i errët

Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes 

Shikime 192 mijë
99% 17 000 86

Emisioni i plotë: aldesk.info/head/ldm_oMpqaIHRy3k/video.html

Publikuar

 

30 Pri 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Zenel Velia
Zenel Velia 6 ditë më parë
Curi je I papar
Ester France
Ester France 7 ditë më parë
E madhe, skeci i vitit
Artan Tare
Artan Tare 8 ditë më parë
Gomar fare , lum Rama me këtë koqe u bë kryeministër me flokë të zeza dhe do ikë kur të bëhet për bostum.
Bos MILER
Bos MILER 9 ditë më parë
MOS QESHNI TELLENI ME VETEN TUJ DO TI BINJ DHEMBET NUK JENI KAQ BURA ME TE MIR JU MUT JENI TE GJITH
denis begaj
denis begaj 15 ditë më parë
Sa kam qesh.
Ray Vlore
Ray Vlore 19 ditë më parë
O ylli rakipi tu befte dita 1000 ty dhe currit se sa her u shikoj juve dhe serioz dhitem me lot kur shikoj kte pjesë hallall
Artur Ago
Artur Ago 20 ditë më parë
😂😂😂😂
Hot Jani
Hot Jani 21 ditë më parë
Haha 🤣🤣🤣🇺🇸🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇦🇱
Vlore Vlore
Vlore Vlore 22 ditë më parë
O curri je i madh nuk e pandeha se do weshte zhei dhe rakipi
Benjamin Iseni
Benjamin Iseni 22 ditë më parë
😀😀😀😀👍👍👍👍
V Effect
V Effect 22 ditë më parë
Masaker elektorale e asnje prove te denje nga PD!! They’re in it together!!
V Effect
V Effect 22 ditë më parë
Lot 🤣🤣🤣🤣🤣
altin tola
altin tola 22 ditë më parë
Ikni plasi lufta . Luft bota
zik zak
zik zak 23 ditë më parë
O Kulluri nuk je ne auditore qe jep leksione. Shko dhe bind antaret e PD qe do votojne e jo Yllin. Nisma juaj do perfundoj ne GROPEN e HALESE ashtu si ajo e Zhozit .Ju i niseni kur Salen nuk e shikoni dhe e keni larg sa te afrohet te gjith ju qe beni gam gam neper studio i keni mush breket. Ju qe nga A-ja e keni nisur gabim.Si u kandidoka per KRUETAR pa dhene me pare dorheqien???- kete pergjigje e jepni: Ju -Nishani-Kadilli-Elezi dhe vulen ja ven Harxhi. Si ka shku do te shkoj mos lodhi kot.
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca 24 ditë më parë
Skan te sosura luftrat e clirimit
flori zani
flori zani 24 ditë më parë
Do fitoj nje mut te madh qe ta haj🤣🤣🤣
You Like Cars
You Like Cars 24 ditë më parë
Komedija vitit 😁😁 Sa her stresohem kthehem ktu 😂😂
Constantine The Great
Constantine The Great 28 ditë më parë
Me lot kam qeshur , na shkrite! 🤣🤣
ARJAN DELAJ
ARJAN DELAJ Muaj më parë
Luli po te ish I zgjuar te jap doreheqje do jet me i nderuar
Edison Dashi
Edison Dashi Muaj më parë
Humbja e PD eshte e veshtir per tu pertypur...
yea yes
yea yes Muaj më parë
Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia
Priam Reci
Priam Reci Muaj më parë
O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione
Miside Koraqi
Miside Koraqi Muaj më parë
Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍
Djaliigang
Djaliigang Muaj më parë
O sa kam qesh ropt e shpis
Durim Xhameta
Durim Xhameta Muaj më parë
Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater
Saimo
Saimo Muaj më parë
Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣
André Cela
André Cela Muaj më parë
O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes
Zybi Guri
Zybi Guri Muaj më parë
Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣
Mim Tirona
Mim Tirona Muaj më parë
Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!
Lulzim Rexhepi
Lulzim Rexhepi Muaj më parë
Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion
Osumi Osumi
Osumi Osumi Muaj më parë
Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!
GD Kaci
GD Kaci Muaj më parë
Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme
Sure Kukli
Sure Kukli Muaj më parë
Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa Muaj më parë
Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !
Hello Hello
Hello Hello Muaj më parë
Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Michalis Natsis
Michalis Natsis Muaj më parë
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
AL
AL Muaj më parë
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ems G63
Ems G63 Muaj më parë
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Muaj më parë
🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz
Albanian Ger
Albanian Ger Muaj më parë
Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!
arben carcani
arben carcani Muaj më parë
e sajta luft eshtē ??
Natassa Pietri
Natassa Pietri Muaj më parë
O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh
Nicos Berletti
Nicos Berletti Muaj më parë
Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale
Shpetim Cokaj
Shpetim Cokaj Muaj më parë
Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.
ceerw buty
ceerw buty Muaj më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
melgibson1970
melgibson1970 Muaj më parë
Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha
Naim Kica
Naim Kica Muaj më parë
Haha skan faj aspak 😂
