i errët

Elvana Gjata - A po vjen 

Abonohu
Shikime 3,7 mln
97% 22 000 594


Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up \u0026 Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi

Licensing and contact : getin@loudcommedia.com

A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.

© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Publikuar

 

16 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Ashod Shahbazian
Ashod Shahbazian 7 ditë më parë
@{-----------
Mick Gorro
Mick Gorro 7 ditë më parë
A po vjen? Elvana Gjata Se k'to dit' nuk kam për t'i harrů, Vetës i kom dhon për të kujtů, Se jeta ime ësht' jeta ime, E nuk më mbysin Dot ëndrrat të mëdha! Se jeta ime ësht' jeta ime, E nuk më mbysin Dot ëndrrat të mëdha! Aaah, aaah, aaah A po vjen, a po vjen, A po vjen me pi një got'? Ti a po m'nxjerr e po m'kursen? Kam një gjë që s'e them dot: Eja sot se ndoshta nesër Jo nuk më gjen! A po vjen, a po vjen, A po vjen me pi një got'? Ti a po m'nxjerr e po m'kursen? Kam një gjë që s'e them dot: Eja sot se ndoshta nesër nuk më gjen, Jo nuk më gjen! Se në jet' kam një filozofi: Keq me vetën time s'dů mů ni, Se zemra ime ësht' zemra ime, E nuk më mbysin Dot ëndrrat të mëdha! Se jeta ime ësht' jeta ime, E nuk më mbysin Dot ëndrrat të mëdha! A po vjen, a po vjen, A po vjen me pi një got'? Ti a po m'nxjerr e po m'kursen? Kam një gjë që s'e them dot: Eja sot se ndoshta nesër Jo nuk më gjen! Eja sot se ndoshta nesër nuk më gjen, Jo nuk më gjen!
Libellenflug Poetry
Libellenflug Poetry 8 ditë më parë
Ky është art 😍
NormalChalk6707
NormalChalk6707 8 ditë më parë
A po vjen a po vjen me pi ni got 💔
Yexa Hernandez
Yexa Hernandez 8 ditë më parë
Pinché rola espectaculaaaaaaar no mamen soy la única q habla español aquí 🥺
teuta shestani
teuta shestani 8 ditë më parë
i kam thon...
teuta shestani
teuta shestani 8 ditë më parë
keq me veten sdu me u ni... perfekt cdo gje por kjo fjala me u ni....
Argetim Kaja
Argetim Kaja 9 ditë më parë
Amo he shum e mir edhe bukuroshe
Valbona Hida
Valbona Hida 12 ditë më parë
Elvana eshte ylli Kengtarja me e mira ne bote❤❤❤❤zeri e asaj eshte shume i bukur❤❤❤❤kush e do elvanen gjata
Altin Riza
Altin Riza 13 ditë më parë
Qe neser un vi ne shtepin tende dhe fillojm jeten ton si edon ti edhe un me ty
Altin Riza
Altin Riza 13 ditë më parë
Un Jam gati te vi qe neser po ti nuk don
maroje kralj
maroje kralj 15 ditë më parë
Love from croatia 🇭🇷♥️ Albanian music 🇦🇱🇽🇰👍
fatmir kuco
fatmir kuco 15 ditë më parë
Bravo shum e bukur kènga por shum e bukur edhe ti 😚
Anesti Petrollari
Anesti Petrollari 16 ditë më parë
Sigurisht nuk mund të mungojë suksesi aty ku ndihet edhe dora e legjendës Pirro Çako
Merita Okse
Merita Okse 16 ditë më parë
Jenget e Elvanes te relaksojne shpirtin
Elton Muca
Elton Muca 17 ditë më parë
Të lumtë goja goce!
Patricia Zogaj
Patricia Zogaj 18 ditë më parë
Elvana
Drita Arapi
Drita Arapi 19 ditë më parë
Bravo Elvana ke zë fantastik
Mary K
Mary K 20 ditë më parë
Great pianist
Liza Sakollari
Liza Sakollari 21 ditë më parë
Se jeta ime eshte jeta ime dhe nuk mi mbusyne dote enderrate e medha me peqene shume kjo pse.
Ajna Mexhiti
Ajna Mexhiti 21 ditë më parë
Edi, unë kamë vetëm dy artist të parapëlqyer je ti dhe Albani.
Bbb Aa
Bbb Aa 21 ditë më parë
Fetora💌
Roza Sadiku
Roza Sadiku 22 ditë më parë
Ke ca pordhë këtu e tepron me skerca.
Dory Dory
Dory Dory 24 ditë më parë
E ke myt me kete interpretim
Mayor Mayor
Mayor Mayor 25 ditë më parë
Super 💫
Александрина Найденова
