i errët

Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021 

Shikime 384 mijë
81% 2 000 457

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Publikuar

 

11 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 1 372   
iluminati Iluminati
iluminati Iluminati 12 ditë më parë
Ky Armando qenka metevertete cinik,vetem analizonja se si nderhyn....cfare karakteri,eshte per t'u habit.Asnji fije respekti dhe sens mesuesi nuk ka. Nuk kane thene kot pleqet...shkollimi nuk te ben njeri - por vetem te jep nje zeje. Armando psikopati,i ke lexuar komentet negative ndaj teje ne ALdesk,me sugjerime ku te pershkruajne ty,si nje "shakllaban" te poezise se Gj.Fishtes,per sjelljet e tua shume te ulta ndaj Steles dhe insistimi yt me kundersulm prej nje gangsteri - per mos me i dhane fundja nje respekt si femer. Te isha ne vend te zonjes,vetem tre fjale i kisha komunikuar me ty dhe me aq,... do kisha mbaruar me ty njehere e pergjithmone dhe asnji minut,nuk do te kisha qendruar para "suratit" tend me sy te cakerdisur dhe gojeshtrember, Tipi si ty nuk i duhen burrerise dhe qyteterimit shqiptar...
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 15 ditë më parë
aman na hapen barkun
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 15 ditë më parë
te ka provuar trurin se je materjaliste pse me cimin u lidhe kot ti ja more lindites
velina gjika
velina gjika 23 ditë më parë
O zot ky Armando esht i papar mos te rent ne pjes nje si ky🙄🙄🙄
durres albania
durres albania 24 ditë më parë
bora shum femer pa lidhje
Zana Zana
Zana Zana 27 ditë më parë
Save keqe ësht kjo gru.
Musa Isaku
Musa Isaku Muaj më parë
Po kalove lumin i her per heren e dyt ai vjen i turbull dhe smun ta kalosh ma si ce kalove heren e par .
Rabiana Sinani
Rabiana Sinani Muaj më parë
Armando aty jan te gjithe hipokrit .Ti je shume rrealist dhe keshtu mos u mer me ata se kurr ste kuptojn .....
Pllumb Bala
Pllumb Bala Muaj më parë
Armando sei la vergogna di tutti noi uomini ☹️
Xhoana Vrana
Xhoana Vrana Muaj më parë
Ne fakt mua si ciuaua mu duk armando deri tashi llafazan i math si ato grat e kqia 😁😁🤣🤣🤣
Blerim Kurtaj
Blerim Kurtaj Muaj më parë
Hera par e pash ket program veq ma hupet kohen shum Ju me kan njerzi tmir ne ket mosh se jeni ishit babagjysha ju jeni zero ne jet
Diana Allkushi
Diana Allkushi Muaj më parë
Armondo je shum shum me vizjon, po ste kupton njeri, je shum me karakter, rri i qet ti meriton nje femer sic je vet, mendoj se lindita te perket ty, kjo stela shum mendjemadhe, armando je njesh dhe ska burr nene qe te te ulin ty😊
M H
M H Muaj më parë
Ose ky koka i smur menedrisht ose me produksionin ekaa pregadit?!!
ajet duraku
ajet duraku Muaj më parë
Armando me horizont sa planeti tokë!👍🤝😂😂😂
Martin Muca
Martin Muca Muaj më parë
O Bora a do naj batanije te mbulohesh se ke ftoht.
dortmund dortmund
dortmund dortmund Muaj më parë
Armando esht njeri intelegjent
dortmund dortmund
dortmund dortmund Muaj më parë
Armando njeri me shkoll
dortmund dortmund
dortmund dortmund Muaj më parë
Po ik pjerdhu o xhuzepe
AK 47
AK 47 Muaj më parë
Mos eshte shenja GAFORE ky Armandua puuu puuuu puuuuu
Elba Sani
Elba Sani Muaj më parë
Stela femer ideale.Mos e zgjat shume muhabetin me te.
