i errët

Nese Keto Momente Nuk Do Te ishin Kapur Ne Kamera Askush Nuk Do i Kishte Besuar ! 

Shikime 399 mijë
95% 3 797 188

* Fakte Interesante Shqip *
Nqs kjo Video ju ka pelqyer ju lutem bejni sa me shume SHARE....
Subscribe ne kete kanal dhe klikoni zilen ne menyre qe te mos humbisni asnje video te re....
Materiale Interesante priten te futen....
Stay Tuned!!!
Per arsye te ndryshme kontaktoni ne adresen e Emailit :
kontaktofakteinteresante@gmail.com

Publikuar

 

14 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Vishaj Artan
Vishaj Artan Muaj më parë
Nese nuk di te ishin montazh disa do te kisha besuar
bts jimin and v
bts jimin and v Muaj më parë
Shumica e ketyre videove me beren per te qeshur por shumica duket sikur kane fantzma
Delvina Gashi
Delvina Gashi Muaj më parë
7:19 deri te 7: 27 lol deka
Filmat Vizatimor
Filmat Vizatimor Muaj më parë
Ha
rezart hysenaj
rezart hysenaj Muaj më parë
ca reeeeeee
Morea Krasniqi
Morea Krasniqi Muaj më parë
Kam qeshur me lot🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣
Morea Krasniqi
Morea Krasniqi Muaj më parë
Shum kam qeshur
Morea Krasniqi
Morea Krasniqi Muaj më parë
🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂
Joni shehu
Joni shehu Muaj më parë
Bam headshot bam headshot bam headshot
K 4 W
K 4 W Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 video tik toku
Dorina Maraci
Dorina Maraci 2 muaj më parë
Ky komentuesi e boni nje video per te qeshur ne video jo per te qeshur.
6 6 6 s p i n o z i
6 6 6 s p i n o z i 2 muaj më parë
Ahhaha i madh je🤣🤣
BEAST Gaming tv
BEAST Gaming tv 2 muaj më parë
Hahahahahah
FaZe Pikea
FaZe Pikea 2 muaj më parë
Jan pak interesante por e dhe per te qeshur! 😂
Kamila Zenelaj
Kamila Zenelaj 2 muaj më parë
Shume e ziuar
Kamila Zenelaj
Kamila Zenelaj 2 muaj më parë
Sa e ziuar Este ajo gruaja qe i mori motocikleten
BAD LUCIFER
BAD LUCIFER 2 muaj më parë
01:34 la casa de papel
BAD LUCIFER
BAD LUCIFER 2 muaj më parë
Hahahahaha lot🤣🤣🤣🤣
James Nowt
James Nowt 2 muaj më parë
😕😕😕😕😕😕😕😕😕
Xhevair Myrtaj
Xhevair Myrtaj 2 muaj më parë
Sa spr shm gallatee
yllza kadriu
yllza kadriu 2 muaj më parë
Volla un po ti kshyri videot un ora 00:00
Sheila Tare
Sheila Tare 2 muaj më parë
Video nr.1 mbase e kane kapur me ndonje fill
Sheila Tare
Sheila Tare Muaj më parë
Nuk e di
Renato Mata
Renato Mata 2 muaj më parë
Burri said es je ti
Elsina Tusha
Elsina Tusha 2 muaj më parë
nuk e besoj
BB4LIFE
BB4LIFE 2 muaj më parë
ooo sa looooooooottttt
Admir Oshafi
Admir Oshafi 2 muaj më parë
Nxitoje vec pal vlla
Hamite Hoxha
Hamite Hoxha 2 muaj më parë
🤣😂
Arteo Menkulazi
Arteo Menkulazi 2 muaj më parë
Super 😂😂😂
Surie Tota
Surie Tota 2 muaj më parë
😂😂😂😂
Msh F 2 R Free Fire
Msh F 2 R Free Fire 2 muaj më parë
Ti je 1shi i 1shave👏👏
Leo Mustafa
Leo Mustafa 2 muaj më parë
3:19 😂😂😂😂😂😂
Cimi Gjoci
Cimi Gjoci 2 muaj më parë
1:13 hahahahaha
Mike Saraft
Mike Saraft 2 muaj më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Eleonora Maxhuni
Eleonora Maxhuni 2 muaj më parë
Hahahhahahhahhhahahhahhahahah
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 2 muaj më parë
kjo e fundit me shkriu fare👌👌🤣🤣🤣🤣
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 2 muaj më parë
Ajo pjesa ku ajo goca i merr motorrin hajdutit të çantave është aktrim nqs nuk e ke kuptuar ti adm te ajo ku e ke marr.
Road trip
Road trip 2 muaj më parë
subscribe
ShqiperiaTv
ShqiperiaTv 2 muaj më parë
disa meme jane nga ato qe ka mar laze tv
ela ela
ela ela 2 muaj më parë
😂 😂 😂 😂 😂 E ka pir ter fucin e birres
Pamela Kamberi
Pamela Kamberi 2 muaj më parë
Avash me koshin se ai te vidat e kapi dhe u hap kapaku I koshit
SHQIPE PLAYZ INTOR
SHQIPE PLAYZ INTOR 2 muaj më parë
Nice
mimoza gjermani
mimoza gjermani 2 muaj më parë
Hahaha super video
Spire Media
Spire Media 2 muaj më parë
Kaloni nga kanali jone per te pare dramat e gocave per shpi 🤣
Admir Koka
Admir Koka 2 muaj më parë
