i errët

‘S’lëpijmë ku pështyjmë’: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa? 

Abonohu
Shikime 369 mijë
89% 3 600 440

Melisa Lleshi
Andi Shehi
Perputhen

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 431   
Vasili Metaj
Vasili Metaj 5 ditë më parë
Ju kam zemer U plakshi bashke
Klajdi Klajdi
Klajdi Klajdi 8 ditë më parë
Nese ajo zonja qe pastron te kta BYTH GRISuR duhet menjeher te largoet nga kta njerez plera . Ka shume njerez qe kane lek dhe nuk flasin si kta . Kta duken qe jane vk qe nga VESHJA FAKE 🤮
Antonio Salvatore
Antonio Salvatore 16 ditë më parë
Mua me pelqejne keta te dy sepse hoqen dore perfundimisht nga perputhen dhe nuk u kthyen me kurre Nese do donin sukses akoma me teper do ishin akoma pas perputhen por shof qe keta te dy vazhdojne bashk te lumtur shohin terezin e tyre e jo si ata arxhinjt e tjere q jan ber si muti pas kpuces bredhin han pin qyl i bien qylit I uroj vetem suksese dhe mos u ndafshit kurr sepse ju u treguat me te drejtet qe nuk u kthyhet me kurre jo si shqipja apo tea qe ca nuk kan keputur edhe prap i shikon atje
Mehmet Sfishta
Mehmet Sfishta 22 ditë më parë
Pastruese thuhet por ti spaske mend në krye
Martha Agency
Martha Agency 28 ditë më parë
DY FYTURAT ME TE PISTA TE RINISE SHQIPETARE ME IMORALET LUMII I TE RINJVE ANDI DHE MELISA
Davida Qarku
Davida Qarku Muaj më parë
O andi nuk të thot kush se je i keq por shum keq më melisen nuk të shkon ty esht shum negative vetëm tea të shkon ty
ALBANA HAXHILLARI
ALBANA HAXHILLARI Muaj më parë
Mesohuni te shpreheni te dy se bashku se nuk thuhet pastruse, po nje zonje qe na ndihnom per punet e shtepise.
fatjola pashollari
fatjola pashollari Muaj më parë
Pastruese thot copa mishit🤮
Andy Kacani
Andy Kacani Muaj më parë
Bravo për Andin dhe për Melisën që kishin karaktere të fort edhe ishin dy nga protagonistët kryesor te Përputhen!
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit
Luan Kadrija
Luan Kadrija Muaj më parë
po ju jeni shum njerz publik te mdhej n shipni
Laura Ormenaj
Laura Ormenaj Muaj më parë
Ne te gjithe kete pjese ju te komenteve pse diskutoni vetem kete pjesen e pastruses ashtu e thane
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Sa ke lepi ti moj zemer, bashke me kete mashkullin qe e "shfrytezoj"Olsa,thoni faleminderit te pakten perputhen qe u dha doren.
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Oj meliss edge une i kam emrin melis
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Aman o andi ku eshte dinjiteti jot kur ishe ne nje lidhje me melisen dhe per fame pranove qe kjo te puthej e prekej me gjith djemt e perputhen ..nuk kuptoj dmth
Taynafan❤
Taynafan❤ Muaj më parë
Jeni me te miret❤💕❤💕❤
MM Di
MM Di Muaj më parë
Melis mundohu me eleminu pak te qeshuren pa lidhje .se mete foluren dihet me lacianshe
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ
Hey Me
Hey Me Muaj më parë
O Zot kur bejn e kta t dy ....
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem
Asliana Male
Asliana Male Muaj më parë
Do ju zhduk po futet turinjte ne shtepine time. Pre jush po pi ilace pa padur nevoje?
