i errët

Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV 

Abonohu
Shikime 161 mijë
97% 1 576 37

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Argëtim

Publikuar

 

11 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 89   
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 3 ditë më parë
Me lote
Tony Domi
Tony Domi 3 ditë më parë
14:00 Frrok, Ndue, Gjon Deda :-)
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 4 ditë më parë
Presori shef kto revista Dhe i bie me doreeee 😂 lottttt
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 5 ditë më parë
pershndetje nga eno
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 5 ditë më parë
d
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 5 ditë më parë
dd d d
Eli eli
Eli eli 6 ditë më parë
Wa frrok ndue gjon deda po ti ktu😂😂😂
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 10 ditë më parë
😆😆😆 ka nonje film tjeter si ky?
Ca bere Mir vlla
Ca bere Mir vlla 10 ditë më parë
Drrog me pangure 😂😂😂
Redi kokomani
Redi kokomani 11 ditë më parë
14:25 Don Xhoni🤣🤣🤣🤣🤣
Ador Themeli
Ador Themeli 12 ditë më parë
40:14
bossi boss
bossi boss 12 ditë më parë
Super hahah
jetnor gorezi
jetnor gorezi 12 ditë më parë
Baba selim.. Heheheh
Arjan Kalica
Arjan Kalica 15 ditë më parë
Te mrekullushem rrespekte
KLAJDI SYLAJ
KLAJDI SYLAJ 18 ditë më parë
E kam pa deri ne fund😳😳😳
Arsen Jaho
Arsen Jaho 18 ditë më parë
Te hedh zemra ty atje ku te do ajo qe s'thuhet.
Justdo'it
Justdo'it 18 ditë më parë
Po ti e prishe prape une mezi e rregullova ate
NC SadBoy
NC SadBoy 19 ditë më parë
haajde 0:26
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku 19 ditë më parë
😂
Lili Liljana
Lili Liljana 20 ditë më parë
Ky eshte humor qe e shikon 10 here e nuk te merzitet .!!!
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj 21 ditë më parë
O zot sa kam qesh .suksese dhe kshu vazhdoni.
Albania
Albania 21 ditë më parë
Te medhej 😂😂
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 21 ditë më parë
ngop bossi mbreti humorve
Jurgen N
Jurgen N 21 ditë më parë
Kush me thot se si e ka emrin filmi ne greqisht?
Ina Hodollari
Ina Hodollari 13 ditë më parë
Roz gatos
Dhimo Thanasi
Dhimo Thanasi 18 ditë më parë
O roz gatos aktori sotiris moustakas
Admir Oshafi
Admir Oshafi 20 ditë më parë
Who fucking cares man 🤪, Selo eshte Shqiptar 😉🤣
Ador Themeli
Ador Themeli 22 ditë më parë
Pse e bëni kshu gjithmon thoni e fundit dhe pastaj bëni filmin e plotë pse?
Sandri London
Sandri London 22 ditë më parë
Frrok ndue gjon deda😂😂😂ghaaaa lot
Izabel Inna
Izabel Inna 23 ditë më parë
Hahahaha po prifti vec me kallash kena gjuajt 😂😂😂
Khabib Biba
Khabib Biba 23 ditë më parë
O panoo
Eno Rapushaj
Eno Rapushaj 23 ditë më parë
Bravo cuna
denis luke
denis luke 24 ditë më parë
edhe asim zeneli seshte mbrapa jo 😂😂😂
Viktor Valdes
Viktor Valdes 24 ditë më parë
Ahahahaahahhaahhqhhq
Dana Mersini
Dana Mersini 24 ditë më parë
Si e ka emrin filmi vertet❤
Niko Drulias
Niko Drulias 4 ditë më parë
Kari sateme
Ina Hodollari
Ina Hodollari 4 ditë më parë
@Niko Drulias po ik mor kar me syze se sjam goc
Niko Drulias
Niko Drulias 4 ditë më parë
Why u don’t care inushe leperushe
Ina Hodollari
Ina Hodollari 12 ditë më parë
@EL CALL OF DUTY who cares buddy
EL CALL OF DUTY
EL CALL OF DUTY 13 ditë më parë
@Ina Hodollari o ca na the , se ca kam then un para 1 jave
guida guida
