i errët

Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin 

Abonohu
Shikime 726 mijë
99% 75 000 507


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALdesk for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Publikuar

 

24 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Fetije Pupuleku
Fetije Pupuleku 22 orë më parë
Jhbfhtgokfkg
RlL LlR
RlL LlR Ditë më parë
Qiky rob s ka fe lidhje me laqiant! As s ka nejt naj here ne jete vet me laqian! Vec Gjini esht 90% imitim i lacianeve!
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!
Koli Koliii
Koli Koliii 3 ditë më parë
Megi shume pele sexi
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.
Riku Kasa
Riku Kasa 4 ditë më parë
Super aktrim nga Visi,per fat te keq tregohet edhe femrat e sotme qe jan ne qarkullim,e kan mendjen vetem te 💶
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës. Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!
manjola sinaj
manjola sinaj 5 ditë më parë
Ska shnce nje lacian me te len me e sha nje femer o idjot se kishte zbrit me ceremoni nga makina
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
__+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2 ditë më parë
Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.
ani dhana
ani dhana 11 ditë më parë
🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Vlore Vlora
Vlore Vlora 11 ditë më parë
Haahaaha
Prokuroria Tiranes
Prokuroria Tiranes 11 ditë më parë
hahaahhahahaahahhaahahahha
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi 12 ditë më parë
6:41 sta bera un😂😂😂
Ambra Allaraj
Ambra Allaraj 13 ditë më parë
4zxir6oiuttuoouguo🍬❄🍷tiio99u5tyuoo
kris kris
kris kris 15 ditë më parë
Hahahahahahahahhahahah
Sam Store
Sam Store 20 ditë më parë
O je i papar😅😅😅
Enkeleda Prence
Enkeleda Prence 23 ditë më parë
Kush te kishte len rrugeve moj zogez
Ambra Allaraj
Ambra Allaraj 24 ditë më parë
Eyftwe9w0w6 wh0🍷vsisvdosbd
rose
rose 24 ditë më parë
O visjan sa i miri je perzonten respekte😍😍😍
YZEEJ YZEEJ
YZEEJ YZEEJ 26 ditë më parë
O Vis, pse s’i fute ndonje gje ne goje e kish mbyllur gojen tjetra s’i shkonte mendja as per fasule.. 😜😜
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu 27 ditë më parë
😙😙😙😙😚😚😚
ari Toni
ari Toni Muaj më parë
oh nuk shifesh me kta thonjt..eh cben televizioni gjith kurvat u bon te famshme
Fier
Fier Muaj më parë
Akoma rron kjo
Sefer Ilnica
Sefer Ilnica Muaj më parë
Vetem humor nuk esht ky
Ylli Mece
Ylli Mece Muaj më parë
Humor PA kripe vetem pordhe
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😅😅😅👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
🤩🤩👏👏❤️😅😅🇦🇱❤️❤️
game tv
game tv Muaj më parë
O budall i dhe 2000 lek
Albin Ramushi
Albin Ramushi Muaj më parë
O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎
Fidar Shkod
Fidar Shkod Muaj më parë
Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.
ff Kristi
ff Kristi Muaj më parë
Ca buzesh qija mor ropt.
Iris Lako
Iris Lako Muaj më parë
Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin
Kristina Bruzdeilynaite
Me lot😂😂
Brajan Cuka
Brajan Cuka Muaj më parë
Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah
Perparim Nabolli
Perparim Nabolli Muaj më parë
Limited e tedishen😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
Ju lumtë dora qëm shtypët like
marjana kotarja
marjana kotarja Muaj më parë
🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄
Nori Murati
Nori Murati Muaj më parë
Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂
Nori Murati
Nori Murati Muaj më parë
Smund te regjistroem
Nori Murati
Nori Murati Muaj më parë
@Albania Smile a e kuptova por me vjen keq
Nori Murati
Nori Murati Muaj më parë
@Albania Smile pse
Klementina Locin
Klementina Locin Muaj më parë
Haha 😊😊
elvi salkurti
elvi salkurti Muaj më parë
Humor burgu
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
Pava mi makin policie
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
E faleminderoj njanin se mka shtup like
Jo Ni
Jo Ni Muaj më parë
0 tcgvvvvv6
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra Muaj më parë
Sa femer kare Kurv me patent nendetesje
Lanti Guci
Lanti Guci Muaj më parë
Humorhub
east man
east man Muaj më parë
Short film aldesk.info/head/hLC-hZ2LeHnOxac/video.html&ab_channel=kossay Thanks
Altin Mansaku
Altin Mansaku Muaj më parë
As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆
Vizion_Gaming
Vizion_Gaming Muaj më parë
hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt
Agon Gashi
Agon Gashi Muaj më parë
6:38 hahahahahahahahahaha lot
Arta Celaj
Arta Celaj Muaj më parë
Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
Haaahaaahaa🤣🥰🥰të
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra
Klevis belgjik
Klevis belgjik Muaj më parë
Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve
Drita Tuka
Drita Tuka Muaj më parë
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi Muaj më parë
Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋
Olta Ballanca
Olta Ballanca Muaj më parë
bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum
Ira Kerri IRA KERRI
Ira Kerri IRA KERRI Muaj më parë
Je katulik
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
O kisha lacit
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
Visi sa I fort eshte pz lot
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
I madh ky pz
pantera nera
pantera nera Muaj më parë
Hahahahahahaha
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike Muaj më parë
shpirti ime 🥰😍😍
Henisa Vreto
Henisa Vreto Muaj më parë
Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P
Lenci Kullolli
Lenci Kullolli Muaj më parë
Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.
Una Tina
Una Tina Muaj më parë
hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj Muaj më parë
Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Muaj më parë
Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ona Topi
Ona Topi Muaj më parë
Si haka qo
Ona Topi
Ona Topi Muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍 super🙂
besi besi
besi besi Muaj më parë
Haha
Edison Kurti
Edison Kurti Muaj më parë
👎👎👎👎👎👎
Pray for Albania
Pray for Albania Muaj më parë
Zero qeshje.
Xhorxho Berat
Xhorxho Berat Muaj më parë
Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔
M.H
M.H Muaj më parë
Lot😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Servisi Servisi
Servisi Servisi Muaj më parë
o kish e lasit o kish e lasit ahhah
Servisi Servisi
Servisi Servisi Muaj më parë
policit: si je gjigand
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Sara Muhametaj
Sara Muhametaj Muaj më parë
Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️
bali shehu
bali shehu Muaj më parë
E kan bo per klanifornian
Krisi Krisi
Krisi Krisi Muaj më parë
@Mashurk Bazike 😂😂😂
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike Muaj më parë
njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu
Rubin
Rubin Muaj më parë
@HUMOR & INFO ec mor
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
hell boys
hell boys Muaj më parë
Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh
Poxhani Fam
Poxhani Fam Muaj më parë
duhet ta merrni megin me shume
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
S T
S T Muaj më parë
Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy
Esmeralda Doçi
Esmeralda Doçi Muaj më parë
humour pa lidhje
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
snatchles
snatchles Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
sefer goliq
sefer goliq Muaj më parë
Shkoj panamera😂😂
elhami bajrami
elhami bajrami Muaj më parë
Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️
LACJAN1 KD
LACJAN1 KD Muaj më parë
Kush po tpyt 🤣
Elvi Hoxhaj
Elvi Hoxhaj Muaj më parë
7:14 👮‍♂️ 😂😂
Fitim Xhauri
Fitim Xhauri Muaj më parë
palidhje
Agim Prifti
Agim Prifti Muaj më parë
Je njesh
Besir Ibraimi
Besir Ibraimi Muaj më parë
Ah porsheja e mir o hahaha
Alesia Hekali
Alesia Hekali Muaj më parë
Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓
Kuspa Barjam
Kuspa Barjam Muaj më parë
Megi Pojani dhe franci jane te papare
Amor Amor
Amor Amor Muaj më parë
🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans
Lorenc hoxha
Lorenc hoxha 19 ditë më parë
Fiks si linda rej është bër ma shpifi nga fytyra
Alb4ever
Alb4ever Muaj më parë
Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale
Lenxhi Xxxtentacion
Lenxhi Xxxtentacion Muaj më parë
O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂
Servisi Servisi
Servisi Servisi Muaj më parë
o jo nuk ja saj fytin
Celular Line
Celular Line Muaj më parë
6:21 o tu hapshin trut😂🤣
Celular Line
Celular Line Muaj më parë
🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂
Ismail Qemali
Ismail Qemali Muaj më parë
Hahahahahaha
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 Muaj më parë
Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍
Ki
Ki Muaj më parë
E madhe esht 💉💉💉
Stefan Disho
Stefan Disho Muaj më parë
Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔
Divin Codino
Divin Codino Muaj më parë
@dilara rexhepi dilara kerko "dmk-vari k" e shpjegon mire te kenga
dilara rexhepi dilara
dilara rexhepi dilara Muaj më parë
Qka esht vk
Stefan Disho
Stefan Disho Muaj më parë
@Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi Muaj më parë
Hahahhaha femra spaske par ti stefan
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Muaj më parë
ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
GE Ni
GE Ni Muaj më parë
Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie
Illyrian King
Illyrian King Muaj më parë
janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni Muaj më parë
Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka
Fredi Technology
Fredi Technology Muaj më parë
Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣
Faqja Tjeter
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Shikime 8 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Shikime 4,3 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Shikime 8 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Shikime 4,3 mln
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11