i errët

Mandi - Panda 

Shikime 799 mijë
97% 9 800 269

Artist: Mandi - Panda
Music & Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 240   
Mandi Mustafa Production
Mandi Mustafa Production 2 muaj më parë
Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥
Andrea Tola
Andrea Tola 14 ditë më parë
Mandoioooo
Sebastjan Metani
Sebastjan Metani 16 ditë më parë
👌👌👌👌👌👌👍👍👍
Nevzal useini
Nevzal useini 16 ditë më parë
Ich liebe diese Lied 🥰🥰🥰
Ata Sofi
Ata Sofi 27 ditë më parë
Mandi You Are from...which country🤷‍♂️
Bilal Hoxha
Bilal Hoxha 28 ditë më parë
W
Klevis Fasho
Klevis Fasho 9 ditë më parë
Po tkishte pas muzik orkestrim tjeter do ishte megahit 🤗 gjithsesi bukur
Bekim Murati
Bekim Murati 18 ditë më parë
Na cmenden vetem.rreklama pa fund
Grasiela Pantazo
Grasiela Pantazo 21 ditë më parë
Shum e bukur muzika ♥️♥️
Rezkar Rezkar
Rezkar Rezkar 24 ditë më parë
What is your language?
Rezkar Rezkar
Rezkar Rezkar 2 ditë më parë
@Infomative 😍
Infomative
Infomative 2 ditë më parë
ALBANIAN
Miklovan Hazizi
Miklovan Hazizi 29 ditë më parë
Super
Alket Cani
Alket Cani Muaj më parë
Mbreti muzikes mandi 💪💪💪💪
landi llari
landi llari Muaj më parë
Kjo keng meritonte klip do harrinte si lali te ka shpirt
Kledion Gjika
Kledion Gjika Muaj më parë
Po e le muziken ti man vdiq muzika shqiptare
Xhilda Driza
Xhilda Driza Muaj më parë
Oooooooo
klajdi kovaci
klajdi kovaci Muaj më parë
Respekte mandi nishtulla gjiganti balkanit 🌹🔥🔥🔥
Ergi Xhelili
Ergi Xhelili Muaj më parë
Ja ke kalu mbretit me kte keng
Gerold Kola
Gerold Kola Muaj më parë
👍
βανεσα σαϊκο
😍😍😍
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani Muaj më parë
JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥
Seide Ballashiti
Seide Ballashiti Muaj më parë
Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎
Zana Mita
Zana Mita Muaj më parë
Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ibraliu Cristian
Ibraliu Cristian Muaj më parë
Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse
☆ Baby_Jote ☆
☆ Baby_Jote ☆ Muaj më parë
Nice . Like 👍
lyrics_bebi
lyrics_bebi Muaj më parë
I love this bre🤤
Majlinda Tuci
Majlinda Tuci Muaj më parë
Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️
Shahin Pacolli
Shahin Pacolli Muaj më parë
👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt
Görkem Durmuş
Görkem Durmuş Muaj më parë
Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋
Shpetim Qershija
Shpetim Qershija Muaj më parë
Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️
Enkeledi Balla
Enkeledi Balla Muaj më parë
Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju
Gertjan Hoxhaj
Gertjan Hoxhaj Muaj më parë
BESTTT
klevis bulku
klevis bulku Muaj më parë
Super
Enkeledi Balla
Enkeledi Balla Muaj më parë
Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD Muaj më parë
🥵🥵🥵🥵🥵
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Anxhela Myrtja
Anxhela Myrtja Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱
Elmaz Kanani
Elmaz Kanani Muaj më parë
Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii
Marsela Shurdha
Marsela Shurdha Muaj më parë
Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗
Djambazi Bekim
Djambazi Bekim Muaj më parë
Suksese mandi 🥰🥰
Antonio Zyberi
Antonio Zyberi Muaj më parë
👍
MD-SUMAAN KHAN
MD-SUMAAN KHAN Muaj më parë
I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍
Sara Milaimi
Sara Milaimi Muaj më parë
I love you
Pilafi Rihanna
Pilafi Rihanna Muaj më parë
ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘
Melisa Ioana
Melisa Ioana Muaj më parë
I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴
Haki Alija
Haki Alija Muaj më parë
E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂
Mariola Doraearte
Mariola Doraearte Muaj më parë
E ke myt. Hallall
KELMENT ZYLALI
KELMENT ZYLALI Muaj më parë
Shum bukur bravo.Mandi
Artiola Cobaj
Artiola Cobaj Muaj më parë
Sa e bukurr 🥵😍😍😍
Majlinda Tuci
Majlinda Tuci Muaj më parë
Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur
Kasandra❤️
Kasandra❤️ Muaj më parë
O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
anjeza Anja as
anjeza Anja as Muaj më parë
Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Sonila Laloshi
Sonila Laloshi Muaj më parë
Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓
Migena Demcaj
Migena Demcaj Muaj më parë
Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke
KIKTHESAMURAI
KIKTHESAMURAI Muaj më parë
Голем си брат 👌
Elton Licollari
Elton Licollari Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Ken Nechee
Ken Nechee Muaj më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
ergi shuli
ergi shuli Muaj më parë
Trehere me e mir,
Xhuljana Hima
Xhuljana Hima Muaj më parë
Ti je flori
Mondi Jata
Mondi Jata Muaj më parë
A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
manuela theodhori
manuela theodhori Muaj më parë
Bravo mandi nish je
erjol Papaj
erjol Papaj 2 muaj më parë
bravo mbreti tallavas
Adonia Makri
Adonia Makri 2 muaj më parë
🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁
Hajredin Reci
Hajredin Reci 2 muaj më parë
Je 1shi ne shqiperi suksese
Kujtim Kovaci
Kujtim Kovaci 2 muaj më parë
❤❤❤❤💛💛💛💛
Aida Muqa
Aida Muqa 2 muaj më parë
Kalle 👏👏👏
Aida Muqa
Aida Muqa 2 muaj më parë
👌👌👌👌
Mandi Kukesi
Mandi Kukesi 2 muaj më parë
Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua
qendrim haliti
qendrim haliti 2 muaj më parë
kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️
Luman Lumanaj
Luman Lumanaj 2 muaj më parë
Respekt e vazhdo sa më lart
Reda Meknessi
Reda Meknessi 2 muaj më parë
From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦
Arkivashqip Gysi
Arkivashqip Gysi 2 muaj më parë
O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand
Anja's Life
Anja's Life 2 muaj më parë
Hit🔥😅
Bledi Mejdani
Bledi Mejdani 2 muaj më parë
Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim
Federik Hetai
Federik Hetai 2 muaj më parë
Flak fare! ❤️💣 🔥
I Am Doctor
I Am Doctor 2 muaj më parë
Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝
I Am Doctor
I Am Doctor 2 muaj më parë
Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩
matia lleshanaku
matia lleshanaku 2 muaj më parë
ti je mreti tallavas sksese
Eri Br
Eri Br 2 muaj më parë
ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon
Panda Julius of the gods
Panda Julius of the gods 2 muaj më parë
Suksese vlla dhe sa më sipër
KLLAK KLLAK
KLLAK KLLAK 2 muaj më parë
KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏
Lyrics pages
Lyrics pages 2 muaj më parë
MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 2 muaj më parë
Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte
Onerta Tabaku
Onerta Tabaku 21 ditë më parë
Po fiks se e shajne « gabel » Po harrojne se te gjithe gabelet marin neper dasma Je yll mando
iamorgg
iamorgg 2 muaj më parë
Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 2 muaj më parë
Nje nga kenget me te mira
danqi Luan
danqi Luan 2 muaj më parë
LIKE PANDA
Rr Rr
Rr Rr 2 muaj më parë
Mandi nishtulaa
Anisa Kaloshi
Anisa Kaloshi 2 muaj më parë
Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏
Shkodra Shqip
Shkodra Shqip 2 muaj më parë
🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌
luli loshi
luli loshi 2 muaj më parë
Gjiganti tallavas
Nertila Ramadani
Nertila Ramadani 2 muaj më parë
💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺
Ernest Kasa
Ernest Kasa 2 muaj më parë
Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.
andi kumani
andi kumani 2 muaj më parë
Femrat dislike 🤪
Miklovan 1
Miklovan 1 2 muaj më parë
super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏
Zoje Karaj
Zoje Karaj 2 muaj më parë
Super keng
Orgito Kanani
Orgito Kanani 2 muaj më parë
👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤
Lorena Grinioti
Lorena Grinioti 2 muaj më parë
Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢
Fabi Xhulaj
Fabi Xhulaj 2 muaj më parë
Zjarrr o legjenda e muzikes
Fabi Xhulaj
Fabi Xhulaj 2 muaj më parë
Cit gjith gocave bombastike
Kristi Ndrejaj
Kristi Ndrejaj 2 muaj më parë
Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃
Shpend Malaj
Shpend Malaj Muaj më parë
Love😔😔😔😔😔❤❤❤
Edi Varka
Edi Varka 2 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏😁😁😁
Nada Nada
Nada Nada 2 muaj më parë
Shum bukur eshte kenga super
Dila Zmali
Dila Zmali 2 muaj më parë
Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Para Laçi
Para Laçi 2 muaj më parë
Ma i madhi qti veni
Bona Kanani
Bona Kanani 2 muaj më parë
Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤
Jeton Ajeti
Jeton Ajeti 2 muaj më parë
🇽🇰💯💯💯
Faqja Tjeter
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
Shikime 437 mijë