i errët

Uauuu/ Murati i Perputhen, ish i dashur i Merit te Love Story 😍 

Shikime 169 mijë
91% 1 554 140

Uauuu/ Murati i Perputhen, ish i dashur i Merit te Love Story 😍
1 komb 1 gjak

Publikuar

 

13 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 64   
Lori Al
Lori Al 10 ditë më parë
Murat sen Merin sevijorëm sindi hajër
azra Gashi
azra Gashi 16 ditë më parë
Zemra jem
Miranda TTT
Miranda TTT 29 ditë më parë
Kurrë Meri nuk e sqaroj me Muratin cfare lidhje kish !
Ana Jahaj
Ana Jahaj Muaj më parë
🤮🤮🤮🤮
rinita rizvani
rinita rizvani Muaj më parë
Ca zeri 🤣🤣🤣🤣
Hajredin Cerma
Hajredin Cerma Muaj më parë
Pse rren
Amra Denis
Amra Denis Muaj më parë
Ik shko nderro zonin o plak se flet sikur te ka ngec dicka ne fyt
B
B Muaj më parë
Na e shpifi fare
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Muaj më parë
Jeni mire ju? Po ku e fshin b... keto vajza me Muratin? Ato kan qene thjeshte klinete te tije! Edhe une km foto me Jeniffer Lopez...!
dor aceari
dor aceari Muaj më parë
Ajo i ka marr me radhe ku te dali
ARJELA ELA
ARJELA ELA Muaj më parë
Mos genjeni aq shum se ju ben dam te genjeni 😂😂😂😂😂
ARJELA ELA
ARJELA ELA Muaj më parë
A pse genjeni aq shum nuk besoj tek keto gjera😂😂
smile foryou
smile foryou Muaj më parë
E tash kjo e lidhur me Saimir Pordhqin e ka lan ket dhjefqin hahaah po aj Saimiri donte femer qe ska pasur te dashur kinse
r team Shala
r team Shala Muaj më parë
Zani kti me lujti
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj Muaj më parë
Te marr genarden.Sajmori.
Saimir Kovaci
Saimir Kovaci Muaj më parë
😙😙😙
Valbona Muca
Valbona Muca Muaj më parë
se eshte e vertet
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
Sa i mir qeka ky mi meri me i mir
Aferdita Islamaj
Aferdita Islamaj Muaj më parë
Meri sikur nuk dinte ç.eshte dashuria se kishte provuar ????tani na doli Murati
Nina Kalluci
Nina Kalluci Muaj më parë
😢😢
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini Muaj më parë
Si perfundon njeriu Turp familja Eshte dhe familje e dores se zeze
B
B Muaj më parë
Po kush e tha qe eshte e dores se zeze moj aman po dhe po qe a nuk eshte njeri mos jeni raciste ajo nuk duket fare edhe po qe bravo i qofte alamet goce
Mirjeta Lleshi
Mirjeta Lleshi Muaj më parë
Kjo e dores se zeze e ti e dores se fundit , ste vjen turpe cfare shkruan
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
Po ti qe ke doren e bardh ca ke me shum pler dreqi
Flora Qitaj
Flora Qitaj Muaj më parë
O zot ca rrenash thoni vetem me prish emisionin
Klevis Preka
Klevis Preka Muaj më parë
Gënjeshtër pse shpikni 🙄
nome congnome
nome congnome Muaj më parë
Hahahahahuahahahahahu ky sikur i jep lajmet nga te gdhiri ne mengjes nuk ben zhurem mos te zgjuaj komshinjt
SHKODRAN NAQE
SHKODRAN NAQE Muaj më parë
Qa zanit varikars ke na shpife
Blendi Blendi
Blendi Blendi Muaj më parë
Hajt leni kto llafe tash kush o kon me kan mos u merrni me pun te huja o shiptar 🙆🏼‍♂️meri doket vajz e nalt valla foli sa te doni
Sokol Temaj
Sokol Temaj Muaj më parë
Ta dhefsha zanin o idiot. Qfar race je qe nuk din shqip me fol....
