i errët

Opinion - Rrefimi i rralle i njeriut qe ndertoj Dubain! (11 Shkurt 2021) 

Abonohu
Shikime 401 mijë
93% 3 743 264

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALdesk for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Publikuar

 

11 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Monika
Monika 12 orë më parë
Para se te ndertoni duhet perpara te zbulohen vlerat e Kombit tone ...Ndertoni por mos na shkaterroni lashtesin..
Ledjon Ledjon
Ledjon Ledjon 13 orë më parë
Kur ky boobi flet per mbrekullin e JUGUT qe ska len vend te botes pa par imagjino se ne ca vendi na ka fal ZOTI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️🖤
ernest ernesti
ernest ernesti 10 ditë më parë
A e dini vertet cfare behet ne Dubai?! Eshte vendi ku pastrohet paraja e piset hapurazi, ku investojne politikane te koruptuar e mafioz pa dhene asnjelloj llogarie, eshte vendi ku ka ligje diksriminuese kunder emigranteve e puntorve, ligje skllaveruese, eshte vend ku ka prostitucion pa fund me dhune, eshte vende ku infrastrukturat e aplikuara dhe madheshtore nuk pershtaten me kushtet natyrore dhe cdogje perreth demtohet per mirmbajtjen e ketij qyteti artificial.
Hesat Krasniçi
Hesat Krasniçi 10 ditë më parë
Ju te gjitha Tv e shqipris e keni nje difekt, qe dallon nga mbar bota. Ne dhdo dokumentar muzika qe shkon ne sfond tonin e beni me te ngritur se kur flitet., gje qe duhet te jet e kunderta. Pasoja komunizmi.
caterine winston
caterine winston 13 ditë më parë
kta hamoma Jon me shki e rus kosovart na e dijm kete
Angela Curri
Angela Curri 15 ditë më parë
Kokrra e mashtrusit profesionist
Viktoria X
Viktoria X 15 ditë më parë
Ai ndertoi - koha e kryer Une ndertoj- koha e tashme Mesoni shqipen perpara se te shkruani titujt e emisioneve se eshte turp. Presupozohet se eshte emision ne nje tv kombetar
patriotbull
patriotbull 19 ditë më parë
Vetem respekt. Sikur te kishte bota disa njerez si ky, te sinqert dhe vizionar.
readsz
readsz 21 ditë më parë
do duket porti i barit si varfanjak ahaha
Meso
Meso 21 ditë më parë
Oo ne Shqipri jan hajdutet me te mdhej ,Shqiptaret e shkret marin Rrog 200 € e duhet 700 ti japin ose edhe me shum dmth ku i marin si intereson kujt si ashtu ne Maqedoni edhe Kosov ne krye te shtetit jan Hajdutet ,mos investo o i nderum se do ti vjedhin edhe kepucet nga kembet
Anime World
Anime World 23 ditë më parë
Ne portin e durres nuk te len ervropa edhe amerika asht pika kyqe edhe krejt EVROPES
redfirekla
redfirekla 23 ditë më parë
Very amazing guy and a great story with humble beginnings. We are very grateful to have such a great guy to buy a house in Albania 🇦🇱 I hope 🙏he gets the house 🏠soon they will love Albania. They will see how a great of investment they will make, when they see the true Besa or Trust of Albanians they will end of investing in Albania almost as much as they have in Dubai.
lUCCKY ONE
lUCCKY ONE 24 ditë më parë
Hapi i pare i zhvillimit te shqiperise. Shenojeni se ky eshte fillimi i zhvillimit te shqiperise me kete projekt. Dekada e ardhshme do sjelli shume investime te tjera te ketij lloji.
beciri28
beciri28 24 ditë më parë
Bravo Dubai
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 24 ditë më parë
aldesk.info/more/5NJK75fZMDWfHmko6vPOKA.htmlvideos
Bujar 87
Bujar 87 25 ditë më parë
Kane shume vite qe ndertusit shqiptare kane zgjethur dubain..dhe keta e vleresoj shpirtin e shqipetarit ai zoteria mundohet te teegoje bujaresine e tij po ky qerosi i pd se le rehat plere njeri ky feiziu me rolex e me makina nga 200 mije euro..ishalla te marin shembull pushtetaret tane nga ky njeri fisnik
excelcsllc
excelcsllc 25 ditë më parë
Veq mos te ndertojne xhamija!
