i errët

Duaja e fuqishme e Elvis Naçit per nate Kadri 

Abonohu
Shikime 171 mijë
99% 48 000 84

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/

© \u0026 ℗ Elvis Naçi \u0026 IN Media. All Rights Reserved

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Bardhi lorena Korce
Bardhi lorena Korce 23 ditë më parë
Amin o zot te lutem gjithmon
itali italia
itali italia Muaj më parë
ALLAHU TA SHPERBLEFTE JARABILIALEMIN FAMILJARISHT
itali italia
itali italia Muaj më parë
FALNA JARABILIALEMIN FAMILJARISHT ADHURIM LAVDI FALENENDERIM PA FUND ALLAHUT MADHERISHEM ALLAHUEKBER LAILAEILALLA SUBHA ALLAH ELHAMDULILA PER VEC TEJE TJETER SKA NA NBRO NA BEKO NA BEJ KISMET XHENETIN FIRDEUS ROBT E TU JEMI DHE TE TI DO KTHEHEMI DASHURI PER FENE TIME ISLAME PER PEJGAMBERIN MUHAMMAD PAQJA E MESHIRA E ALLAHUT QOFTE ME TE AMIN JARABILIALEMIN FAMILJARISHT
aola wili
aola wili Muaj më parë
O ty Allahu shperbleft e inshAllah Allahu i pranon keta lutje qe i bane ti edhe neve qe te kemi ndjek e ndegju ty Allahu te begatoft ty edhe te gjith besimtart Amin Amin Amin
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
Allahu na pranoft argjerimin Zoti te ruajt hoxh ty e gjithe myslimanet🤲🤲🤲🕋🕋🕋💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱
alida flus
alida flus Muaj më parë
Jam nje vajze 10 vjeqare hoxha i nderuar ato lutjet e tua zoti na i pranoft me te gjithe muslimanet.
Aliisan Elezi
Aliisan Elezi Muaj më parë
Amin Jarabi Amin
aola wili
aola wili Muaj më parë
O ZOT NA RUAJ NA JEP SHENDET DHE HARMONI ME NJERZIT O ZOT NA PRANO KETE MUJ TE RAMAZANI O ZOT NA BEJ KABULL AMIN🤲🤲🤲🤲🤲☝☝☝☝☝
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha Muaj më parë
☝️🤲🙏🏻❤
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
🤲🤲☝🕋
Marima Ulli
Marima Ulli Muaj më parë
Allah ..na jep 17 priveligjet..e profetit..sidomos..10....hahaha...po pjerdh..se agja ske..prej..tij....paradajsa e allahut..vec sexs...satanick..bordello...Jo besa..jo more zotrei..rrof profetit Google transleter....
alida flus
alida flus Muaj më parë
O I madhi Zote falenderimet pa fund i lusim per ty Na e ruj familjen time🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤❤
Lela Mziu
Lela Mziu Muaj më parë
Amin Rabilalalemin vesh te zotit shkofshin zoti na i pranoft kto lutje🙏🙏🙏🙇🙇
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Amin 🤲🤲🙏🙏
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Muaj më parë
Me fal elvis ne jetojm jasht zoti tna fal se jemi te semur me ilace ma kur eshte bajrami ti falemi zotit falimnerit shum
aola wili
aola wili Muaj më parë
Amin 🤲🤲🙏🙏
Albert Berti
Albert Berti Muaj më parë
Amin
Ramize Murati
Ramize Murati Muaj më parë
Selàm alikim zooti pekatoft me t mira
Ensar Qabrati
Ensar Qabrati Muaj më parë
ALLAHU t shperbleft hoxha dhe vllau jon inderun 🥺🥺
Amanda Merlo
Amanda Merlo Muaj më parë
Ja dhe kryemashtruesi arab.
Marigona Ylli
Marigona Ylli Muaj më parë
🙏🤲☝️ OZOT NARUAJ NGA E KEQJA NA UDHZO RRUG TE DREJT E BANOR TE GJENETIT AMiN AMiN AMiN 👨‍👩‍👧‍👦 Amin ☝️🤲🙏
Al Ba
Al Ba Muaj më parë
Amin o ZOT, dhe na begato me miresite e tua
REPUBLIKA E KOSOVËS
REPUBLIKA E KOSOVËS Muaj më parë
Eluse Allahun - Zotin e madhruar te me pranoje Namazin Agjerimin Zeqatin Haxhin Leximi i Kur'anit Lutjet mundesona shahadenin AMIN JARABI🇽🇰🌙☪️👑🤲🙏🕋✔.
