i errët

Antonela ti ke dal me Julin, se publiku e do, jo se ti e ndjen - Përputhen, 24 Shkurt 2021 

Shikime 166 mijë
93% 1 558 103

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Argëtim

Publikuar

 

24 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
Antonela shume mire qe ia din vleren julit ndersa ajo sara le te llomotite per te 🤝🤝
afrim skurra
afrim skurra Muaj më parë
Ky Eri ska Lon ship pa grabit ne laprak e ne kamez
ela ela
ela ela Muaj më parë
🙉🙉🙉🙉🙉🙉😂😂😂😂😂😂😂BUZET E LEDJANES, KURSE ARJANI SOT QE A PISHEM ASHTU DO AI MOS I NDERHY JULIT. JAM FANSE ARJANI FLET NOIER SI EEMA ZEQOS MAJ TE PEMES
Shkurte Balaj
Shkurte Balaj Muaj më parë
Bravo antonela derij karitmendjen per ledjanen po erij kathan spelqen jetrash respekt per trekansshin matmir ajenij qeshnij josij sindij loran skarespekt trunin nakaprish
ela ela
ela ela Muaj më parë
Arjani sot SI Paß a PI ILACET
ela ela
ela ela Muaj më parë
Kur foli KY QE ka koken SI KOKA ka..... It
herolind xhaferi
herolind xhaferi Muaj më parë
M
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj Muaj më parë
Bukur kjo shpella
Stara Baka
Stara Baka Muaj më parë
Eri sa mire ja bani fjalet e mia i the ti antonela rrini gati eshte mesur semaforve te italis
fatma rapo
fatma rapo Muaj më parë
Juli është ndryshe nga te gjithë aty, është i lirshem moskokcares, flet pa filtra promovon vetveten dhe te qenurit i thjeshte, pa komplekse. Ndyshe nuk do bente ato që ka bere nese do mendonte cthone te tjeret. Nderkohe qe aty te gjithe jane te rezervuar se mund te gjykohen nga opinioni. Qellimi fama, po ndryshe nga te tjeret aty, Juli e ka bere vet famen, publiku e njehe per theshtesin e tije e vleresojne.
Malvina Hamzaj
Malvina Hamzaj Muaj më parë
Bravo Antonela për zgjedhjen që bere . Juli esht njeri tamam
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Muaj më parë
Pershendetje
albi Haxhi
albi Haxhi Muaj më parë
BRAVO antonela sepse ishe personi i pare qe i dhe nje mundesi te pare per njohjen me publikun julit! bravo!
adriatik ishmaku
adriatik ishmaku Muaj më parë
Rrespekte jul, ja dhive artificen atyre rrypave qe shtiren per (per princa fisnik)kundrejt gocave. Bravo tmodhe.
N.W.A /IceCube
N.W.A /IceCube Muaj më parë
#FreeHenerQorri
Babush Bushi
Babush Bushi Muaj më parë
Arian tha per nje muaj o gjith jeten
Krios Brunga
Krios Brunga Muaj më parë
88888888888888888888888888888899888
Motioner P.balance
Motioner P.balance Muaj më parë
Juli eshte artist pavarsist qe nuke mund te shkojn pore edhe antonela eshte vajza me intiligjente aty berenda loje (zote ledjana eshte nje idjote qe ne shpreje kure nuke permend emrin e personit qe flet. Por thot ajo ai ku e ka shprejen e fjales idjotat?
Mario Goxhaj
Mario Goxhaj Muaj më parë
Pershendetje toksore! Me pak fjale do te thote qe ky programe eshte pere te bere kta personazhe te famsheme dhe ta perdorin famen ne interes personal fitimprurse lekeshe , prsh ALdesk me beni subscribe 😂, ereklama injorante, dhe na dalin dhe na thone qe jane ndyshe nga te tjeret po po ,lakmia e lekut ka qene semundja me e perferuare nga krimi I njerzimit deri ne diten e sotme!, (Të gjitha luftërat bëhen për blerjen e të mirave materiale)!
