i errët

Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K) 

Abonohu
Shikime 9 mln
97% 87 538 2 349

Music by : Bini Diez
Lyrics by : Fadil Topalli
Video: Max Production
Connect to Instagram:
teutaselimi__

Connect to Facebook:
teutaselimiofficial/

Muzikë

Publikuar

 

15 Nën 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Elona Cakoni
Elona Cakoni Ditë më parë
🤚
Sara Dervishi
Sara Dervishi 4 ditë më parë
Hahhahahahah😂😂😂
Sabina Tila
Sabina Tila 8 ditë më parë
Super kenga ..e kam kaluar kte pervoj e nk ia uroj askujt 😥😢
Bona. Shkoder
Bona. Shkoder 12 ditë më parë
Takojee nga un bani tfala thuaj se pa ty e lumtur sot jetoi fal Zotit ☺
M M
M M 15 ditë më parë
Kengetare fine brava zeri nobel
Ideal Ebibi
Ideal Ebibi 23 ditë më parë
Zemra t`knoft Teuta , veq ti po naj din hallin , ishte nat e errt kur m thirri n`tel tu kajt ish kan bertiti hej ideal kom met shtatzan
Elmedin Sakipi
Elmedin Sakipi 27 ditë më parë
2021 aka hala knej
silva beqari
silva beqari 28 ditë më parë
Kenya oshte
Valon Qoku
Valon Qoku Muaj më parë
Këngë shumë e bukur.
labi Bytyqi
labi Bytyqi Muaj më parë
14.02.2021 😭😭😭😭
Leona Arifovic Ari.vic333
Kurr bre sja fali gabimet HAHAHAHHAHAAHA Pak shaka! Kenge shum e bukur
Jona Elezaj
Jona Elezaj Muaj më parë
💖💖💖💖💖my Favorite song always
Dile Toni
Dile Toni Muaj më parë
Super kenge
Milux Milux
Milux Milux Muaj më parë
Teksti eshte kryeveper dhe zeri i Teutes melodia me e mire
Black Wolf
Black Wolf Muaj më parë
2021???🇦🇱❤
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon Muaj më parë
She sings beautiful💫I'm so Blessed to be loved by an AMAZING man💍✨🙏i love him more💖💖
Suzana Lleshi
Suzana Lleshi Muaj më parë
O zot sa super e adhuroj ne cdo sekon me e ngju
xhuljano karaj
xhuljano karaj Muaj më parë
vk 😂😂
AM13 AM13
AM13 AM13 Muaj më parë
Qpate😂😂
Fixxie Hartmann
Fixxie Hartmann Muaj më parë
Hallall teut shum.e du zerin tend me qetson saher
MIKEL
MIKEL Muaj më parë
Trujt zoti ❤
Suzana Lleshi
Suzana Lleshi Muaj më parë
Sa e bukur o zot kjo kenge me mira her me e ngju nuk me bezdis
Fatmira Tabaku
Fatmira Tabaku Muaj më parë
Tregoj se per ty po spoooo vuajj se po ikin diiit dhe muuuaaj heeeej un tyyy me 0 te shumezooooojjj😂😂
Elena ajk
Elena ajk Muaj më parë
Tregoj se per ty po vuaj.... 🥺
andrea marcu
andrea marcu 2 muaj më parë
takoje nga un bani te fala, besoj qe ska njeri ne ket bot mos ta thot ket shprehje
AM13 AM13
AM13 AM13 2 muaj më parë
2021 ""super keng😳😥😥😥😥
armando mesiti
armando mesiti 2 muaj më parë
😍2021...😍
Arian Misini
Arian Misini 2 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️
Samida Krnic
Samida Krnic 2 muaj më parë
💔😑16.11.2021 A💔
Mira Mira
Mira Mira 2 muaj më parë
Balade e mbrekullueshme te kthen 20 vite pas😭😭😭😭😭😭😭
Maria Metane
Maria Metane 2 muaj më parë
Super 😢😢😢😢😢😢😢 edhe nese ja fale une por zoti jo 😢😢😢
Be Mrsi
Be Mrsi 2 muaj më parë
2021 ?? A ka hala qe e ndegojn ket keng
Bunjamin Agushi
Bunjamin Agushi 18 ditë më parë
po ka.
toni toni
toni toni 2 muaj më parë
Teuta selimi a itutesh zotit ,edhe pse situtesh ,skamundsi tadim
vladimir mimini
vladimir mimini 2 muaj më parë
