i errët

Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez ) 

Abonohu
Shikime 2,2 mln
81% 18 104 4 240

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Argëtim

Publikuar

 

19 Shk 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
weebaboba
weebaboba 3 minuta më parë
Melisa Profesion: Mjekesi Talent: Kercim Enderr: Kengetare Pasion: Te tradhtoj burrat e botes
My tarara
My tarara 8 minuta më parë
🤮🤮🤮🤮🤮
Klodi Ana
Klodi Ana 17 minuta më parë
o melisa ke bere nje keng pa lidhje prz le nam
E N D R I - G
E N D R I - G 21 minutë më parë
Kush mendon se Melisa u fut ne perputhen, vec per fam me shtu audiencen qe te bej Kto gjeste, me rrit famen¡¡ Like
AL X P4DRON1
AL X P4DRON1 37 minuta më parë
Dhe shikojeni pak "Melisen"te sekondi 0:26 Ma shpifka kur i levizte ato duar bente dhe 1 fytyre😐😐😐😐😐😐😐😐😥😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣
Redon Mehmetas
Redon Mehmetas 38 minuta më parë
Melodia ropt ne pith
AL X P4DRON1
AL X P4DRON1 39 minuta më parë
Ej 3 minuta eshte kënga dhe 2 minuta eshte :PO DU ME NDRRU VENIN ,VENIN .S'PO DU ME NEJT ATY KU PERMENIN EMRIN😂🤣😂😆🤣😆😆😆
Donika Dervishi
Donika Dervishi 41 minutë më parë
Te kam ndjekur ne perputhen dhe ti ike po pa ty nuk shihet perputhen je me mira
Dino OTF
Dino OTF Orë më parë
61k likes 120% te blera se ska shanc.
Arment Tatani
Arment Tatani Orë më parë
O melisa
Egi Shabani
Egi Shabani Orë më parë
2.2 M ne 5 dite As enca si ka kap aq ne aq pak kohe 🤣🤣🤣 Tani po e kup audiencen e pputhen
azra Gashi
azra Gashi Orë më parë
Melisa zemer
Gabri Miho
Gabri Miho Orë më parë
Melisa na bej ndonje keng me mevlanin si thua?
Juliana Meta
Juliana Meta Orë më parë
Ku i gjeti kjo more 2 miljon klikime
Luli Redhi
Luli Redhi 2 orë më parë
Zemra ime kengertare me mire 😘😘😘
sonja sonja
sonja sonja 2 orë më parë
jallaà
Rrezart Xaki
Rrezart Xaki 2 orë më parë
Bane ni duet Melisa me Linda Morina besoj qe shkoni ju dyjat bashk 😁😂
erisa verca
erisa verca 2 orë më parë
Melisa: Uau kam arrrit me 8,153 commente: Like and comment: Plss: Do ju a kthej: 🤝⚡⚡⚡⚡
Romi Dungu
Romi Dungu 2 orë më parë
O yll i bukur
T Z
T Z 3 orë më parë
Nuk e di pse kret shqiptare edhe po shoh koment.. negative jepni pozitivitet se osht vetem fillmi dhe shif qka boni. 2M shikues. Merrne met mir se funi fundit e Jona osht 🇦🇱 never give up just continue 💋❤
Sono Iio
Sono Iio 3 orë më parë
Ky esht degjenerim me te ardh turp me thon qe esht shqiptare
Paulin Duda
Paulin Duda 3 orë më parë
Haha sa bukur .kot fare
Shqiptaria Shqiptaria
Shqiptaria Shqiptaria 6 orë më parë
O cfar kenge 🤌🏻mishi kokra kokra me eshte bere 🌵🌵🌵🤦🏻‍♂️
Futo Escobar
Futo Escobar 6 orë më parë
Kush te tha qe din te kendosh
Bebi otr
Bebi otr 6 orë më parë
O Melisa Shum bukur ke knu po me ate veshje eke prish 👎 💙👍👍💚💛
Bebi otr
Bebi otr 6 orë më parë
Bravo melisa ke kenduar shum bulur po ama më até veshjen Eke prish tek vidjoklipi👍👎💗
Teo Teo
Teo Teo 7 orë më parë
What is this🤮🤮🤮🤮terrible💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🤢🤢🤢🤢🤢
Shkoder Trush
Shkoder Trush 7 orë më parë
O ti shkerdhesha ropt me gjeth keng po si i hargjove te gjitha leket qe mbledhe ne perputhen e me givuej tu ble klikime
Rafi Kurtishi
Rafi Kurtishi 7 orë më parë
Super suksese melisa 🔥🔥
DinGdONg g
DinGdONg g 7 orë më parë
veni,emri,seni
Yll Bossi
Yll Bossi 7 orë më parë
Kuku hiqe kit viedeo
Iris Lako
Iris Lako 8 orë më parë
Tka dal pallaska mi jet
Mirsik Selimaj
Mirsik Selimaj 8 orë më parë
Ore a spate Berk me vesh o dreq se te kisht dal krejt shko re loqe vesh brek 🥵
Good Father
Good Father 8 orë më parë
shyqyr u bere e famshme ti jevge legene
Mario Tr
Mario Tr 8 orë më parë