guida guida 24 ditë më parë
te papare jeni
live video
live video 24 ditë më parë
Hahahaha baba selim
Pllum Cengu
Pllum Cengu 24 ditë më parë
Vazhdoni me filma te tjetri se jeni te paparë
Xhoni Vlore
Xhoni Vlore 24 ditë më parë
38:39 lott hahhahhaha
ag ag
ag ag 24 ditë më parë
Qj ropt lot lot ... bravo i gjithe grupi
Admir Oshafi
Admir Oshafi 24 ditë më parë
Po ti ku vete i veshur me te zeza ne mes te nates si Batmani : i thote Priftit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Rei gjojdeshi mix
Rei gjojdeshi mix 24 ditë më parë
Like kush mendon se ngopi duhet te nxjerri filmin e plot te selos qe esht 1 or jam i pari qe do ta shof rrespekte per te gjith ju te ngopit jeni me te miret ❤
Suela Alda
Suela Alda 7 ditë më parë
Si e ka emrin ky filmi
Olsi Alla
Olsi Alla 24 ditë më parë
Selo per greket qenka si cekja per ne.
Merlina Lleshi
Merlina Lleshi 24 ditë më parë
si e ka titullin niky film
Dhimo Thanasi
Dhimo Thanasi 18 ditë më parë
O roz gatos aktori ësht sotiris moustakas
Ledjon Halo
Ledjon Halo 24 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Oni xhuvani Onixhuvani
Oni xhuvani Onixhuvani 24 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 e pi ne burim ai ska nevoj per got
No Desa
No Desa 24 ditë më parë
amon vtm pa selon mos na lini
A. Ziuu
A. Ziuu 25 ditë më parë
Si quhet gilmi i vertet
Klaidi Iliazi
Klaidi Iliazi 23 ditë më parë
Ροζ γάτος RoZ gatos
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj 25 ditë më parë
E pat emrin e clubit qe vajti selua quhet Dorian emer shqiptare.
NIO ABI
NIO ABI 3 ditë më parë
O kari Dorian Grey quhet klubi tek filmi dhe ska lidhje me iliret pellazget apo kari npill ça thoni ju. Dorian Grey eshte personazh libri i famshem a te qivja
Rand Sesi
Rand Sesi 20 ditë më parë
@ig91 *Grey.. pse legjend?
ig91
ig91 20 ditë më parë
Dorian gery esht nje legjend lale
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj 22 ditë më parë
@Rand Sesi Dorianet kan qjen nie nga klanet e ilirianeve te lasht por ne greqi I therasin Dhoreis
Rand Sesi
Rand Sesi 22 ditë më parë
@Pamela Ibraj E analizon dot?
Geni Cila
Geni Cila 25 ditë më parë
U harrova qe osht film i plot
Geni Cila
Geni Cila 25 ditë më parë
Po ju that qe ishte eisodi i fundit ore
TINO FrCity
TINO FrCity 25 ditë më parë
Jeni 1sha, ky esht humor I kohes o vllai, Jo humor portokallie dhe klanifornie per te qesh me 2 mendje dhe po te erdh 😜
DARKWAVE_YT
DARKWAVE_YT 25 ditë më parë
O @Ngop me falni a eshte maci me mire me shendet
Geri Islamaj
Geri Islamaj 21 ditë më parë
Maci ka te 40-tat neser
Silva koka
Silva koka 25 ditë më parë
Maci ka ngordh🥺🥺
Xhevit Ferhati
Xhevit Ferhati 25 ditë më parë
Gjiganda
Ilirjan Tashi
Ilirjan Tashi 25 ditë më parë
Kështu ju duam me video me gallata😘
Ervin Preza
Ervin Preza 25 ditë më parë
Ajo pjs tek kisha me looot hahahaha😂🤦‍♂️
Toni Kico
Toni Kico 25 ditë më parë
Stop....make a pose.....😂😂😂😂
andrea Hena
andrea Hena 25 ditë më parë
Super
Genti Pro
Genti Pro 25 ditë më parë
Më në fuuuund këtë e prisja filmin e plot të profesorit
GAMING ALBANIA
GAMING ALBANIA 25 ditë më parë
Kush e Kapi kur thoshte kape Sallam i mutit.🤣🤣🤣🤣 Shkruani në kommente
Kuj des
Kuj des 25 ditë më parë
kete filmin e kam mesuar permendesh .... me pelqen shume ju lumte jeni te pa pare
Miri Cobani
Miri Cobani 25 ditë më parë
Shumë mirë
Alessxander Medda
Alessxander Medda 25 ditë më parë
