i errët

Urdhri i Biden pasuritë e Metës e Angjelit bllokohen në SHBA; Monika do humbasë shtëpinë në Nju Jork 

Abonohu
Shikime 107 mijë
95% 1 000 42

Publikuar

 

10 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 192   
kurti kurti
kurti kurti Muaj më parë
Tja bllkojn te gjitha ah sa mir ku do iconi o zot vetem nje dor dhe do merni jeta esht shum e shkurter
Brace Brace
Brace Brace Muaj më parë
Edhe gazetaret e njohur isoj Jan maskarejt
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Muaj më parë
Bo bo hajdutë e kusarë sa paska Shqipëria. të ze lemeria., këta kanë qënë pëe 30 vjet që kanë drejtuar dhe kanë boshatisur gjithë pasurinë e Shqipërisë Hajde. Hajde ç'po dëgjojmë nga fshatarë janë kthyer bosa
Shqiponja Arapi
Shqiponja Arapi Muaj më parë
Rofte Amerika ROF BIDEN qe i shkateroi ķeta gjakpirsa ne burg te ikin te gjth se e din vet cu ndodh atje.Zoti eshte nje..
Angjelin Gjoni
Angjelin Gjoni Muaj më parë
Mop
Krenar latifi
Krenar latifi Muaj më parë
Bo bo bo kryemadhi shtepi ne amerik me ndjers e ja be 🤣🤣🤣
Sulejman Pavliqoti
Sulejman Pavliqoti Muaj më parë
Ka dhe vile ne voskopoje qe e kam pare dhe une
Mimoza Pasha
Mimoza Pasha Muaj më parë
Ama dhe ju gjithe kjo zhurme per kaqë gjë.
Mary Petsou
Mary Petsou Muaj më parë
Hajde se do I nxjerrin te gjitha pasurine e vjedhur,a re analizohet gjithe pasuria e familjes ne 2 brezat, te gjitheve tu konfiskohet pasuria e popullit,, k'to te korruptuar te ndyre, ilaçe so I hane mos behen merak zoti I gjykofte, tradhetaret e pangopur, gjakatare,,, 🇦🇱❤️🇺🇸zoti ua shperblefte aleate a se vertete Amerikes ❤️🇺🇸
Bekim Murati
Bekim Murati Muaj më parë
Po ktu je londer qe ka vila ka eshe business pa fund .....
Afrim Picari
Afrim Picari Muaj më parë
E si tja bojm tashi si thoni ju se spo kuptoj ca tbëjm kush ësht ai i miri që ta marim vesh se ktu gjith kriminela po i nxirrni 🤦‍♂️
Rahim Trupja
Rahim Trupja Muaj më parë
Ca flisni keto jane fukarenj mendojn e cirren per popullin se e duan shume e ju thoni pasuri
its pro qamo
its pro qamo Muaj më parë
Malokja qe erdhi nga hiçi ..paska shtepi dhe ne NY .. hajde baldos hajde
ajda Belishova
ajda Belishova Muaj më parë
Kofiskim
ismet beqiri
ismet beqiri Muaj më parë
Kur flasim per gjyqesine, qe nuk shkon, nga dielli ne henza perfundon, se nuk vjen Mir, beheni si te mpir, se doni te mirrni jet, per ti vene ne rrushfet, luani me fstkeqesi, shkatroni prinder dhe femij. Kush nuk ka, zoti I dhefte, per te kuptuar, se femija c'eshte. Nuk jam vetem un por ka shum ne rrug, c'kuptim ka shteti, pse shitjet e armeve nuk i beni me ligj, c'do njeri, ne te drejtat e tij te behet maliq, por I torturoni me pa meshir, pse karshi Enverit jeni me te Mir. Tre vjet ne rrug, dhe te pa meshir, jeta eshte e shtrejt, nuk eshte I lir. Shkojne avvocatet ne gjyq, nuk din c'te flasin, pergatitet njeri, dhe tjetrit ja perplasin, ai se ka studiuar, vetem gjyqetarin vetem e ka shkuar, nuk ishte ne gjendie per ti shpieguar, un qendroj I denuar. Te gjith e dine, bashk me ministrin e drejtesis, shohin dhe bejne sehir. KY kritikon, diktaturen ton nuk è oergjeron. Ai duhet ta mbylli gojen, se jemi ne diktatur, kete e thot Amerikani, ka Renzi bit shejtani, me te tjer, kam deshir te petplasem, me ato PD ne citadela, Marrin 150 euro, me mbas ik dhe gje avokate, pse erdhem