i errët

Yll Limani - A ki me rrejt 

Abonohu
Shikime 2,6 mln
97% 15 000 376

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/AKiMeRrejt

@Yll Limani - A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon \u0026 Pllum

Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola \u0026 Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.

YLLI on Instagram: ylllimani

Publikuar

 

16 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Enis Nuhiji
Enis Nuhiji 10 ditë më parë
Shum e mir
Franceska Lulja
Franceska Lulja 13 ditë më parë
Me pelqejn shum kenget e tua😍😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩🤩
Besnik Demolli
Besnik Demolli 14 ditë më parë
💩💩💩💩💩💩💩💩💩
BeSiiX N.
BeSiiX N. 14 ditë më parë
🔥🔥
shpendi beqiri
shpendi beqiri 15 ditë më parë
Bravo
Adriano person
Adriano person 16 ditë më parë
More songs with Dafina please!!! You both sound super together!!! Show your voice more than contemporary pop style! You have a great sounding voice man!
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 17 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Skipeee34
Skipeee34 19 ditë më parë
Will you lie? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie Don't act, don't act, don't act As if1 you don't care2 Because I have been here3, I have been here, You were dying for me, you were dying for me4 I5, no, I, no, I, no, I won't call you You are now free Without me To live, to live, to live But with whom? Whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out,6 Whom will you seek? If my love was7 a lie, Then go, find better Don't care about me8 Fa-fa-farewell When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them9 But I don't want to care, care, care10 I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care10 Whom, whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out, Whom will you seek? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care
Petrit Dushku
Petrit Dushku 22 ditë më parë
Ylli me i bukur ne bote
Tauland Pazi
Tauland Pazi 22 ditë më parë
Kjo keng me pelwen shum👏👏👏👏👏👏👏👏
Rexhina Kala
Rexhina Kala 27 ditë më parë
i ke kanget shum te bukura dhe je yll bote sa here qe degjoj nuziken tende me frymezon shum sepse ti ke nje talent shum te madh dhe te ruajt zoti te dua shum ke nje vend ne zemren time
Anxhina Salla
Anxhina Salla 29 ditë më parë
Ylli❤️
Andy Kacani
Andy Kacani Muaj më parë
Shumë e bukur videoja se kënga është kot.
bleona cako
bleona cako Muaj më parë
❤😍
Janina  Nina
Janina Nina Muaj më parë
Superr💖💖💖
ari eli
ari eli Muaj më parë
This is my break up song 😂
Mikel Toy Tv
Mikel Toy Tv Muaj më parë
Awesome ...
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti Muaj më parë
Suksese yll😊❤
FF REDIONI
FF REDIONI Muaj më parë
Jam varikars
Aida Durmishi
Aida Durmishi Muaj më parë
👍👍👍
Juljo Muka
Juljo Muka Muaj më parë
Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi Muaj më parë
Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚
kudo bashke❤❤
kudo bashke❤❤ Muaj më parë
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia Muaj më parë
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo Muaj më parë
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Muaj më parë
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Muaj më parë
11 k
Just Meri
Just Meri Muaj më parë
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha Muaj më parë
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Muaj më parë
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Ajnure Jashanica
Ajnure Jashanica Muaj më parë
Krahasohet😊✌
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Muaj më parë
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi Muaj më parë
👌👌👌
Ujala Latifi
Ujala Latifi Muaj më parë
👑👑👑
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Kristian Cela
Kristian Cela Muaj më parë
Filma me titra shqip 👇 aldesk.info/more/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html
Ada Satka
Ada Satka Muaj më parë
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj Muaj më parë
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni Muaj më parë
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
XHESIKA ✨
XHESIKA ✨ Muaj më parë
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Muaj më parë
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Muaj më parë
77
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar Muaj më parë
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani Muaj më parë
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s....
Nurie Muça
Nurie Muça Muaj më parë
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça Muaj më parë