B
B Muaj më parë
Na e.shpifi krejt sikur ka thare vendi per folesa o zot 🤦‍♀️🤦‍♀️
Elvira Veseli
Elvira Veseli Muaj më parë
Murati taman si legen plera,, u be ku te merret me gicat tona,, te shkoj andej nga ka ardh,,, jo te tallet me gocat tona
B
B Muaj më parë
Duan vete gocat mi se nuk i mer kush mezor
Elvira Veseli
Elvira Veseli Muaj më parë
Cfare do flasi ky per MERIN Merit ti vij anash ku turku Ik legen ku ta var Meri tu ajo eshte KUKULL,,,, dava katunari vetem turk nuk i thuet ketij,,, te kjo foto duket ai sikur i ka ikur nga burgu haaaa
Xhane Dafku
Xhane Dafku Muaj më parë
Perputhen nuk perbehet per cuna dhe goca qe skan pas kurr lidhje por e kaluara te mbetet e kaluar mbi te gjitha murati eshte dhe parukjer do ken deshir gocat deshir me dal nfoto me ta .ca te keqe ka pfff
Albana Bana
Albana Bana Muaj më parë
Meri Murrizi, vajza qe i perket komunitetit Egjiptian në Elbasan.
Albana Bana
Albana Bana Muaj më parë
@Aida Qoshja sikur të ishin të gjithe si ai djale 😁
Aida Qoshja
Aida Qoshja Muaj më parë
PO per ate ka ardhe sajmiri nga gjermania 😆
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
@Albana Bana po po bravoooobrravooo
Albana Bana
Albana Bana Muaj më parë
@Daily Things ku e dallove rracizmin ti moj vajze Apo djale? Une e thash në kuptimin pozitive po veshtire ta kuptosh duke patur dy klase shkolle😝
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
Mos u bej kot raciste, behu njeri me I mire me degjo mua
Emir heti
Emir heti Muaj më parë
Genjeshter
Ardit Cela
Ardit Cela Muaj më parë
Nderkoh murati me adres fallco
Hasibe Bishdili
Hasibe Bishdili Muaj më parë
Hiqeni këtë foto keni bashkuar dy foto aty dhe mendoni me i prish punë të tjerëve t'ju vi turp për pisllëqet që bëni E keni inat vajzën se është e mirë dhe do Donit t'a kishit tuajën por nuk jua var kollaj Meri Hiqeni more injorantë vetëm me i ba keq jeni nuk jeni për të mira
Hasibe Bishdili
Hasibe Bishdili Muaj më parë
Ore palaço përse gënjeni Meri nuk e njeh fare Muratin Popo të gjithë i paska patur Murati t'ju vi turp për gënjeshtrat që thoni palaço
Milot Gashi
Milot Gashi Muaj më parë
Po derdhesh duke folur
B
B Muaj më parë
Na e shpifi krejt a ka thare dheu per folesa prej ketij se nigjoj dot
B
B Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ferman onur tuna
ferman onur tuna Muaj më parë
S'keni pun vec mu marr me kto 😑😂✌️
Alban Maloku
Alban Maloku Muaj më parë
mendimi ime duhet ta heqesh keto fot me merin Sepse meri ka finalen ne love stori i hap pun mos ta pranoj sajmiri.Pse ti nxirri kot cju duhet ju ka pas a jo ai te dashur .Sa me i hap probleme nje femre srrim ne shqipetaret me u mar me punet e tjere se na hahet buka mos meremi dot me tjeret .Jo te mereni me veten por me hap probleme tjerve
Miss G
Miss G Muaj më parë
pse ti prish pun?? kane qen ish te dashur thot jo jane te dashur, gjithkush e ka nje te kaluar thjesht eshte interesante se te dy jan momentalisht ne dy emisione dashurie te ndryshme duke kerkuar dashurin.
