i errët

Humbi të atin me Covid, e bija nga Infektivi: O Zot si e solla këtu?! Kërkoj dosjen mjekësore 

Abonohu
Shikime 54 mijë
95% 523 22

#rtvora #rtvoranews
E dëshpëruar nga humbja e babait për shkak të Covid, kjo zonjë denoncoi nga spitali Infektiv mungesën e shërbimit ndaj të atit.
Për Ora News ajo deklaron se nuk e kanë lejuar të transferojë të atin.
Nga ana tjetër ajo ka pikëpyetje nëse babait të saj iu shërbye si duhet ndaj kërkon dosjen e plotë mjekësore të shtrimit të tij.
Siç pretendon ajo, nga mjekja që e ka ndjekur i është thënë se i kanë bërë skaner dhe mushkëritë i kishte rëndë por nga burime të brendshme të spitalit ka mësuar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur.
“Nuk kishte asgjë, e sollëm këtu. Çfarë na thoshte babai që si kishin bërë.Ne patëm mendimin sikur na e hodhën. Është e rëndë të ikë babai me këtë peng. Themi o Zot si e sollëm me duart tona. Këta na thanë që i bënë skaner dhe ne nga një burim i brendshëm na thanë që nuk i kishin bërë skaner se po ta lëviznin i ikte oksigjeni. Çfarë duhet të besojmë ne? Kemi shumë pikëpyetje. Ishte rasti i dytë dje nga Shqipëria ku nga spitali i Brukselit thoshin që donim të transferonim pacientë dhe spitalet shqiptare, nuk e di kë, nuk i jepnin dosjet që personi të transferohej jashtë shtetit. Dy doktoresha nga Brukseli u përpoqën dhe doktereshë Mirela Qato ua mbylli telefonin se ishte e zënë me pacientë të tjerë. Kërkoj dosjen e babait tim, dua ti shoh skanerin dhe atë që thoshte ajo se të dy mushkëritë i kishte copë-copë. Dua ti shoh. Jam duke pritur për sendet dhe dosjen mjekësore, kam të drejtën time”.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/humbi-te-atin-me-covid-ne-spital-e-bija-nga-infektivi-o-zot-si-e-solla-ketukerkoj-dosjen-mjekesore/
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALdesk Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALdesk Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Argëtim

Publikuar

 

16 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 75   
Malvin Kola
Malvin Kola 7 ditë më parë
😣😣
Margatira Palizio
Margatira Palizio 7 ditë më parë
Pse se nise perpara ti jashte po e shtove nje here dhe pastaj deshe ta coje jasht Ikni mi legene ben politik me babain e vdekur
Pranvera Hoxha
Pranvera Hoxha 8 ditë më parë
Ngurshellime per baban po ketu nuk e gjene te drejten
ardian kryemadhi
ardian kryemadhi 8 ditë më parë
Une pata vjehrin rende por u sherua ne shtepi me infermier me oksigjen she ilacet me te mira me ushqim te mire dhe kujdesin e familjes..kura vajti reth 3-3.5 milione por u sherua duke patur tension dhe diabet..
Pra B
Pra B 8 ditë më parë
Zoti te dhente force ta perballosh dhimbjen. Mos i coni te afermit tuaj ne spital o njerez kete e kam thene qe ne fillim te kesaj pandemie.Gjeni nje doktorr qe vertete keni besim dhe beni ca te mundeni nga aty e veshtire shume por kjo eshte koha dhe realiteti qe po jetojme. Se aty po ndodhin vrasje ne mase. Me mire te ikin te lumtur nen kujdesin e te dashurverve te tyre se sa te te poshteruar e deprivuar pas asnje lloj meshire e kujdesi.
Ariona Dhimo
Ariona Dhimo 8 ditë më parë
A moj moter tani e more vesh qe ne shqiperi mjeket quhen kasape dhe kriminele por taksirati jone te paguajme pasoja te tilla
Wieder Neu
Wieder Neu 8 ditë më parë
Tek infektivi me vdiq mami, ju keshilloj mos i çoni njerzit tuaj aty se do te vdesin
Simoskristo Kristo
Simoskristo Kristo 9 ditë më parë
Katastrofe katastrofe per klyshat e kurves. Infermieret aty ne shqiperi jane klyshe gjak pirse. Hecni ne spitalet elushnjes te arthe keqe aty shikoni cfar katastrofe ndoth jane te gjithe edvin kristaq rama komunista te kurves . Ne lushnje as qe nuk hyne brenda ne shpitale nese nuk ke euro ose leke si i thine dollare. Ne lushnje te shikonje pake shteti cfar behet nese ka shtete
Flutura Selimi
Flutura Selimi 9 ditë më parë
Bravo keshtu e duan kasapet
Ardian Koci
Ardian Koci 9 ditë më parë
Çfarë mund të presësh më shumë në SHQIPËRI, ky është një problem nga shumë problemet që largohen njerëzit nga SHQIPËRIA.