Adriano Lleshi
Adriano Lleshi Muaj më parë
o Armand ti thu je gjeni .je kundra rrymes .na ne Shkoder atyne si ty i thojm kundrabetal
ELIANA SYKAJ
ELIANA SYKAJ Muaj më parë
Armando me shkrin me Lot 😂😂😂😂i shkreti
Martin Gabaj
Martin Gabaj Muaj më parë
Armando je shum mbrapa si mashkull qe je terhiqu prap se offendove veten qe u ktheve prap
Uarda Zabeli
Uarda Zabeli Muaj më parë
Po shkoni hiqeni ate femer te ndyre drrogaxhije do na shpjegojne kjo jeten qr ka 10 vite
Uarda Zabeli
Uarda Zabeli Muaj më parë
O armand je zotni .nicja el...te pershendet
Elvis Biba
Elvis Biba Muaj më parë
Nese gjendja adekuate tejkalon subkoshiencen pseudo analitike te devijimit abdominal te situates prezente me faktore jorrethanor qe ndikojne ne rezonancen psikike te personit perball, kjo sjell paralize.cerebrale te hemisferes se djathte te trurit te vogel 😄
Luan Kadrija
Luan Kadrija Muaj më parë
O Armandno ti duhesh me shku te nji shtall te lopve eh aty ka mundsi që te përputhesh
liriana shyti
liriana shyti Muaj më parë
O zot I madh shum e shumtuar kjo si dhi e eger ta shpif
Anita Mazenko
Anita Mazenko Muaj më parë
Of at
Kaltra Duka
Kaltra Duka Muaj më parë
Ca ha ky armando pr mgjes, gazeta?
agi prifti
agi prifti Muaj më parë
U
Maze Rami
Maze Rami Muaj më parë
Ky sikur ka vajtur per agjend aty 😂😂😂
anna anna
anna anna Muaj më parë
Shum sinqert asht Armando do shikoni kohen po thot verteten vetem se xehet
Bill Imeri
Bill Imeri Muaj më parë
Largoheni Armandon që të mosë merremi me idiotizëm!!!
R s
R s Muaj më parë
Armando eshte fallco, hajvan dhe dhe I semur psiqik..cfar turi shtremti
Abc Abc
Abc Abc Muaj më parë
Armando dhunon verbalisht gjithe studion, mendo pastaj per Stelen se ca i punon. Moj Olsa injorante te dhjefsha klikimet qe merr ti duke kthyer kete dhunues femrash ne emision 💩💩💩.
Emi Mario
Emi Mario Muaj më parë
Kti armandos I eshte shtrembru goja nga qe flet shum shume edhe Pam lidhje
Vladimir Shyti
Vladimir Shyti Muaj më parë
Sa e peshtir kur nje gje nuk shkon sshkon sh pa kuptim
valdet ademi
valdet ademi Muaj më parë
O bora po pse mani ksi psiko nemisjon turp qfar sjellje armando duhet larguar menjeher turp
Mandi Xhanari
Mandi Xhanari Muaj më parë
o hiqeni kete rop qire se na i shpifi
Mandi Xhanari
Mandi Xhanari Muaj më parë
ky armandua ceka nje rrot k???? nje injorant po hiqeni se qenka nje pler
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
Armando; perfaqesuesi me i mire i injorances mashkullore ne planet, jo ne Shqiperi dmth😱😱😱😱
yubifer
yubifer Muaj më parë
Armando mashkulli me injorant turp ky mashkull eshte dhe mesues
Dimi Shehu
Dimi Shehu Muaj më parë
Se di cili mashkull do e duronte kete stela😒
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Muaj më parë
Kjo pul po genjej shum se e mban veten sikur te ishte e vetme femer ne bot.hec moj se vet nuk din qka do!!!!!!!!!!!!
coser ali
coser ali Muaj më parë
olsa duhet te hapi parti pensjonistash me Kujtim xhuzin seshpejti ne kuvendin e shqiperis
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam Muaj më parë
Armandos bravo i qofte qe vjen edhe ballafaqohet!!! Stela sillet sikur s’ka bere asnjeher komente kot!!! Boll e kryqezuat Armandon!!! Hem doni barazi hem doni trajtim preferencial!!! Cila eshte moj goce 40+ vjecare??????? Hem e vini Armandon ne shenjester hem pretendoni qe te reagoje i qete pas ofendimeve direct dhe indirect???? Armando me thene te drejten s’duhej te kishte reaguar verbalisht me keta qe e sollen ne emision per ta provokuar!!!!!!
Violeta Lala
Violeta Lala Muaj më parë
Ky fajin e tij ja leshon kesaj sepse ky e ka gojen shum te gjate
Violeta Lala
Violeta Lala Muaj më parë
Ky esht 0 mga mendja
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Muaj më parë
Si...Salsano...in Portokalli...him ...o god..
