i errët

Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! - Përputhen +40, 10 Prill 2021 

Shikime 1 mln
85% 8 887 1 522

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Argëtim

Publikuar

 

10 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records Orë më parë
Ariani ka shume te drejte
Etleva Mecaj
Etleva Mecaj 4 ditë më parë
E sa i prishe ti pun naumit sa I iku oreksi fare sa e thau pjaten ka then me vete sikur te Kisha edhe pak per te ngren
Argjent Raci
Argjent Raci 5 ditë më parë
mamma mia Dio buono
Tina Bonheur
Tina Bonheur 5 ditë më parë
Cfar emijoni jo serjoz.
Enver Selimi
Enver Selimi 8 ditë më parë
Kur dota kemi perputhjen plus 70 do ishte mrekullia
Aida Prenjasi
Aida Prenjasi 9 ditë më parë
Meriton respekt te vecant zoti Konomi per analizen qe i beri situates midis Naunit dhe Lindes.....absolutisht nuk per puthem me segmentin e kohes ku Nauni perdori nje fjalor absolutisht volgar por ne te njejten koh sjellja e zonjes shum e dobet menyra sesi donte ti perplaste ne fytyr Naunit te qenit "famme fatal"duke u perpjekur te zvogeloj personin e Naunit.....shum keq....e vertet qe femra esht "seksi dobet"por bulizmi ekziston dhe ne drejtimin e kundert....
Skenderi Samuel
Skenderi Samuel 9 ditë më parë
Opo ca behet 1 milion klikime
Andrea PubgM
Andrea PubgM 10 ditë më parë
O QR EDHE NUK KERKON FALJE KA FUNDI O ZOT SHUM FUN😂
Maria Mariandoci
Maria Mariandoci 11 ditë më parë
Ky Naumi legjend fare 😂😂😂😂😂😂😂
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari 12 ditë më parë
Naum wthfffff vlla re 🤣🤣🤣🤣
Λαμία Λαμία
Λαμία Λαμία 13 ditë më parë
O naum te kan ikur pllumbat te ka mbetrur vetem kafazi
Hamide qole
Hamide qole 14 ditë më parë
Zooot pfffffffffff lacooio
Humor Shkodre
Humor Shkodre 15 ditë më parë
Naumi komplet idiot dhe i trashe. Njeri rruge. Ps: Them qe gruaja ne fjale ishte me fat qe ai beri ate gabim se nese Naumi do ishte sjellur normal un per vete do e kisha kryqezu femren me ate shellje debilesh. Shume perbuzese, shume tallese ne komunikim.
Tajlisa Malaj
Tajlisa Malaj 15 ditë më parë
Mortja qe su ha te dyve
edi qato
edi qato 15 ditë më parë
O Namun, mos fol me se vetem mut nxjerr nga goja. Turperon figuren e mashkullit i trap.
kela harasani
kela harasani 16 ditë më parë
Zysha si shtriga borbardhes nga fytyra .
Rijad Emrulai
Rijad Emrulai 16 ditë më parë
Thonin se kta ma real dhe dijn te dashurojn, kurse kjo pordha arrogante ishte ndaj ketij hutit dhe ky huti ofendoi flliqt, dhe e kuptoj ishte ven ne pozit gebkeqe nga kjo.
01Amos pro
01Amos pro 17 ditë më parë
ky naumi ka ikur per lesh eshte per cmendim
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj 17 ditë më parë
Po kjo me demek e la harru shqipen🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 5 fjal shqip 2 italisht
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE 17 ditë më parë
Sa mir ija beri si i vete nga mbas si gore kjo
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 17 ditë më parë
Po te ishe per njohje serioze zonje e dashur nuk vije ne nje program skandalesh si ky
Luka Shehu
Luka Shehu 18 ditë më parë
Sa i papar me qetesi vazhdonte te hante
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli 18 ditë më parë
Naumi i lodhur ,po qenka egoist kerkon edukatore Jo shoqe jete ....shume i lodhur menderisht pupu ....femrat e gjora ja aty po gjen nje cekic.....
