i errët

Mimoza Shkodra - Largohu 

Shikime 1,1 mln
97% 8 400 178

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Mimoza Shkodra - Largohu
Music & lyrics by: Irkenc Hyka
Mix & Master by: Jojo
Video by Provideo Albania
Ney: Mandi Xhambazi
Hair: Anderrateliehair
Make Up: Anderratelie
Wig Blonde: Ajkune
Dress by: Fikrije Bunjaku

Publikuar

 

28 Maj 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 269   
Erdi Erdi
Erdi Erdi 5 ditë më parë
Sa e embel je 😍😍
Adelina kuqi
Adelina kuqi 7 ditë më parë
Bravo ! 🔝👏👏👏
Evigrosleri Grosler
Evigrosleri Grosler 9 ditë më parë
Shumë bukur shumë këndshëm
Anife Arslani
Anife Arslani 11 ditë më parë
Je yll bote🥰
Muzika Shqiptare
Muzika Shqiptare 12 ditë më parë
Shumë bukur 🥰
S.sistem S.sistem
S.sistem S.sistem 15 ditë më parë
Moza super seksi bravo...
Joris Jorisi
Joris Jorisi 17 ditë më parë
Super kenge👍🏻super tekst 👍🏻super kengetare 👍🏻Te uroj vetem suksese pafund🙏🏻😍
Mario Gjyli
Mario Gjyli 17 ditë më parë
Shumë këng e bukur Mimoza ka një zë të ëmbël që i shkon shum baladave 🤗🤗🇦🇱🇦🇱❤️❤️
Nurbahar Tasci
Nurbahar Tasci 21 ditë më parë
in love❤️🇦🇱😍
Kristjan
Kristjan 22 ditë më parë
Maca ime shpirtim ti ma knaq 😊🐱❤🍀😇
Jaki Dodaj
Jaki Dodaj 24 ditë më parë
shum bukur ,suksese
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 28 ditë më parë
Bravo loqk 🐱❤
Fatmir Laci
Fatmir Laci Muaj më parë
👍
Ksenija Zekic
Ksenija Zekic Muaj më parë
Please can someone translate this? It sounds amazing...😍😍😍 I love Albanian songs
Ksenija Zekic
Ksenija Zekic 3 ditë më parë
@tea bara wow Tea thank you soooooooo much! To me it was important to understand the theme of the song, I really appreciate this.🙏 big heart goes for you❤️
tea bara
tea bara 3 ditë më parë
I tried my best to translating it for you
tea bara
tea bara 3 ditë më parë
I have tried a 1000 times to forgive you when you made mistakes, but you never appreciate it . Now l think when I sow you with someone else playing around on the back you stabbed me. I don’t forgive my self I was blinded like a crazy. I am half a person from this love.If you ever loved me just a little bit go away from me . But I have suffered for you go now and fined someone else
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
@Ksenija Zekic Chicago are u , if I have see u on the street I will say u are Latinos ?🙂 Ok if u have this time,i will fool your time with nice Albanian words. 🙂😅
Ksenija Zekic
Ksenija Zekic Muaj më parë
@Elvis Shahu Illinois :) Po po, I have all the time of the world to wait for the translation☺️😍
aeel aeel
aeel aeel Muaj më parë
Yll
Roberto Seraj
Roberto Seraj Muaj më parë
Suksese
Nik Rama
Nik Rama Muaj më parë
Aiiiiiiiii ... Ju shkoj jeta me vutje !!! Vajzat pi dojn burrat pa punë pa kerr pa profision pa karakter ... Vetëm pamje dhe budallakien e preferojn ta vajzat te sotit !!! E pastaj vajtojn si fëmi !!! Aiiiiiiiii
Ylvije Lekaj
Ylvije Lekaj Muaj më parë
⭐❤
Dardania Lion
Dardania Lion Muaj më parë
Shumë keq eshte kjo bote. Vajzat me te mira po plaken pa meshkuj.
Lea Genarda
Lea Genarda Muaj më parë
Bravooooooooo bravooooo bravooo te lumt goja
Kostandin Tanku
Kostandin Tanku Muaj më parë
Mirada Petro
Malvin Bida
Malvin Bida Muaj më parë
Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤
coser ali
coser ali Muaj më parë
nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry
Абдулкадир Магомедов
😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞
loredana ogici
loredana ogici Muaj më parë
Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘
Angel palacios
Angel palacios Muaj më parë
You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions
Stage music
Stage music Muaj më parë
Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Muaj më parë
Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰
LucidDreaming X
LucidDreaming X Muaj më parë
Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!