Pamela Caka
Pamela Caka Muaj më parë
Cifti
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy Muaj më parë
Oj Melisa ruje Andin se ta mer Shkenda se ajo o e njoftun qe ka nda gra prej burrave
kejvina Queen ❤
kejvina Queen ❤ Muaj më parë
Çifti me i bukur ❤❤❤
Sali Hysenlika
Sali Hysenlika Muaj më parë
Cift pa lidhje,debia
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj Muaj më parë
Nse kjo dashuri zgjat un to behem synet ne gju se posht jam ber njer
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj Muaj më parë
Muajt plot mut se mjalti ja kan baruar me ko ksaj
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Muaj më parë
Bravo jeni mat mir Respekt
Qani Gjeci
Qani Gjeci Muaj më parë
Kur thua publiku shqiptar dhe e shan kupto q kto shqiptare ju kan ngrit aty ku jeni
Edi Pocari
Edi Pocari Muaj më parë
Na eshpifet ilk moj baxhell bashke me ate katunarin andin
Dona Mehmeti
Dona Mehmeti Muaj më parë
Oj meliss edge une i kam emrin melis
klaudjo kalaj
klaudjo kalaj Muaj më parë
sepse jeni vk te dy vec per lek bani xhdo gja e shitni edhe njeni tj
Gokce_Hande_Sinem_Queen_Ve_Melegim
oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ
Nadia Doda
Nadia Doda Muaj më parë
aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem
Adrian Gashi
Adrian Gashi Muaj më parë
Dy ♥️ ♥️ 💫💫
Agim Krakulli
Agim Krakulli Muaj më parë
Jeni shum te bukur si cift
Melinda Ademi
Melinda Ademi Muaj më parë
Po ato puthje qe beje ne takime me tean ne faqe ne qafe ca ishin mo Andi pse genjeni jeni bashke per inat te fansave dhe Fatjonit qe ju zbuloi dhe olses
Alltane Disha
Alltane Disha Muaj më parë
Ty nuk te interesonte melisa kur u fut ne perputhen? Riktheje pak shikoje emisjonin?Po tani 🙈 çfare do te thote kjo ? Nuk shkon me kte teme fare ? Po ju lumte qe moret fame ne kete emisjon! Ndersa talentet .....??
elidon ryta
elidon ryta Muaj më parë
Kur kan sha majkell xheksonin normal qe ty qe e meriton do te shplajn o rrot kari 🤣
danqi Luan
danqi Luan Muaj më parë
FATJONI FT MELISA CUMENNT
Victoria Paloka
Victoria Paloka Muaj më parë
Te pakten pagujeni ate pastruesen e mos i genjeni me nje $ 10 ne dite se u vret mundi i fuksras e u shoqeron gjithe jeten ju e cilin do qe nuk i jep ate qe i takon !
Flori uka
Flori uka Muaj më parë
Ka marr pastruse Andi qr fol si me qen pasardhes i sheikve jeni legjenda bashk me makinat me qera edhe pastruset(sanitaret ) (10.000 euro)
erisi kuka
erisi kuka Muaj më parë
Sa injorante! Si e etiketojne zonjen qe I miremban pastruese?!
Briktu Lucy
Briktu Lucy Muaj më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
R K
R K Muaj më parë
Me te then te drejten vec Andi Tea ishte si duhet por nfund doli di doli se te gjith sjan perputhur ama ashtu duhet me qen ciftet kjo Melisa vec takime me puthje shkalavitje spam asnji artikulim fjale katastrov ti qe ja hodhe fundin Fatjonit ik moj mos me prish gojen dhe kjo qenka dashuri po lini ati fjal se ste mer Andi duke pa se si i bejshe takimet ty
R K
R K Muaj më parë
Cka nuk beni me djemt Melisa tash na tregon dashurin Andi i fundit ishte se Fatjoni hoqi dor dhe ja nxori te gjitha se perpara nuk kishte lidhje me Andin nuk jemi pa sy ose budallej
R K
R K Muaj më parë
Dashuria juaj nisi kur kthien shpinen te gjith djemt se per ndryshe doja thyeje brinjt haaaa shum posht me Melisen ke ren Andi kjo vec qe perdrydhet tjeter gje ska
BE SI
BE SI Muaj më parë
kemi 2 çej
R K
R K Muaj më parë