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli 18 ditë më parë
Shume flasin meshkujt , me shume se femrat ,te lodhin ...sillen si romantike peralla ......Nejse suksese 🌟
Zemra Ime
Zemra Ime 18 ditë më parë
Ha ;Naum te befte mir Iku debilja pa edukat
blerta bajrami
blerta bajrami 18 ditë më parë
Nauni: edi kam gabuarr, por nuk jam penduar per at gabim🤣🤣🤣 i vetmi njeri qe i pelqejn gabimet
Durim Jangozi
Durim Jangozi 18 ditë më parë
Shum fallco lindita
Durim Jangozi
Durim Jangozi 18 ditë më parë
O naun mir jake bo asaj qe fol italisht.femer e ulet
Esmeralda Zenuni
Esmeralda Zenuni 18 ditë më parë
tamam mistrec berati
I.G.K Entertainment
I.G.K Entertainment 18 ditë më parë
Bravo Naun, te lumte goja!
whorebag000
whorebag000 18 ditë më parë
Ariani meriton nji shpull te flaket. Si nuk e mbyll ate goje veç llapton nonstop sidomos kur flasin femrat por kur fliste Nauni hiç se nderpreu. Sa bajat.
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 18 ditë më parë
Po ben reklame librin
Esra bajrami
Esra bajrami 18 ditë më parë
Hhahaha
Eduart Zahaj
Eduart Zahaj 18 ditë më parë
Ahhh ..jane mbledhur kurevat dhe pederastat dhe u Japin edukat shqiptarve te prapambetut.....😭😭
leana messi
leana messi 19 ditë më parë
Samiiii na mêrziteeeee
KleivisAlbania
KleivisAlbania 19 ditë më parë
Naumi qenka cun me seder ! Bravo naum !
Sonila
Sonila 19 ditë më parë
🤣🤣🤭🤭
Kadare Ilir
Kadare Ilir 19 ditë më parë
Lindita karrem Bravo Naum
Kadare Ilir
Kadare Ilir 19 ditë më parë
Bravo Naum Nuk ishte per ty
Adi Maloku
Adi Maloku 19 ditë më parë
Cecte KY budalle gaboi vai a ti kishte fut nai beshyme ne ftyre.
ALBERT MANCHINI TV
ALBERT MANCHINI TV 19 ditë më parë
Bravo naun femrat aty duan ti terheqin pe hude meshkujt
Albana Turk
Albana Turk 19 ditë më parë
Naum pederasti qe ska respekt per femra ..si vin turp me ate fjalor
Alexandro Rivolta
Alexandro Rivolta 19 ditë më parë
58:40 59:07 Shumë e rëndë thot Naumi, tall trapin me ata të studios 😂😂
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo 19 ditë më parë
Sepse ne shqiptaret nuk ndryshojme edhe se jetojm ne vete te thera te botes sepse shiqeria jone gjithmon jan shqiptaret
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 19 ditë më parë
Oj debile femen po ti eofendove vet ipari kebo shiring je lp idjote
Ervin Bazelli
Ervin Bazelli 19 ditë më parë
Gallat
E B
E B 19 ditë më parë
Sa mire shkon Naumi me Antonelen.
donald gjoci
donald gjoci 19 ditë më parë
Kto paguhen apo si o kjo pune.Ptttuuu fara e keqe
Agron Gjergji
Agron Gjergji 20 ditë më parë
Kerkoni falje se çdo gja rregullohet🤦‍♂️😂😂😂
Vangjel Llacaj
Vangjel Llacaj 20 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keta qenkan njeri me keq se tjetri.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Ajo po e provokonte po e ironizonte po e injoronte dhe Naumi nuk vonoi shum ja plasi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣jepi Naum shkrije talentin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 me lot
Orsilda Skuka
Orsilda Skuka 20 ditë më parë
Sa i shpifur si episod Naum mashkulli me i neveritshem qe mund te kem pa.