Ismajl Behluli
Ismajl Behluli Muaj më parë
urime
fatjola pashollari
fatjola pashollari Muaj më parë
Imagjino ta kundershtoje nje femije kte Armandon🤔🙏Zot ruje femijen dmth
Kumsjei Hshsjsj
Kumsjei Hshsjsj Muaj më parë
Armando me qene profesor ?? O toke sdi si po na mban ,mjerim femijet tane ne duart te kujt i kemi , shum Psikopat ne ballkan jane ne vende pune ku merret dituria , ne perjashtim qe kemi dhe njerez t'mire..Armando nuk je pasqyre e mire ik nga emisioni dhe Meru me ndonje tjeter profesion ,Jo jooo mesues e profesor joo
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
Ma Njerez Hajvana se ne ket Emision skam pa askund.. Armandi me pasurine e palundshme 2 milion Euro 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Tjetri ben Reklama ish Gruas, Femrat gati te gjitha Katastrofe 🤦‍♀️🤦‍♀️, Xhiiiiimiiiiiii bre Macok.. Cka sben Njeriu per Lek 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Mimoza Bala
Mimoza Bala Muaj më parë
edhe nje termin te psikiatri dhe psikologu
Mimoza Bala
Mimoza Bala Muaj më parë
o armando shko ne neurologji rregulloje shendetin tend
Mimoza Bala
Mimoza Bala Muaj më parë
ky armando bash rast i humbur ,bash po bindem qe eshte tipik i semure mendor njeri me komplekse,sa i perket steles shum e edukuar dhe e matur e pjekur me shum qendrim te mir
Mimoza Bala
Mimoza Bala Muaj më parë
shum keq qe e paskan kthy ket armandon ,katastrof kjo qenie njerzore
Call of duty Al
Call of duty Al Muaj më parë
Emision leshit 🤮🤮🤮
Tesa Tesa
Tesa Tesa Muaj më parë
Largoni armandon
Crypto Mind
Crypto Mind Muaj më parë
ARMANDO I SJELL NE AJ TE GISHTIT TE GJITH ATO ZHULAQET DHE ME 3 FYTYRA ATY BRENDA. BRAVO ARMANO TREGOJA VENDIN KTYRE SPORDHJAKEVE SIKUR JA TREGONDE VENDIN SHQIPJA
MAKSIM DEMIRCANI
MAKSIM DEMIRCANI Muaj më parë
Armando Esht me njeshi ktu.
Geranto Muci
Geranto Muci Muaj më parë
Personazhet jane fallco jane te blere nga top channel,ky emision nuk jep asgje per shqiptaret 🙈nderpiteni sa me pare!
Juli JC
Juli JC Muaj më parë
Iku nje emisjon me armandon 😂
cristiano ronaldo
cristiano ronaldo Muaj më parë
armando esht 1 te tjeret jan vk per ty e shofim emisionin o plak je i madh
Brian Brian
Brian Brian Muaj më parë
O armando o psikopat
Lum Berisha
Lum Berisha Muaj më parë
Idiot me diplom Armando
Isuf Bytyqi
Isuf Bytyqi Muaj më parë
Pytjet qe i shkrun osla kundra armandos besoj kuptojn edhe femijet
AlbOn View
AlbOn View Muaj më parë
Fillimisht ata nuk janë adoleshentë, dikush që ha fara në shëtitore=pedonale di të flas me me fjalë siperiore të rrugës fjalët e Armandos ishin shumë burrërore. Arjan KONDOMi nuk ndihet burrë prandaj i mundohet që ti japë drejtë Stelës pa merit. (Qyteti Vlora = diçka e përbashkët për mos folur për gjininë e Arijanit) Thuaj më fal! Gjëra kopshti… Ti thoshte më fal se më bëre me fol realitetin! Ai nuk është fëmij, në raste të tilla nëse i thua më fal i bën më keq asaj, (kokëboshe 40 vjeçe) Stela duhet të thoshte faleminderit se ai tha MË FAL për gjininë! Nëse edhe kjo tani qenka trans Stela trans ose e infiltruar sa për të mbushur skenën pa qëllimin e përputhjes me dike për të vazhduar jetën. Ajo nuk përfaqëson femrat thjesht ka llojin e gjinisë Ajo përfaqëson se do ta… komandojë burrin pa të drejtën e barazisë gjinore!
Besnik Lamcaj
Besnik Lamcaj Muaj më parë
Na plasi trapi kush del e kush hyn aty ne ate portal kurvash
Dauti Adem
Dauti Adem Muaj më parë
Nuk kam koment për stelen. Sa lakuriqe është aq edhe kokë boshe është. Armando ki kohë ti të mirresh me stelen është kokë e kam huq fare.