Amazing as always... Can someone translate in english please?
Milingona Project
Milingona Project 11 ditë më parë
All these days I shall never forget I promised myself to remember them. Because my life is my life And nobody can drown my big dreams. (2x) Do you come? Do you come? Do you come to drink with me? My blood boils and it dances I have something I cannot tell Come today because maybe tomorrow You won’t find me here. (2x) In my life I have a philosophy: Don’t want to feel bad with myself. Because my heart is my heart And nobody can drown my big dreams. (2x) Do you come? Do you come? Do you come to drink with me? My blood boils and it dances I have something I cannot tell Come today because maybe tomorrow You won’t find me here. (2x)
Merushe Resnjaku
Merushe Resnjaku 29 ditë më parë
Diva shqiptare.
Flutura Mavriqi
Flutura Mavriqi Muaj më parë
Bukur
ljani
ljani Muaj më parë
Fantastike sikur bashkepunimi i fundit me Piro Cako para 4 apo 5 vitesh,bravooooo 👏👏👏👏👏
Nozg Papa
Nozg Papa Muaj më parë
Sa e bukur eshte o zotttt
shpetim lita
shpetim lita Muaj më parë
Je zeri me i embel 💫👌
Arsi Arsi
Arsi Arsi Muaj më parë
Shum te bukra kto kryevepra elvana
Valentina Alushi
Valentina Alushi Muaj më parë
Je e mrekullueshme.
Sem BeqIri
Sem BeqIri Muaj më parë
E ke përli fustanin
Mira Velaj
Mira Velaj Muaj më parë
kjo eshte kryevepra jote E madhja Elvana
Shauka Hodan
Shauka Hodan Muaj më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
Greetings from Poland 👏 Nice song
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
Këtu më është duk Elvana fiks si JLO. Gjuha shqipe është gjuha më e bukur në botë ,por kur këndon Elvana tingëllon dhe më bukur. 😍😍😍
Arsi Arsi
Arsi Arsi Muaj më parë
Shum e bukur o elvana
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Cfare kenaqesie te degjosh keto lloj muzikash me melodi kaq te bukura qe vetem Elvana di 😍
Rexha Bekoviq
Rexha Bekoviq Muaj më parë
❤️From Cologne 🇦🇱
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Shqipërisë 🥰🥰
nikolin hyselli
nikolin hyselli Muaj më parë
There are only Albanian Goddess!!!! The others are copies or stolen from us like Afer-Dita
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Comments are back!!
Shauka Hodan
Shauka Hodan Muaj më parë
✨✨😍
Music Al
Music Al Muaj më parë
✨✨✨🙏
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Super 💎
Music Al
Music Al Muaj më parë
Elvan o mrekulli muzike ✨✨
Music Al
Music Al Muaj më parë
Masterpiece 💎
Music Al
Music Al Muaj më parë
Masterpiece 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor Muaj më parë
Yll i muzikes ✨✨🎶
Elirë Syla
Elirë Syla Muaj më parë
Po si nuk vi mi
Jona Jonajona
Jona Jonajona Muaj më parë
Apo vjen me pi ni got
Jona Jonajona
Jona Jonajona Muaj më parë
Na kenaqi kjo kenge
Jona Jonajona
Jona Jonajona Muaj më parë
Shum keng e mrekullueshme
Jona Jonajona
Jona Jonajona Muaj më parë
❤❤
Jona Jonajona
Jona Jonajona Muaj më parë
Je shm e bukur
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
Ti je adhurim 🙏
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
✨✨😍
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
✨✨😍
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
Magjike kjo kenge ✨✨
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
Super 💎
Arton A
Arton A Muaj më parë
DIVA 💫
Arton A
Arton A Muaj më parë
DIVA 💫
Arton A
Arton A Muaj më parë
DIVA 💫
Arton A
Arton A Muaj më parë
✨✨✨💫
Arton A
Arton A Muaj më parë
✨✨✨💫
Joy Meka
Joy Meka Muaj më parë
Masterpiece 💎
Joy Meka
