i errët

Mevlan Shabës i vjedhin identitetin 

Abonohu
Shikime 350 mijë
95% 3 500 177


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALdesk for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Publikuar

 

5 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 134   
r00t d1ctat0r
r00t d1ctat0r 2 ditë më parë
Lot
Alban Daka
Alban Daka 7 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
TIDA Official
TIDA Official 20 ditë më parë
Edhe kur pjerth mbrapa teje 😂😂😂😂😂😂
nome cognome
nome cognome 27 ditë më parë
Surrati jot mevlani 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Flavio✌
Flavio✌ Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
Indrit Demiri
Indrit Demiri Muaj më parë
😂😂
Leonard Tita
Leonard Tita Muaj më parë
Hahaha njeri qenka Mevlani tjetri Sulltani 😁😁😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣
Marsida Kolaveri
Marsida Kolaveri Muaj më parë
Sa mirë bravo
Dana Ervis
Dana Ervis Muaj më parë
Mevlani dt 24 qershor 1987.Lionel Messi dt 24 qershor 1987.😂😂😂
Enea Alcani
Enea Alcani Muaj më parë
Mevjani 1-ish
Arta Prendi
Arta Prendi Muaj më parë
Shum bukur bravo 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Bledjan Kurti
Bledjan Kurti Muaj më parë
Njesh je o egi
Emanuel Tabaku
Emanuel Tabaku Muaj më parë
Imituesi i mevlan shabes 😂
Baby  Nefeli
Baby Nefeli Muaj më parë
Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy ☺️
C.F.A finance H.L
C.F.A finance H.L Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ohhh vdiqa ore😂😂😂😂😂
Emilio Prenga
Emilio Prenga Muaj më parë
Edhe pse kjo loja e perputhen me skenar dhe me fantazi te regjizorve.. Ky Quni doli me I talentuari dhe me I thjeshti... Ta bafte zoti mare.
fanatics tirona
fanatics tirona Muaj më parë
Paske views ne yt paske fansa gjith andej por per 2mij euro tbj te kendosh si bilbil kendej -Dmk😁
It’s Klaw 🥰
It’s Klaw 🥰 Muaj më parë
😂😂😂😂
Elvira Aga
Elvira Aga Muaj më parë
mevli eshte super mevli i vertet
banga gem
banga gem Muaj më parë
🐇⛷⛷⛷⛷⛷🏂🙀
ennjon kaja
ennjon kaja Muaj më parë
Shaba
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Muaj më parë
🤣🤣🤣🔥
Ολγα Βεις
Ολγα Βεις Muaj më parë
😂😂😂😂😂
melisa.
melisa. Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤
Besie Visha
Besie Visha Muaj më parë
nuk e ben dot Mevlanin imito ndonje tjeter ai eshte yll.
centrale bishtikalldremit
Hahaha edhe kur te pjerdhesh do ri mbrapa teje e fort kjo
Leonard Tita
Leonard Tita Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mira P
Mira P Muaj më parë
Aktori qe luan Mevlanin me i miriiii
Stefi Kreka
Stefi Kreka Muaj më parë
Ku u be dhe ky fshatari
Vera Muho
Vera Muho Muaj më parë
Hahaha
Aria Xhemo
Aria Xhemo Muaj më parë
Mevlani sulltani.
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
Lotëëëëë
Ana Geci
Ana Geci Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
dajana laska
dajana laska Muaj më parë
Ja mori që ja mori edhe 1000 € 😀😀😀
Përparim Gashi
Përparim Gashi Muaj më parë
😂😂😂😂
tv
tv Muaj më parë
😂😂😂😂
Aa Bb
Aa Bb Muaj më parë
Hahahaha lot
Aferdita Duka
Aferdita Duka Muaj më parë
😘🤩😍
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Ohhhh mevlanshabaa je i madh prz 🥺🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Jo mo jo hahahahah lottttt 🤣🤣🤣🤣🤣
Marina Ruci
Marina Ruci Muaj më parë
o visjan e ke ber shum bukur rolin bravo
Joanna Usa
Joanna Usa Muaj më parë
Edhe Kunedit sa emisione tjera perputhen te behen Mevlani do Te mbetet 1 shi pa diskutim ,Repsect Mevlan 👍
Mile Mile
Mile Mile Muaj më parë
Je yll mevlo suksese
Rate Respi
Rate Respi Muaj më parë
Hahahah edhe Kur t pjerdh mrapa Teje hahahaha
Eleni Menemeni
Eleni Menemeni Muaj më parë
Na hapet barkun... mevlani kengetar..
C Alb
C Alb Muaj më parë
E para se te hynte ne Perputhen kengetar ishte s’ka ndonje gje wow, te tjeret u ben me vone
Lindita Prencja