Kel Basha
Kel Basha Muaj më parë
Armando je bo per formatim. Duhet te pastrohesh nga virusi🤔
denis Ramadani
denis Ramadani Muaj më parë
Shum te drejt ka armando sepse kto femra te kota spo duroen si te hin ne program ju ritet menja sikur jan adoleshente turp te ju vi
Xhulio20 Gjona
Xhulio20 Gjona Muaj më parë
Hahahahha Armando legjenda mos e nxirrni
Sh. Kelmendi
Sh. Kelmendi Muaj më parë
Serjozisht ky sosht mir sdi qysh punon ky me fmi tmerr
Xhulio20 Gjona
Xhulio20 Gjona Muaj më parë
Stela arrogante ewww blaa blaa ta shpif kjo lloj femre
Sh. Kelmendi
Sh. Kelmendi Muaj më parë
E keni lodh ket vajz me ket budall Stela aman mos u mir me ket psikopat
K Kasaa86
K Kasaa86 Muaj më parë
O shoku ke ikur per lesh ti do freksion dhe nderrim gomash se ike te djegura fare 🤣🤣
anxhelo barjamaj
anxhelo barjamaj Muaj më parë
ky armando esht per ne big brother dhe kam besim se e fiton
Meli Na
Meli Na Muaj më parë
Armando nje nje monster .
Lorik De
Lorik De Muaj më parë
Samiu:kemi nje eksampel Armando: jepi o izet jepi
Toni Kid
Toni Kid Muaj më parë
20:19 Po ti moj ca shikon ashtu sikur të kam ngrënë bukën.....
ela ela
ela ela Muaj më parë
Bravo Armando .👏👏👏
Isabela Stefani
Isabela Stefani Muaj më parë
Ky mashkull eshte urrejtje. Nje psikopat i dukshkem. Narcisist deri ne vdekje. Mu do me vinte turp ta kisha per fmi ket funderrin mashkull. Si e lejoni ket lloj dhune psikologjike. Si sju vjen turp se jeni dhe program ku CEO i keni femra. Si lejoni ket lloj sjellje un nuk e di.
Meri Merkaj
Meri Merkaj Muaj më parë
te dhjefsha ne emisjonmoj buce rrugeve qr ke prur njebushtrani dhe bushtre si ty olsa
Meri Merkaj
Meri Merkaj Muaj më parë
ke te drejt stela po kush e futi ne studo dhe turp te ket stafi i perputhet dhe ne krye olsa muametit se ka mar para nga nje idjotqe nuk ja vlennje injorante dheolsesturpin ta mbash per vete olsa jo televizjonit top cenellit
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Muaj më parë
Ky Armando si stalking ma beso 😂😂!
Enkeleda Caci
Enkeleda Caci Muaj më parë
Dedektivi Gaxhed (Armando)😎🤣🤣🤣sa mire ja gjete peofesionin o Arjan hahaha edhe une dedektiv po thoja e kisha harruar ate filmin ne Cartoon...
Claudia Bella
Claudia Bella Muaj më parë
Armando esht per te ardhur keq dhe mbi te gjitha esht i rrezikshem per veten dhe per te tjeret
Jasari Ferdi
Jasari Ferdi Muaj më parë
Ki Armando plas magarin e jo njeriun hupnja ket mut
Ximi Zuka
Ximi Zuka Muaj më parë
Osâmes je njeri m’ai dobt ner te gjith mashkujt IKEA veq livdon vetem turp qa flet
Jasari Ferdi
Jasari Ferdi Muaj më parë
Nuk e kuptoj pse i ktheni kto psikopata ta prishin krejt diten let shon li mut Armando se i hupni vlerat si program shum te mir
Ana Ines
Ana Ines Muaj më parë
Hahahahah humor kjo pjes
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj Muaj më parë
Po kete idjot pse e mban
Lili Arapi
Lili Arapi Muaj më parë
Armando pa llogjik fare llafazan e mbajn kot duhet te perjashohej me koh
No Name
No Name Muaj më parë
Rikthimi i Armandos 💪😂😂 sikur te ishte dhe Naum legjenda car team do benin 😂
Bora Zemani
Bora Zemani Muaj më parë
Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni ket kanal tim personal zoti ju bekoft te gjithëve
E D
E D Muaj më parë
Karmando
Sara Hoxha
Sara Hoxha Muaj më parë
ky armando eshte narcizist i gjall
Sara Hoxha
Sara Hoxha Muaj më parë
ky armando eshte i rrezikshem duhet ta hiqni nga programi , kushedi ca i ben partnereve ky
Faqja Tjeter
Buta - Posht / Nalt
2:57
Shikime 744 mijë
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
Shikime 437 mijë
Buta - Posht / Nalt
2:57
Shikime 744 mijë
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
Shikime 437 mijë
Melisa - Inati (Official Video)
2:46