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 25 ditë më parë
Now the Emirates 🇦🇪 needs to invest in a world class airport tirana airports is so small in 20 years albania will have millions of visitors in tourism and the airport would be super packed and will cause chaos in traffic ....
Alket Kellici
Alket Kellici 26 ditë më parë
perse ky idioti qeros nuk jep komplet pa ndesrprerje intervisten se sa nderpert nje qind here dhe na can trapin
Gazi Maksuti
Gazi Maksuti 28 ditë më parë
Populli shqiptar duhet të vendos, a do të bëhet "popull kamarierësh" apo popull i teknologjisë? Më pëlqen më shum kjo e dyta.
Gazi Maksuti
Gazi Maksuti 28 ditë më parë
...do ndaloja çdo ndërtim në natyrën në shqipëri. Zotëriu nga Dubai ndërton objekte mbi shkretirë, neve kemi natyrë të bukur dhe duhet mbrojtur.
Tazmanian Devil
Tazmanian Devil 28 ditë më parë
Ku esht kjo video vetem ne anglisht?
ben ben
ben ben Muaj më parë
Edhe shum te lira
ben ben
ben ben Muaj më parë
Pidha te mir shipri per qata eka vizitu
ben ben
ben ben Muaj më parë
Kto godina kan mu shduk mrenda 10 vitev mos haroni kta qena kan bo edhe sot bojn sene mat kqija bot
valbona berati
valbona berati Muaj më parë
Bledi dua te sjaroj problemin e mbeses time qe3me vdiq ne spitalin infektiv qe ishte nga elbasani 32vjeçe la dy femit
valbona berati
valbona berati Muaj më parë
Doktorri ispitalit te lindjes ka ardh kur3goca ka qen ne tubim mbas 4 ditësh un sjam e kenaqur nga spitali infektiv ju keni ministren dhe ti kerkoni nga ana e shum nenave te reja qe3lindin femin e par e apo 2 apo 3e4duan vëmendjen e shtetit dhe te rrin veç keta nena me barrë jo te hyn ke spitali indroqit ata e kan venin afer spitalit te lindjes
valbona berati
valbona berati Muaj më parë
Ana iku mir skishte shum problem me shendetin doktorrat nuk ja hoqen femin mrena 24 orve por mbas 4ditve as nje ilaç nuk ju dhan dhe e mbajten me oksigjen pastaj e tubun dhe infemjeret e besditshin po tu mor fryma te fusim ne oksigjen kur ana i folte me iqni femin dhe me beni derman mua se un dua ajer dhe ne qofte se3kam koron me beni gjelpana te sherohem
Berisha Leonora24
Berisha Leonora24 Muaj më parë
@agesha_nora:🌺ALLAH🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALL
Argjentina Pajaziti
Argjentina Pajaziti Muaj më parë
2 billion jo milliard ndegjo mir o perkthys
Garage Hofwil AG
Garage Hofwil AG Muaj më parë
english : 2 billion = 2 miliard
Dzemail Abazi
Dzemail Abazi Muaj më parë
22 atentatet e Josip Broz Tito
rks rks
rks rks Muaj më parë
Mr Muhamad please come and build any thing you wont we trust you and your cuality you are more and welcome thank you
tony Kasapi
tony Kasapi Muaj më parë
Brravo I kjoft ai zotnija asht patriot qe nderton vendin e vet ne rradh te par 👏👏👍👍
Daris Halili
Daris Halili Muaj më parë
sa njeri pozitiv. te marin shembull keta bosat tan te pangopur
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo Muaj më parë
Shqiperia nuk do jete me Shqiperi....!
max di max
max di max Muaj më parë
Ik more plehre a kujtoni se je njeri me vlere blend ,?