Lindita Prencja Muaj më parë
😄😄😄o zot sa bukur e ka lujt Visjani👏👍
Bertan Bera
Bertan Bera Muaj më parë
Hi hi this morning is your appointment with your family today and your schedule is going well with 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😙😜😜😜😜😜😜😜 of a British Columbia in which the American 🇺🇸 of a series of a major political and economic revolution that led to a o century old city to the north end of a p the new update and it is yo
Abc Def
Abc Def Muaj më parë
😂😂😂o Mvlan sa i mir qe je kudo ja del me sukses ,
Albana Velaj
Albana Velaj Muaj më parë
👏👏👏
iamkida
iamkida Muaj më parë
mevlani e meriton famen
Yllka Malo
Yllka Malo Muaj më parë
Sa te medhej jane
Marie Pepa
Marie Pepa Muaj më parë
😂
next next
next next Muaj më parë
Kur u bone dhe ti more bythgris me lujt me lek qe deri dje ke la banjot e gjetmanise. Po sa tkesh ket popull budall qe te klikon ty tu kendu me autotune e nuk klikojne kengetaret e vertete por klikojne baxhelkat si ana e melisa e gomaret si ty ne rregull jeni
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz Muaj më parë
Super aktor👏👏👏
Blerta Rizo
Blerta Rizo Muaj më parë
Bravo Mevlan
Nomi Sinani
Nomi Sinani Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa te mir te dy
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd Muaj më parë
Mevlan gruaja🤣
Durres Durres
Durres Durres Muaj më parë
O katnar Kavaje...a ta keqen e cunit ere ta keqen, je mret je. Zoti ta pruft mara ishallah e cuno, ene me i nuse ishallah.
Lela M
Lela M Muaj më parë
Soooo Funnnny 😍 ❤️ ❤️
Prizren 123
Prizren 123 Muaj më parë
Uuuu vdiqa tujqesh 🤣🤣🤣🤣👍
Naile Temq
Naile Temq Muaj më parë
Mevlani 👍👍👍👍👍
berti97
berti97 Muaj më parë
Bravo 👏 mevlan por edhe visjani super aktor
E Kam Me Vete
E Kam Me Vete Muaj më parë
Ahahahahhaha Mevlani koncerte. Fundi botes ahahhaha ahahha vdiqaaaa
Elo Smart
Elo Smart Muaj më parë
Nuk e di pse e dun kaq shum njerezit ore ket mashtrus se jan bo te famshem edhe 1 njeri ma merr menja se nuk e ndihmojne
andi
andi Muaj më parë
Ca nenkupton me mashtrues ti o plak? Kujt i ka vjedh ky qe osht mashtrues, me punen e vet ka arrit aty ku ka arrit e po mos te shaje ti rob neper komente me siguri do arrije dhe ti ma nalt se ai. Mashtrues jane ata qe te vjedhin taksat ty perdit jo Mevlani qe ska asnji ndikim ne jeten tonde
Vlore Vlora
Vlore Vlora Muaj më parë
😅😅😅😅😅😅😅😅
Ardian Cela
Ardian Cela Muaj më parë
Sa mire aktron Mevlani 👏🏻😉
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN Muaj më parë
Ka eksperienc ne perthithen
Gaming Albania
Gaming Albania Muaj më parë
po karin po
Klarisa
Klarisa Muaj më parë
E ka pergatit olsa ate. Dipllom e fort ajo
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj Muaj më parë
Uuaa po ai edhe ne perputhen aktronte
aslihan malbora
aslihan malbora Muaj më parë
Esht mesu ai
Jasharaj J
Jasharaj J Muaj më parë
😍😍😍
Ada Copani
Ada Copani Muaj më parë
Mevlani
Francesko Voka
Francesko Voka Muaj më parë
Sa ngjankan😅😅
Atid Itarba
Atid Itarba Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐😍😍
S C
S C Muaj më parë
Sa bukur e ka thon - Surrati jot Mevlani🤣🤣🤣😂😂🤍🤍🤍
Eli
Eli Muaj më parë
😅😅😅 nice Sulltani esht I pa zevendesushem
Dioleta Gashi
Dioleta Gashi Muaj më parë
Bravo Mevlan je djal dukat suksese ne jet dhe gjith tmirat e botes
Sabah Stena
Sabah Stena Muaj më parë
Cfar bravot more haha ?
barumbadum
barumbadum Muaj më parë
Sa pergjajne!!!!
edmond beqiri
edmond beqiri Muaj më parë
Te don ekrani byrazer. Me thjeshtesin tende ke fituar zemrat e shume shqiptareve. Suksese o Mret
Mile_d 2020
Mile_d 2020 Muaj më parë
Cfare i ofron publikut ky mevlani?
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
Hahaaaa sa kom qesh
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
Bo se pash mzuri gjumi .spash mevlanin yll bote