ketu, ju that se do t'na sgjidhni pun, jo ne vetem verefikojm, ti ke te drejt po shko gje Avvokat. Po un è di, qe Kam te drej, po' avokati Don lek, leket mi keni bllokuar, ende dhe tash, nuk me duhet gje Thon. I Kan bere Mir llogarit, gjith jeten, ne rrug me len SHPIRT, 25 000 euro te blocuar, e beje per t'me torturuar, Shtepin me Kan shitur, nga 65000 euro ne 40000 euro Jan ende per tu paguar, me Kan shitur, dhe un ne c'do Rast jam I pa pritur. Nuk me duhet gje me Thon. Se Questura, Carabinieri, procura, nuk I shikojne, dhe mi bllokojne. Me mbas thojne ka scaduar, bashk me jeten e falimentuar. Ketu I ka Amerika basat, po' ketu pse nuk hyn, pse thoni invidio, pse nuk I Kisha me par, me lek te bllokuar, un Marr rrugeve dynjan. Pse nuk jam invidio, per nje mikardier, por ne gjyqetaret, qe ta lene jalanderin ne Der. Hajd dhd nderrojme portat, me mbas numetlrojme golat (me jep demin, me lere te qet, me pas shikojme sa Kam vuajtur, keto Jan golat.) edhe une dua familie, ke Marr fund si njeri pa te. Kush eshte jeta, hamalli i te tjereve. Kerkon Matteo Renzi, nuk te dilte, shikoni ne Citadela, moren 150 euro. Me mbas, sikur nuk kishte ndodhur gje. Ha pse them qe PD ishte mafiose. Me foli Andrea Orlando, me Tha dhe mu duk burri i mir, kur me dha pergjigjen se do ta Marr un ne ngarkim, me mbas nuk dilte me 2 fax dergova as dhe nje pergjigje. I kam condumuar te tera rruget ne Vicenza, beri llogarit, qe segretari i Dott Antonio Capeleri, me tha ik ne carabinieri, me pas hajde ketu. Keshtu veprova, ne fund me mohon, ancora non sei morto. Jam derguar 4 lettera, dott Antonio Cappelleri asnje pergjigje. I bej pyetje Sportak Ngjela, cfar keni ju si sistem, te Mir, karshi sh. Enver Hoxha?! Deshiroj te te jem ne studio klan me dekumenta e mia, me mbas flasim. Mua sh. Enver Hoxha Kurr nuk me ka lene perjashta, edhe ty. Nuk kuptoj c'do te thot diktature?! KY sistem eshte I flliqur, I pa BES. Te jesh lek me nje Ane, dhe te vusjsh, po' dhe po te oaguajsh abokat, vazhfojme tjeter te thojn. Pra KY eshte sistemi I juaj. Po ke vrar ndonje, hajd te te nxjerr un nga burgu. Vetem te jesh 100000 euro ne dor. Ai qe te ka then e mban fjalen, kete nuk e di. Por uno vuaj per vete. KY, eshte i droguar, tjetri me prostitute, tjetri kojen ne plehra, vetem jeta nuk shtyhet. Ja pse them une, qe ne Vicenza eshte hapur loja e lekut. C'me duhet mua Amerika, ku bazat I ka ketu, 2)ku pse nuk ke paguar, Jan ligje Amerik, qe I ka nxierr, po' ska pun ku do di gjej leket ai. Un per vete jam 100 % I lar. Pse I shet Shtepit, kur ia ke hequr punen, edhe tani rimproverojne me penzionidtat , per te dhen borxh. KY eshte italiani, KY eshte ketu Amerikani, dhe thoni jo. Europa vetem jep 40000 million euro, dhd ve gjoba 60 million euro, se nuk fikdionon drejtesia. Ja sec silly, jo te futin ne burg gjyqetarin, Avvokatet qe nuk punojne por futin gjoba, dhd I paguan populli. Drejtesia prap ne fik. Zoti Sportak Ngjela, shikojme dhe flasim bashk.
Lina Shiroka
Lina Shiroka Muaj më parë
Ishalla të jetë e vërtetë
Suba zzz
Suba zzz Muaj më parë
Heren e par duhet kristaqin se ky qen I kristaqit e honger edhe ne komunizem edhe tash
Arsen Jaho
Arsen Jaho Muaj më parë
Burg ne kushte te veshtira dhe pasuria t'i kaloje ushtrise shqiptare, te perdoret per blerje armatimi se kemi ngelur mbrapa.
