i errët

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K) 

Abonohu
Shikime 4,3 mln
98% 42 658 829

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Argëtim

Publikuar

 

29 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Mateo Gerxhi
Mateo Gerxhi 12 orë më parë
🔥🔥🔥 MEVLI & SABIANI 🔥🔥🔥
selman hoxha
selman hoxha Ditë më parë
Mevlan Je i mir❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Moni Ge
Moni Ge 2 ditë më parë
Edhe me muzik u merka Mevlani a euuuu
Gena Latifi
Gena Latifi 2 ditë më parë
Me kuptem shpiert me ket kenge sukus yll
X D
X D 2 ditë më parë
Rrofte gurbeti se shqiperia eshte qir mbrapsht
majlinda rexhbeqaj
majlinda rexhbeqaj 3 ditë më parë
10 her ne dit e degjoj ket keng🥰
Elisa Zykaj
Elisa Zykaj 3 ditë më parë
😭😭😭😭
Klevis Mani
Klevis Mani 3 ditë më parë
🤗😀😇
TN
TN 3 ditë më parë
Respect from USA beautiful song
Joyres
Joyres 4 ditë më parë
ah gurbet ah gurbet sevincresulofficial
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri 4 ditë më parë
Super kenge
Kela Fishti
Kela Fishti 4 ditë më parë
Gndkcundb
Urim Gashi
Urim Gashi 6 ditë më parë
Sma kishte marr mendja se do fillonin me mpelqy kongt e tua o mevlan po qa nuk ndodhka 🤣❤️
Pellumb Gazidede
Pellumb Gazidede 6 ditë më parë
Bravo ta lumtë goja😀😀
Alma Kaja
Alma Kaja 6 ditë më parë
o
Dorina Marku
Dorina Marku 6 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️muzik shum e dukur
Dorina Marku
Dorina Marku 6 ditë më parë
Poòòoooooo shum
Melo Hatika
Melo Hatika 7 ditë më parë
Mevli une e degjoj ne te gjitha vendet qe ndollem sipershembull ne rruge ,ne te gjitha vendet qe ndollem si ce thashe me perpara dhe ju dua shume
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 7 ditë më parë
👍🇦🇱
Ela Uruci
Ela Uruci 8 ditë më parë
S'kam fjalë për kto vargje sa te verteta dhe plote kuptimë prsh 🌟🌟👏👏👏
Pullum Lecini
Pullum Lecini 10 ditë më parë
👏👏👏👏👏👍
Albana Velaj
Albana Velaj 10 ditë më parë
Shum prekse👏
Jony shqip
Jony shqip 11 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 BRAVO TE GJITH !!!!!!!!!!!😭😭😭😭😭😭🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧😭😭😭😭😭😭😭☹️🤧🤧🤧🤧
Oli Mone
Oli Mone 11 ditë më parë
Je Zeri.,i loteve te mija...e Nenes sime...e gjithe atyre qe me duan. .i miei piu sinceri auguri....,🙏
Ola Vlora
Ola Vlora 12 ditë më parë
Kurbeti na esht ber pjes e jetes Jemi ndar nga njerizit perse gjalli, uroi gjith Shqipetaret kudo qe jan tjeni mir dhe bashkim sa me te shpejt pran familjes tuaj Ju dua shum ❤️🙏
Remzie Uruci
Remzie Uruci 13 ditë më parë
Bravo na pikllut me këtë këngë
Gus Milani
Gus Milani 13 ditë më parë
T'gjithe ata qe kane ba dis like jane dashnoret e Mevlanit... nice song brother
Resul Saiti
Resul Saiti 13 ditë më parë
Ermali Fejzullahu dhe Gena Ajo
Resul Saiti
Resul Saiti 13 ditë më parë
sabri fejzullahu goditje ne zemer
Resul Saiti
Resul Saiti 13 ditë më parë
GENA DHE ERMAL FEJZULLAHU
secret world
secret world 14 ditë më parë
Prsh nga franca 3 vite larg familjes dhe shqiperis Rrespekte per ket keng per te gjith grubetqaret ❤️
Besnik Janca
Besnik Janca 15 ditë më parë
Me ka prek shum kjo keng me ka mar malli për djalin tim ❤😘
Sindrit Saiti
Sindrit Saiti 15 ditë më parë
Oj, Nafaka jeme Ermal Fejzullahu ft Gena Ajo oosksskks
Liljana Nasai
Liljana Nasai 15 ditë më parë
Kenga me mire brave
Shqipe lamnica
Shqipe lamnica 17 ditë më parë
Shuuum e bukur ju lumte goja bravoooooooo
Eliona Rusi
Eliona Rusi 17 ditë më parë
SUPER....
Roli Landi
Roli Landi 18 ditë më parë
Faleminderit per ket kenge kaq te mrekullushme dhe faleminderit qe me bere te qaj.... se nuk pyte loti per burr ...
Suzana Cinari
Suzana Cinari 18 ditë më parë
Kjo kenge eshte as Mevlan a kur e KENDON me rengjethet mishi se ikam ne gurbet femijet e njerzit e dashur zeri yt me sheron pak dhimbjen je yll ke shpirt te paster te uroj fat