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi Muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi Muaj më parë
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel Muaj më parë
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu Muaj më parë
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE Muaj më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
O sa e bkr kenga yll je
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu Muaj më parë
I am sorry why did you copy my comment?
Fatos Sulo
Fatos Sulo Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
esmeralda_oshafi
esmeralda_oshafi 13 ditë më parë
Po shume a sakte
Ynnej j
Ynnej j 19 ditë më parë
Po dhe kjo modele do jete😂😜 peace
Joel Kuqo
Joel Kuqo 22 ditë më parë
w
Bukurije Burjani
Bukurije Burjani Muaj më parë
@seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
Elio ambra
Elio ambra Muaj më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
😘😘😘😚😚
blerim bardhi
blerim bardhi Muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Algira Hajrulla
Algira Hajrulla Muaj më parë
Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Imrane Rrustemi
Imrane Rrustemi Muaj më parë
Po sje bre veq ty🤔
kirsheta kirsheta
kirsheta kirsheta Muaj më parë
Love it ❤️
J-kup
J-kup Muaj më parë
nice
Amanda Jushi
Amanda Jushi Muaj më parë
O jet ti
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆ Muaj më parë
Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
@yuoop noke me Ben s....pllizz
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆ Muaj më parë
@yuoop noke E vërtet 🙂
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Ergisa Elezi
Ergisa Elezi Muaj më parë
😍❤️
Xhulo Bera
Xhulo Bera Muaj më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
Florjan Pata
Florjan Pata Muaj më parë
O sa e bkr kenga yll je
Eri Velia
Eri Velia Muaj më parë
o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Mr Ben s....plliz
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Ma vdiqet me kto keng
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s.....plliz
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 2 muaj më parë
😘😘😘😚😚
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 2 muaj më parë
Yll limani shum të dua
Erjola Ibi
Erjola Ibi 2 muaj më parë
Bravo je yll i vërtet 😍😍
miri miri
miri miri 2 muaj më parë
🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 2 muaj më parë
Vidioklipi shum nice .
M. Morina
M. Morina 2 muaj më parë
Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!
Jona Jonajona
Jona Jonajona 2 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩
abbsnn cose
abbsnn cose 2 muaj më parë
Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes
Bensu Soral
Bensu Soral 2 muaj më parë
Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!
Klea
Klea 2 muaj më parë
Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙
Elis Coku
Elis Coku 2 muaj më parë
Yll ke emrin yllje vete🥰🥰
babygirl 2021
babygirl 2021 2 muaj më parë
Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥
Bleta TV
Bleta TV 2 muaj më parë
Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s.....plliz
Petrit Petrit
Petrit Petrit 2 muaj më parë
Mimiri ylli liman
B A
B A 2 muaj më parë
0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍
Raima Ismaili
Raima Ismaili 2 muaj më parë
😍😍😍😍😍
Giulia giuliana
Giulia giuliana 2 muaj më parë
Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s....plliz
Ilire Demaj
Ilire Demaj 2 muaj më parë
Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 2 muaj më parë
👍👍
Sara Moccia
Sara Moccia 2 muaj më parë
Vabbè grande cambia grande
Sara Moccia
Sara Moccia 2 muaj më parë
La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero
Esmeralda Kaci
Esmeralda Kaci 2 muaj më parë
Hajd shko pra gjej ma mire 👋
Bora Ahmet
Bora Ahmet 2 muaj më parë
⭐️⭐️⭐️⭐️
Jella Ensar
Jella Ensar 2 muaj më parë
Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑
Era Cuka
Era Cuka 2 muaj më parë
Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟
Anita Cela
Anita Cela 2 muaj më parë
Super 👏👏
Seveljana Mushi
Seveljana Mushi 2 muaj më parë
Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...
AJLA AKI
AJLA AKI 2 muaj më parë
Te dua shumë 💗✌️
Endi
Endi 2 muaj më parë
Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit
*R.M*‹günesin güzelling›🐾
Me Ben s.... Plliz
Faqja Tjeter
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Yll Limani - I kom kall
3:30
Yll Limani - Buzet e kuqe
3:38
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Shikime 4,9 mln
S4MM - Habibi
2:47
Shikime 64 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Deji
8:34
Shikime 8 mln