Pershendetje nga New Yorku Ngop ? Kur do t'i filloni serite e reja me selon 🙂? Vazhdoni me selon se Beka humor te pa pare rsp ⚡🇦🇱⚡
Ardian Hasanpapaj
Ardian Hasanpapaj 25 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Supersajan X
Supersajan X 25 ditë më parë
E kemi par 1 her ket
FF DEGA
FF DEGA 25 ditë më parë
Haahha boll i drodhe
Explore Albanian
Explore Albanian 25 ditë më parë
Selo Ngop-mani 😹😹
fatjon mehmeti
fatjon mehmeti 25 ditë më parë
Iuut
Leandro Kurbneshi
Leandro Kurbneshi 25 ditë më parë
Jeni gallat fare
Natasha Cela
Natasha Cela 25 ditë më parë
I beri sheshe 😂😂😂
Natasha Cela
Natasha Cela 25 ditë më parë
Shkundu selo
1 dd gamer albania
1 dd gamer albania 25 ditë më parë
1
Natasha Cela
Natasha Cela 25 ditë më parë
Do jete lote 😂😂😂😂😂😂 kenaqemi
Arenc Bufi
Arenc Bufi 25 ditë më parë
Jeni më të mirët!
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 25 ditë më parë
fillo tlutem se selo esht legjenda
Guri Bicaj
Guri Bicaj 26 ditë më parë
Bravo👍👍👍👍
Albanian Boss
Albanian Boss 26 ditë më parë
Profesori super film beni sezonin e dyt te profesorit
Agron SH
Agron SH 26 ditë më parë
ishalla fillon sa me shpejt
Gjergj2 Kill
Gjergj2 Kill 26 ditë më parë
dhe un
Eriselda Hoxha
Eriselda Hoxha 26 ditë më parë
Te kush stacjon
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 25 ditë më parë
Hahaha te ngopi pra
AS 12
AS 12 26 ditë më parë
Neser te dilka filmi i plot
Altin Kosova
Altin Kosova 26 ditë më parë
E bazuar në filmin: Macja Rozë/O roz gatos/The Pink Cat!
Altin Kosova
Altin Kosova 18 ditë më parë
@Gamer Tv Faleminderit, Geraldo Geraldo Geraldo Geraldo!
Daniel Aris
Daniel Aris 25 ditë më parë
Subscribe kanalin tim ne ALdesk
Gamer Tv
Gamer Tv 25 ditë më parë
Ashtu si thua ti eshte o rez gatos
Gamer Tv
Gamer Tv 25 ditë më parë
E di un emrin e filmit
FF LORENCO
FF LORENCO 26 ditë më parë
Diten eshte selo presori naten eshte selo amshori 😂😂😂
ari
ari 26 ditë më parë
Eshte shume e bukur
ari
ari 26 ditë më parë
Mezi e pres te filloj neser
Florin Ferollari
Florin Ferollari 26 ditë më parë
Mundesisht bejeni kshu qe ne fillim
Florin Ferollari
Florin Ferollari 26 ditë më parë
Ky eshte legjend
Faton Thaqi
Faton Thaqi 26 ditë më parë
Mos u ndaleni me selon humor i papar. Pershendetje nga 🇸🇪🇦🇱
Arben Cala
Arben Cala 6 ditë më parë
@Ador Themeli xol
Adi Albano
Adi Albano 8 ditë më parë
Tjena shqipe
Ador Themeli
Ador Themeli 25 ditë më parë
Nuk i kam par nga episodi 4 deri te 7
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 26 ditë më parë
Profesoriiiiii
Ismajl Arifi
Ismajl Arifi 26 ditë më parë
Phioooooppo po pse e reklamoni 24 h me par ihaaaaaaaaa
Amelio Aliaj
Amelio Aliaj 26 ditë më parë
🤣🤣🤣😎😎😎
Fabian Roci
Fabian Roci 26 ditë më parë
Sot kemi dopio pite mezi po e pres
Fabian Roci
Fabian Roci 26 ditë më parë
@Gezim Stroka 👍😎
Gezim Stroka
Gezim Stroka 26 ditë më parë
Edhe une
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 26 ditë më parë
1 koment
Faqja Tjeter
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Shikime 8 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Shikime 2,8 mln
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Pas nje lajmi - Telekomedi [HD]
1:23:34
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Shikime 8 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Shikime 2,8 mln
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00