Pse i ke grisur breket o gomar i grisa tu henger ca ferra.. keshtu edhe Melisa me breket e grisura
Ana Kauri
Ana Kauri 8 orë më parë
Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar ju dua te gjitheve
semi lico
semi lico 28 minuta më parë
Po pse reni keshtu kot mo njeres jo ana jo lesh vetem per subscriber
Eleni Elena
Eleni Elena 9 orë më parë
Ska ngelur njeri pa bere kenge ne shqiperi 😒😒😒😒
lina haut
lina haut 9 orë më parë
😍😍😍😍😍
l p
l p 9 orë më parë
Boll bet kaq shume komente ngative se nuk i bej dot like te gjithave 😂😂😂😂
Alteaa itsme
Alteaa itsme 9 orë më parë
Hej zot u bo dhe kjo si ajo Anisa qe futen njerzit vec me pa komentet se konges vl😂😂😂
ttt x654321
ttt x654321 9 orë më parë
Po flitet se kengen e Melises do ta marr policia Amerikane per te shperndar turmat e protestuesve.
Fatbardha Kurtalija
Fatbardha Kurtalija 9 orë më parë
Ke vesh tangat mrapsht
Daniel Methasa
Daniel Methasa 10 orë më parë
Komete shum kexova pa urime .. kjo eshte kenga e pare e melises por Meli. Ka per te marr shum shpejt talent ne vazhdim. Un jam fansi i melises qe se kam ndjekur ne emision por e kam degjaur cfr flitet per te .. nji pamje te shkurten ne yotube cfr fliste si fliste edhe ne cmenyr ajo zerin si bilbil edhe me e dallumja ne emision. Si e parashikoji un melisen me dy pamje te emisionit dhe te yotubit. Qe meliza do beheta zjarr termet ne vazhdim . Eshte shum e mocionuar muzika pare por ajo duket qe ka talent. Edhe ju do mbeseni me goji A. Te dua melissa 💋 je me e mira beb 😊
Rikardo Bendo
Rikardo Bendo 10 orë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
KgN Lucifer
KgN Lucifer 10 orë më parë
Because I usually
Masllani masllani
Masllani masllani 10 orë më parë
Ajde te masllant nuse meliso 😎
Enri Lika
Enri Lika 10 orë më parë
He more ju mos beni kshu se kenga esht e bukur po klipi ka pas munges fondesh per veshe se edhe kto qe kan gjet i kan mas te vogel e te grisme
Enri Lika
Enri Lika 10 orë më parë
Vrl ksaj kenges se par te kenga tjeter vishu pak me trash se na ftofesh
Albanita Cahani
Albanita Cahani 10 orë më parë
👌👌👌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
George TSOMPANI
George TSOMPANI 10 orë më parë
So te mar inat daj mevlanit mire be qe digjoj vec 70 80 90 jo ke to injorscat e sotme nje nate apo nje lolipop behesh kengetare😤🤮🤮
Daila Dailaaa
Daila Dailaaa 10 orë më parë
Melisa😍😍😍
Aurela Cevani
Aurela Cevani 10 orë më parë
Super i like it . Inshalla ben muziken tjt . Shkelqen
Orgesa Demhasaj
Orgesa Demhasaj 10 orë më parë
Like e ki melisa
Morgana Morgi
Morgana Morgi 10 orë më parë
Zogu Melises mbasi u shkly nga body:Po du me ndrruuuu veninnnnn venninnnn Melisa mbas mbarimit te kenges,drejtuar zogut:po du me ndrru seninnn seninnnn
Kidnapthemoney
Kidnapthemoney 10 orë më parë
We albanians do no claim her
Anna Ago
Anna Ago 10 orë më parë
Pa filluar kenga i bera dislike 🤮
Shpetim Qershija
Shpetim Qershija 10 orë më parë
👸👸👸👸🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💟💟💟
Aldo Bandilli
Aldo Bandilli 10 orë më parë
po kjo kalujt mend shife i duket zogu e qiti fare
elio norra
elio norra 10 orë më parë
Do te te jap nje pale geta se te jane grisur ahahahahhahahababsb
Rand Sesi
Rand Sesi 10 orë më parë
Melisa: u kry Pidhi melises: please let me breathe
Aa Bb
Aa Bb 10 orë më parë
Ndaç ta lavdrojm ofendojm mallkojm ne fund te fundit ajo nga ne e mori audiencen qe deshi pra mir keq asaj ne i bejm nder 😁 Keshuqe nqs vrt se duroni/ojmë dot eshte mos ti japim rèndesi poooor si popull qe jemi vdesim çik te bejm thashetheme ne kafe nderkoh Melisa pushime ne dubai 😎🤣
Sony Sony
Sony Sony 10 orë më parë
Prandaj donte Mevlanin kjo 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Itz Me