Fatbardha Murraj
Fatbardha Murraj 9 ditë më parë
I vrafte zoti ato doktor qe bojn gjyna😭😭😭😭
Eri Erjon
Eri Erjon 9 ditë më parë
Kush hyn aty nk del gjall ma
Gersi Doda
Gersi Doda 9 ditë më parë
Ngushellime zonjes por dhe jasht esht njelloji si ktu
Peme Grrica
Peme Grrica 9 ditë më parë
Ku e keni cuar ke ato kriminela ngushllime qoft i xhenetit
A. B.
A. B. 9 ditë më parë
Sa keq ngushëllime juve.
Ani Bee
Ani Bee 9 ditë më parë
Nuk eshte rssti I vetem Kunai im vdiq ne Itali ne Nentor ne Itali dhe sot e kesaj dite ne familjaret nuk dime te verteten nga ka vdekur. Doktoresha e infektivit ne Tirane tha qe ka semundje te rende dhe pas dy ditesh filloi intubimi. Ju kerkua ti shohej aerozoli nuk ja dhene....zonja ka shume te drejte dhe e besoj me 1000%. dhe nuk eshte e vetme. Ngushellime zonje me vjen shume keq per humbjen. Ke shume njerez me vehte jeton ne nje vend qe nuk te pergjigjet njeri. Do te sygjeroja te beheni grup i madhe dhe te gjitha rastet si ky te hetohen si ceshtje kriminale
Marco Mauro
Marco Mauro 9 ditë më parë
Zoti ju forcoft zonje e nderuar, ky esht hall mbi hall te mjeret ne ku jetojm.
klementin oroshi
klementin oroshi 9 ditë më parë
ZOTI ju lasht shnosh,mos u merzitni.
Mike Siegenthaler
Mike Siegenthaler 9 ditë më parë
Te kush t ankohesh ore moter ato Spitale t gjith shperdorohen nga Rilindasit dhe Jan lavatriqet parave
Jorge Martin
Jorge Martin 10 ditë më parë
Ore jeni ne vete nga covid po vdesin shum ne bot ai pleqeri ca besimi do se ngelet duke i ren meqaf doktorve na cat karin
Sano Hysa
Sano Hysa 10 ditë më parë
Mos e krahasoni boten me Shqiperine per asgje si nata me dite .Atje ka ligje.ketu hajduta.Mjekesia eshte kfhyer ne biznes.I vrafte Zoti keto kriminela!!!!!!Kush ka shkuar ne spital ka vdekur.Fatkeqesi e madhe per kete popull
Bujar Shoti
Bujar Shoti 10 ditë më parë
Po pse akoma i zini bes doktorreve ato jan shushunja per para edhe po spate gje vdes me corona jepi na 10 milione leke shiko ngushellime
Viktor Tushaj
Viktor Tushaj 10 ditë më parë
Sa dhimje per familjen tuaj.ne edime shum mire qe doktoret shqiptar jan vrases te korruptuar.
Albaa Albaa
Albaa Albaa 10 ditë më parë
Te lumt mos u dorzo
mat sal
mat sal 10 ditë më parë
Ke shume te drejt moj zonj po aty jan kafsh te gjith mjekut do shkerrdhuer fisi te gjitheve jan hajdut
Fredo Shehu
Fredo Shehu 10 ditë më parë
Spitali infektiv eshte kthyer ne kampin e Auschwitz, kush hyn aty nuk del me gjalle. Ngushellime familjes
james Messa
james Messa 10 ditë më parë
Me vjen shum keq zonje ka shum raste keshtu qe ndodhin per fat te keq por nese dicka kan ber me qellime atehere e prijetofshin ne femijet e tyre
Redi Sulejmani
Redi Sulejmani 10 ditë më parë
Ku e ke mjeksin o edi rama o shkerdhat
Tirana Midhje
Tirana Midhje 10 ditë më parë
Shtet i denegjerum shtet moterqirash,shtet graqorash,shtet mashtrus shtet pis.shtet fundrin.
