i errët

Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV 

Abonohu
Shikime 213 mijë
97% 3 000 92

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Publikuar

 

4 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 314   
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi 9 ditë më parë
Me shum respekt se nana eshte me shtrenjeta ne bote
Ηλίας Μουρράνι
Ηλίας Μουρράνι 11 ditë më parë
Nje bravo te madhe, per te gjitha qe ke Bo dhe Ben per Nenen, dhe ne vecanti qe i shprehesh me nene ose Mami im. Dhe jo si disa qe thon plaka ime. Bravo.
Anjeza Anjeza
Anjeza Anjeza 17 ditë më parë
Bravo sabit
the forbidden girl
the forbidden girl 21 ditë më parë
Kjo ka vite që ndodhi.
Gazi Ferizolli
Gazi Ferizolli 22 ditë më parë
Te lumþ ty se mir ke ba se nana esht shum e shtrejt zoti ta prift mbar
Gjystina Shuli
Gjystina Shuli 23 ditë më parë
Shembull per te rinjt te lumt
stefan
stefan 24 ditë më parë
Kesaj i thon mos me te shku mundi kot me djal si ky Hallall Nenes qe te ka rrit e edukuar prsh
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti Muaj më parë
👍
KRISTIAN KOLA
KRISTIAN KOLA Muaj më parë
Bravo.u bafsh 100.nane jet te gjat 🤗
Andi Ajan
Andi Ajan Muaj më parë
Te lumt nje gjest shummm i mir te lumt 👍👍
esmiralda elezi
esmiralda elezi Muaj më parë
Bravo, nuk i ka dal keq kujt, kur ngjon nanen, paqi njani tjetrin me jet
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Muaj më parë
Respekt Bro 🇦🇱🥂🇽🇰
EGLANTINA BASHA
EGLANTINA BASHA Muaj më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Elena Dragjoshi
Elena Dragjoshi Muaj më parë
Ore kot nuk jemi Kuksian,kudo ku paraqitemi tjeret ulin koken,jemi tfort,jemi tbeses.I love Kuksi❤
Altin Plaku
Altin Plaku Muaj më parë
E veçante dhe shume e bukur!
Sife Sife
Sife Sife Muaj më parë
Bravo të qoft or djalë bravo
DIY Al
DIY Al Muaj më parë
Kjo zonja po folka si mu pask kan e kosoves Krejt pe kuptoj.
Limani Lorenzo
Limani Lorenzo Muaj më parë
Hallall prz besoi je sugari hahaha Rrespekte nga Franca
Limani Lorenzo
Limani Lorenzo Muaj më parë
Zoti te ruajt 🙏 Rrespekte nga Franca
bb4live inter
bb4live inter Muaj më parë
Rrespekt per ju..kuksiant jan burra e djelmoqa besnik edhe trima..
I F
I F Muaj më parë
Rini hapi syte. Shikoni bashk moshatarin tuaj. Rrespektoni prinderit.familjen.
Taki LEPTIR
Taki LEPTIR Muaj më parë
Hadhadh te qoft nena eshte shum e shtrejt
lenci bira
lenci bira Muaj më parë
Vetem respekt jane shume pak djem si ti,te jetosh me nenen dite te lumtura; respekt
Helloou Bitch
Helloou Bitch Muaj më parë
hallall t beft Zoti 👍
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Muaj më parë
Për atë që respekton nënën bravo, por po më dukesh në ligjerata si një nxënës kl katërt fillore sikur nuk ke as tetvjeqarn,por gjithsesi mirë.
Uhmlel Lesn
Uhmlel Lesn Muaj më parë
Të lum mor djal se more nënën tënde se ajo të dha jet ty dhe uri ubëre me zhkoll po ti i dhe një tjetër kuptim jetës se saj ajo ësht krenare për ty zoti të bekoft etmirat paç se egzove mamim bravo bravo respekt 👍👌🏻💖👑 që egzove kaq shum
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji Muaj më parë
Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍
Mercedezi
Mercedezi Muaj më parë
Bravo ti je djal bravo të lumt.
Pranvera Petritaj
Pranvera Petritaj Muaj më parë
Bravo ragazzo....
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Muaj më parë
Lum kjo nënë , kjo paska djal ❤
Tom Gallone
Tom Gallone Muaj më parë
Bravoooo!!!
Cile Gjondrekaj
Cile Gjondrekaj Muaj më parë
Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret
Flamur Deliu
Flamur Deliu Muaj më parë
Une kete plaken e kam par ne shqiperi
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi Muaj më parë
E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo
Foti Sula
Foti Sula Muaj më parë
bravo djale!!!!!
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur
Qeriba Skendo
Qeriba Skendo Muaj më parë
Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......
Ferdinand Ajdini
Ferdinand Ajdini Muaj më parë
Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .
Erman & Alpers channel
Erman & Alpers channel Muaj më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Frange Marku
Frange Marku Muaj më parë
Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤
Mira P
Mira P Muaj më parë
Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍
Ardjan Gordani
Ardjan Gordani Muaj më parë
Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira
Dacic Sk.
Dacic Sk. Muaj më parë
Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.
dritan dervishi
dritan dervishi Muaj më parë
Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT
dritan dervishi
