i errët

Dafina Zeqiri - JAPA 

Shikime 8 mln
96% 40 000 1 400

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON & Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Publikuar

 

20 Maj 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 1 250   
Linda Gashi
Linda Gashi 5 ditë më parë
Daffy jappa
Seide Ballashiti
Seide Ballashiti 6 ditë më parë
Shyqur o dafi se ngelme tu degju lulin edhe cimin na u bo menja sta jap ma jep😂😂👑👑👑
Monda Zeneli
Monda Zeneli 6 ditë më parë
Yes.Shkoi 8 milion views
Qendresa Haziraj
Qendresa Haziraj 8 ditë më parë
Dafin ti ke shum talent dhe je shum e mir te dua
Mergimtari Gurbetqari
Mergimtari Gurbetqari 11 ditë më parë
M.M ♥️♥️
Kati Cani
Kati Cani 11 ditë më parë
Bravo dafina eshte kenga pe une pelpej shume😀
🍇LEA ANDERSON😻
🍇LEA ANDERSON😻 12 ditë më parë
Niher nuk om pelqej konga po tasht qit Kong e kom Verizon te dua daffi jem ma e Mira te uroj shendet harmoni dhe sukseset kurr mos tu ndalshi
FLASH
FLASH 12 ditë më parë
Japa
CIMI QOSHJA
CIMI QOSHJA 18 ditë më parë
Shum e bukur kjo kenga te lumte kenga me e bukur
klea56
klea56 19 ditë më parë
Ti qe e sheh qet koment . . . Ishalla te bjen e dashura qeshtu bukuroshe dhe hot si Dafina🥵❤🌹🙏
FLORDI
FLORDI 19 ditë më parë
aldesk.info/head/f8vfqL2qjIynx40/video.html
Diana
Diana 19 ditë më parë
Dafina i ngja Dhurates motra jan 🧐???
Albion Kaja
Albion Kaja 19 ditë më parë
Kush mendon qe Dafina eshte karamele dhe Tayna eshte pjeshke like👍😉
Vale 97
Vale 97 20 ditë më parë
🇮🇹🇮🇹🇮🇹
Enea Doci
Enea Doci 23 ditë më parë
Like kush menon qe Dafina eshte bisha e estrades ❤❤❤🤌🤌🤌🙏
Erza Pllana
Erza Pllana 24 ditë më parë
Shaumir😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
vatiloo
vatiloo 24 ditë më parë
polska jeszcze nie dotarła 🤡🤡
its me
its me 26 ditë më parë
ani aniiii 😉🤨❤️
bossi 123
bossi 123 26 ditë më parë
Qet ver e paska ba plan me kall Dafina Divaaaa ❤❤😍
xhilda alija
xhilda alija 27 ditë më parë
Supeeeeeeer
Joana Krisafi
Joana Krisafi 29 ditë më parë
dafina je shumee e mire dhe nje dite dua te te takoj
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj Muaj më parë
Beautiful ❤
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Omg I'm in love! 1 Adeline ekemi dhe 1 Dafine ekemi. Sban nana me!
Jona Nimanaj
Jona Nimanaj Muaj më parë
U
Rovialdo Konda
Rovialdo Konda Muaj më parë
Ca dmth japa? Sikur ska kuptim ne shqip.
Linda
Linda Muaj më parë
Japa apo dhashë
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Shyqyr qe je ti Dafin edhe Ronela qe boni kong t bukra🥰😍 We are blessed!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!
alida flus
alida flus Muaj më parë
Te fala na 🇬🇷 je mo e mir na te gjith ❤️🙏🏼
Shqiperia Ime
Shqiperia Ime Muaj më parë
Habitem me kenget e dafines sepse e urreja kete kengetare
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri Muaj më parë
Sa e bukur qe je suksese
Роман Пасевич
Супер дрова👍🏽🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🙂
Spase Conev
Spase Conev Muaj më parë
Simply BEAUTIFUL AND So LOVELY!!💞❤💞🍀🍀
alida flus
alida flus Muaj më parë
Daffy si gjithmon NR 1
Bufano Katia
Bufano Katia Muaj më parë
Blossoms - at most a kiss - Cover Raoul Pasculli aldesk.info/head/oKuqd82looe6sKM/video.html
ejlyl flamela sojugul meral Zhivari
Je ylll🌟🌟 Kenga me e bukur kete keng e degjoj shum her💞💋
Samire Hajzeraj
Samire Hajzeraj Muaj më parë
👌
Ossi Kin
Ossi Kin Muaj më parë
Daffy's songs are and is the best I ever heard ......she is a Legend ❤❤❤🔥🔥🔥🔥
Limani Lorenzo
Limani Lorenzo Muaj më parë
Whitney Houston Shqiptare Rrespekte nga Franca
Alb Shkoder
Alb Shkoder Muaj më parë
Per zoti
Alb Shkoder
Alb Shkoder Muaj më parë
Po e di per ta song ca me i ba nuk e di
Marie yola Laurore
Marie yola Laurore Muaj më parë
Love from New York I don’t even understand a word, I discovered this song while I was listened to Maitre Gims on SoundCloud.
Endri Kumulla
Endri Kumulla Muaj më parë
turn on english subtitles
bodoti qwiu
bodoti qwiu Muaj më parë
dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍
mikoy huio
mikoy huio Muaj më parë
Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!
Maida Iseni
Maida Iseni Muaj më parë
V V
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Muaj më parë
Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰
Draum
Draum Muaj më parë
Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/
mikoy huio
mikoy huio Muaj më parë
Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa
Arsim Ramadani
Arsim Ramadani Muaj më parë
Daffy si gjithmon NR 1
Vjollca Canaj
Vjollca Canaj Muaj më parë
Je ma e mira
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Muaj më parë
Artiste me bole!
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Muaj më parë
Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.
Devis Fejzulla
Devis Fejzulla Muaj më parë
SUPER DAFINA ZEQIRI💋