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
ANTONELA I PA KLIKIMET E JULIT DHE PER INTEREST KLIKIMEVE BANI TAKIMIN MIRPO ASHT NI REKLAM E MADHE E ANTONELS E KA DIT SE KAMERA DO T INCHIZOJE MAS SHUM MERAKK KA PAS TI REKLAMOJE BELIN (BYTHT) MA MIR T KISHTE MET N SHPEL
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Muaj më parë
Arian konomi mf po qetu jafute kot
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Muaj më parë
O sara ti fillim ke hy si 1 vajze qe jeton ma keq se ne shpella,mos be asi ofendime
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Muaj më parë
Takimi mai bukuri deri tash ne ket program.pershendetje nga ,Dardanija kosova,
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Muaj më parë
BRAVO ANTONELA JE E SHKELQUSHME DIN TI PERSHTATES GJDO AMBIENTI E GJDO PERSONI
Mirela Gega
Mirela Gega Muaj më parë
Juli sa shkone me antolen juli e cove ne shpella😅😅😅😅😅
Katia Frashri
Katia Frashri Muaj më parë
Juli je djale shm u mire bravo,dhe sa per ty Eri si Juli dhe Antonela ishin shm te drejtperdrej.dhe lekun e kane me pune te paster.ok
Katia Frashri
Katia Frashri Muaj më parë
Antonela bravo se ishit shm mire bashke
Katia Frashri
Katia Frashri Muaj më parë
Lediana po futesh kot ne muabet mos i jep shm interes vetes tende se sa per zgjuarsi je aud ,mire qe ke ripin ne mes te mbyllesh gojen .Ngro karigen.
Suela Hoxha
Suela Hoxha Muaj më parë
O Arjan se na e shpife po del me analfabet para julit ca kerkon qe juli te pergjigjen jo me bo monolog !!
Enjoy Life
Enjoy Life Muaj më parë
Ore me duket mua apo kto buzet e ledjanes jan fryr cik me shum ?
Nazmi Tufekci
Nazmi Tufekci Muaj më parë
Bravo antonela e tregon te dreten per julin
Labo Labo
Labo Labo Muaj më parë
Eri katunari Gangster 🤣 me x5 ne per tirane . Juli est me normali ne emision
Alban Merko
Alban Merko Muaj më parë
Ata bëjnë sikur kan gjithçka, por nga e dinë ata ka opo nuk ka para juli, juli ka para por nuk do të tregohet shum "buth hapur" të është normal dhe jeton jetën i lire
Marte N
Marte N Muaj më parë
Vaoooo vaooooo Po qfar pati Arjani nvend ta vlersoj ket njeri kaq me vullnet Te madh per natyren e sulmon shum e padrejt shifet qart ky si Openjonist qe esht jo gjithmon ka Te drejt ok por ky asht fati I njerze kur nuk shohin Natyren qe esht aq eshejt vaoooo No Koment 🙈💁
Bardha Xhomo
Bardha Xhomo Muaj më parë
Arian je opionist i vlersuar por jeta qe ke zgjedhur te ka lodhur e stresuar ke.filluar te rrjedhesh tu biesh ne qafe te tjerve si te veprojne njeri me tjerin kur ti vet ke bere jete mistike per bublikun ndaj ne vecanti Julin mos e shqetso esht njeri pozitiv jo rrugac si i doni ju.Dhe Juli ka horizont tperament i lexuar nuk esht vagabont .Ju doni ti nxirrni te gjithe nga vehtja ti budallepsi .
Lisa
Lisa Muaj më parë
Antonela vetem për te mar nga fansat e Julit doli me Julin. Kur Sundi ju versul Julit kjo I dilte zot Sindit.
