i errët

Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬 

Abonohu
Shikime 220 mijë
98% 2 154 42

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Publikuar

 

14 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj Ditë më parë
Hahaha bravo Sa bukur🧡
Denald Hoxha
Denald Hoxha Ditë më parë
Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet
Erdo Tollumi
Erdo Tollumi 2 ditë më parë
Ca qefin e semesss 😂
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj 2 ditë më parë
Je e madhe pzz
Kanina Albania
Kanina Albania 2 ditë më parë
Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 2 ditë më parë
ok
Lord Newpena
Lord Newpena 2 ditë më parë
Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha
Selim Troqe
Selim Troqe 3 ditë më parë
Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .
Arjana Sina
Arjana Sina 3 ditë më parë
Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂
Negi Bulla
Negi Bulla 3 ditë më parë
O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira
Artemisia Rama
Artemisia Rama 3 ditë më parë
Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔
Laura Filaj
Laura Filaj 3 ditë më parë
Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻
Dhurata Hataj
Dhurata Hataj Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Aseljana Sela
Aseljana Sela 3 ditë më parë
Ahahaha
Lusi Lusi
Lusi Lusi 3 ditë më parë
mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂
Nikolaos Chindelis
Nikolaos Chindelis 3 ditë më parë
O Zot lot fare kjo video🤣
Merita fusha
Merita fusha 3 ditë më parë
I love both of them 💓mother and daughter
Ali Berat
Ali Berat 3 ditë më parë
Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah
Ali Berat
Ali Berat 3 ditë më parë
O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha
Ali Berat
Ali Berat 3 ditë më parë
Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha
Ali Berat
Ali Berat 3 ditë më parë
Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa
Trista
Trista 4 ditë më parë
Hahaha
Dea Barttolini
Dea Barttolini 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot
Lolo 82
Lolo 82 4 ditë më parë
Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott
Sara Rizaj
Sara Rizaj 4 ditë më parë
O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂
Myrto liberta
Myrto liberta 2 ditë më parë
Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣
Genta Haxhiu
Genta Haxhiu 4 ditë më parë
😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂
Xhulia Rama
Xhulia Rama 4 ditë më parë
Qefin e semes 😂
Irini
Irini 5 ditë më parë
Turi spinaq 😅😅😅😅
Bardha 1
Bardha 1 5 ditë më parë
Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter
TIRONCI !
TIRONCI ! 5 ditë më parë
Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...
Mario Yzaj
Mario Yzaj 5 ditë më parë
E gjithe kjo biseda ishte dashuri
Devil YT
Devil YT 5 ditë më parë
Hahah sa gallat
Smart Investing
Smart Investing 5 ditë më parë
Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra
Being Pavli
Being Pavli 5 ditë më parë
😂😂😂
Ummu Shabani
Ummu Shabani 5 ditë më parë
A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!
Shpendi Zhupa
Shpendi Zhupa 5 ditë më parë
Bravo 😂😂
Shpendi Zhupa
Shpendi Zhupa 5 ditë më parë
🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️
RELI Saureli
RELI Saureli 5 ditë më parë
Ghhaaa😂😂😂
Bihane Cili
Bihane Cili 5 ditë më parë
Cagallate
Bihane Cili
Bihane Cili 5 ditë më parë
😂😂😂😂
Petrit Mejdani
Petrit Mejdani 5 ditë më parë
Ri me lopen mire thet mami
Engel Cjapi
Engel Cjapi 6 ditë më parë
Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂
Ruejda Raza
Ruejda Raza 6 ditë më parë
Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.
Albana SNALLA
Albana SNALLA 6 ditë më parë
Mua me kenaq theksi I Tyre.
donald koroni
donald koroni 6 ditë më parë
O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏
Mariglen Domi
Mariglen Domi 6 ditë më parë
Fantastike fare kjo mami ksaj
Jonnaa Jonii
Jonnaa Jonii 6 ditë më parë
Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar
Jonnaa Jonii
Jonnaa Jonii 5 ditë më parë
@Valter V lol
Valter V
Valter V 5 ditë më parë
Jonnaaaaa??????????????
Marsel Kamolli
Marsel Kamolli 6 ditë më parë
Një she je
Linda A.
Linda A. 6 ditë më parë
Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!
1 Albania
1 Albania 5 orë më parë
Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen
T Sh
T Sh 2 ditë më parë
Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍
Irini
Irini 5 ditë më parë
Tamam ashtu
Markel Brahasani
Markel Brahasani 6 ditë më parë
Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr
Grizela Bardhi
Grizela Bardhi 6 ditë më parë
Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .
Grizela Bardhi
Grizela Bardhi 6 ditë më parë