Gentian Plepi
Gentian Plepi Muaj më parë
Sa lek ke marre qe ti besh reklam ? Kta vijne vetem me vjedh ne shqiperi,se nuk i plas fare per shqiptaret. Me pare ushqejne Serbet se neve. TURP
Lindita Beja
Lindita Beja Muaj më parë
Sa i bukur eshte ky qytet ..I lam vizituar eshte mrekulli 💘
Fatbardha Kazinaki
Fatbardha Kazinaki Muaj më parë
Keta gazetaret tane kane shume Te forta,, flasin e flasin sikur po I ndjekin qente , I vene ato thekset tek flalet nje zot e di se si dhe si perfundim hajde mere vesh ti kuptimin e emisionit,,, qetesohuni more zoterinj, hajdeni me kembe ne toke dhe jepini kuptim diskutimeve dhe temave qe shqyrtoni,,, vite Te shkuara kot, harram se per zotin jeni per faqe te zeze,,,,
Joni
Joni Muaj më parë
Blendi : Si u bete kaq i pasur nga nje i varfer qe keni qene jo me larg se para 20 vitesh Muhammad: Blendi ti e shikon edhe vete sa Arab "inteligjent" qe jam. Ngjaj pak a shum me cdo arab te cepi rruges. Lartesia e tij qe grabit naften cdo dite eshte njeri shum busy me "angazhime" keshtu qe nuk ka kohe te merret me te gjitha. Un isha pa pune keshtu qe me zgjodhi mu. Blendi: Po perse nuk kane qene Emiratet keshtu perpara se te zbulohej nafte? Mohammad: Pyetje me vend Blendi... ! Do te pergjigjem nje here tjeter sepse nuk jam gati tani. Blendi: Kompania juaj eshte e shtrire ne shum vende te botes. A mund te na tregoni dicka me teper per investimet juaja. Mohammad: Po ne investojme ne shum vende te botes. Ja t'ju jap nje shembull nga investimet tona me gjigande. Ne Indi apo Indonezi psh. Marrim punetore krahu me shumice me konteniere per ndertime dhe i japim vec ushqimit dhe krevatit edhe ndonje lek xhepi. Keta punetoret I kemi si valixhet. I marrim kudo ku shkojme.
Al. Fred
Al. Fred Muaj më parë
Sa e ka egon gazetari o vlla, eshte miliarder shoku perbadhe e nuk e ka aq shum ego
Tom Laskaj
Tom Laskaj Muaj më parë
Mon nk ni bI i.H.v. Ni
Gianni Giatta
Gianni Giatta Muaj më parë
Ky eshte nji kamiflaz i shpifur i Fantomasit.Te nisi Edi me detyre qe gjoja ministrat vajten per pune ne Dubai.Kush i pjerdh Ministrat Shqiptare ne Dubai,,,Ku ke shanc ti ore te intervistosh ideatoret e Dubait.,Ku e gjete kte "sheik"!!!
YZEEJ YZEEJ
YZEEJ YZEEJ Muaj më parë
Perfaqesuesit e medias nuk arrijne te bejne dot dallimin e foljes “ndertoj” nga “ndertoi”. Keshtu eshte kur merr kasapin e bagetive dhe e fut ne studio mediatike. Une ndertoj Ti nderton Ai nderton Une ndertova Ti ndertove Ai ndertoi Suksese kalamaja, Gjuhe Shqipe klasa 2 u ezaurua me sukses!
Fatmir Sejdaras
Fatmir Sejdaras Muaj më parë
Natyra shqiptare nuk ka nevoje dhe eshte komplet ndryshe shkretetira me Duresin ky do te jete investimi qe shqiptaret vetem do te humbin
altin mares
altin mares Muaj më parë
m.aldesk.info/head/icfXZt2gqpPHjnU/video.html
Festim Gjinaj
Festim Gjinaj Muaj më parë
Fjalët e shumta dhe premtime të mëdha jan fukarallëk.