Artur Valteri
Artur Valteri 10 ditë më parë
Mjeksia shqiptare ka 30 vjet qe eshte korrupsion e keshtu do te vazhdoje edhe per 30 vjet te tjera
Virsion Prifti
Virsion Prifti 10 ditë më parë
Jan hajdut mos i beso hidhi ne gjuq
Landa Memia
Landa Memia 10 ditë më parë
Ngushllime familjes Uroj qe organet kopetente te fillojne me urgjence investigimet mbi sherbimet mjeksore sepse diqka po zihet ne kete sektor POPULLI THOT KU KA ZE NUK ESHTE PA GJE Mjeket shqiptar jetojne si mbreter 🤔 Linde pyetja me qfare te ardhurash 🤔🤔🤔🤔
ALKUKES
ALKUKES 10 ditë më parë
Nuk kan dhen dosje sepse kan dasht ti marin leket vet shteti,,, hajduta kriminela robet ku ti ken politikan shkerdhata duhet me ju hy ne oarlament me kallash se spo marrin vesht
Lindita Çelaj
Lindita Çelaj 10 ditë më parë
Ngushellime te sinqerta moter ! 🙏🙏
Liseta Berisha
Liseta Berisha 10 ditë më parë
Ti ke të drejtë po ktu drejtësia ka vdekur s'ka drejtësi njerzore vetëm ☝️ është i Plotfuqishëm i Gjithëdijshëm i Drejtë dhe i Urti Po më vjen shumë keq për vajzat që kërkojnë një zgjidhje po që s'do të zgjedhin asgjë me kto duar të ndyra që lyhen gjdo sekond me gjakun e pafajshëm ALLAHU e mëshiroftë babain tuaj Insha'Allah është në xhenet Dhe juve ju dhashtë Sabër Amin 🤲
Flora Qitaj
Flora Qitaj 10 ditë më parë
Mjer ne ku jetojm mjeksija falas mjeket ma te mir jan neper spitale private ne shtet jan shumica praktikante ngushellime moj moter edhe un nga pakujdesija e mjekes humba mbesen
M M
M M 10 ditë më parë
Jan ber shum krime në këtë spital!
VAN _ VAN _
VAN _ VAN _ 10 ditë më parë
Ah mej zonj ata kriminela ja moren jeten babait
Nori Cuni
Nori Cuni 10 ditë më parë
Doktoret e kane kthyer spitalin ne biznez dhe jane bere kasaper s kane me meshire ka hyre leku dhe pa leke s ben asgje.mjere ai qe ze hadhi
Da Da
Da Da 10 ditë më parë
Kerkoje me kembngulje. Ngushellime per babane e dhimbeshme
Kujtim Kabashi
Kujtim Kabashi 10 ditë më parë
ju te rroni ta kujtoni por nji gje duhet te dini ne shqiperi spitalet jane kthyer ne kasaphane ku i vrasin i vjedhin ku mjeket jane bere huiligane
Vlore Vlore
Vlore Vlore 10 ditë më parë
Zoti te mart hak moj zonje. Keta jan kasaper
Xhiku Golemi
Xhiku Golemi 10 ditë më parë
A moj xhan e ke cuar me doren tende ne kasaphan ,aty esht mekat te cosh njeri
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 10 ditë më parë
Çfare skandali turp e turp per keta mut mjekesh palaçe
Azem Dervishi
Azem Dervishi 10 ditë më parë
Po ata jan mjek fashist , nuk meritoine rrespekt , akuza drejteperdrejt qfar leshin ben prokuroria???
ELTON ELEZI
ELTON ELEZI 10 ditë më parë
Vetem nga Spitalet nuk me behet me jetuar ne Shqiperi, jane cope cope, jetoj ne Angli 23 vjet punoj e paguaj taksa, operacionet, xray, scanner etj i kam pa leke, falenderoj zotin qe jam i sigurte.