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Muaj më parë
Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa
bcvbb hyui
bcvbb hyui Muaj më parë
Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣
ceerw buty
ceerw buty Muaj më parë
E lezetshme kjo
Alketa Keta
Alketa Keta Muaj më parë
tipike ironi greke e currit
mentor tola
mentor tola Muaj më parë
Na vdiqet se qeshuri ,
100M views
100M views Muaj më parë
Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣
brave forever
brave forever Muaj më parë
Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion
bcvbb hyui
bcvbb hyui Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN Muaj më parë
Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini Muaj më parë
Lufta me mullinjt e ERES.
Smith  Selimi
Smith Selimi Muaj më parë
Tani fillon lufta hahahahaha
George Milano
George Milano Muaj më parë
Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres
Shpetim Muci
Shpetim Muci Muaj më parë
Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi Muaj më parë
Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Muaj më parë
Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.
Marius Hoxha
Marius Hoxha Muaj më parë
Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith
SKENDERBEGAS ILIRIUS
SKENDERBEGAS ILIRIUS Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣👍
M. N.
M. N. Muaj më parë
E lezetshme kjo
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli Muaj më parë
loteeeee 😂😂😂😂😂😂
Lulja Ime
Lulja Ime Muaj më parë
👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade
acdc111ify
acdc111ify Muaj më parë
"Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Ardi A
Ardi A Muaj më parë
Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)
qopoy dnon
qopoy dnon Muaj më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
Shpetim Muci
Shpetim Muci Muaj më parë
Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.
Ballist Çetta
Ballist Çetta Muaj më parë
Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore
Rudi Mali
Rudi Mali Muaj më parë
Pse se ftove Tos Nanon mo
Rudi Mali
Rudi Mali Muaj më parë
U dhjet duke qeshur
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
@qopoy dnon BRAVO
qopoy dnon
qopoy dnon Muaj më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,
Afrim Gjata
Afrim Gjata Muaj më parë
Per te qeshur ishte pz
Adnand Sheme
Adnand Sheme Muaj më parë
O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Muaj më parë
Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites
Alfred Marku
Alfred Marku Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alfred Marku
Alfred Marku Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg Muaj më parë
Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.
Al Pacino
Al Pacino Muaj më parë
Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi Muaj më parë
E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂
nead shullazi
nead shullazi Muaj më parë
Lot pz madh 😂😂😂
abc
abc Muaj më parë
Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣
One Piece
One Piece Muaj më parë
Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh
xhani xhani1
xhani xhani1 Muaj më parë
Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂
genci safa
genci safa Muaj më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
durrsi durrsi
durrsi durrsi Muaj më parë
Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni Muaj më parë
Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!
Islam Gashi
Islam Gashi Muaj më parë
Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp
GRM Infissi
GRM Infissi Muaj më parë
Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar
Chef Flo
Chef Flo Muaj më parë
Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi
Ornela Demo
Ornela Demo Muaj më parë
fillon lufta e Kullurit vlla :-D
Erion Golemi
Erion Golemi Muaj më parë
Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa
Alda Zejno
Alda Zejno Muaj më parë
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️
Marsid Oparaku
Marsid Oparaku Muaj më parë
Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣
Nikel Nik
Nikel Nik Muaj më parë
Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar Muaj më parë
Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣
Zef Nikolla
Zef Nikolla Muaj më parë
Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe
Vesa Serena
Vesa Serena Muaj më parë
Ai eshte nje trap...
Dritan Goga
Dritan Goga Muaj më parë
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.
Faqja Tjeter
Gold AG - Plumbi
3:25
Shikime 217 mijë
atv Canlı Yayını
18:5:22
Shikime 5 mln
PRESSING - 14.06.2021
1:37:27
Shikime 12 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Shikime 217 mijë
atv Canlı Yayını
18:5:22
Shikime 5 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04