Geg.& Tosk
Geg.& Tosk Muaj më parë
Shpresoj qe sa me shpejt te behet nje ivestim gjigand. Nga ky nneri. Dhe te gjith shqiptaret do ja din per faleminderit ketit njeriut dhe shtetit ketit.
Diber Peshkopi
Diber Peshkopi Muaj më parë
00
Diber Peshkopi
Diber Peshkopi Muaj më parë
9
Lulzim Alija
Lulzim Alija Muaj më parë
Shoku im, e ke gabim gabim per Burzh Kalifa, finansimin e ndertimit e ka bere ky tipi qe po thot ti(nfakt kompania e tij), por ndertimin dhe arhitektura eshte pununar nga Samsung C&T. google: The tower was constructed by Samsung C&T from South Korea, which also did work on the Petronas Twin Towers and Taipei 101.[88] Samsung C&T built the tower in a joint venture with BESIX from Belgium and Arabtec from the UAE.[89][90] Turner was the project manager on the main construction contract.[91] Hong Kong-based Far East Aluminum combined to provide the exterior cladding for Burj Khalifa.[92][93]
helmira dajko
helmira dajko Muaj më parë
Ju qe nuk njihni gramatiken e gjuhes shqipe,nuk duhet te punoni ne mediat o gazetarine tone.Njeriu qe ndertoi(sepse e ndertoi ai)dhe jo ..njeriu qe ndertoj (sepse une ndertoj dhe eshte ne kohen e tanishme).Ju shkruani per nje pune qe ka mbaruar dhe i perket se kaluares me kallezuesin qe tè con te mendosh sikur jam une qe po' ndertoj tani.Arsimohuni ju drejtuesat osé,punesoni njerez te arsimuar per t'ju bere titujt.
L333nt Bajrami
L333nt Bajrami Muaj më parë
Edhe bijat ikemi te mira .
dobi dobi
dobi dobi 29 ditë më parë
Pa merak se e din shum mir ato skan nevoj me ardh ne shqipri me pa bijat tona kan shku bijat vet atje se jan te shkathta dhe shum te mira ne sherbim te cdo rrace nuk kan shum pretendime se e kan zemren e mire.
Emine Ema
Emine Ema Muaj më parë
Me vjen keq per jeten time se ne qfar shteti po e kaloj rinine 🤮🤮🤮
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Muaj më parë
shpresojm ndertimet e kty sheikut nne shqiperi do kete impakt zhvillim turizmi
Alblend
Alblend Muaj më parë
Dardha e ka bishtin prapa, te shohim me tej...!!!
OLIGERT SKENDO
OLIGERT SKENDO Muaj më parë
Pse u nxe bledi
Madame A
Madame A Muaj më parë
Ore, Klani, nuk keni mundesi te paguani nje gjuhetar t'ju kontrolloje gramatiken e gjuhes shqipe!?? Koha e shkuar e foljes "me ndertu" ose "ndertoj" eshte "ndertoi". Te mos flasim pastaj per sklleverit e kohes moderne qe kane ndertuar Dubain dhe vendet e tjera te Lindjes se Mesme.
Big Lion
Big Lion Muaj më parë
Mr Muhamed invest in Albania you are more then welcome . Hopefully one day you will invest kosovo too it's e butifull country with butifull nation and very hospitality people .
ARYANSES
ARYANSES Muaj më parë
Kosova is Albania, just a matter of time before they will officially unite
The Institution
The Institution Muaj më parë
ndërtoj ~ Veta e 3të njëjës, koha e kryer e thjeshtë: ndërtoi. E dimë që jemi duke vdekur dalëngadalë si nga ana e vlerave, kundërvlerave edhe dijes vetjake, po edhe mund të mundohemi sadopak ta bëjmë punën për të cilën paguhemi. 😉
Fromthemountain
Fromthemountain Muaj më parë
@The Institution Plotesisht e drejte. Njëjës eshte. Çerek shekulli larg bankave te shkolles, ben punen e vet! Njëjtës....wtf.
