i errët

Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike! 

Abonohu
Shikime 145 mijë
98% 1 433 20

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Publikuar

 

15 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 63   
Alberta Kameri
Alberta Kameri 2 ditë më parë
Prepare cooffin Al Ahzab 68 Allahu e ka mallkuar atë që dëmton besimtarin Surja HUD ajeti 18 Mallkuar qofshin të padrejtit Allahu beftë haraaaaam Xhenetin I mbyt dhe shkaterrofte çdo gje që na shkaktuan nuk ndalemi kuuurrrre derisa vdeeesiiin gjithe fajtoret 👺pjesemarresit 😈😈etj te mallkuarit tawaf Qabe gjithe 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻Xhehneeeem Amiin
Shpresa Mema
Shpresa Mema 26 ditë më parë
Kur me kan bere shum keq kam mallku si e mallkova ashtu i ra
bruna diko
bruna diko 27 ditë më parë
Nuk mallkoj dhe nuk shaj me fjal te pista po nese me bejne padrejtesi ajo ju kthehet mbrapsht nuk them se jam perfekte por mundohem te bej mire nese nuk mundem nuk bej keq
Razije Puprriqi
Razije Puprriqi Muaj më parë
Ne kerkim te nenes biologjike
Lumturije Beqiri
Lumturije Beqiri Muaj më parë
o Allahu im te lutem kush meka bo keq ti e din ktheja te lutem se une e ti e dim qfar ka bo denoje si dit ti te lutem
Elona Velca
Elona Velca Muaj më parë
You who tried to ruin someone else life should show a lot of care. As you try to spit them you will spit yourself... and attract the curse upon yourself...😉 Life is an endless choices..., but which suits you the best!!!
Katerina Bica
Katerina Bica Muaj më parë
Allahu na falte për mallkimet me vetëdije dhe pa vetëdije 🙏🙏O zot na fal të gjthve🙏🙏🙏🙏
anxhela Sinani
anxhela Sinani Muaj më parë
Un kam nje tip qe nuk mallkoj mos mallkoni kurr Amin o zot
Rruga Hyjnore
Rruga Hyjnore Muaj më parë
Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes aldesk.info/head/iqq2n6mpjoes1mg/video.html
Valbona Shtembari
Valbona Shtembari Muaj më parë
Allahu i Madh na falte e na misherofte ne te gabueshmeve !!!! 🤲🏻🕋
Tauland Sharka
Tauland Sharka Muaj më parë
Amin
adelinagilli
adelinagilli Muaj më parë
Allahu na rujt
Fiona Britton
Fiona Britton Muaj më parë
Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.
ARR Shkoder
ARR Shkoder Muaj më parë
Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋
anxhela Sinani
anxhela Sinani Muaj më parë
Po shum e vertet
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Muaj më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj Muaj më parë
O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏
Ledio Shameti
Ledio Shameti Muaj më parë
Shume e drejte
scorpion1908
scorpion1908 Muaj më parë
Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume
Vjollca Kordha
Vjollca Kordha Muaj më parë
Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti Muaj më parë
Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼
Lut Luti
Lut Luti Muaj më parë
Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin
Gogle Acount
Gogle Acount Muaj më parë
Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija
fejza islami
fejza islami Muaj më parë
Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.
numer one
numer one Muaj më parë
Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit
numer one
numer one Muaj më parë
Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir
numer one
numer one Muaj më parë
Mendore
numer one
numer one Muaj më parë
Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje
numer one
numer one Muaj më parë
Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe
Agron Cemalli
Agron Cemalli Muaj më parë
Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn
Gimi Doci
Gimi Doci Muaj më parë
Amin ZOTI çofte I bekuar Amin
ll ll
ll ll Muaj më parë
Zoti na falte
Dituria Hyjnore
Dituria Hyjnore Muaj më parë
Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI Muaj më parë
ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR
Μ_ Σ
Μ_ Σ Muaj më parë
O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.
Besmir Koçia
Besmir Koçia Muaj më parë
aldesk.info/more/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA.html
Xhejn Ndreu
Xhejn Ndreu Muaj më parë
👍
Mirjeta Allaraj
Mirjeta Allaraj Muaj më parë
Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin
Albanian Bass
Albanian Bass Muaj më parë
Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli Muaj më parë
Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏
Enkelejda Byku
Enkelejda Byku Muaj më parë
Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲
Shpresa Mema
Shpresa Mema Muaj më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯
Aneta Lipe
Aneta Lipe Muaj më parë
Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak
Ems G63
Ems G63 Muaj më parë
Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!
Marsela Shoti
Marsela Shoti Muaj më parë
Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah
Beca Beca
Beca Beca Muaj më parë
Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲
Polixeny Z
Polixeny Z Muaj më parë
aldesk.info/head/bbrPftp4a6ezzHU/video.html
Atifete Gashi
Atifete Gashi Muaj më parë
Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra Muaj më parë
ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT
Albanian Bass
Albanian Bass Muaj më parë
Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!
Zeli K
Zeli K Muaj më parë
🙏🏻🙏🏻
Zeli K
Zeli K Muaj më parë
Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻
Naser Bytyqi
Naser Bytyqi Muaj më parë
Jjjj ldnmltë
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌
Shala
Shala Muaj më parë
Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲
Medina Medina
Medina Medina Muaj më parë
Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.
Rudina Caca Byku
Rudina Caca Byku Muaj më parë
Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber
Soel Soel TV
Soel Soel TV Muaj më parë
Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin
Aferdita Shemuni
Aferdita Shemuni Muaj më parë
Amin
smile foryou
smile foryou Muaj më parë
Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲
Five Fore
Five Fore Muaj më parë
Zoti na falt qa kemi ber gabim
AFRIM ##
AFRIM ## Muaj më parë
@Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓
Islam-Peace
Islam-Peace Muaj më parë
Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin
mario beqiri
mario beqiri Muaj më parë
Allahu ta shperbleft me tmira.
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻
Arjana Kalemi
Arjana Kalemi Muaj më parë
Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot
Erion Ahmeti
Erion Ahmeti Muaj më parë
I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit
Musara
Musara Muaj më parë
a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.
FF FOREVER
FF FOREVER Muaj më parë
Amin
Davide Meta
Davide Meta Muaj më parë
😔😔😔
Erion Ahmeti
Erion Ahmeti Muaj më parë
Amin
Musara
Musara Muaj më parë
1
Πέτρος Φωτιάδης
8ξ7 €)₩05
Faqja Tjeter
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Shikime 2 mln
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47