i errët

Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke 

Abonohu
Shikime 495 mijë
88% 4 357 593

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALdesk for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Publikuar

 

31 Mar 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
peew-peew peew
peew-peew peew 2 orë më parë
What a fucking shame, I'm sure there are professionals out there, people with a lot of experience and expertise, much better qualified that this young lady. Somehow she managed to convince people that she can actually represent them? I feel sorry for the region she is responsible and soon they will realise it too.
Erdi Inihash
Erdi Inihash 4 ditë më parë
Te gjith e kan qef kariken se ka lek
Isen Tershalla
Isen Tershalla 4 ditë më parë
Epo..."Faik Konica" paska pasur të drejtë...
Besnik Lusha
Besnik Lusha 5 ditë më parë
Fevzi. Shum. Urime. Për.studionkhfdweryyuopadfghkllzxcvbnmpouytrewsdfhjllmnbvcxsaaerggyhubinomppkiuyreasfgjklnbcxsawetyiokbjjbivfxdhkob
Drilon Pozhari
Drilon Pozhari 5 ditë më parë
22 vjece pa mbaruar akoma shkollen presim qe te na perfaqesoj ne parlament.
Albana1973
Albana1973 8 ditë më parë
Kur ta kerkoj une do flasesh.... Sa po lodhet ky Moderator ti nxjerr si te paafta keto zonjat. Pse ketu???
xristos keramitzis
xristos keramitzis 8 ditë më parë
Mjer shqiperia me keto mendie genjeshtare.partia demokratike fruti me helm te rezikshem.mos u afroni.helmon.
Ida Adi
Ida Adi 8 ditë më parë
po sot ku jane keta?🙄
Flamur Xeka
Flamur Xeka 8 ditë më parë
I do politika se jan tnjoma kta
Galaxy Earth
Galaxy Earth 9 ditë më parë
Q**** ropt Vetem me i dhene pergjigjet banale ne pikëpamje te imazhit :::::kto vetem dashnore te partive dhe pornostare Se per deputete e per te drejtua vendin nuk vlejnë asnje cent
Demetrio Note
Demetrio Note 9 ditë më parë
Turp,marrin kalamaj per ti ber deputet.Deputeti duhet te ket i teligjenx maksimale.Mjer poupulli me kta
Space lover
Space lover 6 ditë më parë
@Adiadi2020 Andrit Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe
donald boduri
donald boduri 9 ditë më parë
Shko moj, 22 vjec kandidate, shko meso te jetosh njeher
Edi edi
Edi edi 10 ditë më parë
22 vjec, gjithmon me pokikit Tha haha qe 20 vjet ndoshta ndjek Politiken 🍌🍆
Edi edi
Edi edi 10 ditë më parë
Ncncnc e kta e bejn dhe e han ama
trýki_yt
trýki_yt 11 ditë më parë
Keto sikur po shkojne per miss mer daje te pispillosme si escorte girls
Dany Kosta
Dany Kosta 11 ditë më parë
Ahahahaha te gjithe kerkojn figura te reja politike 🤦🏻‍♂️😂😂ja e ardhmja
ren I
ren I 11 ditë më parë
Grup baxhellash
Pavli Kosta
Pavli Kosta 11 ditë më parë
Kjo eshte pjese e shoqerise civile ( athere na bie te kemi edhe shoqeri ushtarake , policore ) perfaqesues Soros ne parlament !!
Space lover
Space lover 6 ditë më parë
Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe
Pavli Kosta
Pavli Kosta 11 ditë më parë
Na pruri pampori edhe kandidaten nga Singapori!🤪
Lin Sin
Lin Sin 12 ditë më parë
Hej Zot na ruaj, thuaje moj troc se deputetlleku te jep me shume lek pa te tjerat jane 0
Borana
Borana 13 ditë më parë
Bro wtf ca janë komentet sexuale se janë femra... Striptiste porno gojore bla bla bla...small dick energy.. get a life people latë nam kush shkruan komente të tilla.
Selman Dervishi
Selman Dervishi 13 ditë më parë
Stop23
flamurtari1990
flamurtari1990 13 ditë më parë
Ka marrë ferra uratën...
agim jahja
agim jahja 13 ditë më parë
#O Blendi mos e pyet nga mbrapa po pyete nga para# U shprehe gabim@
Mario Lila
Mario Lila 14 ditë më parë
Te gjithe aty ne studio ,,me kujtojn Serialin Kafeneja Jone,,,ne nje episod kandidojn te gjithe,,ska ngel njeri pa kandidu,,22 vjeçe thot do behem deputete sa i paskan filluar puçrat e pjekurise,,,o njerrez ma mire mos votoni fare,sja vlen te votosh botokset e silikonin
Marjol Doksani
Marjol Doksani 14 ditë më parë
Bravo.
Fatmir Neli
Fatmir Neli 15 ditë më parë
Ti je injorant
Bashkim Rahmani
Bashkim Rahmani 15 ditë më parë
O fejzi o jashqitje po ti sa vjec ishe mer pler