Gazmend Rushiti
Gazmend Rushiti Muaj më parë
Suksese 😊
Tila Tila
Tila Tila Muaj më parë
Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤
antoneta
antoneta Muaj më parë
Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .
Njomza A
Njomza A Muaj më parë
Si gjithmon Perfekte 👍❤️
Briktu Lucy
Briktu Lucy Muaj më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Kristina Kita
Kristina Kita Muaj më parë
Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
Pse tjerat jo ?🙂
Sife Sife
Sife Sife Muaj më parë
Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭
Ledi Rama
Ledi Rama Muaj më parë
Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn Muaj më parë
Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂
Elvis Cela
Elvis Cela Muaj më parë
Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒
Arev Arev
Arev Arev Muaj më parë
Congratulazioni ❤💋
Tony Kras
Tony Kras Muaj më parë
pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰
Veton Shala
Veton Shala Muaj më parë
Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂
Taryq Rafai
Taryq Rafai Muaj më parë
Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷
Flamur Shala
Flamur Shala Muaj më parë
Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt
Megi Vuciterni
Megi Vuciterni Muaj më parë
♥️♥️💥💥
SILVER43562
SILVER43562 Muaj më parë
Kush e ka kompozuar kete kenge???
Ola Docaj
Ola Docaj Muaj më parë
Irkenc hyka
miko foin
miko foin Muaj më parë
Bravo yll ❤️
Ardit Alili
Ardit Alili Muaj më parë
😘😘😘♥️🌹
Kujtimtimim Zoku12
Kujtimtimim Zoku12 Muaj më parë
Shum e bukur
ekrem ekremi
ekrem ekremi Muaj më parë
Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.
nori bali
nori bali Muaj më parë
Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️
Fazile Ibraimi
Fazile Ibraimi Muaj më parë
Bravo 🥰👍👍👍👍
Lili Karfia
Lili Karfia Muaj më parë
🥀😘👌
niddg viiut
niddg viiut Muaj më parë
Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..
Jozefina Kumllaku
Jozefina Kumllaku Muaj më parë
🖤
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄
Doda Doda
Doda Doda Muaj më parë
Bukur!
Drenica
Drenica Muaj më parë
Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese
niddg viiut
niddg viiut Muaj më parë
Mos u merzit se ka ma keq ,
Gencc Rexhepii
Gencc Rexhepii Muaj më parë
Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush
Artjola dobra
Artjola dobra Muaj më parë
Suksese ❤
DJ Toni
DJ Toni Muaj më parë
Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^
Neli Myftaraj
Neli Myftaraj Muaj më parë
Bravo super keng kjo 😭😭😭
Qendresa Mulaku
Qendresa Mulaku Muaj më parë
sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔
Diana Zelia
Diana Zelia Muaj më parë
Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin
Paris
Paris Muaj më parë
E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩
Vjollca Bimo
Vjollca Bimo Muaj më parë
Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱
Ap N
Ap N Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla
Leonora
Leonora Muaj më parë
💔
Fatmire Hajdari
Fatmire Hajdari Muaj më parë
Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏
Petrina Bytyqi
Petrina Bytyqi Muaj më parë
kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi
33 33
33 33 Muaj më parë
Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅
KleivisAlbania
KleivisAlbania 22 ditë më parë
Nfund e qin Seldi 😂😂😂
12345 12345
12345 12345 Muaj më parë
po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj Muaj më parë
Mos u merzit se ka ma keq ,
Arlind Tafa
Arlind Tafa Muaj më parë
Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.
idriz binaku official
idriz binaku official Muaj më parë
si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt
Elca Kajmaku
Elca Kajmaku Muaj më parë
Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭
vilma hasibra
vilma hasibra Muaj më parë
Bellissima naturale