Damadali Xhepi
Damadali Xhepi Muaj më parë
Allahu t'a shperbleft per cdo veper qe ben ne an te ketyre videot njerëzve ja ndrysho jeten dhe u kthe ne rrugen e drejt Allahu t'a shperbleft me xhenet per cdo veper qe ke bo amin
Ve Ka
Ve Ka Muaj më parë
Amin o ZOT DREJTONA NE RRUGEN E DREJT E NA PRANON LUTJET TONA NA FAL PER GABIMET 🤲🤲🤲🤲
Nazmie Neziri
Nazmie Neziri Muaj më parë
AMIN OZOT🙏AMIN OZOT 🙏AMIN OZOT 🙏🙏🙏
Suzana Sada
Suzana Sada Muaj më parë
O ZOT NA RUAJ NA JEP SHENDET DHE HARMONI ME NJERZIT O ZOT NA PRANO KETE MUJ TE RAMAZANI O ZOT NA BEJ KABULL AMIN🤲🤲🤲🤲🤲☝☝☝☝☝
Vjollca Gagica
Vjollca Gagica Muaj më parë
🤲🤲☝🕋
Lela Mziu
Lela Mziu Muaj më parë
O I madhi Zote falenderimet pa fund i lusim per ty Na e ruj familjen time🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤❤
Eni Jaho
Eni Jaho Muaj më parë
Amin 🤲🤲🙏🙏
Sherife Vasku
Sherife Vasku Muaj më parë
Zoti I pranofte Lutjet Tona Amin
Kozeta Benga
Kozeta Benga Muaj më parë
O ALLAH NA MBRO FEMIJET E FAMILJEN NA FAL NA MESHIRO E NA BEGATO AMIN
Flamure Arif
Flamure Arif Muaj më parë
Amin,amin,amin për tè gjitha lutjet Zoti na i pranoft.
Hedije Isufi
Hedije Isufi Muaj më parë
AMIN AMIN AMIN
Semra Rustemi
Semra Rustemi Muaj më parë
Amin inshaAllah o Zot I madh 🤲🤲🤲😍😍😍🤍🤍🤍
Meriton Sejdiu
Meriton Sejdiu Muaj më parë
Manin
Ledian Koci
Ledian Koci Muaj më parë
Allahu ti pra oft lutjet e tua te fuqishme o ervis te ruajt zoti te gjith te dashurit e tu aminnnn👐👐👐👐👐
Irena Cortese
Irena Cortese Muaj më parë
Amin o allah na jep bekim na ruj femijet na fal gabimet na jep. shendet dhe bereqet amin
Violeta Arapi
Violeta Arapi Muaj më parë
Amin zoti.madh
Sherife Azizi
Sherife Azizi Muaj më parë
Amin🤲🤲🤲
Teuta Begaj
Teuta Begaj Muaj më parë
Amin.
steisi eleni zylfo
steisi eleni zylfo Muaj më parë
Jam nje vajze 10 vjeqare hoxha i nderuar ato lutjet e tua zoti na i pranoft me te gjithe muslimanet.
Selvet Demiri
Selvet Demiri Muaj më parë
Amin
Anishe Sadiku
Anishe Sadiku Muaj më parë
amin ishallah
Migena Shuli
Migena Shuli Muaj më parë
Amin o zot ruaje familjen time dhe te gjitha familjet e tjera ,me jep nje rrisk,kismet te mire allahu im i madherishem . 🙏🏻
Riad Ameti
Riad Ameti Muaj më parë
AMIN .AMIN.YARRABIJN.
