i errët

Dramë në Mirditë/ Rrufete dhe stuhia vrasin 250 krerë bagëti - Vizion Plus 

Shikime 63 mijë
93% 231 16

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Këto pamje të rënda vijnë nga fshati Zaj në njësinë administrative Selitë në Mirditë…Si pasojë e motit të keq me reshje të forta shiu e rrebeshi si dhe rrufe ka bërë që qindra krerë bagëti të ngordhin. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së premtes rreth orës 17 e 30. Banorët e zonës tregojnë ngjarjen e rëndë.Si pasojë e vetëtimave dhe rrufeve kanë ngordhur 250 krerë bagëti. Përveç dëmit të madhe ekonomik të paktën ka shpëtuar bariu i zonësBanorët i janë drejtuar autoriteve vendore për ndihmë.Ne i kemi kërkuar bashkisë të ndihmojë me sa të ketë mundësi. Mbi të gjitha bagëtitë ë ngordhura duhet të largohen menjëherë nga fshati. NGORDHIN 250 KRERE BAGETISTUHIA E BRESHRIT GODET ZONEN E MIRDITES

Publikuar

 

12 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 65   
Komenti Komenti
Komenti Komenti Muaj më parë
sic bon shpiat e termetit ti japin dhe dhent keti tjetrit furgonin traktorin dyqanin
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
FATKEQSI JUROJ GJITHTEMIRAT
miriana crasta
miriana crasta Muaj më parë
Me vjen shume keq ishalla e ndimon shteti
Nok Jaku
Nok Jaku Muaj më parë
Ku me gjet shtetin
Rrebeli
Rrebeli Muaj më parë
Shteti duhet ta dëmshpërblei që të qëndroi në këmbë prap kët njeri puntor .
Sefer Sina
Sefer Sina Muaj më parë
O,sa,,keq
luiza cani
luiza cani Muaj më parë
Gjynah ca me bo
Denis Kaja
Denis Kaja Muaj më parë
Shyqyr ka shpetu bariu 100 mij lek ne muaj
ermal hatellari
ermal hatellari Muaj më parë
O zot i math ca i beri ati bariut 😢Mire qe desh e vrau rrufeja por ja hodhi dem punen e 1 jete.Shteti duhet ta ndihmoj.
Zulqufli Iljazi
Zulqufli Iljazi Muaj më parë
E mbështes apelin tënd dhe solidarizohem me ju.
Florie Hyka
Florie Hyka Muaj më parë
Shyqyr qe kan shpetuar njerezit ndihmoni o zot
Soni Pepa
Soni Pepa Muaj më parë
Gjynaf pse nuk bije ne parlametn rrefeja
Nok Jaku
Nok Jaku Muaj më parë
Nuk bie rrufeja ne hale
selami hamza
selami hamza Muaj më parë
Nuk bie rrufeja te politikanet por te keto bekumet
zini arapi
zini arapi Muaj më parë
Ishalla tu ndimojn po ne fier kure na mbyti vjosa te ndimat na i vodhen hajdutet e deputeteve dhe ne qe u demtuam nga permbytja nuk na ndimuan do vi ndima juaj deri te administrata dhe do raportojn qe e ndimuam personin qe u demtuan bagtit dhe ti nuk mer ndim mua dhe dy shoket e mi na tallen 8 muaj mbase 8 muaje me thirren ne emergjencen e prefektures i firmosi prefekti dhe mora ne telefon k.bashkis me tha qe do gjej menyren dhe do ti jap leket e permbytes ne shqipri del me i math bishti nga sqepari dhe populli eshe torturuar 30 vjet dhe do torturoet te si mora dot une 8 muaj flisja me skretarin e ministrise ne telefon nuk beet me shqiperija se 30 perqind e popullit kan ngelur ne shqiperi ose populli ndershem shtypet ne shqipri
Ergita Filaj
Ergita Filaj Muaj më parë
Faleminderit te madhit Zot🙏 qe keni shpetu vete. E lutem qe edhe Bashkia Mirdite te ju ndihmoj.
Lumturi Sinan
Lumturi Sinan Muaj më parë
Shyqyr qe ka shpetuar bariu
Lulzim Krasniqi
Lulzim Krasniqi Muaj më parë
Zoti ju nihmoft e jau paste len bereqetin mrapa. E dashte Zoti e Shteti tja nihmoj sa do pak. Se ju paske ken ran shume
Lumturi Sinan
Lumturi Sinan Muaj më parë
SubhAnallah
Mace Arush
Mace Arush Muaj më parë
O sa gjyna tu ndimoj shteti do zoti
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi Muaj më parë
Bo bo gjynof i shkreti
adriatik ozoreanu
adriatik ozoreanu Muaj më parë
Eudhu bilahi mine Shajtani raxhim
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci Muaj më parë
Vertet kush Adhuron dicka tjeter vec Allahut. Allahu do ja veshtirsoj jeten. I lutemi Allahut zotit botrave qe ktyre tua letsoj hallin dhe ju dhent udhzim ne fen e tij Amin
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci Muaj më parë
@Enea Dervishi cdo njeri do jap llogari per fjalet qe nxjerr nga. Gija ti apo un qofsha
Enea Dervishi
Enea Dervishi Muaj më parë
Po ik orre Kokre Injorantit çlidje ka feja ktu ajo esht nje fatkeqsi naturore edhe Keshilla jote i mungon atij çlidhje ka nje shqiptar me Fen Arrabe feje shqiptatit esht Shqiptaria.....