Art piktura
Art piktura Muaj më parë
O Krisht faleminderit. Rrofsh Pamfleti. Rrofte Amerika. Rrofte shqiperia dhe populli i saj i ndershem. Poshte Saliu, Edvini, Iliri, Monika, Lulzimi, erjoni, sekseret, drejtoret e spitaleve, ekonomistat e sanatariumit, spitalit nene Tereza, sipeemarresit, oligarket, te gjithe mjeket qe marrin rryshfete, ministrat, te gjithe hajdutat, vrasesit kurva dhe kurvare. Rrofte shqiperia.
Vita Rohani
Vita Rohani Muaj më parë
Mos i gezofshinnnnnn o te mallkuar
Xhi Na
Xhi Na Muaj më parë
😢😭😢😭😢😭😢😭😢😭😢😭
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Dhe atyre tjerve si Rames erion veliaj e me radh se kan ber lek me vjedjje dhe ateher dhe tani qe jan aty qeveri
Komenti Komenti
Komenti Komenti Muaj më parë
bllokoi e bjeri ne shqiperi se kan vjedh popullin ti bojm shkolla e spitale
Martin Lleshaj
Martin Lleshaj Muaj më parë
Ne burg te shkojn te gjithe paret tju kthehen te pa streheve qe rrime tuj qa ne emigrantet per dite sa here shikojm emisjonin shqiptaret per shqiptaret edhe po heqim kafshaten e gojes per te ndimuar ata Kta shkerdhata pa punu kerkun kan apartment ne SHBA ose pasuri te tjera te kalben ne burg
Skerdi Skerdi
Skerdi Skerdi Muaj më parë
Ju cofshin ne djall qe na shkaterruat rinine dhe na bete cope lecke duke emigruar si te pa fe o djaj te korruptuar ,keni perfituar mbi jetet dhe gjakun e nje kombi te tere o funderrirrat e ketij vendi
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur Muaj më parë
Bravo Bajden je bure me gogla te medha
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur Muaj më parë
Po populli skane buke Keta te politikes kan makina nga 100mije euro po lere shtepi ebizneze dhe otele toka elek neper Banga
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur Muaj më parë
Ramen Saliun Ballen Blushin Niko peleshin t'ja sekuestrojnë po cfar Keta jan te gjith te lyer me mmmmmm
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur Muaj më parë
Tani do ja ishikojme bb ketyre kylyshave Keta te poshter qe elane popullin cop e cik
Andrea Vito
Andrea Vito Muaj më parë
saimir tahiri bllokoi radaret, dhe se gjeti gje, tani jeton si kaposh
Andrea Vito
Andrea Vito Muaj më parë
Shume Zhurme por asgje. : As the gje
Andrea Vito
Andrea Vito Muaj më parë
Nuk ua marrin dot pasurise.Geneshtra
Toni Lena
Toni Lena Muaj më parë
Duhet tè sekusetrohet pasuria nè emer tè palve tè treta ku i kan mshehur tu gjenden ,jan parat e popullit hallexhi pa prejashtim duke filluar nga mè i vogli deri tè mè bastardi e tè ven nè burg se shum gjat ka vajtur pa u burgosur kta fytyra tè ndyra
Sajmo Mister
Sajmo Mister Muaj më parë
Tafalte zoti jeten O Biden Ku ishe me Para gjakun jakan pire shqiptarve kto ka dhe me shum
bukaniku ab
bukaniku ab Muaj më parë
Po ti sekuestrohn pasurit dhe biles edhe burg do jem teper teper teper i lumtur edhe se kam gati 30 vite ne emigracion,,, kta na vran shpresen na vran fizikisht moralisht ,,, u perpoqen ti heqin dinjitetin popullit kta maskarenj duke e len te varfer,, e kot ti pershkruaj te keqijat se nuk numerohen,, !!!! por jam dhe i hidheruar se kto duhet ti benim ne si popull,,,, do ishte ideale,,, po kta zuzar e percollen pjesen me te madhe te popullit ne emigracion,,,FALEMINDERIT SHTETET E BASHKUARA ,,, Zoti ju bekoft,, ju urojm ne populli bujar shqiptar,,, edhe pse deri tani jan vetem fjal,, te shohim
Arben Canaj
Arben Canaj Muaj më parë
Mire ja bejn ketyre gjakpirsave te ketij populli qe nuk kan buke akoma tehajn,tradhtar,,,,, shpresojm te jet e vertet e ti shohin si mos me zi, bravo amerikes shpresa vetem tek ata
Ahmet Berisha
Ahmet Berisha Muaj më parë
Kso hajdut ka edhe ne kosov ju lutem na ndihmooni
Shpresa Zyberaj
Shpresa Zyberaj Muaj më parë
Po pasurit e Rames nuk llogariten…???