Bardha Xhomo
Bardha Xhomo Muaj më parë
Ana e pare tha.Juli.esht me i ditur.se gjithe ne.Kjo.esht e.vertet ai.esht.i shume lexuar zotron8 gjuhe te huaja esht.gazetar njeh historine pozicionet.gjeografikt nderkombetare i shpjegon qarte e rrjedhshem.Ju kani te.drejte.qe nuk e kuptoni pasi ju ndan nje hendek me bagazhin kulturor edukativ njerzor me te.Takimi Antonetes dhe julit ka qene me real cilsor njerzor me shume vlere.Juli nuk esht legen te hyje te ngacmoje vajzat ti puth si Atdheu qe hyri si zotri e do dal si katran i zi.Ana 2 esht e padepertushme esht me cip e di qe nuk ka ardhur te degjenerohet.Ju djem qe i turreni Juljanit cfar keni arrit.me femrat qe keni dal jeni bere lole te.gjithe duke ju tall vajzat te gjithve.Per.Julin gzon respekt i popull i tere dhe.vajzat.me karakter.ato qe puthin kush ti dal para nuk i duhen askujt.
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
ANTONELA ESHT NJE FEMER BOMBE.. ME BESONI SE ANTONELA ESHT NJE FEMER SHUM ZEMER MIRE... PER MUA PER MOMENTIN ANTONELA ESHT NJE MBRETERESHE NE KRAHASIM ME VAJZAT TJERA.. ANA DHE LEDIANA JAN FEMRA INSTAGRAMI.. ASNJERI NGA DJEMT ATY SJAN PER ANTONELEN.. ANTONELES I DUHET NJE BURRE BURRASH, JO KTA FEMIJE DJEM QE JAN SOT NE PERPUTHEN..
Marte N
Marte N Muaj më parë
Brravo Juli je shum shum I zgjuar kush por si puna e ksaj Ledijana dhe kti Erit jan shum Te vegjel ne mendje jan si peshku qe e nxerr Pi ujt harron jeten Pi ku del Pi ujt ashtu jan kta dy shum e trishtushme se sa tulet jan njerzit aty tpaditshmit jan Te ulet shum shum vaoo kry se hyn ne fjal me kundershtim Te femres shum te ult shum 👎
Vilma Vito
Vilma Vito Muaj më parë
Ky Eri eshte nje cope mishi me dy sy; nje harbut ne te folur pupupupu cfare skandalozi se di sesi e duroni ne emision...homi homi homi 🤮🤮🤮🤮🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
aspetosi
aspetosi Muaj më parë
Ky Eri eshte halabak fare --Kane bere gabim qe e kane futur aty kete idiot
aspetosi
aspetosi Muaj më parë
Antonela sillet mire , pavaresisht se ngacmon me fjale, sepse eshte tip e zjguar shume por te pakten , ajo del ne takim edhe me meshkuj te cilet nuk preferohen nga femrat Dhe ashtu duhet te sillen te gjitha, qe tu japin mundesi edhe cunave te tjere aty qe te dalin ne nje takim, se duhet te tregohen me zemer te mire jo shpirt ngushta
Luan Jakupi
Luan Jakupi Muaj më parë
O eri po nuk del Antonela me Ty je xhuxh mo shoku te fut nensjetull! PSE insiston pastaj ofendon kur te refuzon!
Baby Lon
Baby Lon Muaj më parë
Pjesa e Erit - 5:33
Bajrom kamberi
Bajrom kamberi Muaj më parë
Kur kuj mitrsoje mekan del sham budall ini
Arton Duraku
Arton Duraku Muaj më parë
O ja rrofsh topet o arjan ti julit se legjend njeri asht e mos bani anashkalime o psikopata njerz
Dallandyshe Mysaj
Dallandyshe Mysaj Muaj më parë
Bravo ,Antonela je e sinqert ne lidhje me ,Julin
hiphopshqip
hiphopshqip Muaj më parë
ky takim eshte i bukur e vlersoj antonelen por julii thjesht i ka jap vetit nje pushim te bukur pas shum levizjev ne jet ktu ska ardh me u dashuru e antonela dhe krejt shqiperia e kosova e ka vrejt se publiku e don ket djal shum edhe po shfrytzohet dhe do te shfrytzohet nga te gjitha vajzat ✌️✌️
Ana Kauri
Ana Kauri Muaj më parë
Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar ju dua te gjitheve
Ana Kauri
Ana Kauri Muaj më parë
Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar
Km Mm
Km Mm Muaj më parë
Prz ky Eri trap fare habitem me gocat si nuk kane frike me dal ne takim me te
Valdete Salihu
Valdete Salihu Muaj më parë
Antonela ma e bukura 💥💥💥
nimet lama
nimet lama Muaj më parë
fetyrat publike pse futen aty si ky i shpelles lypsar ajo sara kengtare
Tina Ahmed
Tina Ahmed Muaj më parë
Eri shum me te drejt eki.