hen ko
hen ko Muaj më parë
dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Muaj më parë
Yll...super kengetare
Reti Cuka
Reti Cuka Muaj më parë
1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme
Defrim Haskaj
Defrim Haskaj Muaj më parë
Rks lumiiiiii
gezim gashi
gezim gashi Muaj më parë
I love you so much
hen ko
hen ko Muaj më parë
Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Muaj më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri Muaj më parë
O sa e bukur me pelqen kjo muzik
bowen voowy
bowen voowy Muaj më parë
Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Muaj më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
Cassie
Cassie Muaj më parë
DAFINA👑👑
Sibe Berberi
Sibe Berberi Muaj më parë
Ma e mira me e bukura
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Muaj më parë
Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰
Era Era
Era Era Muaj më parë
Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa
Anxhela Jonuzi
Anxhela Jonuzi Muaj më parë
Super diva ❤❤
bowen voowy
bowen voowy Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
usam jahja
usam jahja Muaj më parë
Artiste me bole!
hg Huk
hg Huk Muaj më parë
qe ti japa a qe ti dhash ? :P
Salihu. M
Salihu. M Muaj më parë
Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote
Roan way
Roan way Muaj më parë
🥰🥰
Roan way
Roan way Muaj më parë
🥰🥰
Mike Saraft
Mike Saraft Muaj më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Dira Sukmawati
Dira Sukmawati Muaj më parë
Wow
Dira Sukmawati
Dira Sukmawati Muaj më parë
Wow nice music...
Ardit Metai
Ardit Metai Muaj më parë
Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet
Emilian Karafili
Emilian Karafili Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
hhkk mmm
hhkk mmm Muaj më parë
Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰
Roblox YT
Roblox YT Muaj më parë
No thanks.
fouoii gyhh
fouoii gyhh Muaj më parë
DEUSA💎✨💙
Valentin Meholli
Valentin Meholli Muaj më parë
Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !
Paulo Henrique
Paulo Henrique Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
FLORDI
FLORDI Muaj më parë
aldesk.info/head/jNmvqKuCop-Xx2Q/video.html
Altin Abazi
Altin Abazi Muaj më parë
Bravo
Aurela Gorezi
Aurela Gorezi Muaj më parë
Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.
Nezir Vrapi
Nezir Vrapi Muaj më parë
👍
Majlinda Ferfelli
Majlinda Ferfelli Muaj më parë
Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt
Rexha Bekoviq
Rexha Bekoviq Muaj më parë
Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️
leunora qizmolli
leunora qizmolli Muaj më parë
Min favorit muzik 😘😘❤️
Sonila Beta
Sonila Beta Muaj më parë
Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith
Charming nowhere to hide
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
bodoti qwiu
bodoti qwiu Muaj më parë
Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!
riad murati
riad murati Muaj më parë
G.O.A.T DAFFY
Ani Shyti
Ani Shyti Muaj më parë
Po ca tbona mor😂😂😂😂😂
Gzim Tahiri
Gzim Tahiri Muaj më parë
Bravoooooo dafinaa te dus shume
Fabian Mtj
Fabian Mtj Muaj më parë
🔥🔥❤️😍❤️
Elheme Ferizi
Elheme Ferizi Muaj më parë
You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Muaj më parë
Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi
Enea crystal Galaxy
Enea crystal Galaxy Muaj më parë
YAS Dafina
Enea crystal Galaxy
Enea crystal Galaxy Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽
fouoii gyhh
fouoii gyhh Muaj më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
bofooit gojo
bofooit gojo Muaj më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
Koni S
Koni S Muaj më parë
Shume e bukur kenga Bravo dafina
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Muaj më parë
С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.
Freak Vic
Freak Vic Muaj më parë
The only Nigerian comment
Kiza Kryeziu
Kiza Kryeziu Muaj më parë
Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤
fouoii gyhh
fouoii gyhh Muaj më parë
Thjesht diva
Lili 7
Lili 7 Muaj më parë
DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨
Lisbona Kabashi
Lisbona Kabashi Muaj më parë
Kenge shummm e mir
Majlinda Ferfelli
Majlinda Ferfelli Muaj më parë
Te lumt
Lori King Zefi
Lori King Zefi Muaj më parë
Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏
Lejla Kamisholli
Lejla Kamisholli Muaj më parë
Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Alma
Alma Muaj më parë
🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋
Alboshin
Alboshin Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥
Me Ma
Me Ma Muaj më parë
Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️
ladionaa
ladionaa Muaj më parë
Q
Faqja Tjeter
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02
GJESTI - ALO
2:46
Shikime 15 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02