Sajmir Domi
Sajmir Domi Muaj më parë
bravo 👏👏👏
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Muaj më parë
Jo vetem ne SHBA po ne qdo shtet me ju bllokua pasurit e tyre.Se ato populli duhet ti gezoj e shfrytezoj jo keta per vete te afert mbesa nips e stermbesa Ajo qka e kane berr keta eshte antiligjore antiklmbtare anti historike.Ka dy metra vend i kane keta shpirtesemure qe polull e zot xh.sh me keto velrime kan hudh shigjeta helmi e gjuajte me gure.Te zi ne zemer te zi flamur gjeniu
Ruejda Raza
Ruejda Raza Muaj më parë
Lum shqiptaret qe u vjen bota t'ju kape hajdutet, se vete nuk i dine se cili ua pi gjakun. Me demek shteti" model" strehon dhe u shet pasuri hajduteve shqiptare. Hajde demagogji qe te ve ne gjume si valiumi.Prandaj ajo kinezja uroi e pata " fitoren e 25 prillit , se nuk i ka ditur qe keta hajdutet ne pushtet bejne korrupsion per te fituar pasuri jashte " ligjit" .Po ketu ka Maliq moj kineze , qe nyk te zene kembet dhe , i bie qoshe me qoshe dhe as ato kullat gjigande ne Tirane nuk ta mbushin mendjen , se jane dhene lejet nga ligji i Maliqit .As drogen qe rritet ne "inkubator si bebet nen peshe" nuk e ke pare , se kujdesohet Maliqi .Ja keta Maliqet vetem me dron te fuqishem u duken nga pertej oqeanit qe bejne korrupsion . Shqiperi si skemb graniti Lumja ti " fati te ndriti" Bucet qielli e bucet toka Te " ligjve " do tu meret prona Historia perseritet sikur te kish goje te flase Kjo per ty e kjo per tjetrin Lini djaj makuterine , se e mbollet varferine Per te madhin per femijen Per te vjetrin per te riun E tani ne paci mend , para se te vetetije Shkrepetije e bubullije Ruani mendjen mos t'ju ike Se tahmaja sjell rrezik Vhen me ngut e shkon me frike.
Aferdita Xhelaj
Aferdita Xhelaj Muaj më parë
Ishalla ju bllokohen hajduteve e ropen poullin I lan fukarenj ñe dit te hallit
Zeqir Islamaj
Zeqir Islamaj Muaj më parë
Po kto socialistat ce si permen a jan te korruptum ?😂😂😂
Φωτη Μαλαι
Φωτη Μαλαι Muaj më parë
Jepi drejtim amerika ,,
Sanije BERISHA
Sanije BERISHA Muaj më parë
Haj haj shtepi edhe ne new york
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi Muaj më parë
Bravo amerika respekt qe jau qi hajdutëve mamane ashtu duhet bravo 👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸vdekje korrupsioni
vladigems Naimi
vladigems Naimi Muaj më parë
Sdeshen vaksina kta?? Ja rezultati.
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
God bless President American
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
30 kan vjedhur 30 te burgosen,dhe ti punesojn ne miniera
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
Shume mire
Gentian Mustafa
Gentian Mustafa Muaj më parë
bota eshte e vogel you can run but you cant hide
Shpresa Mucaj
Shpresa Mucaj Muaj më parë
Shperndaja Shqipetareve sa me shpejt sa nuk ju vjen denimi prej te nadhit Allah se ndoshta ju fal
Dafina Malaj
Dafina Malaj Muaj më parë
Edhe ne Amerik ka bler??? .mos i gezofshin jalla jalla
Festim Kertusha
Festim Kertusha Muaj më parë
Ka. Me. Kile. Dhe. PS. U. Vodhen. Pronat. Pronaret. lpa. nje. Meter. Tok I. Vodhen. Familje. Murvash. te. Politikes
Genti genti
Genti genti Muaj më parë
keta kriminela jan te gjith te lidhur me njeri tjetrin,shpresojm Amerika tja bllokoj pasurin te gjithve se per burg e shikoj te veshtir qe byth grisurit e drejtesis shqiptare te ken korajo ti fusin brenda.