Nafi Papa
Nafi Papa Muaj më parë
Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️
Viola Cokalli
Viola Cokalli Muaj më parë
Je kengetare ma,e mir 😘😘😘
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN
gerti gjoni
gerti gjoni Muaj më parë
Sa e bkr🥰👏👏👏🔥
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon Muaj më parë
#1💫
Imer Sadikaj
Imer Sadikaj Muaj më parë
❤❤
blerina maxhuni
blerina maxhuni Muaj më parë
Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕
Ksenija Zekic
Ksenija Zekic Muaj më parë
@Elvis Shahu Montenegro (I'm Serbian). I'm obsessed with Albanian music and the language and always find translation but for this song I can't find anywhere! Can you help? :)
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
@Ksenija Zekic Where are u from ?
Ksenija Zekic
Ksenija Zekic Muaj më parë
There is no translation on Google, can someone translate? Please🙏🥺
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
@D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...
D29
D29 Muaj më parë
Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini Muaj më parë
An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini Muaj më parë
@Shkodra Hb thanks
Shkodra Hb
Shkodra Hb Muaj më parë
Ihr seit Genug sowieso 😋
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini Muaj më parë
@Viola Cokalli Thank you
Viola Cokalli
Viola Cokalli Muaj më parë
Bravissima ❤😘😘
Taryq Rafai
Taryq Rafai Muaj më parë
Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo
FATIME BRAHJA
FATIME BRAHJA Muaj më parë
Bellissimo
Emi Di
Emi Di Muaj më parë
Suksese 😍😍❤❤❤
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇
Jeta Ima
Jeta Ima Muaj më parë
Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰
Ilmi Shaljani
Ilmi Shaljani Muaj më parë
👍👏👏👏👏👏
Xh. Dardane
Xh. Dardane Muaj më parë
Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑
Erind Hidri
Erind Hidri Muaj më parë
The best in Albania ❤❤❤
Selvete Veliu
Selvete Veliu Muaj më parë
Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤
Onder Bulbul
Onder Bulbul Muaj më parë
Beautiful 👍
Besnik Dedvukaj
Besnik Dedvukaj Muaj më parë
Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏
Silva Cakalli
Silva Cakalli Muaj më parë
Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen
Silva Cakalli
Silva Cakalli Muaj më parë
Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je
Petrina Bytyqi
Petrina Bytyqi Muaj më parë
hahaha😂🤣😂🤣
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️
Bruno Jul
Bruno Jul Muaj më parë
Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝
Pole Position
Pole Position Muaj më parë
Ta hanksha shpirtin sa e mira je
Drita Spahija
Drita Spahija Muaj më parë
Shum keng bukur
JULofficialchannel
JULofficialchannel Muaj më parë
Mimoza Shkodra super artiste
Agron Allko
Agron Allko Muaj më parë
Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
oh my GOD it keeps getting better
dauti dauti
dauti dauti Muaj më parë
Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱
Husso HD video HD
Husso HD video HD 26 ditë më parë
@D29 Ke te drejte ende ska bere operacione plastike. Kur i ben atehere behet diva se per ze dhe stilin e veçante e ka.
Emanuela zerani
Emanuela zerani Muaj më parë
@D29 sa negative qenke😏😏😏
D29
D29 Muaj më parë
Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 Muaj më parë
🤩🤩
AM13 AM13
AM13 AM13 Muaj më parë
A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇
AM13 AM13
AM13 AM13 Muaj më parë
@Sofije Berisha po vallaj super kengetaree👍👍👍
Sofije Berisha
Sofije Berisha Muaj më parë
Kengetarja me e mir me gjitha te mirat ruje zot
Faqja Tjeter
SOLO - ZIGZAG (prod. ARLENN)
3:00
Merita Latifi - Dashuria
3:28
Shikime 506 mijë
BLERTA - Miqte e mi (Cover)
3:51
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
SOLO - ZIGZAG (prod. ARLENN)
3:00
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02