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
Haahaa sa bukur
Maida's Channel
Maida's Channel Muaj më parë
😂😂😂😂😂
Gjergj Doci
Gjergj Doci Muaj më parë
😂😂😂😂😂
Marie Merkuri
Marie Merkuri Muaj më parë
Mevlani ka lezet kudo qe shkon 😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi Muaj më parë
😂😂😂😂
K L
K L Muaj më parë
Komedia shipetare (sidomos e Klanit )ne ZI. Komedia pret nga Mevlan tallavaja.Pse ben 2000 euro ne shfaqje Mevlan tallavaja ? Zot na ndihmo!!!
K L
K L Muaj më parë
Tallavaja gjithmone do kete PEEP te madh ne veshet e njerzve qe dine ceshte muzika dhe komedia e denje. Vazdoni me Mevlanin tani se e ka hapur telefonin.😀
Nimet Beqo
Nimet Beqo Muaj më parë
Piiiip ! Personi që kërkoni e ka fikur telefonin Piiiip !
Alberta Alameti
Alberta Alameti Muaj më parë
M. 🤲🏽🤣😂🤣🤣🥰
herla
herla Muaj më parë
Hahahahahahs o sa mire po te njejt shum interesant si ngjajn po shume
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi Muaj më parë
Hahaha 👍👍👍👍👍
E H
E H Muaj më parë
Nuk e kuptoj pse te Per’puthen gjithmone jane diskutuar si te pashem Andi 1-2, Fationi, Atdheu, etj ndersa ky jo. Mua ky me eshte dukur me terheqesi gjithmone, vec çalonte ne veshje, po e ka per syrin e keq😂
Mile_d 2020
Mile_d 2020 Muaj më parë
Qenka bere gabimi jetes qe nuk eshte diskutuar ky si i pashem..! hahah Po cfare thua o njeri ky paska ngelur halli i shqiptareve tani? Sa poshte kemi rene si popull.
Durres Durres
Durres Durres Muaj më parë
Po lene mi cunin se katnar kavaje e kena, ku dim ne katnart me u vesh e robo. Meqe je knej, di gjo kuja o ajo qetja afer fteres?
Erika
Erika Muaj më parë
Sa te bukura i ka duart Mevlani😂😜😍
Latta Security
Latta Security Muaj më parë
ma shpife
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi Muaj më parë
Hhhhhaaaaaaa
Von Ara
Von Ara Muaj më parë
Te rujt zoti mevlo
five stars
five stars Muaj më parë
Së shpejti Mevlanin do e shohim edhe tu dhan lajmet ose motin, se u rritet shikueshmëria🤪😃🤣
Lindita Prencja
Lindita Prencja 5 ditë më parë
:) :)
Visar Kastrioti
Visar Kastrioti Muaj më parë
Ske talent per Muzik
Erika
Erika Muaj më parë
Fiks si zeri i kenges eshte kur kendon ai nuk ka asnje ndryshim
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha Muaj më parë
Elmazi 🤣
Leonard Tita
Leonard Tita Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo Muaj më parë
Do you know that i don't want to see no one from perputhen but for Mevlanin i have a soft spot ,i can't help i one thing Atdheu pushed Shqipe to separate Ledjanen from Mevlanin. For sure is nothing between Antonela she Mevlan .maybe a song thats all .
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo Muaj më parë
@G Ll do te dish cfare mendoj , mendoj qe eshte nje djale genuine por ben ca gabime si e fali kaq kollaj Antonelen qe I solli te emen ja ngrinte zerin ledjanes sipas mides .nuk duhet ta lejonte pet hatrin e kohës se shpenzuar me Ledjanen.
G Ll
G Ll Muaj më parë
You think so about this???
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Anxhi M
Anxhi M Muaj më parë
Mevlani: Jam femije i vetem 2 motrat e vellai i Mevlit: Left the chat😂 *Gjithsesi yll bote eshte*
Dritan Kalia
Dritan Kalia Muaj më parë
Gjithsesi eshte skec 🤪
lume Xhylani
lume Xhylani Muaj më parë
Rrespekte pèr mevlani esht djal flori
lume Xhylani
lume Xhylani Muaj më parë
Sa bukur
Nok Jaku
Nok Jaku Muaj më parë
Si rrushe qenke zemer
High Class
High Class Muaj më parë
Lot
Baby Girl
Baby Girl Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Giulia Giulia
Giulia Giulia Muaj më parë
Ma kput shpirtin ky Mevlani kur e shoh 😢🤣
Fred Taker
Fred Taker Muaj më parë
Ta kput shpirtin me gje tjeter ty pjeshke🍆🍆
Mehmet Kosova
Mehmet Kosova Muaj më parë
Mevli baba
Faqja Tjeter
2TON - QIKA
2:25
Shikime 3,5 mln
GJESTI - HMM
2:20
Shikime 6 mln
Gold AG - Arusha
3:43
Shikime 271 mijë