E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim
1
1 6 ditë më parë
Fatjon Kuqari ne versionin femer ...
2
2 6 ditë më parë
Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah
2
2 6 ditë më parë
Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle
Debora
Debora 6 ditë më parë
I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂
Atrwihxxhh Giduibdg
Atrwihxxhh Giduibdg 6 ditë më parë
Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕
Albina Rredhi
Albina Rredhi 6 ditë më parë
Hahahahahahahha sa me lot
Francesko Totti
Francesko Totti 6 ditë më parë
Best mama ever for you 💎💎💎💎
Puma 1
Puma 1 7 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Devi Hoxhaj
Devi Hoxhaj 7 ditë më parë
lot shqipe
Lorena Salikaj
Lorena Salikaj 7 ditë më parë
hhahahahahahahashahaha
Angjelina Shteto
Angjelina Shteto 7 ditë më parë
Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Shero Avdo
Shero Avdo 7 ditë më parë
Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣
The protector of the truth
The protector of the truth 7 ditë më parë
Po lopen ku do e lësh;
Medi Damani
Medi Damani 7 ditë më parë
Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet
Medi Damani
Medi Damani 7 ditë më parë
Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet
Mariglen Shenaj
Mariglen Shenaj 7 ditë më parë
😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura
Bleona Luesa
Bleona Luesa 7 ditë më parë
Gallat ini per zotin🤣🤣
Julia Palluqi
Julia Palluqi 7 ditë më parë
😂😂😂 bravo mama
Indrit Muraci
Indrit Muraci 7 ditë më parë
Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣
sava Berat
sava Berat 7 ditë më parë
😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂
Brunilda Bogdani
Brunilda Bogdani 7 ditë më parë
4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.
Murati Gentiana
Murati Gentiana 7 ditë më parë
😅😅😅🤣🤣🤣
Eva Rriska
Eva Rriska 7 ditë më parë
Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣
Eva Rriska
Eva Rriska 7 ditë më parë
Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞
Eva Rriska
Eva Rriska 7 ditë më parë
Hahahahaha hahahahahhaah
Klodjana Puska
Klodjana Puska 7 ditë më parë
O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur
Albaa Albaa
Albaa Albaa 7 ditë më parë
Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha
Arjan D
Arjan D 8 ditë më parë
Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .
Emanuela Marko
Emanuela Marko 8 ditë më parë
Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂
Nila Veizaj
Nila Veizaj 8 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Moza Myslymi
Moza Myslymi 8 ditë më parë
O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅
Blerina Abdii
Blerina Abdii 8 ditë më parë
😅😅🥰
Malvina Malvina
Malvina Malvina 8 ditë më parë
Turi spinaq😂😂😂😂
Miriam
Miriam 8 ditë më parë
Bravo
Sadush Daullja
Sadush Daullja 8 ditë më parë
Cte semes kerkon atje😂😂😂😂😂😂😂😂😂super lodd😍
Patosi De
Patosi De 8 ditë më parë
Mua do me vinte turp po te sillet nena ime keshtu si ajo e jotja.
Ridi Kula
Ridi Kula 8 ditë më parë
Lekët e Qumshit i do ti eee,balgat pse nuk i pastron 🤣🤪
Luljeta Nurellari
Luljeta Nurellari 8 ditë më parë
O Klodi ça vëndi je në Berat?
Ermel Toska
Ermel Toska 8 ditë më parë
Ahahahhahahaahhhahahahahh
Diana Zelia
Diana Zelia 8 ditë më parë
Hahahaha ju rafte e mira nëna klodit është 1 bravooo respekte
FF. Flavjo
FF. Flavjo 8 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
kashi alban
kashi alban 8 ditë më parë
Haha na myte
Sonila Metushi
Sonila Metushi 8 ditë më parë
Hahaha je e madhe 👏❤
Rudina Gjetaj
Rudina Gjetaj 8 ditë më parë
Kjo nena i ben presion psikologjik ksaj .
Tony Campioni
Tony Campioni 8 ditë më parë
Kujdesi i prinderit esht gjithmon por mos e teproni se ajo sipas mendjes se saj mundohet te kujdeset per ty me aq sa ka munci
Lindita Lena
Lindita Lena 8 ditë më parë
Ahahahahahahahaahahhaahahahahah sa emir zoti i dhasht jet te gjat bashk me juve InshaAllah 🤲🏻
fli me saq hello
fli me saq hello 8 ditë më parë
Nona shkret gjith tutet per evlad edhe pse fmis i duket keq por mami gjyth e ka met drejt se e run fmin e vet nga e keqja a e do me shprit
ΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑ
ΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑ 8 ditë më parë
E paparë mami super 😂😂😂
Mari
Mari 8 ditë më parë
Truri spinaq 😂😂😂😂
Saime Cela
Saime Cela 8 ditë më parë
Tipike sic bejn te gjith nenat shqiptare🤣🤣🤣🤣
Franceska Gjoni
Franceska Gjoni 8 ditë më parë
Hahahaha me lot kam qeshur me kete vidion 🤣
Valter V
Valter V 5 ditë më parë
Françiiii???
lorenc gjika
lorenc gjika 8 ditë më parë
Te thyej tureçkat 😂😂
Faqja Tjeter
Dita 68: Autostop në Greqi
21:00
Leket e fasules u blen parfum
06:00
Dita 69: Grekët janë perversa
20:13