The Institution
The Institution Muaj më parë
@Fromthemountain Lutem që ta shihni edhe njëherë tjetër, numri '‘njëjtës’' nuk ka jetuar kurrë në gjuhën Shqipe, folja ka dy numra, njëjësin dhe shumësin.
Fromthemountain
Fromthemountain Muaj më parë
@The Institution nderhyrje me vend nga ju persa i perket drejtshkrimit ne titull por tek komenti siper, ju shkruajtet ‘njejes’ nderkohe qe shkruhet ‘njejtes’...
The Institution
The Institution Muaj më parë
@Fromthemountain Nuk e kuptova, ç'doni të thoni me... '‘Njëjtës?’ '
Fromthemountain
Fromthemountain Muaj më parë
‘Njëjtës’
Hira Baftic
Hira Baftic Muaj më parë
Ky ne serbi moti ka fillue investimet
ILIR
ILIR Muaj më parë
Investim=pushtim
Fatjon Neziri
Fatjon Neziri Muaj më parë
o blendi o varikars cna duhen ne keto i gjen ne net kollaj ky e beri dubain mrekulli kurse ky popull ska per tu bere kurre gjersa te jene bythqira dhe servila partie si puna jote
Fieri Sot
Fieri Sot Muaj më parë
Ndërtoi*
Erida Pinderi
Erida Pinderi Muaj më parë
Wow bravo te madhe Blendi Fevziu ,per intervisten fantastike dhe per arritjen e ketij takimi me kete mendje te ndritur
Enida Sheme
Enida Sheme Muaj më parë
Ndertoi * !! Nqs beni edhe ju si Tv kombetar gabime te tilla, vaj halli c'mund te presim gjuhe shqipe neper portale...
Bedri Gashi
Bedri Gashi Muaj më parë
Spo ki me kan ne shqipri mu mirr ti shkon ne dubai more both qir
Enzo Fxx
Enzo Fxx Muaj më parë
He is going to make alot of money In Albania
media shqip media shqip
Un kam shpresa se shipria do behet
thisiseverest
thisiseverest Muaj më parë
Ndërtoi jo Ndërtoj!!!
Merimanga Jote
Merimanga Jote Muaj më parë
Sa llapaqen je ore Fevzi
Naitlo Imi
Naitlo Imi Muaj më parë
FEVZI, TITULLI DUHET NDERTOI JO NDERTOJ SE NA FELLIQE
Angela Kasa
Angela Kasa Muaj më parë
Zoteri i vecante, mjafton ta degjosh dhe e kupton pse Dubai eshte nje nga vendet me te bukur te botes. Ky zoteri nuk zoteron vetem pasuri, por edhe vizionin e vecante per jeten, per te ardhmen. Nje njeri qe i shfrytezon kapitalet per te krijuar sipas vizionit te tije. Pra, me sa duket, ai nuk krijon thjeshte per te kapitalizuar, por perdor kapitalin e tije si instrument per te krijuar, dhe kjo e bene ate shume here me te suksesshem. Filozofi e vecante qe me sa duket eshte ne sintoni me ligjet e tregut te lire. Shqiperia dhe shqiptaret jane me fate, qe nje njeri si zoti Muhamet vjen ne vendin tone, per te investuar projektet e tije, qe do ti sherbenin jo vetem Durresit por edhe te gjithe Shqiperise..
lila beg
lila beg Muaj më parë
Nuk eshte e mundur ti kete arritur vete me forzat kurre kurre pa korrupsioni e pa mundur
Besa Besa
Besa Besa Muaj më parë
Servil komonist.
Samsung Samsung
Samsung Samsung Muaj më parë
Gjithmon dija dhe perparimi ka ardhur nga lindja andaj ska asgjè nga perendimi .vetem kot shpresojm ne kta muta.Kur ka pas civilizim Iraku dhe perparim ,europa kurv eshte ngulfatur ne balte dhe injorance.