Naime Rahmani
Naime Rahmani Muaj më parë
Amin inshallah i madhi zot na fal gabimet dhe na boft banor te xhenetit
Eridjan Hysenaj
Eridjan Hysenaj Muaj më parë
Amin🙏💙
Besnik
Besnik Muaj më parë
RESPEKT ELVIS KURR MOS NGELT SHQIPTARIA NJES SI TI
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 Muaj më parë
Zoti te rujt
mimoza gjermani
mimoza gjermani Muaj më parë
Elvis Naci ta qecon shpirtin o zot Faliminderit shum o Allah qe na ke dergu ket njeri Elvis Nacin qe naka zbukuruar jeten🙏
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
O zot të dua shumë ❤💓💗💖💝💞💟🕋⛪🕌🕍🌏🌎
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Amin o zot më i madh në botë🌍🌎🌏🕍🕌⛪🕋
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Meka është në harabi amin🤲🕋⛪🕌🕍
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Edhe meka mund tju ndimoj🕋⛪🕌🕍
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Të lumtë goja
Suna Murati
Suna Murati Muaj më parë
Amin Amin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Faleminderit o zot që më ke bërë të bukur amin🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤ faleminderit❤💘💝💖💗💓💞💕❣💌💛💚🧡❤💟🖤💜💙
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Allahu amin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Amin 🤲🤲🤲
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
O zot faleminderit për çdo gjë
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Faleminderit o zot për dëshira
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Allahu mi ki bet
Peshkopi Peshkopi
Peshkopi Peshkopi Muaj më parë
ma jepe ni pergjigje
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
Gëzuar natën e kadrit
Albi Meka
Albi Meka Muaj më parë
O zot faleminderit për deshirat
N J
N J Muaj më parë
E shiqir njer bone lutjet ne shqip e jo si disa her sikur je tu a be mesim me mesu arabishten. Zoti Perendia te falt dhe na falt te gjithve mekatet dhe te na bekoj me miresi.
Peshkopi Peshkopi
Peshkopi Peshkopi Muaj më parë
kame njy kerkese pere di jetima qe jane meshin eallahut me indibmu se janehall temadh ffdiber
Enrik Hasa
Enrik Hasa Muaj më parë
AMIN
Alfred Kola
Alfred Kola Muaj më parë
Zoti ju shperblefte lutjet tuaj,
mimoza gjermani
mimoza gjermani Muaj më parë
Amin Allahu na boft ishalla banor te gjenetit e na jep shendete lumturi nket jet Amin ashtu edhe Ty Elvis Naci zoti ta boft gjenetin Nat dyja e Ket dynja tijapt krejt tmirat e botes amin 🙏🙏
Perforues Android
Perforues Android Muaj më parë
Allahu na i falte gabimet tona dhe na befte banor i xhenetit
Baso Adamou
Baso Adamou Muaj më parë
Amin 🤲🕋☝️
Valbona Shtembari
Valbona Shtembari Muaj më parë
Amin! Amin! Amin!☝🏻🤲🏻🕋
SILVER43562
SILVER43562 Muaj më parë
O Allah i Madhnueshem Meshiroji dhe Bekoji gjithe Muslimanet anembane botes! O Allah Ti je Fales e Do Faljen , na fal edhe neve!! Amin Amin Amin
SILVER43562
SILVER43562 Muaj më parë
Ameen Ya Rabbal Ameen🤲🤲🤲
F.F.E.E
F.F.E.E Muaj më parë
Amin ishalla
Shqipe Pero
Shqipe Pero Muaj më parë
Allahu na pranoft lutjet tona ne Kete nat te madhe dhe te shejt. Amin o zot Elhamdulilah 🤲🤲🤲🕋
Arbresha Kosova
Arbresha Kosova Muaj më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Agnese Cupa
Agnese Cupa Muaj më parë
Amin o zot
Jonaona Xhafa
Jonaona Xhafa Muaj më parë
Amin Elhamdulila allahu im
Viola Cukaj
Viola Cukaj Muaj më parë
O Allah me mbro femit dhe familjen time nga cdo e keqe Amin Amin
Kadir Schulejmani
Kadir Schulejmani Muaj më parë
Amin🤲Amin🤲Allahu i pranoft lutjet tona dhe Na falt neve,prindrit ton dhe te gjith besimtaren Musliman kudo që jan🤲Amin🤲🤲
Halim Fana
Halim Fana Muaj më parë
Amin.ozod.na.shpeto Amin.nderime
artan Memishaj
artan Memishaj Muaj më parë
Allall ta bèft zoti ty o Elvis tè ruajt zoti me gjith familjen
Ideas With Paper
Ideas With Paper Muaj më parë
Amin🤲
Ady Ady
Ady Ady Muaj më parë
Zoti ju'a pranoftë 🤲🤲🤲🤲Inshallah zoti ju'a paste pranuar🤲🤲🕋🕋
Dife Taga
Dife Taga Muaj më parë
Amin 🤲🙏
Antoni Antoni
Antoni Antoni Muaj më parë
ti je fales na ndimo me shende dituri funisim Harmon ne familjen Allahut eshte madh buja zoti eshte shpetimi ne kete bote
Flurim Nezaj
Flurim Nezaj Muaj më parë
Beslim. 🕋.
