Juli i madh Respekt
a. i000
a. i000 Muaj më parë
O bieta o debile femer ai zbulon boten nga afet jo si ty rri si ulu ne karrige atyca i ke kto pyetje si injorante
Ono skend
Ono skend Muaj më parë
Ca batute mund te qash e per kënaqësi lot lot sa gjigant je bisha
sokrat moco
sokrat moco Muaj më parë
Pyetje me injorante dhe zili kaq te madhe nga gazetare skam pare Juli je shume perpara je i lire ne mendime dhe ne jete 👍
Klaudio Ago
Klaudio Ago Muaj më parë
E zgjuar kjo prezantuesja ✌️
Agim Qerimi
Agim Qerimi Muaj më parë
Hallall ta beft zoti bre djal keshtu eshte me se miri jet pa stres
kreku builders
kreku builders Muaj më parë
Waw nje person shum u mir dhe I aft Te lumt veq vazhdo suksese per gjdo fjal qka ka fol ashtu esht edhe duhet ta shohim te gjith kshtu boten
Marlin Shametaj
Marlin Shametaj Muaj më parë
Ky djal qenka artist, ben jeten e tij pa komplekse.Dhe mbi te gjitha jeton per veten e jo per boten! respkte Juli
genta nova
genta nova Muaj më parë
Juli esht tjeter frekuence, prezantzesja eshte ne anen tjt shum e ceket , i dukej sikur po fliste me nje femij te pa pjkur por rezultati ishte i kundert !!!
KKK
KKK Muaj më parë
O bieta ca thote xhaxha dudushi mire ?!
TiTAN Online
TiTAN Online Muaj më parë
Gazetarja shummm FALLCO
Roland Tarushi
Roland Tarushi Muaj më parë
Mëndjemprehtesia jote nxorri ne pah injorancen e kesaj karagjozes!
flandra _flandra
flandra _flandra Muaj më parë
Sa e shpifur kjo gazetarja
eva 30
eva 30 Muaj më parë
Kur do me te zene mat dhe bieta edhe keee julin 🤣
Robert latifi
Robert latifi Muaj më parë
Besoj ce i vetmi njeri ce e kam par deri tash ce mund de ta eki shtresin esht ky djal,respekt per julin te madh.
Shqipe Hysenaj
Shqipe Hysenaj Muaj më parë
Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ada Vrapi
Ada Vrapi Muaj më parë
Bravo djal cun I sakrifices
Antigona Ardi
Antigona Ardi Muaj më parë
O my God cfar kenaqesie te degjoj juli ekam nje shoqe qe jeton kshu si ty me ka ndryshu jeten. Ne an pozitive.njerzit si ty ndryshojn njerzimin ne an pozitive. Moj ti bieta hapi vesht degjo se meson ndoshta sa perdrredhesh aty .te begofte zoti vlla
nail_art_r_e nail
nail_art_r_e nail Muaj më parë
Follow ne ista ... @nails_,art_r_e. Cilesi super te mire Cmime te lira
Manjola Shtjefni
Manjola Shtjefni Muaj më parë
Brravo Juli!💪👏👏👏👏
Lysien Berati
Lysien Berati Muaj më parë
Kshu njerezit i duhen shqiperis juli je njeriu me pozitiv❤
fidan berisha
fidan berisha Muaj më parë
Ti je i marre krejt , shtaze je
IZI IZET
IZI IZET Muaj më parë
Respekt për k'të djalë aventurist dhe shumë intelegjentë, gjithçka që thotë është mëse kuptimplotë, kurse kjo (budallaçka) shpresoj të ketë mësuar nga zgjuarsia e Julit, kjo meriton të jetë ndonjë pastruese rrugësh dhe jo aty ku eshtë,urojë më t'mirat për k'të djalë, suksese të mëtejshme Juli
Anit rrustemi Aniti
Anit rrustemi Aniti Muaj më parë
Veq vazhdo o juli
Bora Ndreu
Bora Ndreu Muaj më parë
Bieta qofsha e gabuar por me vjen keq qe ekrani sta fsheh injorancen dhe mendjengushtesine... uroj ta arrish sikur dhe 20% filozofine e julit... uroj per ty...
SD
SD Muaj më parë
Femer e shpifur...Gelbaze... Thuaj faleminderit Julit qe erdhen te pane njerzit kete emision te deshtuar...