ELTON ELEZI
ELTON ELEZI 8 ditë më parë
Punoj vete ne Spital ne front line per NHS gati 12 vjet, e di si funksion se i shof me sy perdite,i kan lene m, bas dore operacionet, se po fokusohen te pacientat me covid 19, ne Spitalet e Londres kur vijne ambulancat i lejne me ore te semuret te presin ne karroce ne corridor njeri m, bas tjetrit se nuk ka kervate, kurse ne Kent hospital nuk ka vend ne mortery per trupat, e kan instaluar 2 big frozen from mortery to lorry per trupat e i m, bajne aty nga 300 ne each lorry, doctorin e merr vetem ne tel me 111 ose 999 ku je keq fare e doctori te jep udhezime ne phone pa te examinuar face to face, te japin wrong medication etj , kan n, dodhur shume pacienta qe kan ardhur ne spital te emergency care nga reaksion i pelicilin qe i jep Doctori ne telefon e jane te pa kenaqur nga doctoret ne telefon, se ka shume doctor junior qe nuk marrin vesh , se doctorat e vjeter shumica jane semure, vi gjilente jam se kam guxim punoj ne Main Theatre (anastestic)
Pra B
Pra B 8 ditë më parë
Edhe une jetoj ne Angli spitalet ne pegjithesi jane te sigurta pajtohem me ty. Gjithsesi pas kesaj pandemie e mbrapa gjerat kane ndryshuar shume. Psh cdo semundje tjeter po lihet pas dore vecanerisht te semuret me kancer dhe lista e pritjes ne NHS ka shkuar mbi 10miljon edhe ketu po i vrasin te vjetrit ne mase sidomos ato ne shtepija te pleqeve. Plus qe diagnozat po behen nga telefoni, imagjino cfare mund te shkoje keq?!🤯 Besimin mos e humb po je vigjilente gjithashtu. 🤗🤗
Ermal Gjoni
Ermal Gjoni 10 ditë më parë
Mos e pafshin piken e hajrit kto tposhter, nqs genjejn ju thafte dora e kemba ishalla.
2Pac Makaveli
2Pac Makaveli 10 ditë më parë
Ngushullime Zoti ju dhent Forc 😞 Mbrohemi nga virusi e na vrasin doktoret e tmerrshem
Baba Tomorri 1
Baba Tomorri 1 10 ditë më parë
Ngushëllime zonjë , këta jan kanibalët e shëndetësis shqipëtare jemi zhveshur nga çdo humanizëm si komb !
Julian Fier
Julian Fier 10 ditë më parë
Ngushellime families 😰😰😰😰😰😰😰
Paske Daci
Paske Daci 10 ditë më parë
Un qe po te shkruaj, kam pasur 4 vet me kovit ne familje dhe nuk i kam cuar ne spital, por duke u be hizmet ne shtepi me uthell molle me mjalt, vitamina c, d, a te gjitha llojet e vitaminave, ushqim te mir, sot Jan me mir, plus arin e paster.
Fifa Thaci
Fifa Thaci 9 ditë më parë
Ufllen e molles a ekini pi a qysh e kini perdor
Paske Daci
Paske Daci 10 ditë më parë
Ngushllime per ba bajn. Por dosjet do ti japin ata se nuk ka veshtersi ti shkruaj edhe pas vdekjes per te mbushur mendjen familjarve.
kim gen
kim gen 10 ditë më parë
NGUSHLLIMET E MIA . O ZOJE PO TI AKOMA SI PASKE NJO KETA KRIMINELA POR KETA E KANE NORME SE I THTO KRYEMINSTRI
J L
J L 10 ditë më parë
Po kur e din qe atje nuk i bejne gje njerzve pse i cojne ne ate spital?
Artan Ndoj
Artan Ndoj 10 ditë më parë
Votoni Ramoviqin se do bahet me mire rredh vtit 2030 mund te bej diqka por ju duhet te prisni edhe 9 vjet te tjera me buk pa buk se keshtu e do partia
Leo Leo
Leo Leo 10 ditë më parë
Sa bukur ke than bravo Artan ku ikan syt kta shqiptar qe eduan Edi qe eshte Milloshevic po aj imerr vet votat ne tovolin ska nevoj me votu njeri imerr me kriminelat etij me bandat eti et Sajmir droges
Gezim Allaraj
Gezim Allaraj 10 ditë më parë
Qofsh Ar ne Te Tan aspektet e jetes ashtu si ne mendim,Artan!