Rudi Pici
Rudi Pici Muaj më parë
ti je shum inteligjente ledjana ... si macja ime :P sa per erin ktu eshte komplet kot si PYKK
Elisa V
Elisa V Muaj më parë
Sa bukur flet Eri , ja nxjerr te palarat Antoneles 😂
Djal Zatni
Djal Zatni Muaj më parë
Shtiret juli ne shpell por ti Arjan ke lindur me papjon!???
Kico Mico
Kico Mico Muaj më parë
Faleminderit shume per mbeshtejen.Ju lutem beni subscribe dhe ju uroj gjithe te mirat.💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🤎🧡🤎❤💙❤💙❤💙💙🧡💙🧡💙💜
Mandi Matraku
Mandi Matraku Muaj më parë
Juli je shpirt njëeriu... Nëse pupliku nuk do të kishte mbështet ti do ishe shum i paragjykuar për keq nga konkurentët që jan aty
Bond Boy
Bond Boy Muaj më parë
Leghendar Juli mos bertit se e ke mikrofonin
Xhina Zenelaj
Xhina Zenelaj Muaj më parë
Po ike o eri o super idjot ke ti kapacitet te diskutosh dhe te kuptosh ti je akoma ne cerdhe . Plasni nga inati se nuk e arrink dot kurr nivelin e julit ..
Team Flatra
Team Flatra Muaj më parë
O arian leshi je prishur fare
DJ Toni
DJ Toni Muaj më parë
Sa bukur ta futi o Eri me shume me pelqen bota e Julit se tendja aty duhet te ngriheshe dhe te ikje nga emisioni ose te thoje me bullizon Antonela ..sa per bagazhe Juli ska nevoje se e shpie ku te doje Antonelan pa paguar asnje lek ;)
Xhaneta Sulaj
Xhaneta Sulaj Muaj më parë
Ky eri hiqet si cub me mentalitetin e fshatarit
Angela Selimi
Angela Selimi Muaj më parë
Nuk do jetoje Juli ne shpelle kur do behet me femije,nuk e di pse i thoni gjithmone vajzave a do jetoje ne shpelle me Julin
klinton bekaj
klinton bekaj Muaj më parë
@Sali Selmani ×××):per ket pun kan hy aty
Angela Selimi
Angela Selimi Muaj më parë
@Xhina Zenelaj e para e punes nuk thuhet a do jetoje por a do kaloje 2 apo 3 dite ne shpelle,e dyta qe kur ka hyre Juli e kane etiketuar si djali qe jeton ne shpelle dhe nuk ka as shtepi e as makine gjithmone udheton ne kembe,tani sensi i komentit ishte se citoj:ne e kemi kuptuar se ai nuk do mbijetonte edhe me grua dhe me femije neper shpella por,nuk e kuptojne ato ne studio qe pyetja e pare qe ju vjen ne goje eshte:A do jetoje neper shpella me Julin Po te perputheshe
Xhina Zenelaj
Xhina Zenelaj Muaj më parë
O njerez do jetoje per 2 a 3 dite e pyeti si se kuptoj nje ... nuk i tha per gjithe jeten se edhe ai vete per aq shkon per aventur dhe te shkeputet nga jeta rutin
Angela Selimi
Angela Selimi Muaj më parë
@Sali Selmani nuk e di realisht
Sali Selmani
Sali Selmani Muaj më parë
Pse nuk jan aq te mencura sa po aktrojn
AS Salliu
AS Salliu Muaj më parë
Kur ka dal juli ne televezor ti ju i binit me dor aj antonela
Arif Kaca
Arif Kaca Muaj më parë
Antonela je yll. Le te sulmojne korbat por nuk te arrine dot se fluturonje shume ulet
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Muaj më parë
Juljan je me mate mirt nder djemt ne studjo bravo Antoneta ini te dy te mir 🍀🍀💙💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