Joy Meka Muaj më parë
✨✨💫
Joy Meka
Joy Meka Muaj më parë
✨✨💫
Joy Meka
Joy Meka Muaj më parë
Ti je dashuri ❤️
Joy Meka
Joy Meka Muaj më parë
Yll je ✨✨
Music Al
Music Al Muaj më parë
My favorite voice ever 🎶🌹 My favorite song of the album ♥️
Music Al
Music Al Muaj më parë
Masterpiece 🎶🎶🌹
Audio Sound Doctor
Audio Sound Doctor Muaj më parë
To much compression when mastering....nice song anyway
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Keltoum Naittbek
Keltoum Naittbek Muaj më parë
Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦
Ermelinda Hoxha
Ermelinda Hoxha Muaj më parë
Bravo 👏
Juljana Pino
Juljana Pino Muaj më parë
Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋
Gazi Miri
Gazi Miri Muaj më parë
Bravo
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
My idol!
beki kongoli
beki kongoli Muaj më parë
Bravo Elvana
Drita Celaj
Drita Celaj Muaj më parë
Artiste e mire po e pa fat be dashuri🥲
Luvyabby
Luvyabby Muaj më parë
idk what she's saying but I LOVE IT
Iris Kazanxhi
Iris Kazanxhi 25 ditë më parë
She is saying are you coming to have a drink
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
My favorite voice ever 🎶🌹 My favorite song of the album ♥️
alma celami
alma celami Muaj më parë
elvana je ylll💥💥💥💥
NewWorld
NewWorld Muaj më parë
Shum tekst natyral ,urime per tekstin kush e ka krijuar ,e pershtat gjithashtu zeri i vecante ,urime Elvana👍
Arled
Arled Muaj më parë
Sa e bukur qe esht kjo femer
Arton A
Arton A Muaj më parë
I ❤️ YOU ELVAN MREKULLIA 🌹
Herbal Life
Herbal Life Muaj më parë
PSE JE KAQ SUPER ARTISTE PSE?✨🎶 TË DUA O ELVAN DASHURIA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate Muaj më parë
Masterpiece 💎
Music Al
Music Al Muaj më parë
NUK GABOVE KURRË 🎶🎶🌹
Music Al
Music Al Muaj më parë
DIVA 🖤
Music Al
Music Al Muaj më parë
Masterpiece ✨
Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Marinette
Marinette Muaj më parë
My idol!
Sina Juxhin
Sina Juxhin Muaj më parë
😭😭😭😭😭😇😇😇😇😩😩😩😩
lumbst lumbstp
lumbst lumbstp Muaj më parë
pse disslike qfar egersinash bre...GUBANA bree...t'lumt goja zonjushË
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai Muaj më parë
elvana gjata, ke talent !
minij hooi
minij hooi Muaj më parë
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Mira Hoxha
Mira Hoxha Muaj më parë
Ke gotitur ne shejn si gjithmon elvana bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre Muaj më parë
Always enjoy when listening to Elvana's gorgeous voice and songs. Greetings from Bosnia-Herzegovina brothers!
Bensu Soral
Bensu Soral Muaj më parë
Disa mrekulli te vertete Po videoklipet mund te ishin me te bukura
bofooit gojo
bofooit gojo Muaj më parë
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
minij hooi
minij hooi Muaj më parë
Masterpiece ✨
Lina Lana
Lina Lana Muaj më parë
❤️👍🏻👍🏻👍🏻
niduoe stre
niduoe stre Muaj më parë
I ❤️ YOU ELVANA 🌹
Abed Zedat
Abed Zedat Muaj më parë
❤❤❤❤👍👍👍
Alice Nike
Alice Nike Muaj më parë
Ehhh mo Pirro na kenaqe .....
rasputin99 magico
rasputin99 magico Muaj më parë
Jo vetem Pirro edhe Elvana eshte jo verem kengetarja po dhe bashkeautore ka bere disa prej teksteve dhe bashkeautore ne muzike
soinhu foitu
soinhu foitu Muaj më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
bofooit gojo
bofooit gojo Muaj më parë
Perfection 🌹
Faqja Tjeter
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
2:45
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
2TON - AKTORE
2:38
Shikime 5 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38