i errët

Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania 

Shikime 247 mijë
98% 18 000 195

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: aldesk.info

Publikuar

 

2 Maj 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Agron Sheshi
Agron Sheshi 3 ditë më parë
Po ik mer lale se osht konga vare veten o dino
Ben Gjoshi
Ben Gjoshi 8 ditë më parë
😅😅😅
Mandir Mandi
Mandir Mandi 8 ditë më parë
O gjini hyne ti .🙏✌️🇦🇱👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 8 ditë më parë
👆🙏✌️✌️🇦🇱👍
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 12 ditë më parë
U te raft pika ne bark qe ke ber fytyren e kreminelit je nje mbeturin tsni bej fytyren e metes na mbrapa se i do fort po mos te vrasin se ata te dy per para e per karrige te vrasin naten e te qajn diten kreminela e ju e ata u raft nje rrufe e u beft hi qe te shpetojishqiperi
Erilda Sadiraj
Erilda Sadiraj 18 ditë më parë
Me te more kamzen elisa spiropali 😂😂
TB shkence
TB shkence Muaj më parë
kshu shkoll i jepni popullit njerzit pa buk do rin do merren me politikë Gjini ik😂
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
Ja futa une ne durres
Meri Merkaj
Meri Merkaj Muaj më parë
po kujt i plasi se fole to ashtu po vare dhe ti sei lasi luitdhe nesna beht von ai qe trim dhe edi eshte hero cirruni se kujt i behetvon cirru sa te duash me humor dhe pa humor
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
🥰
Ifit Meta
Ifit Meta Muaj më parë
O gjin eke qe eke litarin ase bene ralitet se do te bjem hero botror dhe keshtu me vdekjen fiton me shum se cke
Alban Hoti
Alban Hoti Muaj më parë
Altin boje edin edhe lulin me knu kur perendon dielli e ta morrim me sportivitet pd e ps bashk haaaa
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja Muaj më parë
Je talent i vertet.Vec ate skifterin mos e be me
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora Muaj më parë
Se mos te perdore shoku yt, ilir muti si kamikaz o gjini.
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora Muaj më parë
Varu o gjini, nje legen me pare.
luka luka
luka luka Muaj më parë
Me keto humor me litar vdiq edhe djali I shkrete 10 vjec. Mjere Nena e tij.
Petir Dyrmo
Petir Dyrmo Muaj më parë
Shume bukur gjini respekt
tan piter
tan piter Muaj më parë
I madh
Andi Korabi
Andi Korabi Muaj më parë
Mbeti gjith jeten budall ki kok 🐱!..
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
Ha ha a a
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Muaj më parë
BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA
Sokrat Allko
Sokrat Allko Muaj më parë
KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI
Erminda Lugavb
Erminda Lugavb Muaj më parë
Po pra se te iku mikui ngusht
Tosh Toshi
Tosh Toshi Muaj më parë
Boll se na cave trapin
Antonio Garibaldi
Antonio Garibaldi Muaj më parë
Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!
Viva Girl
Viva Girl Muaj më parë
aldesk.info/head/mMPTg7KfinzGyoE/video.html
Deiv Deiv
Deiv Deiv Muaj më parë
Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!
Majlinda Dalipi
Majlinda Dalipi Muaj më parë
Je origjinali
LirieAna ti ikin menje her Berisha
Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈
G Kadiu
G Kadiu Muaj më parë
Ndiq lajmet
LirieAna ti ikin menje her Berisha
Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️
Malvin Kola
Malvin Kola Muaj më parë
🤦‍♂️
Nurie Thomo
Nurie Thomo Muaj më parë
Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi
Anna Gustiana (Anna')
Anna Gustiana (Anna') Muaj më parë
Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.
Alma Hidri
Alma Hidri Muaj më parë
Je bo i neveritshem te ka dal boja
Zenel Kadiu
Zenel Kadiu Muaj më parë
Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri
Irma Dunga
Irma Dunga Muaj më parë
Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALdesk
Annalena Lici
Annalena Lici Muaj më parë
Po vdis mor psikopat
Annalena Lici
Annalena Lici Muaj më parë
Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭
Albanian Mafia
Albanian Mafia Muaj më parë
ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje
Vlore Vlora
Vlore Vlora Muaj më parë
Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.
Marenglen Hoxha
Marenglen Hoxha Muaj më parë
I madh 😂👍
Igli Tartaraj
Igli Tartaraj Muaj më parë
E madhe fare!!!
Dede Gavoci
Dede Gavoci Muaj më parë
Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde
G Kadiu
G Kadiu Muaj më parë
Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari
roberto
roberto Muaj më parë
Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !
Dode V
Dode V Muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹
Fatmir Haka
Fatmir Haka Muaj më parë
Hahahahaha😂😂😂😂😂😂
G Kadiu
G Kadiu Muaj më parë
Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen
Miri Ndoj
Miri Ndoj Muaj më parë
Legen. I kelyshi I Edit
Jaup Horanlli
Jaup Horanlli Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola Muaj më parë
Bravo bes je super Aktor
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola Muaj më parë
Bravo bes je super Aktor
Tonin Biba
Tonin Biba Muaj më parë
Katunare psikopat,servile i peshtire..
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Muaj më parë
SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹
A
A Muaj më parë
Jo humor po na e shpife fare le nam
A
A Muaj më parë
Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen
il king
il king Muaj më parë
Hahaha sa e forte😅😅
Endri Lejla Design
Endri Lejla Design Muaj më parë
100% realitet 💫
Eni Zeneli
Eni Zeneli Muaj më parë
O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet
g douka
g douka Muaj më parë
Hahahahaha O zot me lot .gjigande je
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱
lois turkeshi
lois turkeshi Muaj më parë
Humor?
Italia Albania
Italia Albania Muaj më parë
Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.
leone leone
leone leone 21 ditë më parë
po pra ca jan kto
Artur Veizi
Artur Veizi Muaj më parë
X
Luis Luizao
Luis Luizao Muaj më parë
ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri
Anisa Gashi
Anisa Gashi Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq
Feriz feriz
Feriz feriz Muaj më parë
Shko mor morracak
Klodi Dina
Klodi Dina Muaj më parë
Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti
Edi Shkoza
Edi Shkoza Muaj më parë
Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .
Stelio Kuci
Stelio Kuci Muaj më parë
Besi =0 🤮🤮🤮 po nuk e do jeten ne te semes
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh
dan dana
dan dana Muaj më parë
Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.
Shaban Berisha
Shaban Berisha Muaj më parë
Okay
Oltjona Çota
Oltjona Çota Muaj më parë
Lot 😂😂😂😂😂😂
Rajma Arapi
Rajma Arapi Muaj më parë
😂😂😂😂
Sokol Beko
Sokol Beko Muaj më parë
bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣
Vjollca Elezi
Vjollca Elezi Muaj më parë
Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet
SPIRO CACA
SPIRO CACA Muaj më parë
O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.
Qazime Ago
Qazime Ago Muaj më parë
Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA
F.F.E.E
F.F.E.E Muaj më parë
Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .
G Kadiu
G Kadiu Muaj më parë
@endisul ca thu re
endisul
endisul Muaj më parë
Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!
F.F.E.E
F.F.E.E Muaj më parë
@leana messi Falimderit
leana messi
leana messi Muaj më parë
Ke folur shumê shumê saktë .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Muaj më parë
Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi
Mos fol kot se flet kot
Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂
Diana
Diana Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
elida bogdani
elida bogdani Muaj më parë
Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?
G Kadiu
G Kadiu Muaj më parë
Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video
Vlore Vlora
Vlore Vlora Muaj më parë
Varet në ca këndvështrimi e shikoni
leana messi
leana messi Muaj më parë
Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔
Tony Vlore
Tony Vlore Muaj më parë
Hahahahaha sa i madh
Enrik Rushan
Enrik Rushan Muaj më parë
Madh je shoku
kastriot mane
kastriot mane Muaj më parë
Ik pi raki me like trapin
Saimir Bushi
Saimir Bushi Muaj më parë
... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏
raldi mujsaku
raldi mujsaku Muaj më parë
Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji
Durres Plazh
Durres Plazh Muaj më parë
Hahahaha na kenaqe me humorin
Marashi Celi
Marashi Celi Muaj më parë
Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund
besnike subashi
besnike subashi Muaj më parë
Shume e bukur kosherja
Tixhe Karaj
Tixhe Karaj Muaj më parë
Hahaha ebukur kjo hahaha
Edi Korca
Edi Korca Muaj më parë
Iker cok bole
Lucy Pashai
Lucy Pashai Muaj më parë
O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania Muaj më parë
@Lucy Pashai 😂😂👍
Lucy Pashai
Lucy Pashai Muaj më parë
@Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir
Tirana Tirana
Tirana Tirana Muaj më parë
QISHA FISIN TY DHE RAMES
Alberto Albe
Alberto Albe Muaj më parë
Ik o gjin te q**** xhensilen
Laorent Miha
Laorent Miha Muaj më parë
Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht
M you
M you Muaj më parë
ik ore rrot k. hajdut oksigjeni
Nezir Hoda
Nezir Hoda Muaj më parë
Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂
Faqja Tjeter
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Ronela Hajati - Aventura
3:25