Thjesht esht nje keng qe I dedikon te gjithve te dashuruarve qe vuajn ne nje dashuri te humbur
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani 2 muaj më parë
👍
argjend saliuka
argjend saliuka 3 muaj më parë
T’lumt legjend
Angélique Mammarella
Angélique Mammarella 3 muaj më parë
Super kenge 😪😪😪😔😔💔💔💔💔
Zejnulla Mamuti
Zejnulla Mamuti 3 muaj më parë
,
bigboss bigboss
bigboss bigboss 3 muaj më parë
Ku MOS me t,lon cicat jasht sory
Nijaze Memeti
Nijaze Memeti 3 muaj më parë
Se po ikim dit e miaj
Cookie milch
Cookie milch 3 muaj më parë
🥺🫂💔
Arta Prendi
Arta Prendi 3 muaj më parë
⚘🌹💕💞
Shkurt e Shqip
Shkurt e Shqip 3 muaj më parë
Kjo të kujton ishin. Sado e rend të jet ndarja nuk harrohen momentet e bukura.
andrea marcu
andrea marcu 3 muaj më parë
si gjithmon Teut me super balada, me nje iterpretim perfekt nga ana juaj
Bajram Jakupi
Bajram Jakupi 3 muaj më parë
Lum ne qe te kemi mbretresh e muzikes je
GENTA ISMAILI
GENTA ISMAILI 3 muaj më parë
SUPER.KENG TEUTA.RESPEKT.MADH.SHUM.SUKSESE
neviana makashi
neviana makashi 3 muaj më parë
No, no, no, absolutisht nuk jam dakort, ti dergosh te fala,,Takoje vete, e thuaja ne sy. È inutile mandare i saluti con lì altri,,tanto non lì dirà quello che diranno i tuoi occhi e il tuo cuore 😉
Djellona Maloku
Djellona Maloku 3 muaj më parë
😔😔😔😥😥
Saki Shiba
Saki Shiba 3 muaj më parë
Brava Complimenti sei l'unica
neviana makashi
neviana makashi 3 muaj më parë
Shume kenge e bukur. 🥰
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse 3 muaj më parë
hallallll Teuta osht Queeennnn
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi 3 muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Samida Krnic
Samida Krnic 4 muaj më parë
A💔
Bihi Neli
Bihi Neli 4 muaj më parë
E Pabesueshme qe 1 Këngtare e nivelit aq te lart te ket më pak Abo, sesa ato te cilat Zhvishen dhe skan lidhje per Kendim.
Sevdije Imeri
Sevdije Imeri 3 muaj më parë
🇦🇱🇹🇷
Blerona Kodra
Blerona Kodra 4 muaj më parë
Ke te drejt plotsisht po ato edhe zhvishen edhe i blejn klikimet! Kjo i ka origjinal se knon perfekt edhe eshte e thjesht
Kejvin Çika
Kejvin Çika 4 muaj më parë
Kush eshte ketu mbas memes se Mjekerrziut
Lorena Gashi
Lorena Gashi 4 muaj më parë
Te duash me te vertet ndonjeher esht dhe te heqesh dor. Do te thot te vrasesh zemren tende cdo dit sepse kur e kujton zemra te rreh shpejt. Te duash eshte te vuash dhe ne heshtje pa e kuptuar askush qe ti mbrenda vetes mban nje dashuri te madhe 😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Bunjamin Agushi
Bunjamin Agushi 18 ditë më parë
un kur dua me te vertet nuk heq dore.
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi Muaj më parë
😔😔😔😔
E&E
E&E Muaj më parë
shum e vertet
Erlin Zinxhiria
Erlin Zinxhiria 4 muaj më parë
👍
Arben Alcani
Arben Alcani 4 muaj më parë