Boss Boss
Boss Boss 18 ditë më parë
Ke dedikuar nji kong shm t bkr si per mevlanin dhe per sabianin flas sepse kjo kong esht nji kong e cila m kujton dike qe km shm perbrenda zemres brrrravoo per kongen 👏👏👏😎😎😎
Sonila Toli
Sonila Toli 18 ditë më parë
Super keng ...
Fation Ismajli
Fation Ismajli 18 ditë më parë
Super keng
EL Ton
EL Ton 18 ditë më parë
Super kenge bravo
Fabjol Kaloti
Fabjol Kaloti 19 ditë më parë
Unë kam paparë babi 2 vjet
Lulja Luljeta
Lulja Luljeta 19 ditë më parë
Mevli ke nji nane shembull Lum ajo per ty dhe lum e lum ti per ate 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐👍
florjan kanapari
florjan kanapari 20 ditë më parë
Shum kenge e bukur 4 vjet ne mergim larg njerze te zemres 😢😢
Floreta Xhaferri
Floreta Xhaferri 22 ditë më parë
Beautiful song
Mirela Ndoja
Mirela Ndoja 22 ditë më parë
Shume bukur
Renato Renatoo
Renato Renatoo 22 ditë më parë
Rajla
Skenderbeg TheGreatiSkenderbeg
A ja qiva motren keti papgalli e dul Edhe në muzik a? Shqiptart e MJERE
Nardi Carciu
Nardi Carciu 23 ditë më parë
Per muzik per familjen flm mevlan dhe sabjani per ket keg se kam vllajin larg ne kurbet dhe e di sa vuajtje ka kurbeti urime
Tonitlovty Tonitlovty
Tonitlovty Tonitlovty 23 ditë më parë
bravo mevlan je super kengetar👍👍👍💚💚
Vjollca Cavolli
Vjollca Cavolli 24 ditë më parë
Shum e bukur Mevlan te uroj suksese ne kenge dhe fat ne jet dhe nje nuse sic je vet 😊🌹🙏
Alfred Bicaku
Alfred Bicaku 24 ditë më parë
Je super talent o mevl biavo na prek shum me kte kngn e kurbetit pz
Rozeta Hallulli
Rozeta Hallulli 24 ditë më parë
Brao mevlan me ke prek shum me kete keng suksese.
Remzi Ukzmail
Remzi Ukzmail 25 ditë më parë
Pershendetje nga Geneva per ju shum kenge e mirë
Shkurte Fejza
Shkurte Fejza 26 ditë më parë
Po ky mevlani o me tana te mirat be Zot ruje shumee tfu mevli ❤️❤️❤️❤️❤️
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi 27 ditë më parë
Bravo Mevlan keng rengjethse me lot ne sy po e degjoi
حسن زعفرانیه
حسن زعفرانیه 27 ditë më parë
Love from iran respect to
Anila Spaneshi
Anila Spaneshi 27 ditë më parë
Shum bukur zeri muzika testi zoti iu rujt ,
Emirald Damzi
Emirald Damzi 28 ditë më parë
Te lumt mevlan
ana ana
ana ana 29 ditë më parë
Mevlan je mbreti i kavajes me kete kenge na coptove zemren vlla te pershendes 🕊🕊🕊
Gerald Dushku
Gerald Dushku 29 ditë më parë
🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭
Lg M200n
Lg M200n 29 ditë më parë
Ppk0
Hidajete Limanaj
Hidajete Limanaj 29 ditë më parë
bravoo per. kangen. lumm. nana. qe. te. ka. mevlan👌
Minavere Gratz
Minavere Gratz 29 ditë më parë
Na djegu ky gurbet me preke telat e zemres meket keng mevlan mukabe si terepi qdo mengjes endegjoj dua te plas
Doa Doa
Doa Doa Muaj më parë
bravo mevlan shum prekse per ne qe jetojm jasht shqipris suksese ne projekte te tjera
guri limoni
guri limoni Muaj më parë
xdvgfgbgd
Bashkim Pajaziti
Bashkim Pajaziti Muaj më parë
Fģysw00
Geni Doku
Geni Doku Muaj më parë
Bravo
Nerkeelida Shaholli
Nerkeelida Shaholli Muaj më parë
Gfhggggğjfzsydkydkaror67dtusitsistura7585868xyxyuf
Astrit Korani
Astrit Korani Muaj më parë
2021 comente po i boj 2022💪🤣
schwerster Nik
schwerster Nik Muaj më parë
R❤
kalia komanaku
kalia komanaku Muaj më parë
GOD KEEPS BOTH of you BLESSED GUYS, it's AMAZING SONG ❤👑👑💯🙏🙏💯❤
Valmira Zajmi
Valmira Zajmi Muaj më parë
Te Vjen me Vjell 🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ kush esht aj budall ce e degjon muziken tane, Schwein
Valmira Zajmi
Valmira Zajmi Muaj më parë
Was für eine Achlo bist du Mevlan
Bukurie Muca
Bukurie Muca Muaj më parë
Mevlan mua me pelqen Mami jot duket si ❤️
Emanuelaibrushi Emanuelaibrushi
Super keng
Esmeralda Koçi
Esmeralda Koçi Muaj më parë