Pershendetje Andi e din qe ke be be per zitin jam vetem per ty i tha Teas keshtu qe me Tean shume shkojshi si per bukuri me sjellje te gjitha se vec me me sy kuptoheshi kur shiqoheshi ju dy me ato syte te bujura e te malitura te dy shkurt rall takohen kto cifte po se dij nuk qe pa ze fytyra ju tregonte a sa i perket Melises vec qeshet e dim krejt nuk e ke ate nder qe e kisha sa ishe me Tean su mirte vesht askush mezysh e madhe ate qe i tha Shaipja Teas qe ty ke fol per Tean deri ju sa dilshi ntakim zdua ti besoj asaj se shum kam qen fanca juaj Melisa ste len me fol shkur artikulimi qendrimi edisa gjera tjera nuk pershtatesh fare po sbesoj se e ke gjst me kte Melisa ke peshti Mevlanin Fatjonin Atdheu u trembe sta mbajti
Indrit Xhika
Indrit Xhika Muaj më parë
Melissa mut Kenge ka ber
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h Muaj më parë
U puth me 500 aty kjo te perputhen me fatjonin kur doli u smu kjo😁🙆‍♂️
rejsi xh
rejsi xh Muaj më parë
Femi😱❤❤👱‍♀️👶👱‍♂️
rejsi xh
rejsi xh Muaj më parë
Femi
Jac Bra
Jac Bra Muaj më parë
Quhet dikush qe na ndihmon me punet e shtepise, jo pastruese o katurnalleku dhe jeta🤦🏽‍♀️
bcvbb hyui
bcvbb hyui Muaj më parë
Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo Muaj më parë
Edhe vete e thoni qe jeni popull,skrahasoeni me yje shqiptre e jo,jo me boterore(artiste)por denglat I keni te medha.Si mund te thoni ju kemi mare Pastruse??.Eshte nje pune e ndershme,qe e fiton lekun me djerse,e jo me pislleqe te cilat te krijojne ate"perandori"qe keni kap ju.
Arta J
Arta J Muaj më parë
Jo mo Andi, nuk vendosin njerezit e tjerë se cfare dëshirojnë ata, ti thjesht e zgjodhe që ta shfrytëzosh për t'i sjellë vehtes miradinat që ke
Jimi J
Jimi J Muaj më parë
Pastruse qe na Gatuan.Mos rafshe ne dore te Jevgut se te mer frymen. Quhet ndimse ose puntore.Vipat e karit
bcvbb hyui
bcvbb hyui Muaj më parë
Oooo andi a E di sa peder mashkull je
Ina Gjinaj
Ina Gjinaj Muaj më parë
Aman mi Melisa te kujtohet vetia kur ishe ne perputhje qe se paranoje hajt mo i cop k....rv
Merita Sejdi
Merita Sejdi Muaj më parë
Jeni Shum Shum Qift i bukur, por gabimi ju qe se keni pranu prej në fillim lidhjen e juaj.se besoj qe do ishi hala ma t pëlqyar pêr qdo Shqiptar.
Faire Saiti
Faire Saiti Muaj më parë
O Andi netakim me melisen evure metrin per mos tu afruar etash shum te dashuruar efudin. Emelises shko merrja fatjonit se ndoshta po jarun kujtim 😂😂😂😂😂
M Sweden
M Sweden Muaj më parë
Flliqtana mashtrus🤮🤮
Tea Tea
Tea Tea Muaj më parë
Ske pas mundesi me lepi prandaj😉
Blondina Matarova
Blondina Matarova Muaj më parë
Mos e krahaso Michael Jacksonin me ty o andii
Ardiana Zeqiri
Ardiana Zeqiri Muaj më parë
Je lepij me gjith cunat e botes andi eshte i fundi per ty
Altin Sinka
Altin Sinka Muaj më parë
Jeni cift specjal
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj Muaj më parë
Kur u be kjo sy palara te thot mar pastruse mos ngelt njeri ne kembe,po ti vjen nga mjerimi e kushedi te duket tirana prandaj fluturon me presh mer te tem pastuse se e ben mir ate zanat eshte eksperte se pun tjeter sbesoj se di .
Alb16
Alb16 Muaj më parë
E ka mesuese
Hajredin Reci
Hajredin Reci Muaj më parë
Nga hiq gje u ben te famshem kto po krejt i kan kto luks po dhe shkolle andi nuk ka u be' aktor
bouytt guyt
bouytt guyt Muaj më parë
O Zot gjithkushi me mor fam sdi sdi🤦🏽‍♀️si fryhen mas pari thu se kush ken kta 🤮
Emin Nuredini
Emin Nuredini Muaj më parë
Melisa andi jeni ma re miret edhe qifti bukur jeni prsh🥰👋
Arjan D
Arjan D Muaj më parë
Ky Andi Gjithmon kur ecen me duket si ma pas ne te se si i sforcuar ecen😉 .