elton toci
elton toci 15 ditë më parë
Çapaçulet e lagjes do behen politikesha qe ti shohim me çanta gucci duke çliruar gazra te llajka e parliamentit.
Tony Lika
Tony Lika 17 ditë më parë
Kto dun me vjeth o miko sei Kan xhepat bosh me Mir edi se i mbushi xhepat te pakten te rregullojn nanji gje
Al Nika
Al Nika 17 ditë më parë
Unë bos ti bos po dhitë kush do i kullos....
Adia Adia
Adia Adia 17 ditë më parë
Ca mund te presesh nga nje 22 vjecare
E&D- Videos
E&D- Videos 17 ditë më parë
Ca jane keto e paske kthyer be bordello emisjonin o Blendi.
Justina Cojo
Justina Cojo 17 ditë më parë
Aman more Blendi .a ka mundesi te mos ""xhirosh ""ne skene .sa lart - poshte e sa majtas - djathtas .Perqendrohu ore burre .se ben ato levizje te pakontrolluara qe figure jo te bukur .qe s.kane asnje kuptim.
Shpetim Muci
Shpetim Muci 18 ditë më parë
Çfarë kantidate janë kur një vajzë 22 vjeçare çfarë shkolle ka bere kjo kantidate këtu shikoni çfarë kantidate ka PD ESHTE PËR TU TMERRUAR KU ARRITI KJO PARTI SI RA KAQ POSHTË. DHE TI FERZI JE NJE PERSON I FËLLIQUR TË BËRI BERISHA MILJADER TY SI PERSON JE FUKS I KËSAJ PARTIE.
Lumimul Altqpv
Lumimul Altqpv 18 ditë më parë
Ababababa
Enea Doci
Enea Doci 18 ditë më parë
aldesk.info/head/oavFZr2LioGyk2Q/video.html
Where are you from
Where are you from 18 ditë më parë
Ajo flok zeza qenka ta qish eger po jo vetem orgi athere kenaqet
Matteo Devitto
Matteo Devitto 18 ditë më parë
Politikanet e rinj Jane me te babzitur e me te korruptuar e me te etur per pushtet e per euro 💶 se kta te vjeterit ,,, shembulli me i mire eshte erion veliaj ,,,, zgjidhja me e mir mos votoni fare ikni nga ky vend Ka marr fund gjithcka
Love Trance Music
Love Trance Music 18 ditë më parë
nuk i kuptoj kto kuotat! jan kuota per gra apo per prostituta
Some Time
Some Time 18 ditë më parë
Andia ulliti ❤️❤️❤️❤️❤️
nadine lemaire
nadine lemaire 19 ditë më parë
22 vjece ne politik po cfare pret nga keto qe se kan iden se cfare eshte poliyika
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 19 ditë më parë
Kush jane keto mostra oreee?!!!!
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid 19 ditë më parë
Nisma thurje e krijuar nga Sorros eshte pjese e forcave te erreta qe mban Shqiperine ne skllaveri dhe koloni , si te jete Afrike
Albania Albania
Albania Albania 20 ditë më parë
Bobo kto te instagramit shumica
ada dibra
ada dibra 20 ditë më parë
Ky Blendi, o si quhet nuk e di, te bej prezantuesin jo komentatorin...e mbylla videon me pyetjen "ku i ke len dhit?" Cfar pyetje esht? Ishte per te qeshur? Nuk me pelqeu aspak edhe respekti qe nuk jep te ftuarit duke i folur perciper dhe nuk i le menyr te flasin.
Sajmo Mister
Sajmo Mister 20 ditë më parë
Po kjo ngatroj dhite telet lopet me njerezit Po kush I fut kto kandidate off ka diplom mer kafshet sote deputete
Ida ida
Ida ida 20 ditë më parë
Karakurvat
A.
A. 20 ditë më parë
Arbi Agalliu ✌🏻✌🏻💙 Fitore
Michele Vicardi
Michele Vicardi 21 ditë më parë
Lloj lloj shpifsire lloj kalamani lloj lloj hajdutesh te rinj.bo Bo
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 21 ditë më parë
A po muti që është ky
gjergj gjini
gjergj gjini 21 ditë më parë
bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar
teo teoo
teo teoo 22 ditë më parë
Kokrrat e kurvave
Adi Hasa
Adi Hasa 22 ditë më parë
Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament
Luiza Hasa
Luiza Hasa 22 ditë më parë
Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur
Bobi Bobi
Bobi Bobi 22 ditë më parë
Kjo per chanell x eshte me e pranueshme
Where are you from
Where are you from 18 ditë më parë
Ahahahahaha
samsung samsam
samsung samsam 22 ditë më parë
Prej neser edhe un po hy npolitik
Fghu Ttyy
Fghu Ttyy 23 ditë më parë
Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔
Fatian Mucay
Fatian Mucay 23 ditë më parë
Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister
Valbona Shtembari
Valbona Shtembari 23 ditë më parë
O ju rafte plasja te gjitheve
Enrik Rushan