Nikoll Hila
Nikoll Hila Muaj më parë
Meta Rama Berisha Luli te gjith n'burg kto jan veq mevijell rroftë smerika
Jorgo Musaraj
Jorgo Musaraj Muaj më parë
Hajde car vjedhje o zot car behet
Franga Peraj
Franga Peraj Muaj më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Flamur Seidini
Flamur Seidini Muaj më parë
Angjel Gabeli
Agim Prifti
Agim Prifti Muaj më parë
Bravo Amerika
Nazim Saiti
Nazim Saiti Muaj më parë
Kam deshir ama vet fjala po tregon PAMFLET dot thot rrena
Gili Gili
Gili Gili Muaj më parë
Ty ti rrofsha koqet se qashtu asht amos ishalla pojau nzan ne fyt
L L
L L Muaj më parë
Tu meret pasuria tjuajapin te varfeve esht pasuria e popullit
Albert Treni TreniAlbert
Pushtat
Zef Prroni
Zef Prroni Muaj më parë
Bravo dhe ne hale te shkojne te gjith keta kriminela te popullit shqiptar,zoti i denofte dhe perfundimin uroj ta ken ne nje kriz dhe fukarllek sic eshte dhe vendi i len nga duart e egra dhe hajdute te ketyre bazhibazhukave dhe derra pa cip dhe karakter.
cicek cicek
cicek cicek Muaj më parë
Po sgjohet SHQIPJA si SFANKS dhe do ta shohim sa te fort jan serbofilet gregofonet po e gjarprin ne shtepi e kuptoj me ne fund si qemoti gjergj elez alia Cohu SHQIPE cohu te kthemi ne vend se na hengri kurbeti mallkuar me keq se te gjitha semundjet bashk
Merita Thaqi
Merita Thaqi Muaj më parë
Po kejt hajna bre zoti i madh i vraft e populli i shkret vun per buken e gojes ………
Aferdita bezhani salaj
Aferdita bezhani salaj Muaj më parë
Sh mire.
Michele Balla
Michele Balla Muaj më parë
VETEM BURK PER PLERAT E SISTEMIT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Leze Dodaj
Leze Dodaj Muaj më parë
Te gjith jan te korroptuar pa perjashtim .
Argetim Demiri
Argetim Demiri Muaj më parë
KĚTE E KEMI PRITUR! ROFSH BAJDEN💯 VJET ROFT AMERIKA🙏🙏🇱🇷🇱🇷
Baki Dehari
Baki Dehari Muaj më parë
Jo vetem ne shqiperi por i krejt ballkani eshte helmuar nga pasuria e pa ligjshme,
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa Muaj më parë
Kane shkuar deri ne SHBA per te blere apartamente, tu sekuestrohen e tu jepen shqiptareve emigrante.