Ime Prezime
Ime Prezime Muaj më parë
Oooo andi a E di sa peder mashkull je
A. Thaqi94
A. Thaqi94 Muaj më parë
Oj Melis o llokum ,paq fat gjith jeten . ❤
Behare Saidi
Behare Saidi Muaj më parë
Melisa msohu me u shpreee nje her gabele dukesh veq
Behare Saidi
Behare Saidi Muaj më parë
Oooooo bobobo melisa gabele. Duket dhe nuk di te fol akoma dhe shummm po shet adi veq me tejan isht cift qe mund te shkoni
Rina Saliaj
Rina Saliaj Muaj më parë
Shum e rent per tea ne se verte andi ka pasur nje lidhe me tea dhe e ofendote ashtu ne emisjon sa me shqipen e pastaj me melisen kur e ofendonin melise i dilt ne mbrotje kur i tha ana ti rolin e dashnores po luan po paska qen e vertet me keto qe po shohim nuk e tregoj te verteten kengen per tean e ka ber po tea ne trotuar mos paci fatin tim pese nuk e thoni te verten po kur e pask ber vet kontraten pese ike nga e misjoni nuk e dim te verten shpesojm qe nje dite tatregon te verten
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok Muaj më parë
Kemi marr pastruse tash i ofendoni edhe grat shqiptare qe e bejn at pune se sikur ju keni qen dikushi ne jet po edhe ju keni pastruar po tash sikur keni ba fam turp
Ide Azi
Ide Azi Muaj më parë
Nuk i thuhet pastruese por ndihmse! domethan kur ti je i pa aft të kryesh punët e tua thërret dikë të të ndihmoj me pages Pjesa tjeter ajo fjal PASTRUESE është ofenduese injorant
Bajram Haliti
Bajram Haliti Muaj më parë
Gjermanisht i thojn Haus Frau-Gru Shtepije
Kristina Ndoja
Kristina Ndoja Muaj më parë
😒😒😒😒qe do thot shtepiake!!!!! Dhe jo sanitare apo ndihmese
Enxhi 17
Enxhi 17 Muaj më parë
Per momentin kemi dy qenj🤣
Xhuana Mazelli
Xhuana Mazelli Muaj më parë
Krimbat e qenefit me pastruese ,,injorante 3 dite shkolle si keni flisni ne menyren me ofenduese 🤑🤑
qamiltuda
qamiltuda Muaj më parë
cifti bukur❤️❤️
Zana Krasniqi
Zana Krasniqi Muaj më parë
Se kuptoj ket Melisen pse qesh pa arsye 🤷🏻‍♀️😕
youtube channel
youtube channel Muaj më parë
As ski me kuptu naj her se se kuptova as un kurr😂😂😂
Thjesht eda
Thjesht eda Muaj më parë
E beri olsa me lokal melisen , na shesin pordh tani
Kur Legjenda
Kur Legjenda Muaj më parë
Eda: Jan ba te gjith me lokale e restorante bisnese makina u ban dhe kengetar. I bani edhe publiku me venendje Te ktyre njerezve perputhen Se tgjith jan fut vec per fam Jan kejt bordello Lgbt. Mjer populli i shkret se nuk do me dit asnje se kan halle e probleme Edhe me pa dicka tv me kaluar kohen, dalin kto bordellot Si shiten per 1 euro Njerez te degjeneruar.