Katastrof albania
Katastrof albania 20 ditë më parë
aldesk.info/head/m83OoNNmn4nazmQ/video.html
Free Store
Free Store 20 ditë më parë
Kjo lindita sa me shum hironi i fliste ktij trapit beratit
Lum Berisha
Lum Berisha 20 ditë më parë
Cfar psikopati qenka ky Naumi 👎
Viktor Ulaj
Viktor Ulaj 20 ditë më parë
Bravo naumi je i drejt
Haziz Laci
Haziz Laci 20 ditë më parë
Emisjin baxhellash
Kadri Berisha
Kadri Berisha 20 ditë më parë
Ky far Naumi duhet të përjashtohet nga ky program me urgjenc ky nuk të ashtë njeri ky tek ashtë si kafshë , injorant , genjeshtar . Pra mos e flliqni ket program . Ky genjen se gjoja zonja nuk e falenderoj ket gomar ! Ju lutem perjashtoni ket injorant .
Marsela Shehaj
Marsela Shehaj 20 ditë më parë
Si te vesh ne loje nje, mashkulle mos u cudisni nga reaksionet, mire ja ka bere, (nese e ka organizuar me ate mazllemin tjeter, kjo,)
Zenepe Llanaj
Zenepe Llanaj 20 ditë më parë
HIK ORE
Lili Elb
Lili Elb 21 ditë më parë
At mosh qe keni pak e keni ofendimet
Neri keci
Neri keci 21 ditë më parë
Naumi, je i madh...
Shaki Bambola
Shaki Bambola 21 ditë më parë
Sa injorant naumi
Mimoza Martini
Mimoza Martini 21 ditë më parë
Këta Jan Te neveritshem! Te neveritshem. Prindi im Te Jet aty si flas më goj kurre . Palaqo .
FLORI
FLORI 21 ditë më parë
Naum tlumt hari 😂😂
bleron breznica
bleron breznica 21 ditë më parë
next perputhen: PERPUTHEN +60
Valbona Lleshaj
Valbona Lleshaj 21 ditë më parë
Tapë në studio e më tapë në takim Naumi. Linda, gjithë kjo zonjë e nderuar italiane me prejardhje fshatareske, sepse qytetaret nuk e harrojnë gjuhën shqipe, na tregon kulturë dhe edukatë. Emision që lë shumë për të dëshiruar. Gjithsesi, do zoti e përputhen pa përleshje.
elma muca
elma muca 21 ditë më parë
A jam e vetmja qe mendoj se ne fillim lindita e provokoi pafund naumin duke bo skena arrogante si adoleshente e vonuar e duke e ofenduar edhe pse nuk jam dakord me fjalet qe perdori me pas naumi
Otr Ooo
Otr Ooo 19 ditë më parë
E une ashtu mendoj
Fleur Floo
Fleur Floo 21 ditë më parë
Meshkujt legena te shqiperise si i ri si i vjeter trapa
klea sina
klea sina 21 ditë më parë
Vdiqa peshqesh 😂😂pas peshqeshit 😂😂😂Ci keni keto budalliqe mor Zot mos vazhdoni me 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️
mia mia
mia mia 21 ditë më parë
Naum ke shum të drejt se dhe kto lloj femrash i duan burrat ti ken posht vetes gjithmon
mia mia
mia mia 21 ditë më parë
Dhe ti Bora mos u shtir shum feministe dhe kunsërvihesh Arianit
mia mia
mia mia 21 ditë më parë
Arian ke fol shum drejt se dhe kjo Lindita duket shum e përdredhur dhe ka ofendu Naumin
Tirana 2001
Tirana 2001 21 ditë më parë
Naunin..per b...e the per jashte.Rrugac pa edukate. Selfish,mendjemadh
Aneta Lica
Aneta Lica 21 ditë më parë
Naum je mashkull ordiner po po si te mbajn ne program plehr
tiara tiara
tiara tiara 22 ditë më parë
Ik o llum Naumi !!!!! E papar si tolerohesh😡😡😡
Alba Balliu
Alba Balliu 22 ditë më parë
Ky Naumi duhet te zhduket nga aty.Ma shpifi
Alien Planet
Alien Planet 22 ditë më parë
Me humor qënkan të lezetshëm këta plus 40 .😀😅
Sadullah Muji
Sadullah Muji 22 ditë më parë
Emisioni ma i miri deri me tanii
Maria Titi
Maria Titi 22 ditë më parë
keta njerez vene i ulin vlerat vetes apo vertet te njihen Duket qe cdo gje eshte fallco emision skandaloz hahaha
Ludmilla Malaj
Ludmilla Malaj 22 ditë më parë
Uaaa sa ka ndryshuar kjo mi, kur punonte ne burgt ishte shume ndryshe., sa e pafajshme duket, lum kush do e marr.Fatin mal do e kesh, me kete karakter te forte dhe bukuri qe ke, rruget I ke te hapura.