Nje tekst i thjesht , por fjale te cmuara. Shume kenge e bukur Mevlan. Kush eshte ne emigrim, larg familjes e kupton shum mire, emocionet qe te shkakton.😥😥. Suksese nga Anglia.
ILLYRIAN SON
ILLYRIAN SON Muaj më parë
Efekti i perfucken...
Fuat Shabani
Fuat Shabani Muaj më parë
My 076445636 has
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Muaj më parë
👽👽👽
Franko Meta
Franko Meta Muaj më parë
0yi
Anisa Balla
Anisa Balla Muaj më parë
The best decisions and how to make a good decision about what we have to be the best and most successful and have been working with you to be able that you can expect from your company that they are willingness in doing and what the company and your friends and customers are the ones we have in common and you have the right for them and to get the most successful people out there is a very competitive market and will have a job done in a few days before you begin to get a job that will be responsible with the company will be able that you can achieve your best performance and make it more difficult for the future of their business to work with your team that you are going through and what they are willing for your company and the business and business development team's business model will not make any profit on a single day and then the next generation and how they have been through and how they have to understand that they have the opportunity and experience to provide the opportunity for you to make the decision to be the only ones to get the best of their customers in the next generation and future of your business partner with your company that they have made the best decisions and the company that will help them understand the opportunity to share their ideas and your business and marketing efforts and make the decision that the business to work together to make a decision about whether or the future to get to know your business partners will have a job and you have the right for the future to get to the business to make a difference in your company that will help you find a
ioanna122
ioanna122 Muaj më parë
Te lumt esht e vertet na mori mqaf vetem qajm
Lila Bushi
Lila Bushi Muaj më parë
🥺😭🥺🥺🙏❤
Minire Morina
Minire Morina Muaj më parë
❤❤❤
Keni Vllacaj
Keni Vllacaj Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤
abenardo cela
abenardo cela Muaj më parë
mmkklkkoji
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
Pse dreqin 1.1 k dislikes ?! 🤦‍♀️🥺
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
🥺keng qe te prek 🥺sidomos zeri mevlanit 🥺🥺🥺
gjov *gjergji
gjov *gjergji Muaj më parë
Luj ajo nen qe te Ka ber o mevlan
Renata Kamami
Renata Kamami Muaj më parë
Sa kenge e bukur
sabina
sabina Muaj më parë
Bravooo Mevlan per kongen eshte shummm kong me domethonje Dhe mami jot osht shum e mire dhe rolin e ka bo fiks si ato nonat qe kajn per fmijen e vet kur jan ne gurbet.😊😊😊
sabina
sabina Muaj më parë
O Mevlan bej kong per Ledijanen e te shohim se cka ka me thon Antonela.😂🤣🤣😂👍👍👍
Gerta Ismaili
Gerta Ismaili Muaj më parë
Super na mallengjeve mevlan pafund shendet dhe fat per te gjith shqiptaret jashte 😍😢
Andi.Sh2
Andi.Sh2 Muaj më parë
Suksese vella👏❤
arjelarjelarjela arjel123
Bravo kjo kenge te bene vertete te qashe bravo rrespekte ju lumt goja 😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😊😊😊😊😊😊😊😊
Aleksandra Sandra
Aleksandra Sandra Muaj më parë
Mevli o legjendë!
Happy ila
Happy ila Muaj më parë
nuk pot dhez mire . per nje muja 3 milion ..kurse Melisa per nje jav hahahahah
Basri Krasniqi
Basri Krasniqi Muaj më parë
Sabukr Kendoni
Florinda Meta
Florinda Meta Muaj më parë
E bukur dhe prekese
Faqja Tjeter
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Shikime 12 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Shikime 11 mln
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Shikime 12 mln
If Among Us Had 0 Impostors
1:07