Hahahahahahahahaha😂😂😂 super video me memes😂😂😂
Ermal Braja
Ermal Braja 2 muaj më parë
Etshot
Luana Leka
Luana Leka 2 muaj më parë
Wow ajo macja qenka e zonja
Bernardo Barjame
Bernardo Barjame 2 muaj më parë
Makin Mario
Abc Def
Abc Def 2 muaj më parë
Shikime interesante super🌟
WHITE 444
WHITE 444 2 muaj më parë
Jepini me videot vazhdoni vazhdoni
Gazmend Syla
Gazmend Syla 2 muaj më parë
😂😂
Ismail Bytyqi
Ismail Bytyqi 2 muaj më parë
SHUM GJERA KAM MESUAR NGA JU SA QE JAM PERGJIGJUR EDHE NE SHKOLLE
1 dd gamer albania
1 dd gamer albania 2 muaj më parë
Lot
Mëso Fakte SHQIP
Mëso Fakte SHQIP 2 muaj më parë
Edhe un bej video interesante.Hidhni nje sy Channalit tim.
Jozo Donaj
Jozo Donaj 2 muaj më parë
Asnje vidion apo foto nga ajo qe ishte ne faqen kryesore...
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙
Elton Tusha
Elton Tusha 2 muaj më parë
i meritoni 1 milion subscribers
NOOB
NOOB 2 muaj më parë
Sa do doja dhe 100 video te tjera si kjo🤗
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙
JOKER TEAM
JOKER TEAM 2 muaj më parë
Hahahaha njish je 🤣🤣🤣
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙
Ava Kasalla
Ava Kasalla 2 muaj më parë
Sa shum flet
Ava Kasalla
Ava Kasalla 2 muaj më parë
Nuk permendet emri i ZOTIT per subscribe .OK.
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙
Rigon Gallapeni
Rigon Gallapeni 2 muaj më parë
Kamarjerin e kum pa ne tik tok
Rigon Gallapeni
Rigon Gallapeni 2 muaj më parë
@Go1m Ok
Rigon Gallapeni
Rigon Gallapeni 2 muaj më parë
@Go1m Jam djal qe pot shkruj
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Besarda Gjoni
Besarda Gjoni 2 muaj më parë
Ikjo nuk tfrikson
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Klevi Fejzulla
Klevi Fejzulla 2 muaj më parë
Ajo mu si tiger
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
BEDRI UKU
BEDRI UKU 2 muaj më parë
Bravo veq vazhdo🥇🥇👍
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤
ff. vandam
ff. vandam 2 muaj më parë
1 pyetje kam ai postjeri nuk mund te kalonte nga atje ku kishte debor
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
P9 4life
P9 4life 2 muaj më parë
Ku I ke gjet kto video tik toku
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Verona Mara
Verona Mara 2 muaj më parë
Je supeer vec kshu vazhdo 👍👍
Verona Mara
Verona Mara 2 muaj më parë
@Go1m ta bera ma kthe
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Sarandë. AL SR
Sarandë. AL SR 2 muaj më parë
Shumë e bukur
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Orges Dautllari
Orges Dautllari 2 muaj më parë
Bravo te lumte !
Arber
Arber 2 muaj më parë
The best of the shqipeeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️📌📌📌🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
SANTI TV
SANTI TV 2 muaj më parë
Une kam pare nje video macja kishte frik nga miu ahahahahaha
SANTI TV
SANTI TV 2 muaj më parë
Hahahaha je i madh vlla
selim isteri
selim isteri 2 muaj më parë
Haaaahaaa je 1 ♥
selim isteri
selim isteri 2 muaj më parë
@Go1m mir o bos ta kam bo dhe te faqja tjeter dotabej po ti do ma kthesh se te bera 2 subscribe
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Robert Anjshtanji
Robert Anjshtanji 2 muaj më parë
Super video
Robert Anjshtanji
Robert Anjshtanji 2 muaj më parë
@Go1m te kam bere
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
ff erison
ff erison 2 muaj më parë
Pravo kështu vazhdo
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
JuniX
JuniX 2 muaj më parë
Prsh Shqipe na ndihmoni me ndonje subscribe kush me ben jau kthej flm rrespekt ✌
UNIKKATIL
UNIKKATIL 2 muaj më parë
Je Me I mIrI⚡
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
PROFESORI 127
PROFESORI 127 2 muaj më parë
EDHE SOT NE VITIN 2021 15 JANAR KISHTE SHUM ERE
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
ERGYS STV
ERGYS STV 2 muaj më parë
Shum mka pelqy qikjo video viq vazhdo