Bukuroshe Ahmetaj
Bukuroshe Ahmetaj Muaj më parë
O juli sa I mir qe je more djal je shembull me I miri Zoti te ka bekuar
gianis dimu
gianis dimu Muaj më parë
Kjo qenka trape kush i dha emision ksaj.
aurora banaj
aurora banaj Muaj më parë
Hoteli ka 5 yje prjashta jan me miliona yje bravo djali. Ajo nje cop injoranteje
Aldo Hoxa
Aldo Hoxa Muaj më parë
gazetarja qenka nje cope tyryfyle .e ka ghetur kete pune me mik kjo gazetare
Jesse James
Jesse James Muaj më parë
Gazetare sh rk
Alfonco Gutieres
Alfonco Gutieres Muaj më parë
Na ka mbyt injoranca dhe inati ne shpirt..Disa kapen me Bebiten se sa mire ja beri asaj ...sa injorante eshte..!!!A thu se Bebita i vjedhe buken tek shtepia ketyre njerzve ne fjale....Kurse disa jane te dashurur me nje njeri te sinqert,qe bota ka plot,por dhe qe punojne dhe krijojne familje dhe marrin rreziqe ne jete per nje jete me te mire,dhe jo nje parazit ,endacak modern(me smartfone) Dhe pa ndonje vlere te fort si duhet ti ket hije nje burri,por qe kenaqet me makarona.Kur shum bukur keto qe ben mund ti bej ne kushte shum normale nese punon dhe investon per ate lloj hobi qe ka...te mjeret ne qe nuk po shofim me me tru por me sy ,(me imazhe)....
Diti B
Diti B Muaj më parë
Shko nlondon e mos ik ma anej
shefjane bogdani
shefjane bogdani Muaj më parë
Bravo juli nje njëri si ti i duhet shqipërisë tone.
Laura Filaj
Laura Filaj Muaj më parë
Ti je antistress mor djale,flet pa menduar dhe te del kaq bukur,ti edhe kur flet duket sikur je aty rrethuar me natyren me pemet,guret,barrin jeshil qe te mbush me energji,detin dhe ato yjet njemilionshe qe te pershkruajne ty kaq bukur. E pac jeten e gjate me gjithe te shtrenjtit e tu. Ja kaq pak duhet per t’u bere njeri i mire e i famshem e per t’u mbajtur ment shumee gjate! Suksese te metejshme. 🙏🏻💎⭐️🍀
Gena Paça
Gena Paça Muaj më parë
Keto te Top Channel-it sjan ne terezi , ca jane keto pyetje ,, ca jan keto fjale . Ky djale eshte artist dhe do i thoja mos prano mo ftesa tek keto tv ordinere 😑
Ronald B.
Ronald B. Muaj më parë
Gazetare baxhello!! Juli je i mirëpritur NË Suedi hajde deri këtu një her se jam i sigurtë që do vish se vëndin për të fjetur ta ofrojë unë , jam xhelozë për energjinë që ke
Alma Janko
Alma Janko Muaj më parë
Kot hyre ne kete emision esht kot
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
Ky esht barbon fare hahaha
Besjana Nelezi
Besjana Nelezi Muaj më parë
Bah gazetare me nivel kaq te ulet nuk kam pare ndonjehere, mjere ne
Rama V
Rama V Muaj më parë
Bravo juli,, :)) I propozoj ne fund te emisionit por spranoj shejtanja hahhahah
Alo Cimi
Alo Cimi Muaj më parë
Bieta o kare shûm person i ulet ke qef ta degjosh julin
Adela F
Adela F Muaj më parë
Uaaa na permendi kucin ton e shenjt
One Name
One Name Muaj më parë
Kjo intervistë është shembulli tipik i një njeriu që ka vetëm pasuri fizike dhe që nuk arrin dot të kuptojë se çfarë është pasuria shpirtërore.
soni inos
soni inos Muaj më parë
Juli: dua të kem një rulot të bredh shqipërinë fshat më fshat Bieta: pastaj do rritet mirëqënia do shkosh në hotel Unë: ku dreqin ka hotel nëpër fshatra se do ja plas të qarit😥 shumë e trash mo vëlla Julo je bos djal i pa djallëzur i drejpërdrejtë pa komplekse.
