i errët

Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021) 

Abonohu
Shikime 402 mijë
98% 3 949 75

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Muzikë

Publikuar

 

28 Mar 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Vijola Jani
Vijola Jani 2 ditë më parë
🥺
Edvin Qato
Edvin Qato 3 ditë më parë
Shum e bukur bravo
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 5 ditë më parë
SE TE KAME DASHUR SHUME SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.TE DUA DHE DO TE DUA DERI NE PAFUNDESI.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 5 ditë më parë
BRAVO.FITORE.
Luiza Petoshati
Luiza Petoshati 6 ditë më parë
Te pergezoj kjo kenge me plot kuptim ❤💫te jet kenge fituse🙏
Sara Sara
Sara Sara 13 ditë më parë
Lorence hasrama je me shume imir
Stela Haxhija
Stela Haxhija 15 ditë më parë
Nje kenge dhe ze brilant qe meriton vendin e 1.Nje kenge shume emocionuese 👏👏👏
Makoto Wale
Makoto Wale 16 ditë më parë
Sa potencial kan artistet shqiptar po vin me tekste kaq montone dhe produksione te thata si demo
Rud Wat
Rud Wat 17 ditë më parë
Wow, nice song! Well Done!
Robert Gjedia
Robert Gjedia 22 ditë më parë
Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!
C
C 22 ditë më parë
Kenget e Lorit jane magjike
Eda Bullakja
Eda Bullakja 22 ditë më parë
Nje mrekulli. Perfect voice, music etc
Zana Borici
Zana Borici 22 ditë më parë
9
Kreku Kreku
Kreku Kreku 23 ditë më parë
♥️♥️❤️💋❤️❤️👍
Anxhi Gerti
Anxhi Gerti 23 ditë më parë
Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 23 ditë më parë
BRAVO.MIREMENGJES FITORE.
Dorian Shaba
Dorian Shaba 27 ditë më parë
👏👏👏👏
kam mendimin tim
kam mendimin tim 28 ditë më parë
Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 29 ditë më parë
Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton
sidorela gjoni
sidorela gjoni 29 ditë më parë
O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj Muaj më parë
BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj Muaj më parë
Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo
Angel Angel
Angel Angel Muaj më parë
Cfar super zeri wooow
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
OK.
aroma catering
aroma catering Muaj më parë
Bravo naçut
Areti Goxhaj
Areti Goxhaj Muaj më parë
Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .
Sara Hasani
Sara Hasani Muaj më parë
Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍
Tatjana Tosuni
Tatjana Tosuni Muaj më parë
E bukur ,e ndjere !!!
Renato Elmas
Renato Elmas Muaj më parë
Zeri me i veçant i artisteve djem
Rafaela Haxhiraj
Rafaela Haxhiraj Muaj më parë
Bravo
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
OK
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
OK.
silva gjoni
silva gjoni Muaj më parë
Xhoi Molla te pershendes 😊
Xhoi Molla
Xhoi Molla 29 ditë më parë
🥺🥺 perl
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj Muaj më parë
Shume kenge e ndjere dhe profesionale
Elisabeta Firaj1
Elisabeta Firaj1 Muaj më parë
Super
Igli Islamaj
Igli Islamaj Muaj më parë
Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.
Eris Kanani
Eris Kanani Muaj më parë
Duket dora e irkencit super harmoni
Alina Lupascu
Alina Lupascu Muaj më parë
Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Muaj më parë
👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️
Eduart Hida
Eduart Hida Muaj më parë
Super keng 💫
Klaudia Luzi
Klaudia Luzi Muaj më parë
E bukur si kenge
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
Ok.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.
ledina gjoroveni
ledina gjoroveni Muaj më parë
e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍
Linda Baqaj
Linda Baqaj Muaj më parë
😍😍 I love it 🥰
Mimoza Hoxha
Mimoza Hoxha Muaj më parë
👏 👏 Suksese Lorenc!!
Migena Lala
Migena Lala Muaj më parë
👏
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.
Mirela Myftiu
Mirela Myftiu Muaj më parë
Shume e bukur
Jeta Jet
Jeta Jet Muaj më parë
Shume shume e bukur 🥺🤍
Dorina Pojani
Dorina Pojani Muaj më parë
Shume e bukur. Suksese
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
OK.SH.BUKUR.
Sildorela Laska
Sildorela Laska Muaj më parë
Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏
fabss
fabss Muaj më parë
Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
PERLE.
ela ela
ela ela Muaj më parë
Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
URIME NGA ZEMRA.
Sonila Qehajaj
Sonila Qehajaj Muaj më parë
🤩🤩🤩
Elida Kaiku
Elida Kaiku Muaj më parë
Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰
Tefta Hoxha
Tefta Hoxha Muaj më parë
Super kënga 👏👏
Tea Fori
Tea Fori Muaj më parë
Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤
MR Besnik
MR Besnik Muaj më parë
Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁
Neritan Dritan
Neritan Dritan Muaj më parë
Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏
egi egi
egi egi Muaj më parë
Nje keng qe te emocionon pafund❤
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
SHUME E BUKUR.
Soni Plasari
Soni Plasari Muaj më parë
Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍
Esmeralda Halilaj
Esmeralda Halilaj Muaj më parë
Suksese 💕
Minavere Mujka
Minavere Mujka Muaj më parë
Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike
Mirjeta Lleshi
Mirjeta Lleshi Muaj më parë
Shume bukur , suksese
Ilirjana Cota
Ilirjana Cota Muaj më parë
Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰
SILVER43562
SILVER43562 Muaj më parë
SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi Muaj më parë
💔
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi Muaj më parë
KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli Muaj më parë
Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰
Linda L
Linda L Muaj më parë
🥇💞💞
Redona Toska
Redona Toska Muaj më parë
Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Muaj më parë
Super Lorenc Super👍
Shpresa Xh
Shpresa Xh Muaj më parë
Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume
Bea Skrzyniecki
Bea Skrzyniecki Muaj më parë
Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶
Lina Kaja
Lina Kaja Muaj më parë
Bravo 👏 😍
Emanuele Picozzi
Emanuele Picozzi Muaj më parë
La mia canzone preferita ❤️
irida zguro
irida zguro Muaj më parë
Eh sa veta e gjejne veten ketu....
Dajana Dulja
Dajana Dulja Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘
ꕥఌ Rovena ఌꕥ
ꕥఌ Rovena ఌꕥ Muaj më parë
I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie Muaj më parë
Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!
Era Alda
Era Alda Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👼
Aureola AL
Aureola AL Muaj më parë
Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli Muaj më parë
Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥
AVD Digital
AVD Digital Muaj më parë
Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : aldesk.info/do/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan
Erda Ameda
Erda Ameda Muaj më parë
The best songs 👏👏👏
Ornela Prifti
Ornela Prifti Muaj më parë
Shume e bukur!
My Love
My Love Muaj më parë
Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
My Love
My Love Muaj më parë
Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍
Dea Shutina
Dea Shutina Muaj më parë
Melodi jete😍❤
Marinela Alia
Marinela Alia Muaj më parë
Perl Lorenc ❤️
Nuri Canaj
Nuri Canaj Muaj më parë
Suksekse
Faqja Tjeter
Elvana Gjata - Drandofilat
02:27
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07