Edvin Nebiu
Edvin Nebiu Muaj më parë
Shume e dhimbeshme
VAGA Official TV
VAGA Official TV Muaj më parë
Gjynah por kjo eshte lajm i rralle Boteror
Ilir Muskaj
Ilir Muskaj Muaj më parë
Oooohhh sa keqardhje!
Nikos Al
Nikos Al Muaj më parë
Më vjen shumë keq 😓🙏, zoti ju ndihmoftë të përballoni humbjen e madhe që ju ka goditur 🙏🙏
Luli Veizaj
Luli Veizaj Muaj më parë
O zot sa gjynah😢😢😢😭😭
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon Muaj më parë
Qeverrija to kethej.dhente kok me kok mos tu jap olgarkve atehere quhet qeverri,da shikojem
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi Muaj më parë
Sa keq ,duhet patjeter ndihma e qeveris
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni Muaj më parë
Sa keq gjynah shume
Viktor Hida
Viktor Hida Muaj më parë
Sa gjynah shyqyr qe ska vdekje ne njerez Zoti i rujt dhe shteti i ndihofte 🙏🙏🙏
Franga Peraj
Franga Peraj Muaj më parë
😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪
O. Bani
O. Bani Muaj më parë
Mire qeveria spo mendon per ta por po i godet dhe perendia!
Age Gjoni
Age Gjoni Muaj më parë
Sa gjynah
Lejla Mahmutaj
Lejla Mahmutaj Muaj më parë
Oh sa gjyna ..shyqyr qe ska pas fatkeqsi ne njerez te pakten e dhimshme😪
f.h h
f.h h Muaj më parë
zoti ju ndihmofte me vjen shum keq edhe per bagetine po shuqyr qe ja mir njerzit.shteti duhet ti ndihmoj me pa tjeter.tja zevendesoj bagetin nje me nje
Sokol Dhima
Sokol Dhima Muaj më parë
E dhimbeshme, o shtet shite nje nga veturat me te liren qe keni dhe ndihmojeni ate malesor sepse nuk te kerkon asnje harxh per te mbajtur familjen e vet
Катя Андруневич
Offfff sa gjynaf shume
Dallandyshe Seitaj
Dallandyshe Seitaj Muaj më parë
O zot i math shiko gjithcka 🙏🙏🤲
Alketa Muco
Alketa Muco Muaj më parë
Ooh sa gjynah 🙏
Milan 99
Milan 99 Muaj më parë
Nuk i bije POLITKANEVE TANE, skkon ke HALLEXHIU ,MIRE thone nuk bien rrufeja te (POLITIKANET)
cris Rea
cris Rea Muaj më parë
Jemi te vetmit ne ne shqiperi qe themi ngordhi ,gjithe bota e qyteruar thote vdes kur vdes nje kafshe pra me respekt sepse ato jane bashkeudhetare dhe bashkejetuese me njeriun perse te themi ngordhi pra ka nje kuptim pegiorativ.
Rudina Gjetaj
Rudina Gjetaj Muaj më parë
Si mund te mbys rrufeja 250 Dele pernjeher cudi.
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha Muaj më parë
😂😂😂😂🐐👍
Smith  Selimi
Smith Selimi Muaj më parë
S jane dele qorre, hapi syt mir
Lili Adamo
Lili Adamo Muaj më parë
Si ka mundesi qe vetem tek kafshet dhe shyqyr zotit asnji prekje njerezish nga stuhite votoni votoni PS sepse do tju vije ne ndihme kur te vijne zgjedhjet e tjera jepni voten ujqerve te PS ata do tju ngrejne gjendjen ekonomike tani mos prisni gje Ra termiti dhe nuk Kane strehuarfamiljet me shtepia prej dy vjetesh por flejne neper cadra
Hajri Vladi
Hajri Vladi Muaj më parë
Zaiss
Idajet Sulejmeni
Idajet Sulejmeni Muaj më parë
ME VJE SHUM KEQ PER KETE NDODHJE,
Rozalita
Rozalita Muaj më parë
Sa keqe 😒 Dhe shyqyre qe ka shpetuare i Zoti Dheneve 😒
Rozalita
Rozalita Muaj më parë
@Buci Bruno Flm pere korigjimin 💥 Po me kryesoria dhe me rendesishmija eshte qe shpetoi njeriu 💥Apo jo ?? Ndryshe munde te thuash ( Bagetiaaaa ) ju prsh dhe te keni nje mbremje te Bukure 🙋‍♀️
Buci Bruno
Buci Bruno Muaj më parë
Dhive jo dhenve
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Muaj më parë
Shteti I mutit duhet ti zevendesoi gjen e gjall me kushte lehetesuese njerzit
Ana 2222
Ana 2222 Muaj më parë
O zot sa gjynah
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢
Ali Smaka
Ali Smaka Muaj më parë
Zoti te ndihmoft o burre malsie
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha Muaj më parë
Sesht e pa degjuar, shummm her, sidomos ne bjeshket larta ndodhin, ishallla ska vktm ne njerz, 😓🙏,
Arta Apostoli
Arta Apostoli Muaj më parë
Sa gjynah 🥺🥺
Genta zh,itali
Genta zh,itali Muaj më parë
Uuuuuaaaa sa keq
Jmmy Hasibra
Jmmy Hasibra Muaj më parë
Bo bo sa gjinof ezot ndimoje se esht gjunof
Edison Nothorius
Edison Nothorius Muaj më parë
Po nuk ja.vra u shteti por nga Zoti fatkeqësi eshte ku vriten njrez 🙏🙏🙏
neri cota
neri cota Muaj më parë
e pabesushme 😢😢
Suela Alda
Suela Alda Muaj më parë
Awww sa keq
Faqja Tjeter
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46