123 Gashi
123 Gashi Muaj më parë
⭐️🌞
Bona Sula
Bona Sula Muaj më parë
Bravo djal me kembe ne tok te marin shembull te tjeret ❤🙏🙏
Lela Lela
Lela Lela Muaj më parë
Te ishin njerzit sa gjysma jote ore djal kushe di si do ishte shqiprija hallall qumshi nenes qe te ka dhen 🙏🙏🙏🙏
xPhant0m
xPhant0m Muaj më parë
o zot o bieta sa debile je moj po ca te besh qe je kaq e trash sa cdo pytje qe sipas teje ishte ironike juli ta futi . Juli je djal i mbrekullueshem mos ndrysho
HD b4 highdefinition
HD b4 highdefinition Muaj më parë
Inspirues esht dhe unik e me energji pozitive dhe nuk ia nderron mendjen
Tila Kortoci
Tila Kortoci Muaj më parë
Juli po flet ca fjal qe kan shum renci por bieta sikur po e veshtron sikot pa lidhje
Tila Kortoci
Tila Kortoci Muaj më parë
Sa i zgjuar je mo juli pz
Rina Vezi
Rina Vezi Muaj më parë
Sa here shikoj dhe degjoj Bieten me iken deshira per te pare Top Channel dhe jo me intervistat qe ben. Shpetoni Top Channel-in , largoni Bieten dhe merni perseri Alban Dudushin sepse niveli i intervistave eshte kaq i ulet. Gjithsesi ,Juli nje djale artist.. eshte gjithmone kenaqsi ta degjosh dhe shikosh...
Youtube Shqip
Youtube Shqip Muaj më parë
aldesk.info/head/mNSsrNWehXu2yI0/video.html Dy djemte shkojne ne nje hotel te pushtuar nga xhindet dhe ata i ngacmojne , per me shume shiko videon!
Angela Rose
Angela Rose Muaj më parë
Sa duket diferenca e nivelit shpirteror midis kta dy njerzve! Ajo ndriçon nga dritat e studios! Kurse Ai ndriçon nga drita e djellit! Jam e lumtur qe ka te tillë njerëz ne kete tokë!
Lavdërim Misini
Lavdërim Misini Muaj më parë
Çdo përgjigje e mirë dhe pozitive dhe madje edhe disa mënyra (të thëna indirekt) për të ruajtur këtë pozitivitet. 👍👍
Music Lux TV
Music Lux TV Muaj më parë
bravo keshtu duhet mos me njoft friken kjo esht super
Emma Doko
Emma Doko Muaj më parë
Sa injorante kjo Bieta..nuk ka pik informacjoni per asgje flet ca brockulla qe as vet kjo Si kupton!! O juli ca Ben me ate ne studio
Emma Doko
Emma Doko Muaj më parë
Sa injorante kjo Bieta..nuk ka pik informacjoni per asgje flet ca brockulla qe as vet kjo Si kupton!! O juli ca Ben me ate ne studio
Denisa Porodani
Denisa Porodani Muaj më parë
wa sa injorante kjo gazetarja sa me greh nervat vetem duke e degjuar. Juli sa djale i rralle e inteligjent ke qejf ta degjosh! Zoti te bekofte
Albania poker Live
Albania poker Live Muaj më parë
Na beni like shqipe kete te albania poker live do lozim poker edhe lloto live flm per respektin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️
Albania poker Live
Albania poker Live Muaj më parë
Na beni like shqipe kete te albania poker live do lozim poker edhe lloto live flm per respektin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️
Vitjola Kolaj
Vitjola Kolaj Muaj më parë
Juli esht tip i rralle bravo ,gazetarja trape fare 0 fare
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😳🤔🤔🤔kam Pak dyshim me kete djali boooh
Moza Budo
Moza Budo Muaj më parë
Djal shum i zgjuar, inteligjent, ke qef ta degjosh te heq stresin
Eni Leka
Eni Leka Muaj më parë
Un jam si ti .bravo njerzit nuk e din cfar eshte jeta e vertet. Dun vetem lluksin e ku tja fusin njeri tjetrit .
Emri Ukperaj
Emri Ukperaj Muaj më parë
Ne fillim mu duke si nje legen por kerkoj falje per mendimin qe pata por qenke nje gjeni shum e zgjuar bravo bravo
ardit baleta
ardit baleta Muaj më parë
Ktu duket niveli ulet i gazetaris shqiptare!kjo zonja mire qe nuk ben pytje me sens po dhe nuk arrin te kuptoj logjiken e nje personi qe ka përpara! Ju rrofshin leket dhe followersa neper rrjete dhe fake rich life qe beni se nuk keni piken e horizontit! 🤦‍♂️
Hamit Sonja
Hamit Sonja Muaj më parë
Pa lek pa brek
Anife Jeshili
Anife Jeshili Muaj më parë
Bieta me Julin ben intervew ti,je shume larg nga zgjuarsia dhe njohurit e tij ,SORRY
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
Shume mire
Didi
Didi Muaj më parë
sa fallso e shte kjo dretusja e emisjonite
Leonard Sinameta
Leonard Sinameta Muaj më parë
Ore hiqni kto gazetare me diplloma te bleme nga dashnori.
elena elena
elena elena Muaj më parë
Sa budallaqe qe je moj Bieta... mjere ti per veten tende, je simboli i injorances!
Faqja Tjeter
Mucize Doktor 57. Bölüm
2:12:10
Shikime 653 mijë
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22