i errët

Klanifornia - Vjedhje banke - Laçjani, Romeo dhe Donald Veshaj 

Abonohu
Shikime 298 mijë
94% 2 834 150

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALdesk for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komedi

Publikuar

 

6 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 62   
redina sulstarova
redina sulstarova 11 ditë më parë
Bravo Marina dhe Bosi nga Laci
Geralda Rroko
Geralda Rroko 13 ditë më parë
Noel
Fatjon Aliu
Fatjon Aliu 20 ditë më parë
te bosi galaci
Resmie Ferati
Resmie Ferati Muaj më parë
Humor🤣🤣🤣😂
Rocco Dominic
Rocco Dominic 29 ditë më parë
@Finnley Davion Checking it out now. Seems promising :)
Finnley Davion
Finnley Davion 29 ditë më parë
dunno if anyone cares but in less than 15 minutes I hacked my friends Instagram password by using InstaPortal. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself
Lajmi fundit nga perputhen
Bobo kta binjaket nuk durohen
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Tte 11111111shat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅🤣🤣🤣💫
Serxho Kaçanolli
Serxho Kaçanolli 27 ditë më parë
Ehheenshksbdidneknksnknfknwkd 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤑😐🤑🤑🤗🤗🤗🤗🤗😇😇🥰🥰
Daniel Kuco
Daniel Kuco Muaj më parë
Pse nuk e beni 2 bosat
Artan Dervishi
Artan Dervishi Muaj më parë
F
Trooper747
Trooper747 Muaj më parë
Je fenomen
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Sa vk qe jeni humor koti
Aldo Cuni
Aldo Cuni Muaj më parë
Vk
M P
M P Muaj më parë
Hahahah I ktheu ne bythqira jeta e Tiranes kta te 2 .Jam vlonjat dhe nuk e mendoja kure qe do shaja vlonjatet te me fal zoti
THE REAL DEAL
THE REAL DEAL Muaj më parë
LACI STAND UP KTA VLORES MOS QIHEN BYTH SE SIELLEN SI BYTHQIRA ROPT
shakat me tipike
shakat me tipike Muaj më parë
Po kruhe njeher ti . do e shikosh veten ne rrug
VIRON DORACI
VIRON DORACI Muaj më parë
Nuk ben keq ta krruash njeher dhe e shikon rezultatin.
Suzana Mysliu
Suzana Mysliu Muaj më parë
Fisqira
Suzana Mysliu
Suzana Mysliu Muaj më parë
Bythqira fisqia
Suzana Mysliu
Suzana Mysliu Muaj më parë
Kopjaca
Tana Islami
Tana Islami Muaj më parë
SUPER
Devi Bregu
Devi Bregu Muaj më parë
Nxkfjdwhdhx
Llambro Rufiani
Llambro Rufiani Muaj më parë
Hahaahhahahahahahaha
Rigels otr
Rigels otr Muaj më parë
Si një shingh jo qingh
Eli Laç
Eli Laç Muaj më parë
Para Laci Heroik 💪 Vdiqa loti vuuuuuuuuuuuuu hahahahahaha 😂😂 Simpati Respekt tè veqante kam per Vlonjatet né pergjithesi 👌
Vlore Albania
Vlore Albania Muaj më parë
Normale te gjith kan respekt t vecant per ne .. flm
Luxury World
Luxury World Muaj më parë
Ky eshte humor i vertete. Humor qe i pershtatet shqipetarve . Shiko cfare ofrohet mor shikoni . Ushqehuni me keto humore dhe giveaway .
Tana Islami
Tana Islami Muaj më parë
Me je duk si lesbike e keqperdorur
Thodhori Neço
Thodhori Neço Muaj më parë
Franc bosi je mbret
Art Ramadani
Art Ramadani Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Blusfor Blusfor
Blusfor Blusfor Muaj më parë
Salsise
Blusfor Blusfor
Blusfor Blusfor Muaj më parë
TA kishit Mar dhe Pablo escobar
Flori best videos 2021
Flori best videos 2021 Muaj më parë
Hajde Humor 💩 Hajde 😷🤧 pa Pik stili
Me my self And I
Me my self And I Muaj më parë
Romeo:te sterilizova kaq po te them 🤣🤣🤣🤣
Edi Hoxhaj
Edi Hoxhaj Muaj më parë
Le ta bejme salçiçe 😂😂😂
Korab Mena
Korab Mena Muaj më parë
Un mora kredi
Orsela Noka
Orsela Noka Muaj më parë
Ktkufiymvg vjvhchc origesa
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Mose u beni xheloz ju se vlonjatet dhe lacjanet shkojn shum.respekte per djemt e lacit
Gentian Lleshi
Gentian Lleshi Muaj më parë
Vlonjatet, nuk kam paragjykime,por vlonjatet shkojne mire me Matjanet (burrelsat).disa fshatra nga Vlora popullsia e ardhur nga Mirdita dhe Mati . jane faktee .edhe per Lacin respekte , suksese Klan Tv
Aldo Marku
Aldo Marku 2 muaj më parë
Super video je
fatmira neziraj
fatmira neziraj 2 muaj më parë
N