takoje nga unë boni të fala ................................................. hej thuaj se për ty kam qaaa tregoi se për ty po vuaj se po ikin ditë dhe muaj hej une Ty kurrë s'të harroj e di cila je çfarë zemre ke edhe pse corona është sheshit fjalën .. ... dua të ta themthen afër veshit edhe sot jam tu prit malli mi ka marrë sytë për me t'paa unë në ty jam mërziit ......................................... jetën time unë pas teje e laashë takoje nga unë e boni të fala ....................................................... ....................................................... hej thuaj se për ty kam qaa tregoi se për ty po vuaj se po ikin ditë e muaj hej une Ty kurrë s'të harroj takoje nga unë boni të fala hej thuaj për ty jam tu qaa se për ty po vuaj se po ikin ditë e muaj e edhe pse corona është sheshit çdo gjë dua t'ia them afër veshit hej thuaj se për të kam shumë të bukura kujtime e se nuk e heq dot nga Zemra ime thuaj se për ty po vuaj se po ikin ditë e muaj Hej une TY kurrë s'të harrooj.
BalkanskoZlato
BalkanskoZlato 4 muaj më parë
Ah, even if i don't understand some words you can feel emotions .. love. The miracle of life ❤️
Pkgamez Official
Pkgamez Official 4 muaj më parë
The night you left me, the night we parted Even today for you, my heart cries I know who you are What a heart you have We wanted to Yes, you are not my destiny! Meet me and say goodbye Say goodbye to mistakes, e Say, I cried for you I show that I am suffering for you That days and months are running out Hey I you I will never forget you Even today I am waiting for you My longing has caught my eye To see you, I'm bored of you We are not together I did not want to be separated My life I left it after you Meet me and say goodbye Say goodbye to mistakes, e Say, I cried for you I show that I am suffering for you That days and months are running out Hey I you I will never forget you
nurxhan bakiu
nurxhan bakiu 4 muaj më parë
Bolje sto ne razumes jel neces moci prestati plakati cao
Arta Prendi
Arta Prendi 4 muaj më parë
Shum e bukur
Klou Sefa
Klou Sefa 4 muaj më parë
😍😍😍😍😍
999
999 4 muaj më parë
Po un ca dua ktu
//-\\//-\\
//-\\//-\\ 4 muaj më parë
🐊 🐸
Olta Bajrami
Olta Bajrami 4 muaj më parë
Kush pe ngon edhe 2020
Elias Hnein
Elias Hnein 5 muaj më parë
Teuta selimi تيوتا سيليمي 👍💖💞🌹♥️❤️💗💋💕💓💓💕💋💗❤️♥️🌹💞💖👍
GEMA
GEMA 5 muaj më parë
Hi Teuta Selimi! Die GEMA hilft dir dabei, mehr aus den Klicks auf deine Videos zu machen. Du bist noch kein Mitglied? Dann klicke hier, um herauszufinden, ob sich ein Beitritt in die GEMA für dich lohnt: mitgliedschaft-gema.de/yt Im Jahr 2020 schenken wir allen unter 30 die Aufnahmegebühr und einen für drei Jahre reduzierten Mitgliedsbeitrag! Einen schönen Tag noch! Deine GEMA
Maria Metane
Maria Metane 5 muaj më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Naim Abdullahu
Naim Abdullahu 5 muaj më parë
0
Amjna S
Amjna S 5 muaj më parë
Aty pran oxhakut duke pire vere , duke ngren geshtenja dhe duke qare qe gabimet ja fala🥺
BesA RemA
BesA RemA 3 muaj më parë
Pershendetje e dashur nqs nuk e ke me prites të shkruhesh në kanalin tim te ALdesk do me kishe ndimuar shuuuum 🙏🏻
NORA KOCI
NORA KOCI 5 muaj më parë
STD ty der
Erduan Eki
Erduan Eki 5 muaj më parë
RESPEKT SI GJITHMON ... NJEKOSISHT PRSH LIVE RRUGES FRANKFURT BERLIN ME MUZIKEN TANE SHUM SHUM NICE 👍👍👍👍
Ediliana Zaimi
Ediliana Zaimi 5 muaj më parë
🌹💎
SHG
SHG 5 muaj më parë