G. D.
G. D. Muaj më parë
Te lumt Antonela per kto fjal aq te bukra qe the per Julin 👍
Arvi Bono
Arvi Bono Muaj më parë
Bobo ledjana ka bere buzet si vici se kam ne kasolle
Pinco Pallino
Pinco Pallino Muaj më parë
juli vasho se esht e veshtir te kuptojn
Shpresa Sina
Shpresa Sina Muaj më parë
Bravo eriiiii👏👏
Xhina Zenelaj
Xhina Zenelaj Muaj më parë
Bravo injoranca i thon kesaj
Arvi Bono
Arvi Bono Muaj më parë
Bravo Antonela
Tila Tila
Tila Tila Muaj më parë
Se nuk jeni te dy pa pik lidhje te dy nuk ju shoh dot me sy se ini fallco
Ema Krusler
Ema Krusler Muaj më parë
😁😁😁😀😀😀😀❤❤❤❤
Anita Tuki
Anita Tuki Muaj më parë
Shum evertet shum mir eki eri 😂😂😂😂
Rigels Deda
Rigels Deda Muaj më parë
Bravo Antonella juli esht djal shum imir
Griselda Topi
Griselda Topi Muaj më parë
Bravo Eri👏pikes i ke ron vetem per show doli
anol anol
anol anol Muaj më parë
Kti arjanit i ngec nganjeher shiriti ngec ne nje mendim dhe kerkon te jet ashtu sic thot ai 🤪🤪
fjorida hoxhaj
fjorida hoxhaj Muaj më parë
Antonela beri shum mir qe doli me julin mbase nuk e shikon si partnerin e saj por thjesht i dha nj munci per ta njohur me shum publiku dhe ktu nuk ka asgj te keqe.
Mario Goxhaj
Mario Goxhaj Muaj më parë
Pershendetje toksore! Me pak fjale do te thote qe ky programe eshte pere te bere kta personazhe te famsheme dhe ta perdorin famen ne interes personal fitimprurse lekeshe , prsh ALdesk me beni subscribe 😂, ereklama injorante, dhe na dalin dhe na thone qe jane ndyshe nga te tjeret po po ,lakmia e lekut ka qene semundja me e perferuare nga krimi I njerzimit deri ne diten e sotme!, (Të gjitha luftërat bëhen për blerjen e të mirave materiale)!
Emira Mulaku
Emira Mulaku Muaj më parë
Te xhitha kto xhera te Antolenes jan fallco shum e vertet gabon njeri qe beson ne fjal te saja mvjen keq po lidhje me jet ska
Denis Denis
Denis Denis Muaj më parë
I marsh te keqen per katunare
Funny Bee
Funny Bee Muaj më parë
Ketu po ka kuptim: aldesk.info/head/mNDgnMqMjKmOy4U/video.html
Kico Mico
Kico Mico Muaj më parë
Pershendetje! Une jam juli.Ju lutem beni subscribe per me shume udhetime.Faleminderit shume per mbeshtetjen.❤❤❤❤❤❤
Rita Luneto
Rita Luneto Muaj më parë
Po Gabon shum arijan Mos e sulmo kaq shum Julin se ajo pytje ishte shum normale
Krios Brunga
Krios Brunga Muaj më parë
@Aventurat e Julit 8
Krios Brunga
Krios Brunga Muaj më parë
@Aventurat e Julit 8
Krios Brunga
Krios Brunga Muaj më parë
@Aventurat e Julit 7thof88888788888
Mario Goxhaj
Mario Goxhaj Muaj më parë
Pershendetje toksore! Me pak fjale do te thote qe ky programe eshte pere te bere kta personazhe te famsheme dhe ta perdorin famen ne interes personal fitimprurse lekeshe , prsh ALdesk me beni subscribe 😂, ereklama injorante, dhe na dalin dhe na thone qe jane ndyshe nga te tjeret po po ,lakmia e lekut ka qene semunda me e perferuare nga krimi I njerzimit deri ne diten e sotme!, (Të gjitha luftërat bëhen për blerjen e të mirave materiale)!