Itz Me 10 orë më parë
AUTOTUNE ON FIRE🔥
didn't worked
didn't worked 11 orë më parë
senin senin senin, e kam bo per tyy Treni, treni, treni ishalla ty melisa të shtyp
Andi Lyrics
Andi Lyrics 11 orë më parë
Super kong🤣
saimom nikollaj
saimom nikollaj 11 orë më parë
Keng shum e bukur
saimom nikollaj
saimom nikollaj 11 orë më parë
O njerz po pse bre veq tu kritiku eshte ni kenge shum e bukur😍😍😍melisa je yll mos ngjo keto se veq me kritiku din esht me te vertet te vlersosh kengen je yll💖💖💖💜
xhulio martini
xhulio martini 11 orë më parë
Rrofte Autotune ✌
Megi Mata
Megi Mata 11 orë më parë
🤑🤑🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😍😍😍😎😎😎
ady ady
ady ady 12 orë më parë
Melisa: qe e vogel kam pas qef baletin por studioj per mjeksi dhe si perfundim na del kengetare po thell thell brenda vetes sec ka dhe nje talent qe te punoj ne shtepi publike besoj kte e ka pasionin kryesor.
Isnije osmani
Isnije osmani 12 orë më parë
Melisa Quen
Vesa Avdiu
Vesa Avdiu 12 orë më parë
Melisa qdo her merr frym i shfaqet nje talent 😂😂
Ben Mell
Ben Mell 12 orë më parë
Ariana grande except instead of pizza it’s börek
Jimin_mochis Army
Jimin_mochis Army 12 orë më parë
shko moj budalle
Bujar Deliu
Bujar Deliu 12 orë më parë
Shu mir kanga am ama mir esht me kan vesh
Ekuran Chupi
Ekuran Chupi 12 orë më parë
Xlzlalzlxxoxkxz
Merheme Iseni
Merheme Iseni 12 orë më parë
Melisa e ka nda anen me fatjonin nuk a e mir melisa
Sonela Bregasi
Sonela Bregasi 12 orë më parë
E BRVO MELISA SE PRISJA GUXIMIN TEND
Migena Qorri
Migena Qorri 12 orë më parë
Yll digje 😙😎🤑😜🤯😻🙈
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa 12 orë më parë
Kurv e gjall ,knoi mir 😂
Valerina Stepani
Valerina Stepani 12 orë më parë
Melisa më pëlqen shum kënga jote ti meriton më Shumë se sa ke të dua Shumë Suksese në këngën tënde
Nelson mrt
Nelson mrt 12 orë më parë
melisa ? varilisa 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ çu mbush kjo shqipri me keng idiote dhe full erotic
END
END 12 orë më parë
Bac u kry😂
luljeta cobo
luljeta cobo 12 orë më parë
Bej dhe nje They're
bled marku
bled marku 12 orë më parë
nuk duhesh gja ti e as kenga jote moj hardhuce🤮
Albania xb
Albania xb 12 orë më parë
Pot të shkojka zani melisa
Albania xb
Albania xb 12 orë më parë
Musik e for
Gabriel Volpi
Gabriel Volpi 12 orë më parë
mos u ul mo o melisa se na kalle kejt 😂
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior 12 orë më parë
Kush eshte aj budalla qe i ka ber Like videos qr sa tsmut jeni
Elizabeta Kinaj
Elizabeta Kinaj 12 orë më parë
the best i love her
Manjola Kurtaga
Manjola Kurtaga 12 orë më parë
Me pelqen shum kenga jote e reja
Manjola Kurtaga
Manjola Kurtaga 12 orë më parë
Te ksm zemer🥰🥰😘😍❤❤💖💝💘
Manjola Kurtaga
Manjola Kurtaga 12 orë më parë
Melisa un te dua shum dhe motra ime e ka emrin melisa
Arnel Xhuke
Arnel Xhuke 13 orë më parë
Ca degjomi o nuba
Skanderbeggg
Skanderbeggg 13 orë më parë
Melisa
Skanderbeggg
Skanderbeggg 13 orë më parë
Gersit i ka ik letra xhamit te zi oj kare
Kosovoo albania
Kosovoo albania 13 orë më parë
Anisa veseli from albania
Sl4sHyY
Sl4sHyY 13 orë më parë
Amatere Karit
Skanderbeggg
Skanderbeggg 13 orë më parë
Shume kenge e bukur po ama ti je super ropqime
Manjola Kurtaga
Manjola Kurtaga 13 orë më parë
Dhe un dua kur te ritem te behem mjeke
Faqja Tjeter
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Shikime 2,1 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Shikime 17 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
Shikime 59 mln
Legjenda e Fundit [2011]
56:00
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Shikime 2,1 mln