Juli JC
Juli JC Muaj më parë
Dmth gjithe me miq jane vk 🤣
Aj baba
Aj baba Muaj më parë
Kto vajzet e lov store teper te bukra ka qen meri suela enxhell generda
yt_ninja_ bdb
yt_ninja_ bdb Muaj më parë
Me plan dy emisonet
Erisa Kodheli
Erisa Kodheli Muaj më parë
Ka dal te gjej nje burr hahaahahahahah🤣🤣 serio e kenj
Gledja Shkembi
Gledja Shkembi Muaj më parë
Prsh mund te beni subscride tek kanali Glorja vlog
ela ela
ela ela Muaj më parë
Po kjo Meri ja vleka Po Car eshte ngataru MURATI ME KETE SINDYN LARASKEN E SHPIFUR KATUNARJA SDI DI VISHET E LYET SI NUSE KARUNARE PARA 40 VJETVE
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Muaj më parë
Se Mutrati, i mire te duket?
Anita
Anita Muaj më parë
Sallat ruse
Gledja Shkembi
Gledja Shkembi Muaj më parë
Prsh mund te beni subscride tek kanali Glorja vlog 🥰🙏🏼🙏🏼🙏🏼
smile foryou
smile foryou Muaj më parë
Paska.me lan edhe sindin
B
B Muaj më parë
Sindin ta rrahesh mire njehere ta mbaj mend pastaj ta lesh
Shuajb Berisha
Shuajb Berisha Muaj më parë
Uuuuuuuuuu sesht e mundur
Era Ibrahimi
Era Ibrahimi Muaj më parë
Po murati eshte paruker atje ka vajtur meri dhe ka bere floket dhe ka ikur dhe kaq ok
Gjyke Rexhaj
Gjyke Rexhaj Muaj më parë
Oooo murt mes me kan pak gjeloz. Dje burr
Sam Hoxha
Sam Hoxha Muaj më parë
Po kari po me ket zo serjali amg zez
Frange Kola
Frange Kola Muaj më parë
A thu e degjon Sajmiri te henen e paska radhen Meri te largohet
StAr's Channel
StAr's Channel Muaj më parë
Pooo ai sa mer vesh nai gje I heq haha
Ali Berisha
Ali Berisha Muaj më parë
Bravo murat je shummm'm I bukur shpirterish DHE me duket se kie gjak shqiptari
Ali Berisha
Ali Berisha Muaj më parë
@Mikel Gjergji une nuk po them per turqit se kan gjak shqiptari.
Ali Berisha
Ali Berisha Muaj më parë
@Mikel Gjergji po 7 million shqiptar jetojn ne turqi. DHE shum te ri e ndiejn me shpirt se kan gjak shqiptari apo I kan rrenjet nga shqiperia etnike. Por kae edhe nga te rit qe I kan harruar rrenjet e Tyre per fat te keq. Murati I kae rrenjet shqiptar nga gjysherir
Mikel Gjergji
Mikel Gjergji Muaj më parë
Turku gjak Shqiptari ????