Shefqet Voca
Shefqet Voca Muaj më parë
O shyptar bahuni njerzor,mos vidhni shtëpin tuaj
Athina Nika
Athina Nika Muaj më parë
Dhe ne Nju jork paska apartament?? mos i gezofshit o zot kemi nje jete qe punojme dhe nuk blejme dot nje shtepi 50 mij evro;;;
Mond Korcari
Mond Korcari Muaj më parë
Te gjitheve jo vetem Metes
Albano Lico
Albano Lico Muaj më parë
Po perse nuki arestoni keta qenje keta qenje kane grene ne kuris te popullit shqiptarr te farver tegjith duen te futen brenda ai qe ka ngren ne djersen epopllit kjo eshte xhvatje ne kuriste popullit te kthehet djersa epopullit nevend
Battles Games
Battles Games Muaj më parë
Po presim ça do na bejn Amerika
Idi Meci
Idi Meci Muaj më parë
Nje pjese njerzve flasin me mllef edhe Ti Marin pasurise edhe shtepine e gjithshka hiqeni mendjen se popullit nuk I hep asgje sekuestroje o f l mori njeri ne durres tajota jaris me para ku I cuan pa gje njeri gjithandej drogra te kapura shteti I Ben vete te gjitha
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
KAIKAN ARLL VANGJELIT SE KAPUNU KUSH
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
NE SKEMIPAS POLITIK DERISOD
Andy G
Andy G Muaj më parë
Kush jane ata 15 vete qe e kane bere dislike!!????Patjeter analfabeter dhe spudhjaker te Metes
Bujar Kura
Bujar Kura Muaj më parë
Eketa kan vjedhur si gjarpi me dy krera kan koruptuar 30vjet nga politican e qe nuk mundet ecim kestu e komunizmit a duhet e paguan populli vuan nga pa aftesia kupoles se trashgoj klika komunizmit berisha Liri dhe jan te lidhur mete tjeret dote Smaget per ndez motorrt luften hajduten dhe nuk dotelihet mekaq traduzione eshte guida per fituar populli humbi pasurin qe pervetsuan uligarket the qelbet populli pret nga bota po ndihmon edhe Luton per stabilizuar ballkanin kjo eshte vertet dhe nuk dote Smaget kush vjedh drejt burgut pse ka per tu ver drejtesi a duhet te kuptojn Mercuri se jèta jon
Ben Johnson
Ben Johnson Muaj më parë
Por kur pra kur do ti bllokojne????
Serxho Vlore
Serxho Vlore Muaj më parë
Po' mona ka shtepi ne te gjith boten do ua bllokoin shtet e tjera
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Muaj më parë
ISHALLA ..BEHET REALITET. KU I GJETEN KETA MASKARENJ GJITH KETO PARA............
Sofika Sofika
Sofika Sofika Muaj më parë
O të
Krenar Vejzaj
Krenar Vejzaj Muaj më parë
Ishalla Bravo amerika
Landi Musa
Landi Musa Muaj më parë
Shi mamuthi qelbur i rrezikshem
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi Muaj më parë
Omoj pamflet kur kur do te pastrohet qev erria e2021 Viti me skandal skisham degjuar qenje qeverri e gjithe hajdute turpe skandal per viedhjet e per komunistet pushtetit nuk jane hapur negociatat nga pushtetaret ne duhet te hulim koken para Amerikes skemi fytyre para Amerikes
Arjana Bufi
Arjana Bufi Muaj më parë
bravo amerika
Ema ema
Ema ema Muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍
met tapa
met tapa Muaj më parë
Kto nuk din sa pasuri kan neper banka e skuta naci floket e zeza si grat ku kan cip e turp kto inshalla i kan ditet e numrume mjaft kan honger me lug florini ju bofshin panolina
Klodjan Gjoka
Klodjan Gjoka Muaj më parë
Ooooo thank you so very much Mr Biden please carry on se te gjith keta qe permenet e kan myt shum breza te popullit shqiptar. Edhe te gjith populli shqiptar Jan tu boshatis shqiprin me ik nga keto qeveritaret se ska jet ne ven te vet per shipetaret. Pra thank you thank you thank you Mr Biden if you really and seriously going to take this steps to clear of most of corrupt people in Albania politics.
Yllka Cafka
Yllka Cafka Muaj më parë
Te luftohet deri ne fund korrupsioni keshtu mund te eci perpara shqiperia.
Ardian Koci
Ardian Koci Muaj më parë
Populli më i varfër në BE politikanët më të pasur.E ropën të gjallë këtë POPULL qentë. Në litar hajdutët.
Ilir Mece
Ilir Mece Muaj më parë
Në Litar Fundërrinat 😡😡😡😡😡😡👹👹👹👹👹
Miftar Degjoni
Miftar Degjoni Muaj më parë
Burg burg nuk do Ken këta zhvates të medhenj te Popullit shqiptar edhe a de I mbrije une ?
Arben Halili
Arben Halili Muaj më parë
Well done biden can you please do some more about Albanian government there are the most corruption country in the world start from ilir meta the Albanian president and more and more we'll done biden
Arben Halili
Arben Halili Muaj më parë
Ha ta qofte biden grun o ilir tani dhe ty sa me shpejt ne burg so jesh o kriminel number one ne balkan
bert latifi
bert latifi Muaj më parë
Ou paskan shtepi ne njujork....
Faqja Tjeter
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
SOLO - ZIGZAG (prod. ARLENN)
3:00
Një jetë me ty....
4:46
Shikime 73 mijë
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
SOLO - ZIGZAG (prod. ARLENN)
3:00