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
Florian Qorri
Florian Qorri 2 muaj më parë
Kjo e para lottt 🤣🤣🤣 respekt nga kosova
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti te shperbleftë)❤....
GAMER 6
GAMER 6 2 muaj më parë
Kam qesh me lot per zotin,kanali me i mire per fakte interesante
GAMER 6
GAMER 6 2 muaj më parë
@Go1m a do ma ktheshe edhe ti mua
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
BANDITI 444 YT
BANDITI 444 YT 2 muaj më parë
HHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Brunailda Gecaj
Brunailda Gecaj 2 muaj më parë
vajza po behet gati per te nxjerre qenin shetitje por mesa duket qeni eshte i mrz sepse duhet te prese vajzen gjithmon derisa ajo te mbylle deren. qeni terheq vajzen me force. ne kete rast qeni merr me vete vajzen 😂😂😂
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
BluKapo
BluKapo 2 muaj më parë
Sa kam qesh
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Blendi Emini
Blendi Emini 2 muaj më parë
Deka me rop shpie😂😂🤣🤣
Blendi Emini
Blendi Emini 2 muaj më parë
@Go1m ok
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Gent Mazreku
Gent Mazreku 2 muaj më parë
Te lumt vella me i miri je 🥺❤️❤️ Shum kisha pas qef me dit sa vjeqar je?? 🥺
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
elion_ beka
elion_ beka 2 muaj më parë
😂😂 k.o
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Ensar Brahimi
Ensar Brahimi 2 muaj më parë
Ma i forti je
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
History Cam
History Cam 2 muaj më parë
Kanal Super je shoku!
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
lakus luvs u
lakus luvs u 2 muaj më parë
8:04 haahahahaha
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Mirban Xhukellari
Mirban Xhukellari 2 muaj më parë
Vetem tek gjenden gjerat me interesante qe ekzistojn
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
B7R TV
B7R TV 2 muaj më parë
Je super veç vazhdo
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
The Dark Wolf
The Dark Wolf 2 muaj më parë
Sa vidjo e bukur ndryshe nga te tjerat 😂😂😂😂me i miri je bro
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Aleks Boss
Aleks Boss 2 muaj më parë
🤪
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
alen Dushku
alen Dushku 2 muaj më parë
O sa kam qesh
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Mirjeta Hyseni
Mirjeta Hyseni 2 muaj më parë
Shum mir I ki ba edetimet hahaha
Mirjeta Hyseni
Mirjeta Hyseni 2 muaj më parë
Ta kam ber ♥️😊😊
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Lorik Xhelili
Lorik Xhelili 2 muaj më parë
Super jeni
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Pubg mobile
Pubg mobile 2 muaj më parë
Te lutem part 2 se ishte videoja me lot
Pubg mobile
Pubg mobile 2 muaj më parë
@Go1m pse me te bo po po ta bej
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
nderim emshiu
nderim emshiu 2 muaj më parë
🖤👍
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Boni Durres
Boni Durres 2 muaj më parë
✌✌✌👌👌👌
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
123 456
123 456 2 muaj më parë
O zot skam qesh na i her kaq shum faleminderit shum qe me ngrite humorin se kisha nevoj ne qeshja pak sot flm
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
FF Arlindi
FF Arlindi 2 muaj më parë
Je super fareeeeeeeeeee
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Fjori Shurdhi
Fjori Shurdhi 2 muaj më parë
Superr❤️❤️
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
@Fjori Shurdhi thanks bro
Fjori Shurdhi
Fjori Shurdhi 2 muaj më parë
Done💪👍
Go1m
Go1m 2 muaj më parë
TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE (zoti ta shperbleftë)❤
Faqja Tjeter
Dovetail Tomahawk
15:26
Shikime 16 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Shikime 499 mijë
TIKA - MY HUANA
2:35
Shikime 2,7 mln
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57