dritan dervishi Muaj më parë
Bravo
femijet3
femijet3 Muaj më parë
Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne
Illyrian OfMallakastera
Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote
Ndryshoje jeten
Ndryshoje jeten Muaj më parë
Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte
Drane Vata
Drane Vata Muaj më parë
Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj Muaj më parë
Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj Muaj më parë
Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj Muaj më parë
Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Muaj më parë
Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Suzana Lile
Suzana Lile Muaj më parë
Bravo biri !!!!
DD S
DD S Muaj më parë
E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Muaj më parë
Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark
Drita Azizi
Drita Azizi Muaj më parë
Scheme bukur ke ber
Jani Ibrahimllari
Jani Ibrahimllari Muaj më parë
Pac fat ne jete or bir
Gregory Gregory
Gregory Gregory Muaj më parë
Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!
latife lamaj
latife lamaj Muaj më parë
Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes
Qefajet Sulejmani
Qefajet Sulejmani Muaj më parë
Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT
KEJSI
KEJSI Muaj më parë
😙😙
Zahrie Dardha
Zahrie Dardha Muaj më parë
Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏
Liman Kutelaj
Liman Kutelaj Muaj më parë
Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte
Rugova Dugaiva
Rugova Dugaiva Muaj më parë
Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱
Argyro Vasili
Argyro Vasili Muaj më parë
BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.
Erlind Alidini
Erlind Alidini Muaj më parë
Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲
Xhezide Berisha
Xhezide Berisha Muaj më parë
BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲
Socoli Gjoni
Socoli Gjoni Muaj më parë
Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho
Joti Fatjona
Joti Fatjona Muaj më parë
Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏
lac ser
lac ser Muaj më parë
Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍
ijsvs dko
ijsvs dko Muaj më parë
😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha Muaj më parë
👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍
Κωστας Φαρα
Κωστας Φαρα Muaj më parë
BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH
Arben Abdyrrezaku
Arben Abdyrrezaku Muaj më parë
Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.
Blerim Kadiri
Blerim Kadiri Muaj më parë
Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh
Lirie Beshiri
Lirie Beshiri Muaj më parë
Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲
mark spaqi
mark spaqi Muaj më parë
HALLALL
rita marku
rita marku Muaj më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Mirela Misku
Mirela Misku Muaj më parë
Braviiii👍👍
Leta Vlore
Leta Vlore Muaj më parë
Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo
Navere Lala
Navere Lala Muaj më parë
Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo
Arber Kastriot
Arber Kastriot Muaj më parë
Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter Muaj më parë
Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè
Sara S
Sara S Muaj më parë
Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌
Mimi Mimi
Mimi Mimi Muaj më parë
E past nena kyt djal🌼❤
Valentina Gorishova
Valentina Gorishova Muaj më parë
👏👏👏👏
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Muaj më parë
BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..
Dete Muratos
Dete Muratos Muaj më parë
Ohhh wow ❤️❣️ bravo
bert latifi
bert latifi Muaj më parë
Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .
liljana bombaj
liljana bombaj Muaj më parë
BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT
Jeta Ima
Jeta Ima Muaj më parë
Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍
Pjulu
Pjulu Muaj më parë
Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire
Marin Bajrami
Marin Bajrami Muaj më parë
Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!
Plug Wrld
Plug Wrld Muaj më parë
Bravo!
North Albania
North Albania Muaj më parë
2019 ka qen kjo
Petro Be
Petro Be Muaj më parë
Shum mir patriot
Jakup Jakup
Jakup Jakup Muaj më parë
I 'lazdru'çdo të thotë??
Mirela Lela
Mirela Lela Muaj më parë
Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤
a sota sota
a sota sota Muaj më parë
Bravo. Si nena nuk ka.
Νορι Κριπα
Νορι Κριπα Muaj më parë
Bravo
Faqja Tjeter
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
Një jetë me ty....
4:46
Shikime 73 mijë
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46