Paske Daci
Paske Daci 10 ditë më parë
O moj vajz perse e keni cuar ne spital, ato nuk Jan te interesuar per njerzit, por per parat
Drita Rungo
Drita Rungo 10 ditë më parë
Ngushellime babait
ARDJAN KUQJA
ARDJAN KUQJA 10 ditë më parë
Behu e forte moj vajze ngushellime
Albano Lico
Albano Lico 10 ditë më parë
Ne radh te pare ngushellimet emija per baben tuaj edyta eshte takerkosh gjeri ne fund te drejten tende sepse eshte babai yt mos eler kur te drejten tende te hub as edhe njere se ne shiperi eshte ber babilloni nuk meret vesh sekudh vdes eskush eshte gjalle pra shqipri esapi nuk ka shtet shum njeres kot kan ikur nga kovit 19 por kjo nuk eshte aspak evertet si mund te vdes nje zotri brenda nje ore ose nje dite enuk te thon as te vrteten pra kjo ngelet enigme se nuk dime seq behetaty brenda neper spitalet edhe njer ngushellimet emija per babentend uprefte ne paqe
Onufri onufri
Onufri onufri 10 ditë më parë
Ore nuk e keni mare vesh akoma ju qe eshte plani per shpopullim te njerezimit kjo covid? Kane mare license me ju mbyt me mjekim te gabuar dhe ju thone vdiq nga covid per panik dhe rritur numrin qe te frikesoheni dhe tju ven ne tutel
Raina Justin
Raina Justin 10 ditë më parë
Ngushëllime moj motër zoti të dhëntë force & durim ke shum te drejt per ate qe kerkon por fatkeqësisht se lutjet tona shkojn në vesh të shurdhër u ngopet me RRENA & RRENA
arti artin
arti artin 10 ditë më parë
Po mire moj zonje kur e kishe mire babain,pse e dergove ne spital?E merrje direkt e coje jashte shtetit mos prisje deri sa shkoi gjendja e tij ne ate pike.
Lindita Isaku
Lindita Isaku 10 ditë më parë
E nderuar ,te rroni ju dhe femijet tuaj! Kjo doktoresha duhet te denancohet te SPAK
Illyria Illyria
Illyria Illyria 10 ditë më parë
po vdesin 36 vjecar kjo thot babai 😏😏
Deni Rindi
Deni Rindi 10 ditë më parë
Po kush ka dal i gjall.nga ai spitali efeltiv te ter ben me kem te vete he dalin te vdekur i vdesin vet doktoret
Rudina Dako
Rudina Dako 10 ditë më parë
Po mos i coni te infektivi se po i vrisni tamam njerezit me duart tuaja.atje duan lek
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani 9 ditë më parë
@Ledi Ledi injoranca është problem në gjithë botën, faleminderit!
Llambrini Bilbilushi
Llambrini Bilbilushi 9 ditë më parë
Po po kudo kjo po ndodh i vrasen se shperblehen marin lek doktorrat dhe spitali ...kane urdher .,!!
Ledi Ledi
Ledi Ledi 9 ditë më parë
@Arsim Rrafmani ik more byth qim se ne shqiperi nuk kan kushte as ni spital se jan 50% e doktorrave me parti ti a nuk sheh per dit te gjith kur i vrasin edhe i vjedhin as ni vend ne dot nuk ndodh vetem ne shqiperi pote ishte nje nga familja jote cfar kishe ba ti apo jik eke perblem mete vdek gjith ky moter qimi ed kurva thot kem kushte ashtu edhe ministra del bashk me samqirin e thot te vem mask kurse me statistika 1200 vet juk kan vdek nga virusi se thu ti ka me dergu ne burg popullin api keta komunista jua qifsha ropt te gjithve se e shkatrun ket vend
Jul Qesari
Jul Qesari 10 ditë më parë
@Arsim Rrafmani kshu ndodh dhe në vendet e tjera, doktorët i vrasin vetë pacientët dhe e nxjerrin që vdiq me kovid
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani 10 ditë më parë
Po të ishe në ndonjë vend tjetër, besoj do të përfundoje në burg. Deklarata të tilla të papërgjegjshme, po i çojnë njerëzit drejt vdekjes. (Njerëzit, të ndikuar nga deklarata të tilla, u drejtohen spitaleve në një gjendje tepër të rënduar, kur dhe doktorët s'kanë çfarë të bëjnë më). Pastaj, a ka doktorë maskarej? Sa të duash!
Parid Kruci
Parid Kruci 10 ditë më parë
Ozot omjek.ju.doni kanop okriminela
Luan Lezemerja
Luan Lezemerja 10 ditë më parë
Zonja ministre thote ne kemi arritur kulmin e mjeksise o .....ti japin mandatin...trete dhe tekaterin
Rudina Bani
Rudina Bani 9 ditë më parë
Mjere njerezit qe do te mbeten viktima te ketoj korrupsioni dhe antihumanizmi .