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Muaj më parë
Sa zhurrmen e bên ky as intervistën nuk të len ta dëgjosh... Tjetra , çka na duhen keso lloj ndertimesh kur as ato esencialet nuk janë
blerand selmani
blerand selmani Muaj më parë
shpresoj qe Morena Taraku ta kete pare kete video...
Lulezim Fero
Lulezim Fero Muaj më parë
Uroj te ndertoje dicka,por mos i dali si atij biznesmenit tjeter qe e rrahen ne rruge te rinasit....jo te gjith politikanet duan te ndertohet Shqiperia,se ndryshe do ishte bere me kohe.
UN un
UN un Muaj më parë
Po ku ka spordhjak shqiptar ta rrafi kte o shok ky eshte internacional
Robert Habibi
Robert Habibi Muaj më parë
Dubain e ka ndertu Mohamed bin rashid al maktoum leji prrallat tjera.
DS 77
DS 77 Muaj më parë
Ku osht kosova ku asht shipnija se 22 vjet Merrni masa pi shtetve tjeta kqyrni Dubai Respekt per Arbeit mashalla 👍👍👍👍
Qamil Mustafa
Qamil Mustafa Muaj më parë
Mos ka rrenjet shqiptar
Anestis Skoupras
Anestis Skoupras Muaj më parë
‘Ndertoj’ thote 😂😂 Eshte turp qe nje emision I ketij niveli lejon gabime te kesaj natyre.
SSMG42SS S
SSMG42SS S Muaj më parë
O tullac ti je koqe fare.
Esti Cesti
Esti Cesti Muaj më parë
O blendo me plasi Rika per arabt mu tu q... T motra po venin Tim kush e shkatrroi do Bosh n'a nji emision apo I ke siguru kalamojt laskar
Mark Bacaj
Mark Bacaj Muaj më parë
Te knaqet zemra, kur e shikon vendin tend nder mat mirat ne bote...me pak se 25 vite ndertime..ndersa ne shqipri 25 vite si ne siri!
Eda Muharemi
Eda Muharemi 12 ditë më parë
L
Fisnik Hasani
Fisnik Hasani Muaj më parë
e ke fjalen per Sirin e pas luftes 😂
Gladiola Sadiku
Gladiola Sadiku Muaj më parë
Dubai nuk është vetëm një rast i mbretërisë së errët dhe kriminale. Është një përfaqësim i rendit post-liberal, ku kapitalizmi kërkon fitime dhe shkel të dobëtit, dhe ku nuk ka asnjë mënyrë për të shpëtuar njerëzit që konsiderohen si dëme anësore të transaksioneve të tij.
Gladiola Sadiku
Gladiola Sadiku Muaj më parë
Dubai, ky nekropol post-liberal, imponon mizorinë e tij mbi qindra mijëra njerëz.
Kristian Morina
Kristian Morina Muaj më parë
I madh je Blendi
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Muaj më parë
Lum kujt i ka vajtur jeta mbarë
ajda Belishova
ajda Belishova Muaj më parë
O Blendi our ndertoi Dubain te ndertoj she shqiperin
Muhamet Memishi
Muhamet Memishi Muaj më parë
Erdhi koha ce te Luftojm per rribashkimin e Shqiperis Etnike Mosë e Harojm Motren Caameris Shqiptaret ne RM ne Maltezi Repobliken e Camerise" dhe ne Rashkë ne R M keto troje duhet te bashkohen shqipers etnike BKDSH AL
M G
M G Muaj më parë
Blendi sa te kushtoj bifteku ti ne Dubai 😜
sam sung
sam sung Muaj më parë
jam i cuditur sesi Blendi i ben karshillik me nje rolex yacht 2 te vitit 2016 n flori nje njeriu qe ben minimalisht 1000 statuja te blendit ne parametra reale me flori 100% dhe 9.999 te paster dhe te gjithe me koqe prej diamanti , brenda nje muaji ?!!!!!i cuditur kur nga ana tjeter shoh nje super miliarder m shapka dhe ore apple smart dhe kaq
Artan Abazi
Artan Abazi Muaj më parë
Vetem lek dune kto qe bejn kshtu transmisionesh dun te shiten,se ai qe vje ktu ka intresat e fese don te blej njerez si ky gazetari
ana ana
ana ana 28 ditë më parë
@Artan Abazi vlla kur ste intereson pse je tu e pa videon se smotheve pergjigje ?