VAlbona Hidaj
VAlbona Hidaj Muaj më parë
Amin o Zoti ynë i madh
Enes Tahiri
Enes Tahiri Muaj më parë
Allahu na pranoft lutjet dhe agjërimin. O Zot unë të falenderohem për gjithqka që kemi.O Zot ti je falës ,e don faljen, andaj më fal mua.OZot faleminderit që na dhe edhe një RAMAZAN tjetër oZot ne e bëj te persim edhe shum RAMAZANE të tjera Amin.
Donika Kamena
Donika Kamena Muaj më parë
Amin
lexo me kujdes
lexo me kujdes Muaj më parë
Bismilah eh rahman eh rahim🤲🤲🤲 te falenderojme ty o allah i madherushem i meshirushem i gjithpushtetshem i durushem i adhurushem i urti i buti i pa zavedesushmi qe gjithe fjalet e mrekullushme te dedikohen ty vetem ty o krijuesi i gjithesise o allah. Ne kete nate te madhe Naten e Kadrit na fal ne krijesave tuja pendesen gabimet dhe gjynafet tona🤲🤲🤲 dhe na dhuro dije perkushtim dhe vleresim ndaj Teje per cdo miresi qe na ke falur. ZOT I MADH NA PRANO AGJERIMIN DHE LUTJET E ZEMRES TONE DHE NA U KTHE NE REALITET MREKULLIT TUJA O ZOTI JONE🤲🤲🤲🤲🤲 ALLAAAAAHU EKBER ALLAAAAAAAHU EKBER.
California California
California California Muaj më parë
🤲Amin 🤲 Amin 🤲 Amin 🤲
Bjanka Pici
Bjanka Pici Muaj më parë
Amin .Zoti na i pranofte lutjet 🤲🤲
Fadil Gjata
Fadil Gjata Muaj më parë
I madhi zot na i largo të këqiat dhe na ndriço rrugën drejt të mirave amin
M G
M G Muaj më parë
Allahu na dhent miresi ne dunja dhe ahiret Allahu na ruajt nga zjarri I xhehenemit Allahu qofte I knaqur me ket pishtar te islamit Elvis naqi
Altin Rina
Altin Rina Muaj më parë
I dashur vlla Elvis po ju shkruaj nga Anglia pamvarsisht i nje feje tjeter ju degjoj dhe syt nuk pushojn se loturi e lus dhe un Zotin me menyren time ndaj te lutem nepermjet jush Zoti le te mi pranoj dhe mua lutjet Kam nje hall te madh jemi ne faz ndarje me gruan bej ju lutem nje lutje dhe per ne qe i madhi Zot te na bashkoj me mirsin dhe zemergjersin e tij te madhe me meshiren e tij te pakufijshme Ju lutem shum na ndihmoni (Altin , Esmeralda)
Agim Dervishi
Agim Dervishi Muaj më parë
ALLAHU TA SHPERBLEFTE VLLA E TE BEGATOFTE E TA PRANOFTE LUTJEN
Sali Jusufi
Sali Jusufi Muaj më parë
Amin inshallah
Naime Isufi
Naime Isufi Muaj më parë
Allahume Amin !Allahu te shperblefte dhe te begatofte ne dunja e ahiret,I nderuar Elvis Naci bashke me familjen ,njerezit tu te dashur dhe gjithe ymetin e Profetit tone te nderuar Muhamedit Salallahu Alej Uesalam !AMIN
Irena Zeqo
Irena Zeqo Muaj më parë
Amin o zot,zoti i madh pranofte lutjet tuaja,zoti ta shperblefte gjithshka qe po ben njerzit ne nevoje.shendet dhe jete familjarisht,🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤗🤗🤗
dashuria _shqiptare
dashuria _shqiptare Muaj më parë
Allahu na falte mekatet edhe na beft nga banoret e xhehnetit inshallah 🤲🤲🤲
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari Muaj më parë
Amin Amin Amin 🤲🕌
Faqja Tjeter
Elvis Naci - MORALI
6:09
Shikime 624 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Duli - S'kam Harru
3:31
Shikime 179 mijë