e pershendes shokun tim Bambin me ket perl
Besa Hasani
Besa Hasani 5 muaj më parë
Takoje nga un beni te fala ,thuaj gabimet ja fala
Ziggy
Ziggy 5 muaj më parë
🥺🥺😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Franceska Sieber
Franceska Sieber 6 muaj më parë
ENDRITI
ENDRITI 6 muaj më parë
Je super yll teuta perqafine pa fund per ty ana ime
ENDRITI
ENDRITI 6 muaj më parë
❤❤❤🍎❤🍎❤🍎❤🍎❤🍎❤🍎
dua
dua 6 muaj më parë
Mësoni se cilat janë 4 gjërat që një vajzë duhet t’i bëjë sa është beqare ❤️️👇 aldesk.info/head/mrTUiN2aeZrXtZ8/video.html
Faiz Tafciu
Faiz Tafciu 6 muaj më parë
😢😢
Juljan Karruka
Juljan Karruka 6 muaj më parë
Super muzik bravo
Valmira Rushani
Valmira Rushani 2 muaj më parë
♥💙💛💚💘💕❣💔❤💗💝💖
Mr. Small
Mr. Small 6 muaj më parë
"Nuk jemi bashkë me u nda s'u dashtë, jetën time, unë pas teje e lashë"
Resul Saiti
Resul Saiti 8 ditë më parë
@BesA RemA Ermali.Dhe.He
Resul Saiti
Resul Saiti 2 muaj më parë
💔❤🇦🇱🇧🇦🌹🇽🇰🌹🇽🇰🌹🇽🇰🌹
BesA RemA
BesA RemA 3 muaj më parë
Pershendetje 🦅 Nqs nuk e ke me prites të shkruhesh në kanalin tim te ALdesk do me kishe ndimuar shuuuum 🙏🏻🍀 FALEMINDERIT
Salh Mahmmad
Salh Mahmmad 6 muaj më parë
Somone in 2020 here?😅
Love Keta
Love Keta 6 muaj më parë
🙋‍♀️😂
Toni Bobnaj
Toni Bobnaj 6 muaj më parë
Per Dimer kjo kang tban mire per shnet😂
Turi Qosja
Turi Qosja 6 muaj më parë
Takoje dhe nga un boni tfala 😅
Jaroslava Čekanová
Jaroslava Čekanová 6 muaj më parë
😘😘😘🙆💋😂zemra
liooo
liooo 6 muaj më parë
Takoje nga une dhe thuji t’qr!
liooo
liooo 6 muaj më parë
Xheni Hoxha H Pastaj t’i beje edhe te fala,por amanet t’i thoje ate ne fillim 🤣
XH H
XH H 6 muaj më parë
A t lumt pushka😂
Visit Albania
Visit Albania 6 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇽🇰
Visit Albania
Visit Albania 6 muaj më parë
👍👍
Visit Albania
Visit Albania 6 muaj më parë
😘😘
Solana Lola
Solana Lola 6 muaj më parë
Nje dashuri kjo kenge👏👏👏🌹🌹
Shabani Shabani
Shabani Shabani 6 muaj më parë
Heejj, une ty kürree s'të harroj💙#08.02.2018.🕷
Pepa Pepa
Pepa Pepa 6 muaj më parë
Të shkretët fëmi që rriten jetim me prinderit gjallë.😭😭😭
Info Seriale dhe Argetim
Info Seriale dhe Argetim 6 muaj më parë
like kush e degjon ne 2020
V L
V L 6 muaj më parë
Ouj teut he RROBT TI QIFSHAAAAA qe keee tum maaar mqafff me ket kang e nanennn ta qifsha hooo
Leda Altea
Leda Altea 6 muaj më parë
..... se per ty po vuaj po ikin dit e muaj Un ty kurre ste harroj 😭😭
ups ups
ups ups 6 muaj më parë
po dy ? si paske bukuroshe
Jina Dr
Jina Dr 6 muaj më parë
Duhet me falenderuar Megi Pojanin qe kjo kenge beri buje 😁
Arsim Aliu
Arsim Aliu 7 muaj më parë
Bravo teuta je nr 1
Arta Prendi
Arta Prendi 7 muaj më parë
Super kenge
Ardit Cakoni
Ardit Cakoni 7 muaj më parë
Big mama kendo me bukur hahahaha
Ardit Cakoni
Ardit Cakoni 6 muaj më parë
@Blerona Kodra 😉😉😉🧐
Blerona Kodra
Blerona Kodra 6 muaj më parë
🤣🤣🤣
Faqja Tjeter
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
Shikime 37 mln
Qa me bo
02:58
Shikime 2,7 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Shikime 25 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
Shikime 37 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Shikime 494 mijë