i errët

Elgit Doda - Vetem (Lyric Video) 

Abonohu
Shikime 921 mijë
99% 9 133 76

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Muzikë

Publikuar

 

25 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Elgit Doda
Elgit Doda Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
Rina Valdes
Rina Valdes 5 ditë më parë
Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩
People Are Awesome
People Are Awesome 11 ditë më parë
E Forte 💪
Ferhati Juljan
Ferhati Juljan 12 ditë më parë
Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱
JAYAKUMAR JAYAKUMAR
JAYAKUMAR JAYAKUMAR 15 ditë më parë
Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍
Ladi Lulo
Ladi Lulo 16 ditë më parë
6
Carmen Stefania
Carmen Stefania 2 orë më parë
Bravo!!!
Glenad Adëri
Glenad Adëri 11 orë më parë
Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥
#Khalif
#Khalif 17 orë më parë
Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶
Ti Ti
Ti Ti 2 ditë më parë
👌👌👌👌
Estrella Touta._.13
Estrella Touta._.13 2 ditë më parë
La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀
Raluka Chirescu
Raluka Chirescu 3 ditë më parë
Love it! 💖
Lindita Se
Lindita Se 3 ditë më parë
So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE
aljem official
aljem official 4 ditë më parë
Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Analia Manganaro
Analia Manganaro 5 ditë më parë
Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem
Katerina F.
Katerina F. 5 ditë më parë
Mihaela Dumitru
Mihaela Dumitru 5 ditë më parë
Shume bukur ❤️
ola Hasani
ola Hasani 6 ditë më parë
omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙
AK 47
AK 47 6 ditë më parë
Fanatics
Femi Kariçi
Femi Kariçi 6 ditë më parë
Y b
12345 12345
12345 12345 7 ditë më parë
nje super keng shum relaksuse bravo👏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 7 ditë më parë
aldesk.info/head/jbG3qpR9emeTuKc/video.html
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 7 ditë më parë
🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍
Roberto Buzi
Roberto Buzi 7 ditë më parë
❤️
Matilde Mara
Matilde Mara 7 ditë më parë
Ta dua zerin❤️🙏
Gyulya Rubia
Gyulya Rubia 7 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 8 ditë më parë
Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍
Adriana Adrianafeta
Adriana Adrianafeta 8 ditë më parë
Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 9 ditë më parë
Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 4 ditë më parë
Ty ty
Χρυσα Λιονταρι βολος
Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like
Arber Zeneli
Arber Zeneli 10 ditë më parë
👌👌
lissbeth Aviles
lissbeth Aviles 10 ditë më parë
I love your music, although i do not understand your language. From virginia.
Sara Cekrezi
Sara Cekrezi 10 ditë më parë
Keng perl
Anna P.
Anna P. 10 ditë më parë
🔥😵
Cosmina Mitu
Cosmina Mitu 10 ditë më parë
Shume bukur !👏👏👏
Özgür Aytaç
Özgür Aytaç 10 ditë më parë
Aman tanrım sen harikasın dostum 😎
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 11 ditë më parë
Wooou shum e mir 👌
Erdi Neda
Erdi Neda 11 ditë më parë
ftijkhgjnn
Dena Deni
Dena Deni 11 ditë më parë
Ca melodie t jep nostalgji
Georgia Gogo
Georgia Gogo 11 ditë më parë
💣♥️♥️💣
Dafina M
Dafina M 13 ditë më parë
Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰
Amla Amla
Amla Amla 13 ditë më parë
Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 4 ditë më parë
Do vin me tmira haha
oliver B
oliver B 13 ditë më parë
shume bukur
Ravindu Nimash
Ravindu Nimash 13 ditë më parë
Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰
Juli Juli
Juli Juli 13 ditë më parë
😢😢😢😢
Hana Montana
Hana Montana 13 ditë më parë
E bukur.....
Teuta Ismajli
Teuta Ismajli 13 ditë më parë
Super kenge!
Viktor Cingari
Viktor Cingari 14 ditë më parë
💪💪💪
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 14 ditë më parë
This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Aurora Zani
Aurora Zani 14 ditë më parë
O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰
Alba Agim
Alba Agim 14 ditë më parë
Amazing elgit❤️
WinEn 330
WinEn 330 14 ditë më parë
what language is it?
Eddie tringa
Eddie tringa 11 ditë më parë
albanian
Emira Aliji
Emira Aliji 15 ditë më parë
👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰
Dorian Ramaj
Dorian Ramaj 15 ditë më parë
I mire si producent dhe si artist gjithashtu .
Mar*
Mar* 15 ditë më parë
Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒
Olympia Delivoria
Olympia Delivoria 15 ditë më parë
Akoma ❤️
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 15 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Al Beshure
Al Beshure 15 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
xhersi xhija
xhersi xhija 17 ditë më parë
Keng e bukur 🙃🖤🥀💔
Dzenita Duka
Dzenita Duka 17 ditë më parë
Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️
Er Ida
Er Ida 17 ditë më parë
👑
AN BCreePer
AN BCreePer 17 ditë më parë
Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 18 ditë më parë
THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️
op op
op op 18 ditë më parë
Bravo super kenge
Mariogesti production
Mariogesti production 18 ditë më parë
1
Sonilda Laupa Cárdenas
Sonilda Laupa Cárdenas 18 ditë më parë
Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu 18 ditë më parë
tolles Lied❤
isida kukli
isida kukli 19 ditë më parë
Ke nje ze fantastik.👋👋
lali gureshidze
lali gureshidze 19 ditë më parë
💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔
Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
Bravo.
Eleni G
Eleni G 19 ditë më parë
Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷
Agnesa anna
Agnesa anna 19 ditë më parë
Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng
Anaeya Chipo
Anaeya Chipo 19 ditë më parë
♡︎
Fatjon Bytyci
Fatjon Bytyci 19 ditë më parë
Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍
Mela Mel
Mela Mel 20 ditë më parë
Fantastike
Gjeovica Boshnjaku
Gjeovica Boshnjaku 20 ditë më parë
Ñij
Hs Hd
Hs Hd 21 ditë më parë
Love from morocco❤🥂
[MEGG REBELJA]
[MEGG REBELJA] 21 ditë më parë
fall in love with this song🙈🙈🔫
My tarara
My tarara 21 ditë më parë
2021!!!!! Numer njo
abibe abduramani
abibe abduramani 21 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi 21 ditë më parë
Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌
Marietta Tsela
Marietta Tsela 21 ditë më parë
E ke kall Giti🔥❤
Ermeralda Kurti
Ermeralda Kurti 22 ditë më parë
Wauuuuu super kenge❤
fra past
fra past 22 ditë më parë
MERAVIGLIOSA😍🤩
Elife Sherifi
Elife Sherifi 22 ditë më parë
o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee
Inguska Ceitane
Inguska Ceitane 22 ditë më parë
Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs
Alua Iskakova
Alua Iskakova 23 ditë më parë
Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!
Bruna & Marinela
Bruna & Marinela 23 ditë më parë
Super kenge ☺️☺️
Albana Sakaj
Albana Sakaj 23 ditë më parë
Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit
Lea Lea
Lea Lea 23 ditë më parë
😍😍😍😍
AV RIYADH
AV RIYADH 23 ditë më parë
العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁
V. A
V. A 20 ditë më parë
من البانيا لكن اتكلم عربي
Anna Douka
Anna Douka 23 ditë më parë
Bravo super keng 😘😘😘🥰🥰🥰
Dalila Benaissa
Dalila Benaissa 23 ditë më parë
💞💞💞
*Stella*
*Stella* 23 ditë më parë
Hala pa e nigjua likeee ✌🏼🎶
inna innaki
inna innaki 23 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Muzik Tekst
Muzik Tekst 23 ditë më parë
Je Gigant :)
Fuat Mecaj
Fuat Mecaj 23 ditë më parë
Bravo 🤗😍
MUSIC WITH MOVIES MOVIE
MUSIC WITH MOVIES MOVIE 24 ditë më parë
Talent
Lilly Sweet
Lilly Sweet 24 ditë më parë
Ohh god love your voice ❤️❤️❤️❤️❤️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 24 ditë më parë
Ta ha zemren baca Elgit me kall zani yt 🥰❤
Nini Hoxha
Nini Hoxha 24 ditë më parë
🥺❤️
Toni Skarani
Toni Skarani 24 ditë më parë
Shum e bukur hallall ✌️
DJ Toni
DJ Toni 24 ditë më parë
Kenga e bukur edhe pa videoklip duket qe sa shtyp Play .... Respekte Elgit dhe suksese :)
lezhe lezhe
lezhe lezhe 24 ditë më parë
aldesk.info/head/b6_Lgtpqf4LMuXU/video.html
AV RIYADH
AV RIYADH 24 ditë më parë
Big fan ❤️❤️
AV RIYADH
AV RIYADH 24 ditë më parë
The song is at the height of creativity
Faqja Tjeter
ELGIT DODA - LARG ( Acoustic )
02:43
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Shikime 17 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
Shikime 2,2 mln
Ajër - Elgit Doda ( lyrics )
03:02
Larg
03:13
Shikime 5 mln
2TON - M’KUJTOHESH
2:51