Artan Abazi
Artan Abazi 28 ditë më parë
@ana ana do te ndertoj biznes per tju majt ju 🙃
ana ana
ana ana 28 ditë më parë
@Artan Abazi edhe ca pastaj se si mori malli nqs dikush ka ndermend tndertoj biznes nuk pyt njeri a tmori malli apo jo , pastaj ty nqs stmerka malli pse je tu e pa videon 😂 mendoj qeke me shum i interesuar sec duhet 😢😜
Artan Abazi
Artan Abazi 28 ditë më parë
@ana ana spo nderto po' qellimi kush eshte? S'eshte e veshtire per ta kuptu,se si morì molli per shqiptaret ato.
ana ana
ana ana 28 ditë më parë
clidhje ka feja ktu , ai spo nderto xhami 🤦🏻‍♀️
Doen Noel Ndreu
Doen Noel Ndreu Muaj më parë
How much did you pay the Albania journalist it’s corrupted in Albania He become a billionaire Bledi faqeziu
Valton Mehmeti
Valton Mehmeti Muaj më parë
Shumu trathtara
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
"Rrefimi i rralle" TITUJ -MASHTRUES nga fejvziu,NDIHMON--,RAMEN,ne fushaten elektorale (i paguar)
Dobrica Dobrica
Dobrica Dobrica Muaj më parë
I duhet hajdutve shqiptar zgjedhejt po afrohet duhet tjav marin mendjen diqysh po ast e pabesushme ket shka flet ka shqiptar mr kapacitet te lart we minden ta ndertojn shqiperin pa pasaj nevoj per keto mashtrime
Aislin Hoxha
Aislin Hoxha Muaj më parë
o feizi o kok gjyle.
d4rk sh1ne
d4rk sh1ne Muaj më parë
Po pse se pyte pse e ka burgos gocen e vet e ma peng
Cimi Jusuf
Cimi Jusuf Muaj më parë
Aj ësht tjeter kush, informohu mir e pastaj gjyko.
Anila M
Anila M Muaj më parë
Shqiperise nuk i duhet gjigandomania por turizem eko me ndertime me fytyre shqiptare
bruna soares
bruna soares Muaj më parë
Mrs Muhammad his the cleavers man in word just give in time and trust because hi will make Albania proud and visitit from everyone and every country
Lumturi Vela
Lumturi Vela Muaj më parë
Ma mire te marrr ai Shqiperine e ta beh si Dubai se sa ta mbajne keta langaraqe qe po e shkelyein per dite bravo 👍 kryeminister shum mire ex perpara mos seguo Meten se Metà eshte i mete sic ka mbiemrin
Naser Gashi
Naser Gashi Muaj më parë
Eselamu Alejkum sheikh Muhamed
Johny Way
Johny Way Muaj më parë
Nga momenti qe Shqiperia nuk ka teknologji per te ber marina , dakort le tja japin arabeve , por keta nuk do mbeten vetem ne Durres . Keta do blejn me vone te gjitha tokat shteterore ne bregdet . A pse nuk ndertojm dot vet rizorte apo vila pushimi . Ishujt e Greqise kush mendoni se i ka ndertuar ? Atehere per gjera qe mund ti ndertojm vet shteti jon ti mbaj per shqiptaret dhe jo te huajt .
Naser Gashi
Naser Gashi Muaj më parë
Me mire keta se sorosi psh , Qameria eshte blere nga izraeli mbi 82 miliard euro a nuk e ditur kete?
Faqja Tjeter
Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)
2:42:40