Enrik Rushan 23 ditë më parë
Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 23 ditë më parë
Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???
Albert Berti
Albert Berti 24 ditë më parë
🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone
Eli Al
Eli Al 24 ditë më parë
Jane femijet e politikaneve keta..
Fjorentina Muca
Fjorentina Muca 24 ditë më parë
Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️
N.D N.D
N.D N.D 24 ditë më parë
Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit
Infinityヅ
Infinityヅ 24 ditë më parë
Dashnorja kujt esht kjo
Elidon Shehaj
Elidon Shehaj 24 ditë më parë
Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA
O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit
azeroseven 107
azeroseven 107 24 ditë më parë
SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂
Lorenc Kodra
Lorenc Kodra 24 ditë më parë
Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮
Dhimitra Ano
Dhimitra Ano 24 ditë më parë
Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko 24 ditë më parë
Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe
Alket Kellici
Alket Kellici 24 ditë më parë
c jane keto bimbo, dhe zderre
Cristi Goia
Cristi Goia 25 ditë më parë
Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 25 ditë më parë
Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.
Dhionis Tartari
Dhionis Tartari 25 ditë më parë
Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar
Mim Tirona
Mim Tirona 25 ditë më parë
Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.
Lorenzo Lenci
Lorenzo Lenci 25 ditë më parë
Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!
Mercella Roberts
Mercella Roberts 25 ditë më parë
Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...
Gianmarco 07
Gianmarco 07 25 ditë më parë
Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.
banga gem
banga gem 25 ditë më parë
O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT
Xheku Cekaj
Xheku Cekaj 25 ditë më parë
Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 25 ditë më parë
Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 25 ditë më parë
Kjo ndimon njerzit
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 25 ditë më parë
Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂
Where are you from
Where are you from 18 ditë më parë
Ahahahahaha
Alma Ferro
Alma Ferro 25 ditë më parë
Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re
Sham Hala 72
Sham Hala 72 25 ditë më parë
Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte
ROMAN 3
ROMAN 3 25 ditë më parë
edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...
Tony Montana
Tony Montana 25 ditë më parë
Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣
Where are you from
Where are you from 18 ditë më parë
Si portollamb
Dritan Hysa
Dritan Hysa 26 ditë më parë
Emisjon vari bolet ..
Adriatik Ishmaku
Adriatik Ishmaku 26 ditë më parë
Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!
Elio Klio
Elio Klio 26 ditë më parë
Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces
Maldin Garxenaj
Maldin Garxenaj 26 ditë më parë
Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi
shky-pe tar
shky-pe tar 27 ditë më parë
O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt
Cin Tonej
Cin Tonej 27 ditë më parë
Oi shipni e mjera shipni
eri albania
eri albania 27 ditë më parë
"Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"
Matteo Devitto
Matteo Devitto 18 ditë më parë
Hahaha
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 23 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Xhoni Shollaj
Xhoni Shollaj 26 ditë më parë
🤣🤣🤣
orjado era
orjado era 27 ditë më parë
Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.
Romeo Myzyraj
Romeo Myzyraj 27 ditë më parë
Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull
Pali Sefa
Pali Sefa 28 ditë më parë
Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.
Faqja Tjeter
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Shikime 8 mln