i errët

Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video) 

Shikime 1,8 mln
98% 17 770 215

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow Yll Limani on:
Instagram : ylllimani
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Muzikë

Publikuar

 

4 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
4Nejo4
4Nejo4 5 orë më parë
Kang e buker 🤌
yuoop noke
yuoop noke 12 orë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
Anxhentila Kola
Anxhentila Kola Ditë më parë
Jkk
nickalm
nickalm Ditë më parë
Art fantastik cricket 🔥 & Yll
seiom jvony
seiom jvony 3 ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
yuoop noke
yuoop noke 12 orë më parë
Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪
Mia Tips
Mia Tips 3 ditë më parë
Ti don me na myt 😄
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
Ptao Tom
Ptao Tom 4 ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
Safete Kokici
Safete Kokici 4 ditë më parë
🌟🌟❤❤
opzz xsin
opzz xsin 5 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
seiom jvony
seiom jvony 3 ditë më parë
Sa pak views,marre
Servis Fresi
Servis Fresi 5 ditë më parë
Je me i miri
seiom jvony
seiom jvony 2 ditë më parë
Sa pak views,marre
seiom jvony
seiom jvony 2 ditë më parë
je i papar❤️
ehe po
ehe po 5 ditë më parë
Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀
Meso Gjermanisht
Meso Gjermanisht 5 ditë më parë
Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!
opzz xsin
opzz xsin 5 ditë më parë
😔♥️
BESA
BESA 6 ditë më parë
Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩
Lona Lushaj
Lona Lushaj 6 ditë më parë
Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓
fouoii gyhh
fouoii gyhh 6 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
soinhu foitu
soinhu foitu 5 ditë më parë
aldesk.info/head/bbrPftp4a6ezzHU/video.html
tirana918
tirana918 6 ditë më parë
Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️
soinhu foitu
soinhu foitu 5 ditë më parë
Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Ornela Pergjegji
Ornela Pergjegji 7 ditë më parë
Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
Sene Sene
Sene Sene 7 ditë më parë
Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪
fouoii gyhh
fouoii gyhh 6 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
Egli Channel
Egli Channel 7 ditë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
Joanna
Joanna 8 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
l.l l.l
l.l l.l 8 ditë më parë
Sa pak views,marre
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?
minij hooi
minij hooi 9 ditë më parë
je i papar❤️
Perik Prifti
Perik Prifti 9 ditë më parë
O jettt
Leda Preci
Leda Preci 9 ditë më parë
🥺🥺🥺😍😍😍😍
Joanna
Joanna 8 ditë më parë
Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.
L L
L L 9 ditë më parë
😔♥️
minij hooi
minij hooi 9 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
Proo Proo
Proo Proo 10 ditë më parë
Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli
hen ko
hen ko 10 ditë më parë
Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍
Lilly Goold-Adams
Lilly Goold-Adams 11 ditë më parë
Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Polikseni Zouta
Polikseni Zouta 11 ditë më parë
aldesk.info/head/bbrPftp4a6ezzHU/video.html
Dark Web
Dark Web 11 ditë më parë
LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 11 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
hen ko
hen ko 10 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆
Emily An
Emily An 12 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
Olta Bani
Olta Bani 13 ditë më parë
Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?
Love Calming Relax
Love Calming Relax 14 ditë më parë
*Good evening*
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 11 ditë më parë
Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.
Lorida Afrinderin
Lorida Afrinderin 14 ditë më parë
Fccv
Emily An
Emily An 12 ditë më parë
Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍
Havana 1996
Havana 1996 14 ditë më parë
Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.
soinhu foitu
soinhu foitu 14 ditë më parë
Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️
Eriselda Saliaj
Eriselda Saliaj 14 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
soinhu foitu
soinhu foitu 14 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹
AM13 AM13
AM13 AM13 14 ditë më parë
Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket
soinhu foitu
soinhu foitu 14 ditë më parë
Nice job guys?
Art Bislimi
Art Bislimi 15 ditë më parë
Yf
Art Bislimi
Art Bislimi 15 ditë më parë
❤❤♥️
soinhu foitu
soinhu foitu 14 ditë më parë
duhet me qep copat e zemres tash!!!!
Shabani Gezim
Shabani Gezim 15 ditë më parë
Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 15 ditë më parë
Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja
Viola Manoli
Viola Manoli 15 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 15 ditë më parë
aldesk.info/head/l9TXbJujpaTDqmw/video.html🤩
mondi bani
mondi bani 16 ditë më parë
O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet
Mira Zenelaj
Mira Zenelaj 16 ditë më parë
sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Njeriu i fort e ka zemren te fort
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 15 ditë më parë
Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much
Samsunges Samsunges
Samsunges Samsunges 16 ditë më parë
Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.
Antoneta
Antoneta 16 ditë më parë
Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍
florea stan
florea stan 16 ditë më parë
Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 16 ditë më parë
🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼
niduoe stre
niduoe stre 16 ditë më parë
ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Zbrite pak zbrite zbritje sezonale
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 16 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹
Anxhi M
Anxhi M 17 ditë më parë
Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊
ThizIzNery
ThizIzNery 17 ditë më parë
duhet me qep copat e zemres tash!!!!
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 16 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".
Future Bb
Future Bb 17 ditë më parë
Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 16 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
drttyu liqm
drttyu liqm 16 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍
Al Beshure
Al Beshure 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
drttyu liqm
drttyu liqm 16 ditë më parë
Bukur ✌🇧🇬✌
Vanesa Zekaul
Vanesa Zekaul 17 ditë më parë
Wjwjwuusuww
niduoe stre
niduoe stre 16 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
laskin riubn
laskin riubn 17 ditë më parë
Sa mzk e bkr 😍❤️
ilda cangu
ilda cangu 17 ditë më parë
Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much
Aaşşalıkk Hilmi Önal
Aaşşalıkk Hilmi Önal 17 ditë më parë
Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺
Xhulja Jace
Xhulja Jace 17 ditë më parë
Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤
laskin riubn
laskin riubn 17 ditë më parë
Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️
Aida Sh
Aida Sh 17 ditë më parë
Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!
Bensu Soral
Bensu Soral 18 ditë më parë
Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏
Bensu Soral
Bensu Soral 18 ditë më parë
Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!
Jurgent Jurgent
Jurgent Jurgent 18 ditë më parë
aldesk.info/head/qM68q5qaZoOzxXk/video.html
drttyu liqm
drttyu liqm 18 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
Albanian Version
Albanian Version 18 ditë më parë
Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍
Ivanova Luydmila
Ivanova Luydmila 18 ditë më parë
Bukur ✌🇧🇬✌
Sara Poliku
Sara Poliku 18 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍
drttyu liqm
drttyu liqm 18 ditë më parë
ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.
john denver
john denver 18 ditë më parë
kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff
Albert Sufaj
Albert Sufaj 18 ditë më parë
Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂
Ylli Limani
Ylli Limani 18 ditë më parë
Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 16 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️
Flordi
Flordi 18 ditë më parë
aldesk.info/head/acmzqNprbXyxyWw/video.html
Armanda Ringaj
Armanda Ringaj 18 ditë më parë
Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️
misolou fout
misolou fout 18 ditë më parë
Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏
Real Moments Life
Real Moments Life 18 ditë më parë
Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝
Anna Mosinyan
Anna Mosinyan 18 ditë më parë
It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰
besmir fani
besmir fani 18 ditë më parë
Super
misolou fout
misolou fout 18 ditë më parë
Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli
Tushe Daulle
Tushe Daulle 18 ditë më parë
Perfect song 😍😍🙈🙈
Eren Tin
Eren Tin 18 ditë më parë
Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 16 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".
Berati 1
Berati 1 18 ditë më parë
E paske qit ni kang tkillt
miri miri
miri miri 19 ditë më parë
Armida Vllaca ❤ te dua shum
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 19 ditë më parë
o vdeksha un per ty o Ylli
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 19 ditë më parë
ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Zbrite pagzzzz😣
Sokol Actor
Sokol Actor 15 ditë më parë
Ky ne albanian talent deshtoj nuk e vlersuan por nuk u dorzua dhe ja ku ka arrit sot 👍ka sukses i lumt cunit
arsi arsi
arsi arsi 19 ditë më parë
je i papar❤️
besix
besix 19 ditë më parë
Who's the girl?
Read The Lyrics
Read The Lyrics 19 ditë më parë
Kangt e Yllit gjith nparanoj om shtijn
vliduu zeeb
vliduu zeeb 19 ditë më parë
Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 19 ditë më parë
Super 👏🏻
KEJSI
KEJSI 19 ditë më parë
Më shumë t'kam bo me qajt se sa të lumtur Më shumë të kam bo me vujt e të kam humbur Sa lotë ke derdhur ti,një zot e di Po lutem të më falësh ti një ditë Se kam frik un do të tretem E do vdes pa t'pa Ndoshta sonte do të shkruaj Do të them sa m' ke mungu Ndoshta sonte do kesh forc ti Për herë t'fundit mu lajmru Ta dëgjoj,zërin E të them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si unë,si unë... E ditët shkojnë e muajt bëhen vite E unë s'kam jetu prej ditës kur më ike E s'të vë faj se vetëm ty të lashë Sa pak të deshta,e sa pak të dhashë Se kak frikë unë do të tretem E do vdes pa t'pa Ndoshta sonte do të shkruaj Të të them sa m'ke mungu Ndoshta sonte do kesh forcë ti Për herë t'fundit m'u lajmru Ta dëgjoj,zërin. E të them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si unë,si unë...
Iliri Leta Xhaja
Iliri Leta Xhaja 19 ditë më parë
Superrrrrrrrrr
vliduu zeeb
vliduu zeeb 19 ditë më parë
❤👏
LYRICS M
LYRICS M 19 ditë më parë
Like my videooo🌍❤❤❤
Mikel Prifti
Mikel Prifti 19 ditë më parë
Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli
dolimi jotoo
dolimi jotoo 19 ditë më parë
Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja
Tom Riddle
Tom Riddle 19 ditë më parë
Diellza hoti
lule bukur
lule bukur 19 ditë më parë
Ca zeri.. Je brilant Yll Limani Meriton te jesh lart e me lart Artist me kuptimin e plote te fjales😘😘
Skenda 1234
Skenda 1234 19 ditë më parë
@dolimi jotoo haaaaa bash-a
dolimi jotoo
dolimi jotoo 19 ditë më parë
Mi ke fuck ndjenjat me kete muzike o byrazer 💔