Bum bum Qukulldum
Bum bum Qukulldum 10 ditë më parë
Po dhe Pellumb Pipero tha mjekesia Shqiptare eshte njelloj si ne Europe rrini te qete 👍 Sa i ra Covidi iku ne Itali per kurim 🙈
Ermira Bregu
Ermira Bregu 10 ditë më parë
bravoo prit dosjen
liljana zuna
liljana zuna 10 ditë më parë
Ngushellimet e mia te sinqerta per humbjen e babait tuaj, per keta qe po mbysin njerez me duart e tyre vetem kam nje pyetje, a e dini rendesine qe i jep Zoti jetes se nje njeriu, ku thote kush vret nje njeri eshte si te kesh mbytur gjithe njerezimin, kush shpeton nje jete njerezore eshte si te kete shpetuar gjithe njerezimin, kjo eshte vlera e madhe qe i jep Zoti yne i Madheruar njeriut. dhe keta monstra qe po i mbysin keta njerez a e din qe Zoti jua merr hakun shum shpejt aty ku i dhemb zemra ke femija ke me te afermit Amin.!
liljana zuna
liljana zuna 9 ditë më parë
@Anna23 Anna23 Zoti sheh çdo gje moter vonon por kurr nuk harron.!
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 10 ditë më parë
Te lumte goja po tek femija me shum se atje u dhenb shpirti si na dhemb dhe ne shpirti
Bardhe Filaj
Bardhe Filaj 10 ditë më parë
AMIN O ZOT 🙏🙏🙏
Boni's Games
Boni's Games 10 ditë më parë
Ketu po vdesin te rinj pa bere 40,kur ka mbingarkese vetem Zoti te shpeton nje familjar semuret dhe e gjithe familja se perballon dot.Ngushllime per baben zonje
Eljona Stroni
Eljona Stroni 9 ditë më parë
@Zyra Lapi ata mjeket punojne dit nate pa pushim ne kembe..mos e futni shpirt ne gjynah se po beni mekat..ka 1 vit rama edhe mjeket qe kerkojne disiplin per maskat dhe distanca ..po u pergjerohen qe nje viti..sepse duhej kohe edhe per mjeket...tani e gjithe bota eshte ne kolaps...po si nuk e kuptoni..po vetem mallkoni e shani ..po juve cfare po beni pervece se xhiro pa pike pergjegjesie
Zyra Lapi
Zyra Lapi 10 ditë më parë
Ty te marrt me vete o zot i madh moj plehe qe flet keshtu ato nuk po vdesin mbingarkesa po nga mos kujdesja
Ornela Xhindole
Ornela Xhindole 10 ditë më parë
O zot sa gjyna ngushellime familjes qoft i paharruar qoft i gjenhnetit Amin
Gobaj Dnak
Gobaj Dnak 10 ditë më parë
Gjyna
Adem Kreshta
Adem Kreshta 10 ditë më parë
ME VJEN KEQ TI ZONJE TI NUK DEGJON ÇA BEHET KETA JAN KRIMINELA NGUSHELLIME
Margatira Palizio
Margatira Palizio 10 ditë më parë
Po mire mi goc ngushellime Po normal ne te gjithe boten spitalet kane probleme se nuk i perballojne dot pacientet por nuk e bejne me qellim
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz 9 ditë më parë
Kta nuk.jan mir...se kuptojn pse dalin tani ktu ne tv...fatin e ka shkruar zoti
Joni
Joni 10 ditë më parë
@Bum bum Qukulldum Ke te drejte. Edhe ajo rilindasja e Rames qe dilte cdo nate ne tel. dhe lavderonte spitalet tona kur u semur vete shkoi me vrap ne Turqi. Shqiptari eshte o lele b... ime. Prandaj nuk behemi dot shtet normal sepse jemi gjithsekushi ne koke t'vet.Na mungon dhembsuria dhe solidariteti. Nuk jemi rrace e mire fare.
Bum bum Qukulldum
Bum bum Qukulldum 10 ditë më parë
Joni Kjo si Pipero .... Spitalet ne Shqiperi tha jane si ne Europe 😌 kur i ra Covidi iku ne itali per kurim 🙈 kte problem ka shqiperia se kur si djeg bytha vet nuk i intereson halli tjetrit por shkruan idjotsira deri kur e provon vete dhe pastaj kur e provon thot kto flasin kshu se nuk e dine hallin tim🙈
Joni
Joni 10 ditë më parë
Kur flet per spitalet ne te gjith boten perfshin edhe Shqiperine..?! Po ti vete jeton ne te gjithe boten apo ne Shqiperi se me duket nk e paske idene fare per spitalet e Shqiperise. Zgjohu...
Faqja Tjeter
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Shikime 2,5 mln
Press Subscribe For....
11:59