Berta Panxhi
Berta Panxhi 22 ditë më parë
Auuuuu! Sa turp! Sa injorant! Burri 40 e kusur vjec dhe flet ne kete menyre. Turp po se perjashtuan.
Balli Kombetar
Balli Kombetar 22 ditë më parë
Me pak fjal histori kurvash veterane
Anushi
Anushi 22 ditë më parë
Urgjent produksioni ta nxjerri jasht kete alabakun pijanec Naunin!
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj 22 ditë më parë
Uaa Naumi peshqeshi thot akoma.qenkaa llummmm uaaa na hapi barkun
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj 22 ditë më parë
Skandallll, per cfare e mbani Naumin akoma. Mbeturin rrugesh. Fuoriiiiiii
valdet ademi
valdet ademi 22 ditë më parë
O ju quna apo burra spo di si tju them po ju duhet ta keni nder te dilni me nje princesh si Lindita kjo vaz meriton nje mashkull shum bukur e te ju spo shof bukuri as gjentil nuk jeni
Mr. Dree
Mr. Dree 22 ditë më parë
Ato plakat do ju vdesin ne koltuk hahaha
Toni Sula
Toni Sula 22 ditë më parë
Mir ja beri naumi se qimi e kurdisi kte takin Nuk e hengri Naumi edhe sesht pishman 😂😂😂
Bujar Iljazi
Bujar Iljazi 22 ditë më parë
Bora ti je maxhupe gabele
Amor Amor
Amor Amor 22 ditë më parë
O Naum po qenke cop fare mo vlla . Po qenke legen fare . Karagjoz . Pler. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin . Mjer ajo femer qe nje dite do meret me Ty .
Laci 33
Laci 33 22 ditë më parë
BOBO KY ESHTE I CNENDUR NAUMI DUHET TA CONI NE CNENDINE
Visskle Visskle
Visskle Visskle 22 ditë më parë
Kercenon nje grua e shan me familje me femi ky esh per burg
Visskle Visskle
Visskle Visskle 22 ditë më parë
Mbylleni
Visskle Visskle
Visskle Visskle 22 ditë më parë
Futeni ne burg kte fis qirin mbylleni emisionin
Visskle Visskle
Visskle Visskle 22 ditë më parë
Ti naum o fis qir ku vete me kte ze byth qir vetem mos me dalsh para do ta rjep koken o mama qir
Igli Mane
Igli Mane 22 ditë më parë
O legen
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi 22 ditë më parë
Ky qenka trap 😂😂😂😂😂
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi 22 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi 22 ditë më parë
😂😂😂😂o zot ca idioti,hiqeni nga emisioni Naumin uuaaaa cfare fjalori,,hiqeni ate injorant cfare emisioni jeni qe e mbani ate kafshe😂😂😂😂
deivi1 k
deivi1 k 23 ditë më parë
Gilberta sa kalojne ditet dhe me fallco duket🤔 Naumi edhe sikur te kish mundesi per ndonje lidhje nk ka me shans se e njohen gjith grat e botes ca rrot k...eshte🙄
ALB SHEFI
ALB SHEFI 23 ditë më parë
O zot kur flasin dhe kto anglisht🤦‍♂️picke mizes nmaj tshtizes🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Faqja Tjeter
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
Ping pong on lunch break
00:34
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00