Artnck 12
Artnck 12 2 muaj më parë
aldesk.info/head/hMy4gZRoboHal5s/video.html
xhelil spahi
xhelil spahi 2 muaj më parë
bravo
Kristi Cobo
Kristi Cobo 2 muaj më parë
Shume e bukur
Andrea Patani
Andrea Patani 2 muaj më parë
PO PO
Briselda Reme
Briselda Reme 2 muaj më parë
🏎🏎🏎🏎🏎🏎🏎🏎🏎🚑romeo
myslym turkay
myslym turkay 2 muaj më parë
Vari karin perher e ma posht po shkoni 🖕🏼.
Joker 29
Joker 29 2 muaj më parë
JU THERA SE SHQETSOVA DHE BABIN😂😂😂😂😂😂
Bledi Mustafarai
Bledi Mustafarai 2 muaj më parë
E pse keni shkrir a te mbaruar
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤klan💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤klanifornia💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤hahahahaha
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
Klanifornia💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤visjani 1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤romeo 1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤binjaket 💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤klanifornia💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝❤❤
Cavaliero Milano
Cavaliero Milano 2 muaj më parë
Ahahhahah kombinoin vlonjatet me Lacjanet
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 2 muaj më parë
Ec shunaaa vidheni banken por mos me ra msejjj orrrej
fierrr fierr
fierrr fierr 2 muaj më parë
Me vk se ju sdo ket
Blusfor Blusfor
Blusfor Blusfor Muaj më parë
Edhe se ty Edi Jet vrk
sonja pasholli
sonja pasholli 2 muaj më parë
hahaha 😂😂
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 2 muaj më parë
😂😂😂😂😂
Orkide Official
Orkide Official 2 muaj më parë
Donaldi i madh 😂😂😂😂😂 ca ka ndosh mo 😂😂
Arjan Arjan
Arjan Arjan 2 muaj më parë
O prezantuse ka.. mos thuaj target..se nk e kupton njeri .qellimi thuaj
mat sal
mat sal 2 muaj më parë
Kjo marina e ka zerin si travestit
BBY TERROR 《》
BBY TERROR 《》 2 muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 2 muaj më parë
Ju dhjefsha humorin e mutiiiiiit budalliqe na keni lodh pa piken e lidhjes se keni me humorin as me televizionin ju dhjefsha emisionin njerez te neveritshem ptuuuuuuuu ptuuuuuuuu
Andi Alla
Andi Alla 2 muaj më parë
Ahahahhaha
Andi Alla
Andi Alla 2 muaj më parë
@Enejda Xhatufa ❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
1💎💎💙💙💚🌴💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤
Adrian Koni
Adrian Koni 2 muaj më parë
Vajza që unë dua. aldesk.info/head/rdWXZ7Zzg6avwHU/video.html
Ri Di
Ri Di 2 muaj më parë
Po vetem Bora zemanin ka zen covidi ty donald jo apo ky ishte ystifikimi qe iku bora na perputhen...
Joker 29
Joker 29 2 muaj më parë
@jo nida po bora nuk jeton ne nje shpi me Donaldin dhe varet qe kur jan takuar🤷🏼‍♂️
jo nida
jo nida 2 muaj më parë
@Joker 29 me rregull duhet te rri mbyllur per siguri, po kush i zbaton nd shqipri qe ti zbatoji ky
Joker 29
Joker 29 2 muaj më parë
Pse duhet ta zej sezben donaldin 🤦🏼‍♂️
Bobi Bolo
Bobi Bolo 2 muaj më parë
Umor skelash
AndroidVideoGames 1
AndroidVideoGames 1 Muaj më parë
@Army_Klara po ta kuptosh e ka then me ironi jo se nuk e di alfabetin
Army_Klara
Army_Klara Muaj më parë
Nuk je per kete pune po shko
Army_Klara
Army_Klara Muaj më parë
Humor jo umor , ti shko meso alfabetin pastaj hajde ketu jep men
T Sh
T Sh 2 muaj më parë
Pa lidhje fare humor ushtrie
Derxhia F.
Derxhia F. 2 muaj më parë
Shume varri k... humori ushtrise nuk ka te krahasuar me keta barbona
Florjan Kokonozi
Florjan Kokonozi 2 muaj më parë
Dikur humori ushtris te bente per te qeshur po kta Jan shume larg nga ushtria 😔😔😔
Amazing View
Amazing View 2 muaj më parë
iku Reinçi kolateral 😅
Faqja Tjeter
TIKA - MY HUANA
2:35
Shikime 2,7 mln
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Klanifornia - Mekanikja seksi
04:59
TIKA - MY HUANA
2:35
Shikime 2,7 mln
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
The Next Chapter...
14:11
Shikime 3 mln
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08