Marte N
Marte N Muaj më parë
Juli jjeni met vertet ktu qe shkruan falenderime publikun je shum I mir dhe mos undal se natural Te jep dhe qetsin dhe te jep durim me njerzit we nuk din Te flasin ok dhe nuk kuptojn se qfar qetsije ka Natyra kale bukur 🌻
Suzana Farizi
Suzana Farizi Muaj më parë
Bravo antonela
vlonjati cole
vlonjati cole Muaj më parë
o eri gangesteri po burr je ti o shoku qe ke vajtur aty per te gjetur grua o buf ku krahesohesh me julin ti
Mobil Samsung
Mobil Samsung Muaj më parë
Bo bo po qka faj antonela pse dul me.julin po ju me te ter keni dal edhe ajo do dal me qka don ju
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Muaj më parë
Ky eri qenka gomar fare
Rita Luneto
Rita Luneto Muaj më parë
Lediana Mos fol shum se ste lejn buzet si byth gomari
Doris Jenny
Doris Jenny Muaj më parë
Antonella lepirse tamam tipik katunare qe i pelqen vetja
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Muaj më parë
Pse vajzat tjera nuk e zgjodhen julin perpara , por vajzat tjera tgjith pordh
Arsi
Arsi Muaj më parë
Pordh me rigon kane 😂🤣
Doris Jenny
Doris Jenny Muaj më parë
Na e shpifi Antonella i duket vetja Kapoo i perputhen 😈
leja rudi
leja rudi Muaj më parë
Antonella ❤️ shum e lezetshme je bukuroshe edhe Luli pse Jo ❤️
leja rudi
leja rudi Muaj më parë
@Ledjana Prenga shum seriose edhe e bukur je 🥰
ILikePepe
ILikePepe Muaj më parë
Ku e din ti eri qe Juli si perballon bagazhet e Antoneles.do kesh bo dy lek me pislliqe ti e kujton se di gjithcka
Pitbull Amstaff
Pitbull Amstaff Muaj më parë
Bravo
don Don
don Don Muaj më parë
shiko ca thot juli mer lek me vidio ju barbona tani po dilni ne tv o njerez injorant
Lule Lule
Lule Lule Muaj më parë
Eri djali me I mire ⭐✨✨ I emisionit
ioanna122
ioanna122 Muaj më parë
Antonela Juli takimi me i bukur ne natyrshum bukur
Andy Morava
Andy Morava Muaj më parë
hajt se antonela neser do tregoj dicka tjeter se te paren e haron shpejt,,.. interesant femer shkurte llafazane.
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni Muaj më parë
Une veq Per ta pare Shqiperine vendet ku shkojne se jo Per keta se nuk japin gje te bukur..perveqse Julit edhe Arianit qe lexojne Libra
PeshkimMeMagnet
PeshkimMeMagnet Muaj më parë
Un nga shpija; Antonela shkon nga ana c'fare publiku pelqen. Eri nga studio me lexon mendjen.
Gj Gj
Gj Gj Muaj më parë
antonela esht me e mira🥰
12345 12345
12345 12345 Muaj më parë
bravo juli si gjithmon vetvetja
Faqja Tjeter
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
Shikime 37 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
Shikime 37 mln
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40