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma Muaj më parë
Po hajde more se mate mir ska ku ve ,,,, ju uroj jet te gjat zoti ju bekoft ,❤❤
N. I.
N. I. Muaj më parë
Power couple
Lilifilli Lilifilli
Lilifilli Lilifilli Muaj më parë
Melis
Lilifilli Lilifilli
Lilifilli Lilifilli Muaj më parë
🌹🌹🌹😍😍😍😍🌹🌹🌹😍😍🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
Lashi Zero
Lashi Zero Muaj më parë
O andi sa armiq paskeni bere. Asnji nuk flet per vertetesine e intervistes tuaj te gjithe kapen pas nji fjale ( pastruse) qe ne fund te fundit cfardo lloj emri tjeter ti vendosesh pastruse ngelet thelbi. Ata as e shane as e poshteruan thane skemi kohe dhe na ndihmon. Mjaft bullizuat dy te rinje qe as kane vrare e as kane prere neser mund te jene femijet motrat ose vellezerit tuaj ne vend te tyre
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana Muaj më parë
Po pra te luhatshem se sje i njejti
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana Muaj më parë
Kemi mar nje ndihmese per shpin thuhet a medet imagjinoje sikur te jeni duku me l'art si shprehi ju
Genta Kejda
Genta Kejda Muaj më parë
Tani e vertet qe kur flasim ne perditshmeri i themi edhe pastruese por te pakten ne nje emision ti zgjedhim pak fjalet gjithsesi ju uroj gjith te mirat
astrit schererbauer
astrit schererbauer Muaj më parë
a je gazetare a prostitut e parod
Money Money
Money Money Muaj më parë
malokt kan ec lara e shifni gjupellat si kan fillu t din t jetojn 😂
Albaniangirl
Albaniangirl Muaj më parë
O barbone femer po ti u ktheve prezantuese mbasi ike nga perputhen ,edhe na thu sot nk lepij ku beshtyjj...ordinera
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.
Ada Cena
Ada Cena Muaj më parë
Jo pastruse o njerze pa shkoll marim mdimse thuhet legena
Edaaa Havolli
Edaaa Havolli Muaj më parë
Pse nuk keni thene e kemi marr nje ndihmëse 🌝
Pregnancy&Motherhood
Pregnancy&Motherhood Muaj më parë
Po te E diell pse shkon? Dhe aty esht olsa regjisore
Ina Dori
Ina Dori Muaj më parë
sa me pelqejn bashk
prishtina Dori Prishtina
Shum te mir jeni dyt ishalla gjithmon bashk jeni
Luca Luca
Luca Luca Muaj më parë
Kta roqira byth palar bejn si pasanik thon kemi pastruse
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
Bir nona vet eshtr ber Melisa me mar pastruse ne shtepi te mbyten punet o te keqen ti dhe Andi jeni apo dhe leckat tuaja nuk lani dot,Andi i dashur harrove intervisten te Olsi vlla qe boje si viktim me demek tkishte tradhetu Tea pikerishte Tea Armand Shehi qe as emrin sja permend sot po i drejtohesh ate person pikerisht nga ajo Tea more fam mor And djali dhe me vjen keq te zhgenjej po luaj cik me bukur se as me aktru spo din tanim sa mbarove aktrimin me Tean tka ik dhe ty lezeti sikur dije me fol bukur mo pse je katandis kshu??Meq nuk peshtyni aty ku lepini Melisa rikthehet te per💋si prezantuese mbasi doli nga aty ti besh shyqyr Olses qe nuk lejoj Fationin me te demasku se e shihje mir viktimizimin Melke e dashur,te mos harrojm ishe ti qe Olses i thoshe flm per mundesin qw te kish dhene dhe e perqafoje me shm dashuri tpkten thuajini flm qe ju beri me fam e lek dhe tboni ty Melke e dashur me pastruse ndihmese dmth ose sanitare quhet ndryshe.
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
@klinton bekaj shumica e nenave tona kan punu e punojn ate pun por duhet ti zgjedhim me kujdes fjalet qe nxjerrim nga goja sidomos kur je personazh publik,mund ti thuash kemi mar nje zonj qe na ben punet e shtepise ose gatuan nuk eshte nevoja me u shpreh ashtu per nje njeri qe ka bagazh nrm e din me fol.
klinton bekaj
klinton bekaj Muaj më parë
×××):🖐pflegerin ose reinigerin si i bjen shqip kjo ktu mei than pastruese nje Femne ai person te lajmron ne Firm dhe te del problem personi vetem nese don me e fal vet se nuk eshte e lejushme kur i thua pastruese (putzfrau)cdo nje pastron shtepin e vet e tash mi than putzfrau a ose putzmann atehe Nenat tona mei quajt pastruese qe nakan rrit ne a kjo po i bjen ashtu
Esma Zaimi
Esma Zaimi Muaj më parë
Bravo Mwlisa je 1 vajze e snqerte
Faqja Tjeter
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13