Luli Luli
Luli Luli Muaj më parë
Ajo goca nuk eshte Meri
StAr's Channel
StAr's Channel Muaj më parë
@Sara Sunmoon ahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahah me lottttt
Naser Dzemaili
Naser Dzemaili Muaj më parë
Bash meri Po na si kena
Sara Sunmoon
Sara Sunmoon Muaj më parë
Jo nuk eshte Meri eshte Merhemja/ Meri murrizi hahahaha
Rudi Pici
Rudi Pici Muaj më parë
ju se kuptoni qe te gjith aty jan per te ber fame e lek .... akoma mendoni se ka noj rob te hajrit lol ... alamet djemsh e alamet vajzash .... kurt e shof nje 100 kilshte te shemtut e noj muratort me llac ne pantallona ateher dhe mund ta besoj :P
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Muaj më parë
Genjshtra per meri
Arlind Lula
Arlind Lula Muaj më parë
Pse Ginjeshtra, po ato foto ginjeshtra te duken, dhe atje te Alketa Ben si e urt kongjilli I mbulluar, vajza e sotme ska ber nje shkoll apo te lexoj nje liber por per tu tudur, modelingu nje far kohe eshte po pastaj cdo bej ,e shtirur, Enxhell
Sara Sunmoon
Sara Sunmoon Muaj më parë
Wow - Meri paska qene e dashuruar me parukierin - modelingu zanat me risqe😜😜😜 show per fam - Saimiri ka qene në bachelor show në gjermani dhe genjen qe Eshte Hera e pare në tv show - kjo Meri ( Meremja ) na hiqet si shen Maria - reality show por asgje nuk eshte reale - Vera grabocka 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻me LS qe në largimin e vajzes mete bukur Dhe tradicionale shqiptare Enxhell
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Muaj më parë
@Jozi thnx😂
Jozi
Jozi Muaj më parë
@Goca Shqipetare aldesk.info/head/otW5ramjpYCu02Q/video.html
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Muaj më parë
Si quhet emisioni
Jozi
Jozi Muaj më parë
Si quhet show dhe cfare viti
Erdina Muja
Erdina Muja Muaj më parë
Ne cilin vit ka qene tek Bachelor 😂 Se dua ta shoh 🤪
Rove rove
Rove rove Muaj më parë
U murati dhe si dukej fanatik ne kulm pika thuaj qe te gjithve u paskan dal te palaret te perputhen sindi vetem lokua esht me i i sakti aty
Sadete Muharemi
Sadete Muharemi Muaj më parë
Po ti menxi se folen more bur
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Muaj më parë
Po Meri dhe Murati haàaaa po pret Sajmiri por verte ato femra jan per fame ne televizion se nuk kan len djeme pa nderruar 😀🤪🤪🤮🤮
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Muaj më parë
Pse nuk esht e virgjër meri si Sindi🤣🤣
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Muaj më parë
Do fame Murati po perse e le suelen ishte te dashuren 😀👌👌👌
hey 123
hey 123 Muaj më parë
@Rudi Pici Suela tyryfycke nga mendja,ti thu pse nk perfundoi me suelen
Rudi Pici
Rudi Pici Muaj më parë
kush nuk e le suelen aman suela eshte thjeshte one night stand lol
bernarda haklaj
bernarda haklaj Muaj më parë
Sja diti vleren Enxhllit kjo meri fallco gjith osht kon
StAr's Channel
StAr's Channel Muaj më parë
@nsjznhs hsuznhz poo bejn si t ndershme si te urta ahahahha
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Muaj më parë
Enxhelli...Meri..të gjith fallco jan lavire
Love Rose
Love Rose Muaj më parë
aldesk.info/head/itfNhs6fjaqUqWQ/video.html
blerim bardhi
blerim bardhi Muaj më parë
😲😲😲😲
Leze Nika
Leze Nika Muaj më parë
Lumi saimiri per merin👎
Fusha Ola
Fusha Ola Muaj më parë
Haahahahha
Sara Sunmoon
Sara Sunmoon Muaj më parë
Po te gjithe per fam Jane aty
Lida Lida
Lida Lida Muaj më parë
Po mire mo ky njeri i gjall eshte normal qe ka femra ne jeten e tij e normale qe ka pas lidhje.Te gjithe ata ne perputhen kane lidhje dihet aty jane sa per gallate sjane per lidhje serioze perralla.
Gledja Shkembi
Gledja Shkembi Muaj më parë
Prsh mund te beni subscride tek kanali Glorha vlog
Akssa Begolli
Akssa Begolli Muaj më parë
Bash valla pse sajmiri ska aa
Lajme Showbizi
Lajme Showbizi Muaj më parë
ncncncn me merin ,sa e mir esht meri, pse s paskan ndenjt bashk
Grace Brown
Grace Brown Muaj më parë
hajde hajde murati
1 Komb 1 Gjak
1 Komb 1 Gjak Muaj më parë
Klikoni subscribe dhe zilen e vogel anash "subscribe" per te marre njoftimet per videot e reja ,flm 😊
Faqja Tjeter
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
Shikime 37 mln